Carl Reiner, کمدی, افسانه و “دیک ون دایک نمایش” خالق درگذشت 98

Carl Reiner نویسنده و تهیه کننده و کارگردان و بازیگر بود که در بخشی از سید سزار تیم افسانه ای و در ادامه به ایجاد “دیک ون دایک نشان می دهد” و مستقیم چند ضربه فیلم درگذشت. او 98.

او پدری دوشنبه شب در خانه اش در بورلی هیلز دستیار او جودی Nagy تایید به انواع.

تبلیغات:

Reiner پدر فیلمساز و فعال Rob Reiner شد برنده از نه جایزه امی از جمله پنج برای “دیک ون دایک نشان می دهد.” خود را محبوب ترین فیلم به عنوان یک مدیر شامل “وای خدا” با بازی جورج برنز در سال 1977; “حرکت تند و سریع” با بازی استیو مارتین در سال 1979; و “همه با من” با مارتین و لیلی تاملین در سال 1984.

بیشتر بخوانید از انواع: Rob Reiner, جورج کلونی, Alan Alda و بیشتر ادای احترام به “کمدی” افسانه Carl Reiner

Rob Reiner توییتی در روز سه شنبه صبح “شب گذشته پدرم در گذشت. همانطور که من نوشتن این قلب من است که صدمه زدن به. او نور هدایت.”

تبلیغات:

در سال های بعد Reiner بود سالمند دولتمرد از کمدی احترام و احترام خود را برای تطبیق پذیری به عنوان یک مجری و چند hyphenate. او همچنین ماهر در رسانه های اجتماعی. او نگهداری می شود پر جنب و جوش, حضور, در, توییتر, تا آخرین روز زندگی خود را. او آواز خود را در مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Reiner باقی مانده در چشم های عمومی به خوبی به او 80s و 90s با نقش محبوب “ocean’s Eleven” سه نفر از سینما و تلویزیون با تکرار نقش در کمدی “دو و نیم مرد” و “Hot in Cleveland.” وی همچنین انجام کار صوتی برای نشان می دهد از جمله “مرد خانواده” “پدر آمریکایی,” “شاه تپه” و “bob’s Burgers.”

در سال 2017, Carl Reiner او دوست دیرین و مکرر کمدی شریک مل بروکس Norman Lear کرک داگلاس و دیگر nonagenarian هالیوود افسانه برجسته شد در مستند HBO “اگر شما در Obit خوردن صبحانه” بررسی اسرار طول عمر در بی ثبات میباشد.

تبلیغات:

بیشتر بخوانید از انواع: Carl Reiner توییتر تفکرات باقی مانده های خنده دار و ضروری تا پایان

Reiner اول آمد به شهرت به عنوان یک به طور منظم بازیگران عضو Sid سزار “خود را نشان می دهد را نشان می دهد” که او برنده دو Emmys در سال 1956 و 1957 در حمایت از دسته. او ملاقات بروکس در طول زمان خود را با سزار. این دو در رفت و برای یک مدت طولانی در حال اجرا دوستی و کمدی مشارکت از طریق تکرار “2000 سال, پیر مرد” طرح.

تبلیغات:

قبل از ایجاد CBS آمار “دیک ون دایک نمایش” که در آن او گاهی اوقات به نظر می رسد Reiner و “نشان می دهد را نشان می دهد” نویسنده مل بروکس کار می کرد تا دراز کردیم که در آن Reiner مستقیم man-مصاحبه به بروکس’ “از 2000 سال, پیر مرد”; یک سال 1961 ضبط skit شد فوری آمار و باعث چندین دنباله های گذشته که در سال 1998 “در سال 2000 در سال 2000” برنده جفت گرمی.

تهیه کننده و کارگردان حداکثر Liebman که بازیگران او در سال 1950 برادوی نشان می دهد “زنده و لگد زدن” نیز استخدام Reiner به عنوان مدیر تشریفات و مجری در NBC کمدی/انواع برنامه “خود را نشان می دهد را نشان می دهد.”

بیشتر بخوانید از انواع: حسن Minhaj به POC معماران و طراحان: “در حال حاضر زمان است . . . به دنبال آن”

تبلیغات:

Reiner سپس freelanced به عنوان یک پانل نشان می دهد تشریفات در “صحبت کردن” به عنوان یک مهمان تلویزیون و در فیلم برجسته نقش در “Gazebo” “مبارک سالگرد” و “it’s a Mad Mad Mad Mad World.” Reiner را در سال 1958 رمان “Enter خنده” آزادانه و بر اساس تجارب خود بود optioned است برای مرحله توسط تهیه کننده دیوید مرریکک. Reiner را حلال اقتباس در سال 1963 و پس از آن کارگردانی این فیلم نسخه در سال 1967 مارک خود motion picture کارگردانی اولین.

برای برادوی او نوشت و کارگردانی این نمایش مسخره “چیزی متفاوت” که زد برای چند ماه در 1967-68; گروگان “سخت به کمک” در سال 1972; گذراند کتاب برای موسیقی “تا زمانی 174th خیابان” که تا به حال بسیار مختصری اجرا در سال 1976; و کارگردانی “کباب” در سال 1980.

در سال 1961 Reiner درو در تجارب خود را با سزار به ایجاد و تولید “دیک ون دایک نمایش” یک رتبه بندی سنگ بنای فردا برای پنج سال آینده. Reiner ساخته شده حضور مهمان به عنوان سودایی انواع نشان می دهد میزبان آلن بردی. نشان می دهد برنده Emmys برای نوشتن آن سه سال اول و برای تولید آن گذشته ، در سال 1967 Reiner برداشت دیگری امی برای نوشتن در یک مراسم مختلفی نشان می دهد با سزار کوکا و موریس.

تبلیغات:

هر چند “را وارد کنید خنده” فیلم متوسطی دریافت Reiner ادامه داد: به طور مستقیم به طور پیوسته بیش از چند دهه آینده است. “از کجا Poppa?,” یک کمدی نامتعارف او کارگردانی در سال 1970 تبدیل به یک فرقه مورد علاقه. به طور مشابه, دو, دیگر مارتین وسایل نقلیه gumshoe حقه بازی “Dead Men don’t Wear Plaid” و “مرد با دو مغز” یافت بزرگتر مخاطبان پس از آزادی خود را در تئاتر.

نیز وجود دارد چند کمتر از فیلم های موفق مانند سال 1969 را “طنز” که Reiner نیز برخی از اسکریپت; دو مشابه با عنوان اواسط 80s misfires, “تابستان اجاره” و “مدرسه تابستانی”; “برت Rigby شما یک احمق”; 1990 “Sibling rivalry”; و یک سال 1993 کلاه برداری از “غریزه اصلی” به نام “Fatal Instinct.” او همچنین به نظر می رسد در بسیاری از این عکس.

در حالی که آخرین فیلم او به کارگردانی شد و در سال 1997 کمدی رمانتیک “که احساس” بازیگران Bette Midler و Dennis Farina, Reiner شد حضور فعال در مهمان نقش در تلویزیون و در حمایت از نقش ها در فیلم در طول 1990s و 2000s حتی به عنوان او نزدیک و پس از آن پیشی گرفته و خود را 90 تولد.

او guested در “فریزر” در سال 1993; reprised نقش آلن بردی در یک قسمت از “Mad About You” در سال 1995 و برنده امی برای آن; و guested در “Ally McBeal” “Boston Legal” و “خانه.”

تبلیغات:

Bigscreen ظاهر شامل 1990 “روح ” 76″ به کارگردانی پسرش Lucas; “زاغه نشین بورلی هیلز” (1998); و هر سه فیلم در “ocean’s Eleven” سری.

متولد در برانکس او از دبیرستان فارغ التحصیل شد و در 16 و مشغول به کار به عنوان یک ماشین در حالی که تحصیل در رشته بازیگری است. پس از مختصر نانامی به بازی در تابستان سهام و نوعی ابگوشت سبزی دار روسی کمربند مدار او وارد ارتش در طول جنگ جهانی دوم. او بازیگری استعداد او را به توجه Maurice Evans’ خدمات ویژه واحد که در آن Reiner برای اولین بار ملاقات آینده “نشان می دهد را نشان می دهد” کوهورت “هوارد” موریس. باقی مانده از جنگ او تور جنوب اقیانوس آرام پایگاه در G. I. revues.

او به آمار زمین در حال اجرا در نیویورک پس از جنگ فرود در G. I. revue “Call Me Mister” و در سال 1948 به نظر می رسد در برادوی موسیقی revue “در داخل U. S. A.,” بازیگران بئاتریس Lillie و جک هیلی. همزمان او با ظاهر شدن در تلویزیون به عنوان یک عکاس مد در ABC “مد داستان است.”

در اوایل سال 1950 Reiner بخشی از طبقه کار گروهی در مقابل و پشت دوربین در سزار NBC انواع نشان می دهد “خود را نشان می دهد را نشان می دهد” یک 90 دقیقه-کمدی-انواع نشان می دهد که پخش زنده شنبه شب. نویسندگان اتاق بسته بندی شده بود با آینده پرمخاطب افسانه از جمله بروکس, Neil Simon لری Gelbart, مل Tolkin و لوسیل Kallen.

تبلیغات:

پس از “خود را نشان می دهد را نشان می دهد” به پایان رسید و در سال 1954 Reiner و سری به طور منظم Howard موریس منتقل شد با سزار به ستاره در یکی دیگر از NBC انواع نمایش “سزار ساعت” که زد در ان بی سی از سال 1954 تا 1957. زمانی که Reiner تصمیم به چوپان خود طنزهای او همکاری با تولید کنندگان دنی توماس و شلدون لئونارد به تولید “دیک ون دایک نشان می دهد.”

ون دایک چهارم شریک در شرکت تولید Calvada که به مدت طولانی حفظ مالکیت کمدی کلاسیک. “دیک ون دایک نشان” ویژه ون دایک و مری تایلر مور به عنوان راب و لورا پتری یک نسخه از Reiner و همسرش Estelle زندگی در حومه نیو راشل در حالی که Reiner تبدیل به منهتن به کار سزار را نشان می دهد.

در سال 1995 Reiner دریافت نویسندگان صنفی لورل جایزه, جایزه یک عمر دستاورد برای یک حرفه ای در تلویزیون نوشتن. در سال 2000 او برنده جایزه مارک تواین به صورت طنز ارائه شده توسط مرکز کندی. در سال 2009 او با ارائه WGA ولنتاین دیویس جایزه به رسمیت شناختن هر دو نوشتن میراث و ارزش خدمات به انجمن صنفی صنعت سرگرمی و جامعه در مقیاس بزرگ است.

او نویسنده چندین خاطرات و رمان از جمله عاقبت به “Enter خنده” “ادامه خنده” “من حدیثی زندگی” و “من من به یاد داشته باشید.”

تبلیغات:

در سال 2003 “من حدیثی زندگی” او مشاهده “دعوت مردم به خنده با شما در حالی که شما در حال خندیدن به خودتان خوب است چیزی برای انجام. شما ممکن است یک احمق اما شما احمق مسئول است.”

Reiner را ایستل به کسی که با او ازدواج کرده بود پس از سال 1943 درگذشت در سال 2008. در علاوه بر این به Rob Reiner بازماندگان او عبارتند از پدر سیلویا آن و پسر لوکاس.

— سینتیا لیتلتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>