کانادا ممنوعیت از 1500 مدل از “حمله به سبک” سلاح پس از تیراندازی و کشتار


Canadian Prime Minister Justin Trudeau comments on the shooting in Nova Scotia during a news conference April 20, 2020 in Ottawa, Canada.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو نظرات به تیراندازی در نوا اسکوشیا در یک کنفرانس خبری در مارس 20, 2020 در اتاوا کانادا است.

دیو چان/گتی ایماژ

کانادا در حال اجرای فوری تحریم استفاده و تجارت از حمله-سلاح های سبک و کمتر از یک ماه پس از یکی از مرگبارترین تیراندازی و کشتار در تاریخ 22 نفر کشته شدند. “امروز ما در حال بسته شدن بازار برای درجه های نظامی سلاح های حمله در کانادا” نخست وزیر جاستین ترودو گفت: به عنوان او اعلام کرد این تصمیم را پوشش می دهد که از 1500 مدل ها و انواع حمله-سلاح های سبک. “این سلاح طراحی شده بودند برای یک هدف و تنها یک هدف: برای کشتن بیشترین تعداد از مردم در کوتاه ترین مقدار از زمان. بدون استفاده از وجود دارد و هیچ جایی برای چنین سلاح در کانادا است.”

منظور نه منع مردم از داشتن هر یک از 1500 مدل و یا انواع دیگری از نظامی به سبک سلاح, اما آن را منع استفاده از آنها و منع تجارت خود را. و از امروز ساعت شروع به تیک تاک به عنوان صاحبان دو سال عفو دوره به دور از سلاح های خود را در حالی که قانونگذاران کار در یک لایحه که به مقدار یک برنامه جبران خسارت. هر کسی که بدست نمی خلاص شدن از شر سلاح خود را تا سال 2022 می تواند در صورت تحریم. این امکان وجود دارد که صاحبان قادر خواهد بود به درخواست برای حفظ, سلاح, اما جزئیات هنوز هم مورد بحث است.

ترودو گفت: اندازه گیری خواهد بود و اجرا شود و مقررات و نمی خواهد نیاز به تایید از قانونگذاران . که مطرح خشم برخی در اپوزیسیون که گفت: دولت رونمایی یک سیاست تغییر زمانی که coronavirus باعث شده است که مجلس به تقریبا تعطیل.

ترودو در توجیه این اقدام با استناد به چندین جرم تیراندازی با پایان دادن به یک در نوا اسکوشیا در ماه گذشته زمانی که 51 سال است.پیر مسلح شات 13 نفر کشته و آتش زدند که به کشته شدن نه دیگران. “حمله-سلاح گرم سبک طراحی شده برای استفاده نظامی هیچ جایی در کانادا” ترودو گفت. “با از بین بردن آنها را از خیابان های ما, ما را محدود می کند اثرات مخرب مربوط به اسلحه و خشونت و کمک به کشور ما را امن تر است.” مقامات مشخص نشده چه اسلحه استفاده شد در نوا اسکوشیا داد و بیداد اما مقامات گفتند دو تا از اسلحه های طولانی استفاده می شد که در حال حاضر ممنوع است. “از امروز در بازار برای حمله به سلاح بسته است” ایمنی عمومی وزیر بیل بلر گفت. “به اندازه کافی به اندازه کافی است. ممنوعیت این سلاح گرم خواهد شد صرفه جویی در کانادا زندگی می کند.”

ترودو عهد کرده بود به تصویب مقابله با اقدامات در انتخابات فدرال سال گذشته است. و در روز جمعه گفت که قوانین جدید شده بود و قرار بود اعلام کرد در ماه مارس, اما آن را به پایان رسید تا بودن با تاخیر و با توجه به کوروناویروس. اگر چه ترودو اذعان اکثر اسلحه گرم صاحبان مسئول “شما نمی نیاز به یک AR-15 به پایین آوردن آهو.” اندرو Scheer, سرپرست موقت مخالفان حزب محافظه کار متهم ترودو با استفاده از “فوری احساسات وحشتناک حمله در نوا اسکوشیا به فشار لیبرال ها’ دستور کار ایدئولوژیک و عمده سلاح گرم تغییر سیاست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>