لغو جولای 4th نشان می دهد ترک آتش بازی صنعت در “حمایت از زندگی”

در حالت عادی غیر pandemic تابستان چهارم جولای شلوغ ترین زمان از سال برای Pyro Spectaculars یک فشفشه شرکت شناخته شده برای قرار دادن در برخی از مهمترین و بزرگترین آتش بازی نشان می دهد در کشور مانند کسانی که در سوپر باول و سریال های روز دنیا.

“به طور معمول ما خواهد بود حدود 400 را نشان می دهد این آخر هفته” جیم Souza, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت می گوید در سالن.

تبلیغات:

در این سال این شرکت قراردادی برای کمتر از 20 از جمله فقط دو آتش بازی نشان می دهد: بیش از یک کوه راشمور که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به حضور و شهر نیویورک میسی نمایش آتش بازی در شهر نیویورک است که طراحی شده است برای افرادی که در خانه به تماشای.

فقط چند روز پیش سوزا شرکت تا به حال 40 رزرو — هنوز هم تنها 10 درصد از نرمال. اما به عنوان تعطیلات آخر هفته نزدیک و coronavirus موارد رسید بیشتر آتش بازی نشان می دهد لغو شد. روز چهارشنبه در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom دستور 19 شهرستانهای دیدن برخی از بزرگترین COVID-19 موج به خود را لغو چهارم جولای آتش بازی نشان می دهد به منظور جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

در آخرین لحظه لغو تشدید ترس در آتش میباشد. Coupled با بد تابستان برای این صنعت که بستگی به جشنواره کارناوال, رویدادهای ورزشی, کنسرت ها و دیگر اجتماعات بزرگ — روز استقلال می توانست یک فرصت برای صنعت به بازی گرفتن. در حال حاضر ملال انگیز تعطیلات آخر هفته قرار می دهد شرکت هایی مانند Pyro Spectaculars در خصوص موقعیت مخاطره آمیز برای تابستان آینده چندان مخاطره آمیز است که آنها ممکن است در اطراف 2021.

تبلیغات:

“آن بوده است ویرانگر برای ما; ما فروش پایین بیش از 90 درصد در حال حاضر” سوزا اضافه شده است.

Souza گفت که این شرکت است که یک نسل پنجم خانواده متعلق به کسب و کار چهره “فوق العاده و چالش های پیش رو” به شناور باقی می ماند, در بخشی به دلیل درآمد ساخته شده از آخر این هفته بودجه موجودی برای سال آینده را نشان می دهد. در واقع یک راه مشترک شرکت در اتش بازی صنعت کار این است که آنها خرید آتش بازی پس از این آخر هفته به منظور ذخیره برای سال بعد. به طور کلی آنها تکیه بر خطوط اعتباری برای پرداخت هزینه های جدید fireworks, بیمه, برای آتش بازی اجاره برای پناهگاه و یا واحد ذخیره سازی به نگه داشتن آتش بازی بی خطر است. سپس آنها انتظار می رود به پرداخت که در درآمد ساخته شد.

“در حال حاضر ما در حال مواجه با دو برابر موجودی در این بسیار گران قیمت و اجاره است که ما باید با ارتش پناهگاه به همراه دیگر تجهیزات ذخیره سازی از طریق کالیفرنیا و تمام راه را به هاوایی” سوزا گفت. “این هزینه فقط به اجاره آنها آن را هزینه برای بیمه — چگونه شما می رویم به پرداخت فروشندگان ؟ من نمی دانم, و سپس در نهایت فقط [هزینه] با رعایت این اداره از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.”

تبلیغات:

و در مورد آن رعایت: هر 48 ساعت ذخیره می شود مواد منفجره مانند آتش بازی نیاز به بازرسی توسط پرسنل آموزش دیده و دارای مجوز.

به عنوان جولی Heckman مدیر اجرایی در آمریکا فشفشه کانون گفت: سالن های حرفه ای آتش بازی صنعت صفحه نمایش است که در “حمایت از زندگی.” Heckman گفت که 80 درصد از درآمد حاصل از $375 میلیون و صنعت ساخته شده است در چهارم جولای تعطیلات.

تبلیغات:

“آنها جان سالم به در برد چهار یا شش نسل از هر امکان پذیر است موبایل و کامپیوتر شما می تواند پرتاب آنها و این که آیا آن را از رکود و یا در طول جنگ” Heckman گفت. “آنها همیشه قادر به غلبه بر آن بار اما ضربه این صنعت به عنوان سخت به عنوان COVID-19.”

استفان حیاتی اجرا می شود که حرفه ای آتش بازی شرکت Pyrotecnico در قلعه جدید پن., گفت: از دست رفته در این آخر هفته در حال رفتن به ایجاد مشکلات واقعی برای شرکت خود را.

“یک درصد خوبی از درآمد ما حول محور ژوئیه 4 و هنگامی که تعطیلات به پایان رسیده است ما نمی توانید ازنو,” حیاتی گفت: از خود شرکت است که متعلق به خانواده برای 125 سال است. “مقدار زیادی از پول صرف شده است و سرمایه گذاری در آنچه ما فکر می خوای موفق 2020 و در حال حاضر ما در حال نشستن در مقدار زیادی از موجودی است که به شدت تنظیم شده و ما فقط نمی تواند به نوبه خود چراغ ها خاموش است.”

تبلیغات:

به طور خاص حیاتی تخمین می زند که شرکت خود را در 3 میلیون دلار از موجودی. او افزود که این صنعت نیاز به اولویت بندی در بسته محرک اقتصادی جدید.

“این بسیار مهم است که ما دور دیگری از محرک بنابراین این صنعت می شود به سال آینده” ویتال گفت.

با توجه به آمریکایی فشفشه ارتباط وجود دارد 150 کوچک حرفه ای آتش بازی نمایش شرکت های که نیاز فوری به حمایت های مالی است که چرا این سازمان درخواست کنگره به این صنعت به حساب آن را به عنوان نظر یک دوم بسته محرک. Heckman گفت: اکثریت قریب به اتفاق, اگر نه همه شرکت ها در این صنعت کاربردی برای چک Protection Program اما کسانی که تنها هشت هفته به طول انجامید.

تبلیغات:

“این که چیزی نیست برای این صنعت” Heckman, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از اعمال را برای اقتصادی آسیب فاجعه وام (EIDL) که در اصل به معنای پوش می شود در $2 میلیون نفر است. اما Heckman اشاره می کند که برای خانواده کوچک کسب و کار ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت می گوید: جدید خود را حداکثر مبلغ وام بود در پوش $150,000.

مایک Tockstein مجوز اپراتور اتش بازی در کالیفرنیا و مالک و اپراتور اتش بازی نوآوریگفت: سالن که وجود دارد این است که یک امکان بسیار واقعی وجود خواهد داشت که نشان می دهد سال آینده اگر کنگره ارائه نمی شود برخی از امداد رسانی به این شرکت ها.

“این می تواند ویرانگر برای کل صنعت وجود دارد می تواند بسیاری از چند نسل متعلق به خانواده و عمل نمایش آتش بازی شرکت هایی که بیرون رفتن از کسب و کار” او گفت:. “این امکان وجود دارد که این صفحه نمایش آتش بازی که همه را تبدیل به عادت کرده اند — که من خاطرات به عنوان یک بچه شما می دانید که رفتن با خانواده به تماشای محلی نمایش آتش بازی — که می تواند از بین برود. آن را بسیار دشوار قرص فرو برد.”

به عنوان بسیاری از رسانه ها گزارش شده است عدم حرفه ای آتش بازی نشان می دهد که منجر به یک چشم انداز مثبت در حیاط خلوت را نشان می دهد. در حالی که وجود داشته است برخی از تئوری های توطئه در سراسر چرا بسیاری وجود دارد شهری, آتش بازی, رفتن, Heckman ویژگی های آن را به “مقید کردن نا امیدی از بودن در lockdown mode برای سه ماه و نیم.”

تبلیغات:

Heckman analogizes آتش بازی صنعت به “داستان دو شهر” را در حرفه ای که pyrotechnicians رنج می برند در حالی که مصرف کننده آتش بازی فروش خوبی هستند.

“حیاط خلوت مصرف کننده آتش بازی فروش مجموعه به آمار یک زمان همه بالا” Heckman گفت و اشاره کرد که آجر و ملات مصرفی آتش بازی مغازه ها پر رونق شده اند از روز یادبود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>