کارلسون: دانش آموزان چینی تحصیل در آمریکا هستند “فرزندان افرادی که در حال تلاش برای جابجا کردن ما”

عصر روز چهارشنبه Tucker Carlson رفت و فراتر از نژادی سوت سگ هنگامی که از او سوال که آیا ما باید اجازه می دهد دانش آموزان چینی در دانشگاه های ایالات متحده و هشدار داد که دولت چین در تلاش است تا “جابجایی ما است.”

“ما می توانید شروع به توقف پرداخت یارانه آموزش و پرورش کودکان چینی نخبگان” گفت: کارلسون. “من می دانم این است که خارج از موضوع اما من نمی تواند مقاومت در برابر. ما در کالج ها و دانشگاه ها — تقریبا در هر یک از است که پشتیبانی شده توسط مالیات دهندگان در پایان آموزش در از دست دادن خالص فرزندان افرادی که در حال تلاش برای جابجا کردن ما. چرا ما اینکار را می کنند؟”

تبلیغات:

کارلسون مهمان دیابت جاش هاولی (R-MO) به توافق رسیدند.

“آره و ما نیز اجازه می دهد آن دسته از موسسات آموزشی به پول به طور مستقیم تقریبا از دولت چین گفت:” هالی. “این Confucious موسسات به آنها گاهی اوقات به نام تاکر هستند که در دانشگاه های سراسر کشور به طور مستقیم یارانه توسط پکن. شما ممکن است بپرسید که چرا آمریکایی ها اجازه می دهد این دولت چین پاسگاه در خود دانشگاه ها? و به این دلیل است که آنها پرداخت می شود و این در واقع سودآور است. بنابراین ما باید برای جلوگیری از این دنج برخورد با پکن در دانشگاه های ما.”

سازمان دیده بان زیر:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>