می تواند به شما هنوز هم انجام IVF در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

میکا Mansukhani صرف سه سال تحت درمان فشرده به امید گرفتن ، تابستان گذشته او و همسرش در نهایت یکی از ماندگار ژنتیکی صدا جنین برای انتقال به رحم. پزشکان با دقت مسدود جنین در شهر نیویورک درمانگاه و مارس بود برای رفتن به ماه خود را به آن انتقال.

پس از آن رمان coronavirus وارد فراگیر از طریق شهرستان و قرار دادن امیدوارم که از تبدیل شدن به یک مادر — همراه با امید هزاران نفر دیگر در سراسر کشور به عقب بر روی یخ. “بسیاری از این است که در مورد انتظار,” او می گوید. “این یکی دیگر از ضربه.”

در ایالات متحده کمک باروری درگیر شد در تولد بیش از 74,500 نوزادان در سال 2018 به تنهایی (سال برای آن داده های اخیر در دسترس است). در حال حاضر هر چند ناباروری کلینیک های سراسر کشور لغو بسیاری از این بسیار پیش بینی روش از جمله جنین, نقل و انتقالات با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

این است که اضافه کردن بیشتر استرس برای افراد و زوج ها — که اغلب در حال حاضر تیره و تار توسط فرایند عاطفی جسمی و مالی — به عنوان آنها سعی کنید به کشف کردن که آنها ممکن است شانس دیگری در حال تبدیل شدن به پدر و مادر است. و آن را با اضافه کردن یک لایه جدید از پیچیدگی برای پزشکان به عنوان کار می کنند برای تعیین این که چه کسی می تواند تاخیر و درمان است که باید ادامه یابد.

در مارس 17, the American Society for Reproductive Medicine (ASRM) صادر شده و به شدت دقت کنید, توصیه هایی است که شامل نه شروع هر چرخه کمک تخمک گذاری داخل رحمی inseminations (IUIs) در لقاح آزمایشگاهی (IVF) یا “غیر ضروری” انجماد تخم مرغ. آنها همچنین گفته پزشکان به “به شدت در نظر گرفتن لغو کلیه جنین, نقل و انتقالات چه تازه یا یخ زده.”

دلایل چنین سریع و محکم اقدامات در دو بخش. برای اولین بار بسیاری از غیر فوری بازدیدکننده داشته است پزشکی هستند که برای معلق اجتماعی فاصله سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus. دوم, آن را تلاش برای حفظ ظرفیت سیستم پزشکی برای درمان افراد مبتلا بیشتر زندگی تهدید بیماری.

“بسیاری از مراکز باروری در بیمارستان یا دانشگاهی مراکز پزشکی می گوید:” اریک Widra, افسر ارشد پزشکی در Shady Grove باروری که دارای دفاتر در هفت متحده و به طور معمول انجام می دهد هزاران نفر از رویه هر سال است. “ارائه درمان باروری در این تنظیمات می تواند منحرف کردن پرسنل و منابع دور از شدت بیمار مردم است.” برای درمانگاه خود را که رایگان-جایگاه آنها در ادامه به ارائه درمان به عنوان آنها می تواند اگر آنها می توانید آن را انجام دهید “در یک مد که محدودیت خطر گسترش این بیماری نیست مالیات بر سیستم مراقبت های بهداشتی,” او می گوید.

علاوه بر این اثرات جدید کروناویروس در باردار مردم و جنین نشده است به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. پزشکان خوشبین هستند که این ویروس مطرح نیست یک outsized خطر در دوران بارداری, اما هنوز هم وجود دارد عدم وجود اطلاعات خوبی. برخی از پدر و مادر بالقوه نیز نگرانی در مورد فقط نیاز روزمره زنان مراقبت های پزشکی از یک بیماری همه گیر-تیره و تار سیستم پزشکی.

در سال 2015 زمانی که Mansukhani و هنوز آشنایی او مبتلا به سرطان خون. خود را درمان که شامل یک پیوند مغز استخوان را او ارائه نابارور. بنابراین زن و شوهر تصمیم به بانک است.

آنها پس از ازدواج در سال 2017, آنها شروع به کار با یک کلینیک ناباروری حق دور. پس از متعدد تخم مرغ retrievals (یک فرایند است که شامل هفته از دارو از جمله عکس های عضلانی و تهاجمی عمل جراحی) در تابستان 2019 آنها را به حال خود رسیده نهایی شانس. یک جنین پدید آمده از غربالگری ژنتیکی.

“پس از آن ما شده است در تلاش برای مطمئن شوید که همه چیز را در نوک شکل بالا می گوید:” Mansukhani که در حال حاضر 40. بنابراین او افزود: طب سوزنی, باروری, ماساژ و دیگر اقدامات او در حال حاضر فشرده رژیم از داروها و شیوه زندگی محدودیت به مطمئن شوید که آنها تا به حال بهترین شانس از جایگزینی جنین در رحم و رشد به طور معمول.

اما همه گیر شد و به دست آوردن سرعت.

در مارس 13, تنها چند روز قبل از برنامه ریزی شده انتقال, او تا به حال یک مشکل گفتگو با دکتر خود. “تا آن” Mansukhani می گوید: “من فقط می خواستم به شخم زدن جلو.” اما پس از آن به نظر می رسید مانند “جهان اطراف ما بود مرتب کردن بر اساس از سقوط. من متوجه شدم که این یک خطر است که من مایل به گرفتن.” به طوری که آنها به تعویق افتاد.

پزشکان که درمان ناباروری هستند کاملا آگاه از بیماران خود را حس فوریت. “ناباروری یک بیماری است و برای برخی از, آن است که حساس به زمان” Widra می گوید. “ما نمی دانیم که چه مدت این بحران خواهد داشت.”

“ما در حال کار بر روی یک مورد به مورد و بر اساس می گوید:” جان ژانگ مدیر پزشکی و بنیانگذار جدید امید باروری در شهر نیویورک است. “برخی از بیماران صرف شش ماه به یک فرصت برای پیدا کردن یک تخم مرغ,” او می گوید.

“آن را بر اساس بیمار,” او می گوید. “اگر آنها آغاز نشده و در حال 35 سال یا جوانتر و سپس ما را به تاخیر می اندازد. اما برای یک بیمار 39 سال یا مسن تر است که در درمان به مدت شش تا نه ماه” ژانگ و تیم او خواهد برنامه به ادامه در حال حاضر.

ژانگ, Widra و دیگر کارشناسان در حال کار به ماندن در بالای آخرین تحولات به سرعت در حال تحول همه گیر به طوری که آنها می تواند توصیه بهترین دوره از عمل است. “آنچه درست است امروز ممکن است اشتباه باشد و فردا و بالعکس,” Widra می گوید. “ما نیاز به ماندن متفکر و منطقی و زیرک که ما این حرکت.”

در سراسر رودخانه در نیوجرسی Marya Conetta و 30 و همچنین در مواجهه با تصمیم گیری که آیا برای ادامه منجمد انتقال جنین. او و شوهرش بعد از سالها از سقط جنین تصمیم به رفتن پیش با آن در مارس 16. “چیزهایی که نگه داشته تشدید و بدتر شدن هر روز,” او می گوید. اما او تصمیم گرفت که “برای همه مردم حاملگی به طور طبیعی آنها نوع انجام آن به هر حال. این است راه ما procreating.”

Conetta و همسرش تصویر در نوامبر سال 2019.
پل گودمن

و آن کار می کرد. این زن و شوهر رو خوب اخبار در مورد بارداری خود را از اوایل آزمایش خون و سونوگرافی. اما آنها نبوده است قادر به رفتن را از طریق تمام از آن را با هم. پس از انتقال او نبوده است مجاز به همراه او به درمانگاه برای هر یک از انتصاب با توجه به محدودیت در تعداد زیادی از بازدید کنندگان.

“هفته گذشته من اولین سونوگرافی انتصاب و اجازه داده نمی شد به در اتاق,” او می گوید. “ما مجاز به FaceTime یا با توجه به HIPPA قوانین. این یکی از سخت ترین چیز به درک.”

او بعد سونوگرافی را برای یک ضربان قلب, و او می گوید: “میزان اضطراب من احساس وصف ناپذیر است. بودن با کسی که دچار متعدد سقط جنین, من می دانم که احساس نمی پیدا کردن یک ضربان قلب در سونوگرافی. بزرگترین ترس من این است که این کودک نه یک ضربان قلب خواهد شد و من به تنهایی در اتاق بدون شوهر من است.”

Conetta نیز در تلاش برای کنار گذاشتن نگرانی های خود را در مورد چه چیزهایی می خواهم که اگر او باد تا گرفتن Covid-19 در طول بارداری. و او اشاره کرد نگرانی در مورد ادامه دسترس از داروهای تجویزی استفاده می شود که برای بیش از یک ماه پس از انتقال به حفظ بارداری. “من احساس بسیاری از احساسات — شادی و هیجان همراه با ترس و اضطراب است.”

جوک در مورد Covid-19 “کودک رونق” پیش بینی اضافی حاملگی به عنوان زوج صرف زمان بیشتری را در خانه با هم هستند و نه مفید به مردم مانند Mansukhani. این فقط یک درد مقعد یادآوری است که آنها نمی خواهد یکی از کسانی که آمار او می گوید:.

“اگر تنها آن بود که آسان برای برخی از ما,” او می گوید:, و اضافه کرد که “بسیاری از این فشار اجتماعی و عدم آگاهی در مورد واقعی تروما و عوارض ناباروری.” و این ضربه که غیر معمول نیست. حدود یک در هشت زوج در آمریکا در تلاش برای باردار شدن خود به خود نه به ذکر است افرادی که می خواهند برای شروع یک خانواده خود را.

حتی پس از همه گیر به پایان می رسد این رویداد ممکن است طولانی تر از رسیدن به اثرات کمک بارداری ، Widra پیش بینی یک coronavirus شیب حداقل ماه پس از همه گیر تحت کنترل است. او می گوید که انتظار دارد که رکود اقتصادی را تحت تاثیر قرار چگونه بسیاری از مردم تصمیم به درمان است که می تواند هزینه رو از ده ها هزار دلار است و معمولا تحت پوشش بیمه است.

اما حتی برای کسانی که ادامه خواهیم داد و به زودی به عنوان آنها می توانند در حال حاضر بسیاری صرف سالها انتظار و امید. و آن سخت است برای تماس در عین حال بیشتر ذخایر از صبر و شکیبایی است.

Mansukhani نوبت 41 این ماه است. “این شماره من هنوز دست و پنجه نرم کردن با. من فقط به حال این ایده را در سر من که من نمی خواهم به نوبه خود 41 و چیزی برای نشان دادن برای آن است. من نمی خواهم به نوبه خود 41 می شود و دقیقا در همان موقعیت که من برای مدت طولانی است.”

سه روز پس از او و همسرش تصمیم به رفتن را از طریق انتقال جنین او یک تب بالا است که می تواند به خصوص در اوایل بارداری است. و تایید کرد که برای او این است که آنها تا به حال ساخته شده و حق تصمیم گیری برای آنها را. “بهترین چیز برای ما در حال حاضر فقط به تمرکز بر گرفتن روز به روز می گوید:” Mansukhani.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>