CDC بی سر و صدا حذف هیدروکسی کلروکین ارشاد به عنوان مطالعه به کرات توسط تهمت می آید به سوال

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز سه شنبه بی سر و صدا حذف عجیب و غریب, راهنمای استفاده از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان بالقوه برای جدید کروناویروس. این اثبات نشده درمان شده است بارها و بارها به کرات توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رغم هشدارهای دکتر Anthony Fauci.

CDC منتشر شده “بسیار غیر معمول” دوز راهنمایی بر اساس “unattributed حکایات به جای کارشناسی علوم” در ماه گذشته در میان فشار بر مقامات بهداشتی فدرال از مغلوب ساختن پیشی جستن, رویترز گزارش داد. آژانس در حال حاضر به نظر می رسد که بی سر و صدا حذف این دستورالعمل ها از وب سایت خود را در این هفته.

تبلیغات:

الی لی از داوود شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن برای اولین بار پرچم این تغییرات روز سه شنبه.

سایت دیگر می گوید که “برخی از پزشکان در ایالات متحده گزارش کرده اند anecdotally مختلف هیدروکسی کلروکین دوز” و هر دو هیدروکسی کلروکین و کلروکين هستند “گزارش خوبی تحمل در COVID-19 بيمار.” همچنین دیگر می گوید که هر دو مواد مخدر “در حال حاضر توصیه می شود برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار در چند کشور جهان است.”

به جای خط اول از صفحه در حال حاضر بار خوانده شده: “هیچ دارو یا دیگر داروهای تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای جلوگیری و یا درمان COVID-19.” این صفحه اضافه می کند که “هیدروکسی کلروکین و کلروکين در دست بررسی در آزمایش های بالینی.”

تبلیغات:

کارشناسان پزشکی نگران شد که سایت منتشر راهنمایی های قبلی.

“چرا CDC انتشار حکایات? که معنا ندارد. این است که بسیار غیر معمول” دکتر لین گلدمن دین از hariri دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن به رویترز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ مواد مخدر که آن هم گاهی اوقات تجویز شده به بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید به عنوان یک پتانسیل برای درمان بیماری های کروناویروس و حتی به پزشکان هشدار داد که این دارو تا به حال “عمده عوارض جانبی” از جمله “شدید آریتمی قلبی است که می تواند حتی باعث مرگ شود.”

تبلیغات:

رئیس جمهور را رد کرد و آن هشدارهای سوال: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” اما CDC همچنین هشدار داد که این دارو “می تواند پیامدهای جدی سلامتی از جمله مرگ است.” وزارت بهداشت و خدمات انسانی هشدار داد که آزمایش های بالینی مورد نیاز به ارائه شواهد علمی است که این درمان ها موثر است.” انجمن پزشکی آمریکا بیشتر ابراز نگرانی کرد که با عجله به منظور تجویز و توزیع دارو می تواند منجر به کمبود برای بیماران نیازمند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها ذکر شده یک مطالعه فرانسه به تازگی منتشر شده در یک مجله پزشکی. این ناشر قرار دادن یک بیانیه هفته گذشته اعلام مطالعه خود را برآورده نمی کنند “استانداردهای مورد انتظار” با توجه به جمع شدن سازمان دیده بان.

تبلیغات:

جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی آن گفت: “سهام نگرانی در مورد مقاله فوق که به تازگی در مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبی (IJAA). این ISAC مدیره معتقد است این مقاله را برآورده نمی کند جامعه انتظار استاندارد به خصوص مربوط به فقدان بهتر توضیحات از معیارهای ورود و تریاژ بیماران برای اطمینان از ایمنی بیمار.”

در این بررسی که شامل فقط 36 coronavirus بیماران گزارش شده است که هیدروکسی کلروکین در درمان شد “به طور قابل توجهی مرتبط” با کاهش و ضرب و شتم ویروس.

این مطالعه با هدف تبلیغ در رادیو فردا با دکتر اوز, به طور گسترده ای مورد انتقاد تلویزیونی دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است مقامات بهداشت به دنبال مشاوره از.

تبلیغات:

“اگر آن را به من طول می کشد 30,000 بیماران برای نشان دادن تفاوت این است که بهتر از نشان دادن تفاوت در 62 بیمار ، اگر یک دادگاه کوچک نشان می دهد تفاوت معنی داری شما باید احترام آن را,” او گفت:. “حداقل با توجه به آن پرداخت.”

اما یافته بودند نه همه آنها به نظر می رسید. با وجود نشان دادن یک “100% درمان” نرخ مطالعه “حذف” چهار بیماران — 10 ٪ از اصلی خود را درمان گروهی — که رفت به واحد مراقبت های ویژه و یا که جان خود را به دلیل آنها کاهش یافت و در خارج از این مطالعه معیارهای نیاز روزانه بینی سواب نگهبان گزارش شده است.

هر چند رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفته است که مواد مخدر بوده است “قول” مثبت دولت در یک بیمارستان گفت: در این هفته آن را متوقف خواهد کرد با استفاده از این دارو در حداقل یک بیمار به دلیل “خطر عمده” قلبی مسائل.

تبلیغات:

دکتر مایکل آکرمن ژنتیکی متخصص قلب و عروق در کلینیک مایو گفت: آن را “غیر قابل توجیه” برای فشار به مواد مخدر و بدون اذعان به پتانسیل قلبی عوارض جانبی به ویژه هنگامی که در ترکیب این دارو با آنتی بیوتیک آزیترومایسین به عنوان تهمت خواسته است.

“چه آشفته من بیشترین زمانی بود که من از دیدن و نه مقامات سیاسی می گویند این داروها بی خطر هستند اما دیدن در اخبار قلب و عروق و متخصصان بیماری های عفونی می گویند [هیدروکسی کلروکین] کاملا امن و بدون حتی ذکر این نادر عوارض گفت:” ان بی سی نیوز و اشاره کرد که یک مطالعه اخیر نشان داد که 11 درصد از coronavirus بیماران دریافت کوکتل مواد مخدر بودند در معرض خطر ابتلا به عوارض جانبی قلبی. “این دارو خاص است که احتمالا این دارو تنها من می دانم که تبدیل به یک جمهوری خواه یا دموکرات دارو. که فقط دیوانه است.”

بسیاری از شدید coronavirus موارد که نیاز به ICU درمان اغلب شامل بیماران با جدی شرایط اساسی.

“بله این داروها به طور کلی واقعا امن به طوری که حس جمهور حق است” اکرمن گفت. “اما واقعا امن در یک جمعیت حس معنا نیست که مواد مخدر در حال رفتن به به اندازه کافی امن برای بیمار خاص من در مورد به درمان است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>