کارلسون سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات در کوشنر: “هیچ کس تا بیشتر تحقیر” برای مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان

بعد از پلیس حمایت گارد ملی به راه انداخته گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و فلش-bang پوسته بر مسالمت آمیز معترضان به روشن راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او عکس گرفته شده برگزاری مقدس در مقابل تاریخی سنت جان Episcopal Church, Fox News میزبان Tucker Carlson انتقاد فرمانده کل قوا برای بودن بیش از حد ملایم در متوقف کردن “حیوانات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه نیز تهدید به استقرار نظامی پس از انتقاد از فرمانداران به عنوان “ضعیف” برای استفاده بیشتر تاکتیک های تهاجمی به سرکوب تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. مقامات و سپس استفاده از گاز اشک آور برای پاک کردن معترضان مسالمت آمیز و کشیش از پارک لافایت در خارج از کاخ سفید به طوری که او می تواند یک عکس-op برگزاری مقدس مانند یک کمربند قهرمانی در مقابل آتش آسیب دیده کلیسا. رئیس جمهور شد و بنا به گزارش “ناراحت” پس از پوشش خبری نشان داد او شده بود ماندم, به یک پناهگاه.

تبلیغات:

در حالی که بسیاری از جمله اسقف برای اسقفی اسقف نشین از واشنگتن که نظارت کلیسا بودند “خشم” با نشان دادن نیروی کارلسون متهم مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور Jared کوشنر جلوگیری از او را از بودن و حتی تهاجمی تر.

“هنگامی که اوباش آمد آنها رها ما” کارلسون گفت. “این است که چگونه سازمان ملل سقوط — زمانی که هیچ کس در قدرت نگه می دارد ،

کارلسون که قبلا استدلال کرد که غارت شد و بدتر از پلیس با قتل به نام معترضان “بدترین مردم در جامعه ما” و کسانی که مرتکب خشونت “باطل psychopaths” بودند که “تلاش برای سرنگونی سیستم سیاسی ما.” کارلسون کمی به حال به می گویند در مورد دیوار-به-دیوار تصاویر از زور علیه معترضان مسالمت آمیز روزنامه نگاران و تماشاگران.

تبلیغات:

“ما نمی توانیم اجازه می دهد خود را برای تبدیل شدن به مانند آنها” میزبان گفت. “ما حیوانات — ما آمریکایی هستیم.”

کارلسون که تک صدایی در روز دوشنبه کشیده برای نیم ساعت پخش یک مونتاژ ویرایش به نشان می دهد اغلب سیاه و سفید معترضان شکستن به فروشگاه ها و حمله بیشتر مردم سفید ساخته شده است که هیچ اشاره ای به استفاده از گاز اشک آور گلوله های لاستیکی و یا دیگر بحث تاکتیک های مورد استفاده معترضان از مقامات ،

کارلسون با انتقاد دموکرات ها این ادعا که “این رای دهندگان خود را تمیز کردن ساعت رولکس فروشگاه.” او همچنین سرزنش “به اصطلاح رهبران محافظه کار” که گفت: هر کس باید ناراحت فلوید مرگ است.

تبلیغات:

کارلسون و سپس پخش یک کلیپ از معترضان در تعقیب یک خبرنگار فاکس نیوز از پارک لافایت در روز جمعه قبل از او انتقاد خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر شما نمی توانید نگه داشتن یک فاکس نیوز خبرنگار از مورد حمله قرار گرفتن به طور مستقیم در سراسر از خانه خود را, چگونه می تواند به شما در محافظت از خانواده ام؟” کارلسون پرسید. “چگونه می خواهید برای محافظت از کشور ؟ چقدر سخت شما سعی? در توییتر صبح روز بعد رئیس جمهور امریکا اطمینان که او و خانواده اش فقط خوب است. خود را از دولت فدرال بودجه محافظان نگه داشته بود آنها را امن. او اشاره نمی کند حفاظت از بقیه ملت که پس از آن در آتش است. او به نظر می رسید آگاه تنها از خود است.”

تبلیغات:

WhileTrump رای دهندگان ببخش مکرر خود را بدون استفاده از زور اشتباهات کارلسون استدلال کرد که آنها را ببخش نه ضعف.

“اولین شرط از رهبری است که شما تماشای بیش از مردم در مراقبت از خود” کارلسون گفت. “مردم را با تقریبا هر چیزی را اگر شما انجام این کار است. شما می توانید به طور منظم می گویند کارهای شرم آور در تلویزیون. شما می توانید استخدام Omarosa به کار در کاخ سفید ، همه از آن بخشوده خواهد شد اگر شما محافظت از مردم خود را. اما اگر شما از آنها محافظت نمی کند — یا بدتر از آن اگر شما به نظر می رسد مثل شما را نمی توان زحمت برای محافظت از آنها و سپس شما انجام می شود. آن را بیش از. مردم را ببخش نه ضعف.”

اما کارلسون سرزنش کوشنر برای ضعف این استدلال که او و دیگر مشاوران “به نظر نمی رسد به درک . . . گرانش از لحظه ای است.”

تبلیغات:

“‘چه’ آنها به شما بگویم: ‘ما رای دهندگان نمی خواهید در هر نقطه. تریلر پارک سنگ جامد. چه انتخاب آنها را داشته باشد ؟ آنها رو به رای دادن برای ما'” کارلسون گفت. “جارد michael janda, برای یک ساخته شده است که نقطه را با صدای بلند. هیچ کس بیشتر تحقیر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان از جارد کوشنر می کند.”

کارلسون درد دل از پشت دوربین ایستاده بود در تضاد کامل با همسالان خود که صریحا به نام تهمت بیش از تهدید به اقدام نظامی و بی دلیل حمله به معترضان مسالمت آمیز.

تبلیغات:

“رئیس جمهور به نظر می رسد فکر می کنم تسلط مردم سیاه و سفید — مسلط معترضان مسالمت آمیز است — نظم و قانون” سی ان ان میزبان اندرسون کوپر روز دوشنبه گفت:. “او خواستار آنها را” اراذل و اوباش است.’ که ‘قاتل’ اینجا ؟ پنهان کردن در پناهگاه پنهان شدن پشت یک دست کت و شلوار که ‘قاتل’?”

کوپر همچنین مصاحبه با اسقف Mariann زمانی مشخص که نظارت کلیسا که در آن تهمت های مطرح شده پس از حمله به داعش است.

“من عصبانی هستم” او گفت:. “همه چیز گفته و انجام داده است را ملتهب کردند. ما باید اخلاقی رهبری و او را به انجام همه چیز را به تقسیم.”

زمانی مشخص بعدها به نام تهمت با استفاده از این کلیسا به عنوان یک سرپا نگه داشتن در مصاحبه با نیویورک تایمز.

تبلیغات:

“او دعا نمی,” او گفت:. “او اشاره نمی کند جورج فلوید. او اشاره نمی کند و عذاب افرادی که در معرض این نوع از وحشتناک بیان نژادپرستی و سفید برتری برای صدها سال. ما نیاز به یک رئیس جمهور که می تواند وحدت و درمان است. او انجام داده است مخالف است و ما سمت چپ را انتخاب کنید تا قطعات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>