CDC مسائل مشاوره سفر به ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) صادر مشاوره سفر در شب شنبه دعوت از ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات برای جلوگیری از “غیر ضروری داخلی سفر” برای دو هفته آینده برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

سفر مشورتی به مراتب کمتر سختگیرانه تر از “اجرا” tri-state قرنطینه که رئیس جمهور تهمت شناور بود چندین بار پیش از این در روز شنبه یک ایده که گرفتار فرماندار نیویورک اندرو کومو (D) خاموش نگهبان و این باعث سردرگمی در مورد قانونی بودن و تدارکات از جمله یک مانور.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اواخر روز شنبه که او خواسته CDC به موضوع هدايت پس از مشورت با سه دولت فرمانداران و تصمیم گرفت که “یک قرنطینه لازم نیست.”

Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن در حل و فصل مشورتی پس از “بسیار فشرده بحث” در کاخ سفید شنبه شب.

“پس از بحث و گفتگو با رئیس جمهور ما روشن ساخته است و او موافقت کرد که این امر می تواند بسیار بهتر به انجام آنچه به نام قوی مشورتی” Fauci گفت. “به همین دلیل است که شما نمی خواهید برای رسیدن به نقطه ای است که شما در حال اجرای چیزهایی که ایجاد یک بزرگتر مشکل روحیه و در غیر این صورت زمانی که شما احتمالا می تواند رسیدن به همان هدف است.”

با توجه به CDC سفر مشورتی صدق نمی کند “کارکنان از زیرساخت های حیاتی صنایع از جمله اما نه محدود به حمل و نقل عمومی و بهداشت حرفه ای, خدمات مالی و تامین مواد غذایی.” آژانس می گوید که فرمانداران این سه کشور را “اختیار کامل” برای اجرای مشاوره.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفتن با یک سفر مشورتی پس از ایجاد سردرگمی و خشم خود را بیش از به ظاهر خودجوش پیشنهاد یک “اجرا قرنطینه” تأکید حدی که رهبری او در طول coronavirus بحران تعریف شده توسط هرج و مرج پیام فقیر و با هماهنگی متحده است.

کوتاه مدت امکان سه حالت قرنطینه به طور خلاصه توضیح داده شده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حدود ظهر روز شنبه بود که او با توجه به برنامه های قابل اجرا در کوتاه مدت قرنطینه در بخش های خاصی از New York metro منطقه پس از گفتگو با کومو.

“من فقط با صحبت اندرو کومو, من فقط با صحبت [فلوریدا رژیم صهیونیستی است.] ران DeSantis. ما در حال فکر کردن در مورد برخی از چیزهایی. برخی از مردم می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه به دلیل آن را به یک نقطه داغ” از coronavirus موارد تهمت خبرنگاران در کاخ سفید چمن. “ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که برخی از زمان امروز ما به شما یک قرنطینه کوتاه مدت دو هفته در نیویورک است. احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات است.”

اما کومو بود که با دادن یک نشست خبری در همان زمان که تهمت صحبت می کرد به خبرنگاران گفت که او تا به حال مورد بحث نیست که این ایده با رئیس جمهور و ابراز نگرانی در مورد آن. “من تا به حال کسانی که مکالمات” کومو گفت که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“من حتی نمی دانم چه معناست. من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا,” کومو گفت: در کنفرانس مطبوعاتی خود در آلبانی. “و از پزشکی نقطه نظر من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام.”

“اما من می توانم به شما بگویم که من حتی نمی خواهم صدای آن” او ادامه داد.

قطع ارتباط بین تهمت و کومو بیش از یک پتانسیل قرنطینه شد و آخرین نمونه از تضاد بین دو سیاستمداران در حالی که تلاش برای هماهنگ کردن یک واکنش در یک منطقه تبدیل شده است که کانون آمریکا coronavirus بحران است. به عنوان بورسی را هارون Rupar توضیح داده شده است تهمت است insinuated که فرمانداران باید برای جلوگیری از انتقاد از او و به “درمان [دولت] و” اگر آنها مایل به دریافت فدرال کمک کند.

پیچیده همه چیز بیشتر بود این واقعیت است که آن را دشوار است به دانستن چگونه به طور جدی به مغلوب ساختن پیشی جستن قرنطینه بیانیه داده خود را عادت ساخت ادعاهای دروغین در مورد کوروناویروس مربوط به سیاست راه اندازی در هفته های اخیر مانند او اتفاقی rollout دفاع تولید عمل می کنند که در طی آن او و سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر نازل های مختلف جدول زمانی برای کارگردانی تولید دنده محافظ و زندگی-صرفه جویی در دستگاه های پزشکی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به پایین بر اساس این ایده از یک قرنطینه در منطقه سه دولت بعد از آن در روز بعد از اولین صحبت با خبرنگاران. پس از اولیه خود را از نظر او در توئیتر خود نوشت: “به من دادن نظر به قرنطینه توسعه” نقاط داغ,’ نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده یک راه یا دیگری بگیرد.”

و در هنگام صحبت با خبرنگاران بار دیگر روز شنبه بعد از ظهر و قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی به نورفولک ویرجینیا تهمت نشانه دوباره که تصمیم گیری قریب الوقوع خواهد بود.

“ما در حال نگاه کردن به آن و ما در ساخت یک تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بسیاری از کشورهایی که به این بیماری مبتلا هستند که آیا یک مشکل بزرگ آنها از من پرسید اگر من می خواهم به آن نگاه کنید بنابراین ما در حال رفتن به آن نگاه کنید. آن را برای یک دوره کوتاه از زمان اگر ما آن را در همه.”

وقتی پرسیده شد که برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او می خواهم به دنبال یک قرنطینه او به خبرنگاران گفت که او در مورد آن صحبت کنید بعد با کومو.

نیویورک در بحران است. تهمت نیست پاسخ با فوریت.

فدرال و ایالتی سیاستگذاران بوده است تلاش برای کشف کردن که چگونه به پاسخ به این انفجار از موارد بیرون از شهر نیویورک است.

پیشتر در ماه مارس کومو استفاده از گارد ملی برای ایجاد یک مایل “مهار” منطقه اطراف New Rochelle, حومه شهر نیویورک برای کمک به کاهش خوشه ای از موارد. در مارس 27, New York شهرستان اختصاص بیش از یک چهارم از تمام موارد تایید شده از عفونت کروناویروس در آمریکا.

Vox را تنها کربی و Emily Stewart گزارش که نیویورک است که انتظار می رود به بدتر: “هر چند دولت از جمله شهرستان شده است تحت سخت stay-at-home سفارشات از روز یکشنبه نیویورک نمی رود برای رسیدن به اوج خود در coronavirus موارد حداقل برای یکی دیگر از سه هفته. در مارس 25, شهردار نیویورک, بیل د Blasio پیش بینی کرد که در یک شهرستان از 8 میلیون و نیم جمعیت باید انتظار برای دریافت coronavirus قبل از همه گیر به پایان می رسد.”

اما تهمت تلاش کرده است به کار مولد با کومو در نصب یک پاسخ به بحران است.

پیش از آن در هفته مثلا کومو شکایت کرده است که سازمان مدیریت اضطراری فدرال تصمیم به ارسال نیویورک 400 هواکش از ملی ذخایر کاملا ناکافی برای دامنه بحران است. “شما می خواهید یک پت در پشت برای ارسال 400? ما نیاز 30,000 گفت:” کومو در روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج بعدا که فرماندار “باید به دستور هواکش” زمانی که او تا به حال شانس, و همچنین به عنوان دولت باید برای آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن قرنطینه ایده — و این واقعیت است که کومو آشکارا در تاریکی در مورد آن — پیشنهاد او فکر هل دادن برای آنچه که می تواند بسیار مهم تغییر سیاست بدون مشورت مربوطه محلی سیاستگذاران.

“جزئیات و تاثیر این بخشنامه جدید توسط صدای جیر جیر معلوم نیست & نامشخص ایم” دموکرات ایالت و سناتور ” ریچارد بلومنتال (CT) در روز شنبه. “اثر ممکن است سردرگمی بیشتر از اعتماد به نفس.”

علاوه بر این معلوم بود اگر تهمت بود صدور یک سیاست جدید و یا به سادگی شناور یک ایده است که او تا به حال در واقع از طریق فکر و تا به حال هیچ وجه قصد واقعی پیاده سازی. در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که ده ها تن از ادعاهای دروغین مانند دروغ امیدوار کننده است که هر کسی که می خواهد به آزمایش coronavirus می توانید تست شده است. تهمت نیز شعار هیدروکسی کلروکین به عنوان یک داروی معجزه برای Covid-19 حتی اگر شده است وجود دارد هیچ توجهی شواهد اثبات این که آیا آن را موثر و یا حتی امن است. در ضمن لوپوس و آرتريت روماتوئيد در بيماران در حال تجربه یک کمبود دارو به عنوان غذای مردم تهمت پیام ها در جوراب زنانه ساقه بلند.

مغلوب ساختن پیشی جستن slapdash پیام اطراف آن ممکن است نیویورک قرنطینه به نظر می رسید همتراز برای دوره او در ادامه در پاسخ به کروناویروس بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>