مفسر محافظه کار Candace اونز گفته رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham در دوشنبه پخش است که برنی ساندرز “بهترین نژادپرستانه در سمت چپ” را به عنوان او در مقایسه با نامزد حزب دموکرات برای لیندون جانسون رئیس جمهور که به امضا برجسته حقوق مدنی قانون از 1960s.

“خوب نژادپرستانه بهترین نژادپرستانه در سمت چپ راه است برنی ساندرز چرا که او وانمود به دوست خود. او نهفته است به امریکا چهره” اونز گفت: از حزب سوسیالیست در نظر سنجی های ملی در میان نامزدهای رقابت برای نامزدی حزب دموکرات. “او می داند که او در حال رفتن به یکی مثل Lyndon Baines Johnson. او Lyndon Baines Johnson 2.0, که در حال رفتن به تصویب سیاست هایی که در حال رفتن به ضرر سیاه امریکا برای 100 سال آینده زمانی که او لبخند در چهره خود را.”

تبلیغات:

ساندرز معروف راهپیمایی با دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1963. در مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود شکایت کرد توسط ریچارد نیکسون دولت در سال 1973 برای نقض این نمایشگاه مسکن عمل می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه ای طولانی در ساخت نژادپرستانه نظرات از جمله ترویج نژادپرستانه birther تئوری توطئه در سال 2011 دفاع از alt-حق معترضان در شارلوتزویل در سال 2017 با این ادعا که وجود دارد مردم خوب “در هر دو طرف” و اشاره به چندین کشور آفریقایی به عنوان “s**tholes.”

لئو Terrell, یک, حقوق مدنی, وکیل است که به نظر می رسد در Ingraham برنامه با اونز در پاسخ پرسیدن: “او به بحث در مورد Lyndon Baines Johnson . . . و حقوق مدنی عمل می کنند ؟ حق رای عمل می کنند؟”

او افزود: “OK او از دست من.”

تبلیغات:

اونز بعد از آن در دفاع از خودش در توییترنوشته است که جانسون “تنها امضا حقوق مدنی عمل می کنند چرا که او مجبور شد به عنوان رئیس جمهور.” او همچنین به نقل از رئیس جمهور سابق عنوان کرد و گفت: “من باید آن n***ers دموکرات رای گیری برای آینده 200 سال است.”

به عنوان مورخ Robert Caro توضیح می دهد که در چهار دوره جایزه بیوگرافی “سال از لیندون جانسون” رئیس جمهور آینده در زمان منجر شود و نقش مهمی در عبور از حقوق مدنی قانون از سال 1957 و حقوق مدنی قانون از سال 1960 در حالی که او هنوز رهبر اکثریت سنا. پس از رئیس جمهور جان اف کندی ترور شد و در سال 1963 جانسون در زمان کمر در عبور از قوانین حقوق مدنی و استفاده می شود مجلس خود را به مهارت های لازم برای موفقیت از طریق فشار هر دو حقوق مدنی قانون از سال 1964 و قانون حق رای سال 1965. در نزدیکی پایان دوران ریاست جمهوری جانسون نیز با موفقیت تحت فشار قرار دادند برای عبور از حقوق مدنی قانون از سال 1968.

این نشان می دهد که جانسون به حال بی عیب رکورد در مسابقه. مانند تقریبا تمام جنوب قانونگذاران در 1930s, 1940s و 1950s زود Johnson مخالف بسیاری از عمده حقوق مدنی صورتحساب آمد که قبل از مجلس نمایندگان (که در آن او در خدمت از سال 1937 تا سال 1949) و مجلس سنا (که در آن او در خدمت از سال 1949 تا 1961). او همچنین اغلب ساخته شده نژادپرستانه نظرات به همکاران و دوستان و همچنین به آمریکایی های سیاه و سفید.

تبلیغات:

در همان زمان هیچ مدرکی وجود ندارد که جانسون تا کنون ادعا کرد که او تنها عبور از حقوق مدنی با استفاده از این لکه دار کردن ذکر شده توسط اونز. که نقل قول نشات گرفته از سابق نیروی هوایی یکی از مباشر به نام رابرت مک میلان گفت که روزنامه نگار رابرت کسلر در مورد آن در 1990s. هر چند مک میلان ظاهرا شنیده جانسون می گویند این واژه به دو دموکراتیک فرمانداران بوده و موید. MacMillan روشن ساخته است در مصاحبه هایی که او به شدت متنفر جانسون در سطح شخصی.

با وجود نژادپرستانه نظرات جانسون یکی از موفق ترین روسای جمهور آمریکا در شرایط فشار و دستیابی به حقوق مدنی برای آمریکایی های سیاه و سفید خود را. “تفاوت وجود داشت بین لیندون جانسون و دیگر آمریکایی ها برگزار شد که کلیشه های نژادی و بین لیندون جانسون و تمام روسای جمهور صرفه جویی تنها آبراهام لینکلن که قبل از او و چه کسی آمد و پس از او” کارو نوشت: در او برنده جایزه پولیتزر سال 2002 کتاب “سال لیندون جانسون: استاد سنا.” هر چند لینکلن برده داری را لغو کرد Johnson به سیاه و سفید آمریکایی حق رای “ساخته شده و گام های بلندی در جهت پایان دادن به تبعیض در امکانات رفاهی در آموزش و پرورش در, استخدام حتی در مسکن خصوصی.”

تبلیغات:

جالب اینجاست که جانسون از دستاورد های حقوق مدنی کمک به حزب جمهوری خواه تبدیل شدن به یک شدت محافظه کار سازمان در آن است امروز. جانسون جمهوریخواه حریف در سال 1964 انتخابات دیابت Barry Goldwater آریزونا رز به شهرت در بخش های بزرگ به دلیل مخالفت خود را به کسانی که حقوق مدنی اقدامات است. نامزدی خود را ایفا نقش مهمی در تبدیل اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان سیاه به دور از حزب جمهوری خواه. Goldwater نامزدی همچنین کمک به ارمغان بیاورد رونالد ریگان ملی به شهرت به عنوان یک شخصیت سیاسی هموار کردن راه برای انتخاب او به ریاست جمهوری در سال 1980 و به اصطلاح “ریگان انقلاب” که تبدیل ایران به یک وسیله نقلیه برای مدرن محافظه کاری.

اونز برانگیخته است اختلاف قابل توجهی از آنجا که او برای اولین بار شروع به ارسال محافظه کار ویدئوها در سال 2017 در کانال یوتیوب “قرص قرمز سیاه و سفید.” سابق نقاط عطف ایالات متحده آمریکا کارمند نادرست ادعا کرد که به اصطلاح “جنوب استراتژی” از جمهوری خواهان pandering به نژاد پرستی یک اسطوره بود و او تا به حال هرگز دیده می شود شواهد از نژادپرستی در محافل محافظه کار. این میدان سابق مدیر از نقاط عطف ایالات متحده آمریکا مجبور به استعفا شد و پس از گفتن “من نفرت مردم سیاه و سفید. مثل f*ck همه آنها را . . . من نفرت از سیاه پوستان است. پایان داستان است.”

او نیز به دروغ متهم دموکرات از ارسال مواد منفجره به برجسته لیبرال ها از جمله جورج سوروس, باراک اوباما و هیلاری کلینتون در 2018, به نظر می رسد برای دفاع از آدولف هیتلر در سال گذشته در نظرات به معنای توضیح دهد که چرا او یک ناسیونالیست بود و متهم سیاسی مرگ یک دانشجو به اتهام قتل یک مهاجر مستند نشده.

تبلیغات:

تماشای فیلم در یوتیوب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی