وجود خواهد آمد زمانی که ما به عقب نگاه در این هفته به عنوان لحظه ای در تاریخ ما هنگامی که ما در نهایت قابل درک است که ما باید یک مرد به عنوان رئیس جمهور است که اقدام مانند یک دیکتاتور فاشیست. فقط نگاهی به عناوین از یک روز نیویورک تایمز به تنهایی: “هشدار در پایتخت به عنوان محور نوسان در رشد پس از تبرئه پاکسازی” “عدالت Dept. عمل به سهولت حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد.” اگر هر یک از این عناوین تا به حال اجرا در صفحه یک روزنامه آمریکایی قبل از در حال حاضر نه به ذکر است هر دو آنها را در یک بار ما را اعتقاد بر این به عنوان یک مردم به عنوان شهروندان که ما رو به یک بحران ملی. اما این هفته ؟ جمعه بود و فقط یک روز دیگر در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است.

روز قبل از آن در آنچه شناخته شده به عنوان “سه شنبه شب قتل عام” همه چهار دادستان در این مورد در برابر تهمت را دوست دیرین و سیاسی پسر بد راجر سنگ استعفا در اعتراض به مداخله تهمت و دادستان کل, William بر, برای کاهش حکم توصیه شده توسط وزارت دادگستری در سنگ محکومیت برای دروغ گفتن به کنگره کمیته ها و دستکاری با شاهدان.

تبلیغات:

همه از این و پس از نزدیک “جمعه شب قتل عام” از هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج دو تن از استیضاح شهود علیه او ستوان سرهنگ الکساندر Vindman شورای امنیت ملی و گوردون Sondland سفیر اتحادیه اروپا است.

اما دو “قتل عام” در یک ردیف بود فقط آغاز است. تا اواسط هفته تهمت بود نشان می دهد که مقامات ارتش با دادگاه نظامی اقتدار بیش از Vindman باید “نگاهی به” مجازات او را برای شهادت در جلسه استیضاح. روز پنج شنبه در نیویورک تایمز در صفحه اول بوق و کرنا “تو S. وکلا از ترس حذف از Guardrail: سنگ مورد برانگیخته نگرانی از آنچه آمده است.” و در صبح روز جمعه یک پنل قانونی صاحب نظران در MSNBC بودند نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که تهمت نمی صرفا گام در کمک به متحدان مانند سنگ است اما در واقع شروع رسیدگی به پرونده خود را سیاسی دشمنان.

مردمی اجازه دهید کلمات گوشت چرخ کرده: این نوع از مسائل ما به عنوان خوانده شده در مورد اتفاق می افتد در دیکتاتوری مانند روسیه و کره شمالی و ایران. و بله, آن نوع از حکومت قوی بازو فیات بود که تمرین توسط آدولف هیتلر در آلمان نازی بود.

تبلیغات:

قبل از این هفته من فکر می کردم این یک اغراق مقایسه تهمت های مکرر تظاهرات برای بدنام نورنبرگ تظاهرات هیتلر برگزار شد در طول the1930s. هیچ دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات هستند unnervingly نزدیک به آن برگزار شد در نورنبرگ. این MAGA کلاه تبدیل به یک نوع از Trumpian نازی کلاه. این فسخ از منفور اقلیت هستند. همانطور که خود مجنون bellowing قبل از یک جمعیت فریاد آن طلبانه سجده.

بیایید فقط برای یک لحظه متوقف و در نظر گرفتن عصبانی شعارهای “قفل کردن” برای اولین بار کارگردانی را در هیلاری کلینتون در حال حاضر در نانسی پلوسی. چه تهمت را تشویق جمعیت می خواهید خود را دموکراتیک مخالفان قفل شده ؟ نه از آن دسته از زنان مواجه شده است و اتهامات بسیار کمتر محکوم شده است از هر گونه جرم و جنایت است. نه حتی تحت بررسی برای فساد یا اتهام رفتار مجرمانه. اما مهم نیست که به ناروا و تجمع جمعیت. این مسائل در جریان بوده است برای مدت طولانی آن را روشن است که آنها در واقع آیا می خواهید آنها را قفل شده است. وقتی که تهمت می ایستد قبل از جیغ طرفداران بالا بردن اسلحه خود را و لبخند, واضح است که او می کند بیش از حد. به تماس برای زندانی کردن مخالفان سیاسی بدون محاکمه است نه بازی با لفاظی برای اثر. آن را سیاسی gimmickry. این زیبا نیست. این خنده دار نیست. آن را هوشمندانه است. بیایید با صدای بلند می گویند آنچه در آن است: آن است که خالص فاشیسم ساده و ساده است.

مردی که می ایستد قبل از آن تظاهرات و تشویق چنین بت پرستی نیست و صرفا در حال اجرا برای رئيس جمهور. او در تماس است و به طور مستقیم و بدون عذرخواهی برای این نوع از اطاعت و وفاداری خواستار دیکتاتورها. او فرمانده عبادت و تسلیم است. باید آن را به همین دلیل او را به خود جذب تا به طور کامل حمایت از مسیحیان انجیلی. او واقعا غلط بت خود کتاب مقدس هشدار دادند. آنها کاهش یافته است او را در همان راه ترین آشکارا مؤمن نمازگزاران مرتکب گناهان. غیر قابل اجتناب از تهمت و انجیلی توده فک انداختن است و بله کتاب مقدس.

تبلیغات:

در پایان هفته ما تا به حال عملا طنز عینک دادستان کل بر سرزنش تهمت علنی برای توییت خود در مصاحبه با ABC News گفته آنها “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.” در عرض چند ساعت تهمت پاسخ داد: — با صدای جیر جیر به طور طبیعی به اندازه کافی — که او “حق قانونی” بگویید بر چه چیزی برای انجام در یک پرونده جنایی “اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

که با توجه به حوادث بقیه هفته است که کمی مانند اطمینان از قفل “او” عوامل در تظاهرات “فقط صبر کنید.”

تبلیغات:

این سخت است برای قرار دادن یک انگشت در بدترین چیزی که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است پس اما سمت راست وجود دارد این است که نابودی کامل این ایده است که فرد در دفتر بیضی شکل است که رئیس جمهور همه مردم است. او نمی باشد. او نمی خواهید به. اگر شما برای رای دادن نیست اگر شما در خارج وجود دارد با پوشیدن MAGA کلاه و جیغ در تظاهرات شما غیر از فرد است. اگر دولت خود را رفتن نیست برای او در انتخابات 2016 را فراموش کرده ام در مورد آن. فقط از کالیفرنیا یا پورتو ریکو هنوز در انتظار برای کمک های فدرال پس از بلایای طبیعی است. یا از نیویورک که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اخاذی مانند یک داخلی اوکراین با انکار نیویورکی دسترسی به “اعتماد مسافرتی” برنامه مگر اینکه دولت “توقف همه از آن غیر ضروری دعاوی & آزار” [sic].

به تقسیم کشور به آن تهمت را تأیید و کسانی که او نمی ذاتا fascistic. که راه نهفته است singling از غیر حامیان و اقلیت های خاص برای درمان. با ضد سقط جنین قوانین بودن فکر در سراسر کشور — تقریبا به طور کامل به رنگ قرمز در آمده است که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن — که در واقع “قفل کردن” زنانی که سقط جنین, روز هنگامی که ما می توانید به نظاره نشست و نقد و بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن “آخرین خشم” با آرامش به پایان رسیده است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید وجودی به فضائل از دموکراسی ما لذت می برد و برای بیش از دو قرن است. او یک تهدید واقعی برای چیزهایی که ما فکر می کنیم به اشتراک گذاشته شده به عنوان آمریکایی: عشق از تنوع و مخالفت و اعتقاد رضایت از حکومت. ظرفیت همه شهروندان به یکدیگر احترام را مخالف مواضع حتی در میان مخالفت شدید. احترام به محروم و تمسخر برای رستاخیزی قوی. یک تحقیر جهانی برای دروغ. تهمت می ایستد در مخالفت آشکار به همه این است که او یک تهدید برای همه ما است.

تبلیغات:

احساس در هوا تا پایان هفته یکی از ناتوانی. چگونه می تواند آن را نمی توان به داشتن تماشا مغلوب ساختن پیشی جستن یک blowtorch به وزارت عدالت و حاکمیت قانون شلیک دشمنان خود را پاداش دوستان خود ساخت مسخره از قانون اساسی و همه چیز در آن می ایستد ؟

من به یاد داشته باشید آخرین باری که احساس بی قدرتی بود و قوی. آن را در سال 1969 ریچارد نیکسون در کاخ سفید است. در روز او در زمان دفتری 34,000 جوان آمریکایی کشته شده بودند در جنگ ویتنام است. که سقوط یکی دیگر 9,000 فوت کرده است. به نظر می رسید به عنوان اگر هر کس که مخالف جنگ و حتی کسانی که در نظامی که ساخته شده برای مبارزه با آن است. نیکسون بمباران شمال ویتنام و کامبوج و لائوس. جنگ تا به حال تبدیل شدن به یک گودال پر از خون و بدن است. هیچ کسی نمی تواند آن را متوقف کند.

جواب آمد در Oct. 15 سال 1969 با توقف برای پایان دادن به جنگ در ویتنام. آن سازمان راه قدیمی از مد افتاده توسط کلمه از دهان در کافه ها و کالج خوابگاه ها و دفاتر و بر روی گوشی. نتیجه این شد راهپیمایی میلیون ها نفر در ایالات متحده و در سراسر جهان با یک چهارم از یک میلیون نفر در راهپیمایی در کاخ سفید در اعتراض. دو هفته بعد نیکسون به معروف خود را “اکثریت خاموش” گفتار به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک پاسخ به توقف. اما دو هفته پس از آن سیمور هرش در معرض قتل عام My Lai و سه روز بعد در نوامبر. 15 یکی دیگر از مهلت قانونی مارس صورت گرفت در واشنگتن با نیم میلیون راهپیمایی علیه جنگ. یک چهارم میلیون راهپیمایی در سان فرانسیسکو. صدها هزار نفر در راهپیمایی در جای دیگر. نیکسون مجبور شد به پیمان صلح پاریس. در ماه اوت سال 1973 کنگره تصویب صورت-کلیسای اصلاح ending با لينک مستقيم دخالت نظامی ایالات متحده در جنگ.

تبلیغات:

ما وجود دارد دوباره. آن زمان برای یکی دیگر از مهلت قانونی مارس و این بار در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این به اندازه کافی برای رای دادن علیه او در ماه نوامبر. ما کشویی به یک دیکتاتوری فاشیستی. زمان عمل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی