کانادا فقط ممنوع سبک نظامی سلاح حمله پس از آن مرگبارترین تیراندازی توده

سیزده روز پس از مرگبارترین تیراندازی و کشتار در تاریخ کانادا, نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد ممنوعیت در سراسر کشور در سبک نظامی حمله سلاح های جمعه.

“این سلاح طراحی شده بودند برای یک هدف و تنها یک هدف: برای کشتن بیشترین تعداد از مردم در کوتاه ترین مقدار از زمان” ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا جمعه. “بدون استفاده از وجود دارد و هیچ جایی برای چنین سلاح در کانادا است.”

سیاست جدید بلافاصله ممنوعیت استفاده و خرید و فروش و حمل و نقل و واردات از 1500 مدل از سلاح های حمله مانند AR-15 نظامی-سبک تفنگ نیمه خودکار استفاده شده است که در بسیاری از تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده — از جمله تیراندازی در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک فلوریدا. ترودو گفت: در کنفرانس “شما نمی نیاز به یک AR-15 به پایین آوردن آهو.”

ترودو اعلام می آید پس یک فرد مسلح در نوا اسکوشیا به قتل 22 نفر در مارس 18 و 19 بیش از 12 ساعت. تیرانداز با استفاده از تفنگ نیمه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک اسلحه در حمله خود را به عنوان به خوبی به عنوان اعمال آتش سوزی.

“خانواده خود را لایق بیشتر از افکار و نماز” ترودو گفت: در توضیح منطق پشت این ممنوعیت است. “کانادایی سزاوار بیشتر از افکار و نماز است.”

اعلام شده است مورد انتقاد قرار ترودو سیاسی مخالفان استدلال می کنند که آن را انجام خواهد داد کمی برای متوقف کردن مردم از به دست آوردن سلاح های حمله های غیر قانونی.

در حال حاضر در کانادا افرادی که مایل به خرید اسلحه باید با ارائه شخصیت مراجع انجام چک های پس زمینه و تصویب یک سری از آزمایشات است. فقط در آن می توانید آنها دریافت مجوز سلاح گرم. اما Nova Scotia مسلح ندارد اسلحه مجوز — یکی از سلاح های خود را به نظر می رسد از کانادا اما پلیس بر این باورند چند تن از آنها بدست آمد.

“گرفتن سلاح گرم به دور از شهروندان مطیع قانون هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از جنایتکاران خطرناک که به دست آوردن اسلحه های خود را به طور غیر قانونی” اندرو Scheer, رهبر حزب محافظه کار در بیانیه ای گفت:. “واقعیت این است که اکثریت قریب به اتفاق تفنگ جنایات متعهد با به طور غیر قانونی به دست آمده و سلاح گرم است.”

کنترل اسلحه طرفداران می گویند این درست نیست اما با وندی Cukier رئیس ائتلاف برای کنترل اسلحه گفتن نیویورک تایمز که اکثریت کانادا تیرباران های دسته جمعی درگیر سلاح هایی که تا به حال به دست آمده است از نظر قانونی.

و این یک نقطه ترودو حزب لیبرال ساخته شده است برای برخی از زمان در واقع نخست وزیر زد در کنترل اسلحه پلت فرم در سال 2019 را در انتخابات فدرال استدلال انجام این کار کمک خواهد کرد که کاهش خشونت در شهرهای خاص است. ممنوعیت جمعه اعلام کرد علائم جزئی تحقق تعهد است و آینده قانون با هدف تحقق سایر وعده ها از جمله یک برنامه است که اجازه می دهد شهرستانها به اتخاذ سخت تر کنترل اسلحه اقدامات از کسانی که موظف توسط دولت فدرال.

برخی از جزئیات این ممنوعیت هنوز در حال تدوین است اما به طور خلاصه آن را شبیه به این: بر اساس قوانین جدید صاحبان ممنوع اسلحه را دو سال عفو دوره که در طی آن آنها می توانند با تسلیم سلاح های خود را و یا فروش آنها به خریداران خارج از کانادا اگر آنها به دست آوردن مجوز.

در پایان از عفو دوره صاحبان اسلحه یا قادر به نوبه خود اسلحه های خود را از طریق بیع متقابل برنامه — که جبران مردم برای اسلحه آنها تسلیم — و یا ممکن است واجد شرایط برای نگه داشتن آنها را تحت یک grandfathering روند. اطلاعات بیشتر در مورد هر دو برنامه در دسترس خواهد بود پس از تدوین قانون ممنوعیت پرده برداری کرد.

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر گفت: در آینده قوانین را نیز شامل سیاست های در نظر گرفته شده برای پرچم افراد در نظر گرفته بیش از حد خطرناک برای خود اسلحه و یک چارچوب برای اطمینان از تولید کنندگان اسلحه نمی دور زدن ممنوعیت های ایجاد شده توسط نسخه های جدید از ممنوع مدل.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از اسلحه در کانادا ممنوع شده است اما با توجه به سیاست حداقل 72,000 افرادی که خود را بیش از 100,000 ممنوع سلاح گرم تحت تاثیر قرار خواهد شد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>