آیا ما می توانیم “اعتقاد زنان” و ارزیابی شاکیان اعتبار?

در اینجا برخی از یادداشت ها و منابع از این هفته نشان می دهد:

Michael J. استرن برای ایالات متحده آمریکا امروز: “چرا من شک و تردید در مورد Reade جنسی حمله ادعا علیه بایدن: Ex-دادستان”

برایان و ادی Krassenstein متوسط: “بایدن مدعی تارا Reade را متهم به سرقت برده از سازمان غیر انتفاعی”

Seren موریس برای نیوزویک: “چه 1 روز زودتر? دانشمندان به دنبال داوطلب برای تبدیل شدن به آلوده Coronavirus برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن”

پیتر سینگر و ریچارد Yetter Chappell برای واشنگتن پست: “همه گیر اخلاق: در مورد آزمایش بر روی داوطلبان انسانی”

برجسته ویکتوریایی توسط Lytton Strachey

در اینجا این هفته کوکتل chatters:

امیلی: لیندا Villarosa برای مجله نیویورک تایمز: “‘وحشتناک قیمت’: کشنده نژادی و نابرابری از Covid-19 در امریکا”

جان: کاترین Krawczyk هفته: “فرماندار میشیگان معرفی GI بیل برای کارگران خط مقدم”; روزالیند آدامز و کن Bensinger برای Buzzfeed: “پس از یک صدای جیر جیر به رئیس جمهور تهمت, این مرد رو $69 میلیون از نیویورک برای هواکش”

دیوید: دیوید خبرنامه جدید برای کسب و کار خودی; جانی دیاز برای نیویورک تایمز: “شهرهای نزدیک خیابان به ماشین و باز کردن فضای اجتماعی فاصله”

شنونده پچ پچ از Püblic Üniversal شیطان @UniversalFiend: آسوشیتد پرس: “دانش آموزان هلندی تکمیل اطلس سفر مجبور کروناویروس”

برای این هفته تخته سنگ به همراه جایزه بخش دیوید امیلی و جان بحث در مورد اخلاق انسانی چالش محاکمه برای توسعه واکسن. شما می توانید صدای جیر جیر پیشنهادات و لینک ها و پرسش و پاسخ به @SlateGabfest. صدای جیر جیر خود را برای ما کوکتل پچ پچ با استفاده از #cocktailchatter و یا ارسال آن را به ما Facebook صفحه. (پیام ممکن است به نقل نام مگر اینکه نویسنده تصریح می کند در غیر این صورت.)

آدرس ایمیل برای سیاسی Gabfest است [email protected] (ایمیل ممکن است به نقل نام مگر اینکه نویسنده تصریح می کند در غیر این صورت.)

پادکست تولید Jocelyn فرانک.

تحقیقات و نمایش یادداشت ها توسط Bridgette Dunlap.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>