می تواند شما را از خوردن یک غیر ممکن برگر اگر شما در حال دادن گوشت لنت?

تا سال 1962 زمانی که شورای دوم واتیکان برگزار کاتولیک خودداری از خوردن گوشت در روزهای جمعه. جمعه شناخته شده است به عنوان روزی است که عیسی مسیح مصلوب شد تا محله های کشیش نشین بودند دلسرد از خوردن هر خونگرم حیوانی است که می تواند به طور مشابه قربانی.

سپس زیر واتیکان دوم, پاپ پل ششم آرام روزه قوانین به این معنی است که کاتولیک ها مورد نیاز تنها برای جلوگیری از گوشت در روزهای جمعه در طول روزه. اما در حال حاضر این سوال مطرح شده در مورد چگونه آرام کاتولیک ها باید در مورد غرقه شدن در جایگزین گوشت.

تبلیغات:

این یک بحث است که اشغال مقدار زیادی از فضای در سال های گذشته در Catholic.com انجمن هاکه در آن سال پس از سال, نظر در بحث مربوطه تقدس از محصولات مانند seitan و tofurky. حکم اجماع به نظر می رسید به عنوان یک کاربر فروم قرار داده و آن را “اگر آن را نمی کند در واقع حاوی گوشت, شما مجاز به خوردن آن.”

این خطوط با یک بیانیه از سوی ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیکآمده است: “پرهیز قوانین در نظر بگیرید که گوشت می آید تنها از حیوانات مانند مرغ و گاو و گوسفند یا خوک که همه زندگی بر روی زمین است.”

وجود دارد برخی از مخالفان مانند یک دیدگاه چه کسی گفت که خوردن سویا بر اساس گوشت بود “شبیه به خشک شترسواری هنگامی که در تلاش برای ماندن جنسی خالص” — اما بسیاری معتقدند که این گزینه ها بود واگرا به اندازه کافی جایگزین است که این احساس شما را در واقع از دست دادن چیزی.

تبلیغات:

اما این است که هنوز هم در این مورد ؟

در 2015, PETA توصیه می شود کسانی که به گوشت لنت نگاهی به جایگزین مانند Gardein باغ برگر گیاهی و Tofurky دلی برش. اما به تازگی بیشتر چشمگیر جایگزین یا “approximeats” مانند غیر ممکن برگر (که برای اولین بار از عناوین ساخته شده در سال 2017, چرا که آن را “خونریزی” با توجه به افزودن یک عنصر به نام سویا leghemoglobin) و فراتر از گوشت و مزه به طور فزاینده ای مانند چیزی که واقعی است.

به عنوان سالن آماندا Marcotte نوشت: در سال 2019آن را تنها به تازگی است که “وجود دارد یک شانس واقعی از این جعلی گوشت در واقع تکرار طعم و مزه و احساس واقعی برداشت شده-از-یک-بار-تنفس-و-احساس موجود در گوشت است.”

تبلیغات:

مقدمه ای از این محصولات را ترک کرده است #CatholicTwitter در tizzy; هر کس به نظر می رسد به یک نظر در مورد اینکه آیا مؤمن پیروان می توانید تجارت خود را در مک دونالد فیله O’ ماهی ساندویچ همبرگر پادشاه غیر ممکن گنده.

این درست است به خصوص بعد از یک مقاله در شیکاگو تریبیون در روز چهارشنبه “لنت در سن غیر ممکن برگر: آیا قوانین در برابر خوردن گوشت در روزهای جمعه به درخواست جعلی گوشت؟” روزنامه نگار Alexia Elejalde-رویز مصاحبه با تاد ویلیامسون مدیر دفتر عبادت الهی در قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شیکاگو که گفت که “شما در معرض خطر از دست دادن کل روح” از لنت اگر شما به جای گوشت با نزدیک جایگزین.

تبلیغات:

“چه چیزی در پشت تمام سنت در عمل به بدون به منظور همبستگی با کسانی که گرسنه هستند با کسانی که نمی توانیم گوشت” ویلیامسون گفت. “با رفتن بدون که ما یاد آوری از دیگران است. ما تجربه گرسنگی خودمان. پس از آن کمی عمیق تر از آن است که آیا فقط یک محصول گوشت.”

اما دیگر رهبران کلیسا اصرار کاتولیک به فکر می کنم فراتر از خوب گوشت و, گوشت, در مورد وام. در یک چهارشنبه سخنرانیپاپ فرانسیس تاسف چگونه جامعه ما تفویض به محل جایی که بسیاری از احساس عایق بندی شده با صفحه نمایش خود را و قدرت را به “توهین به هر یک از دیگر به عنوان اگر آنها گفت:” روز به خیر.'”

او توصیه می شود کاتولیک کاهش زمان روی صفحه نمایش و “توهین آمیز و مضر کلمات که اینترنت تقویت” یک هدف است که به طور بالقوه بیشتر قلب-تغییر از legalistically بحث فضائل و یا عدم آن از faux گوشت.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>