جشن زندگی و کار ترانه سرا آدم شلسینگر با این سر به فلک کشیده چشمه Wayne آلبوم

آدم شلسینگر یکی از بزرگ unheralded ترانه سرایان زمان ما, درگذشت چهار شنبه, آوریل 1 با توجه به عوارض ناشی از Covid-19. او 52.

حتی اگر شما نمی دانید که شلسینگر نام شما بدون شک شنیده اید یکی از آهنگ های خود را. او نوشت: این آهنگ تیتراژ برای تام هنکس فیلم که چیزی که شمابه عنوان مثال و همچنین به عنوان آهنگ از Josie and the Pussycats.

او برنده سه Emmys — دو آهنگ او نوشت: برای جوایز تونی و فقط در سال گذشته برای یکی از بسیاری از آهنگ های او نوشت: به عنوان ترانه سرا اولیه برای CW را , دیوانه, دوست دختر سابق. و با گروه چشمه Wayne به نام او ثبت شده که به شدت جاذب 2003 earworm “استیسی مامان.” (مطمئنا شما شنیده ام که یکی است.)

شلسینگر بود بی وقفه سازگار است. پس از آغاز زندگی حرفه ای من به عنوان یک نویسنده مستقل من فکر می کنم در مورد مهارت و تطبیق پذیری مورد نیاز برای گرفتن یک نشریه “صدا”; یک قطعه برای بورسی باید به عنوان خوانده شده متفاوت از یک قطعه برای لس آنجلس تایمز که باید به عنوان خوانده شده متفاوت از یک قطعه سنگ نورد. شلسینگر تا به حال این نوع از استعداد با سبک های موسیقی. او می تواند ناپدید می شوند به برادوی نشان می دهد آهنگ, جاذب, ’60s پاپ و یا حتی موسیقی کشور و شما می خواهم به طور همزمان شنیدن یک آهنگ کاملا نوشته شده در این سبک است که هنوز هم بی شک خود را.

اما من امیدوارم که کار خود را با چشمه از وین خواهد خود را تبدیل به طولانی ترین-میراث ماندگار. اغلب نوشته شده است به عنوان یک ضربه تعجب توسط افرادی که فقط می دانم “استیسی مادر” گروه اتحاد عمیق و گوشتی آلبومها ارزش کاوش. مرکزی دو شلسینگر و کریس Collingwood — آنها نوشت: تقریبا همه از چشمه Wayne آهنگ ها با هم — اسیر تنش بین mundanity از زندگی روزمره و افزایش شادی از بهترین راک و پاپ موسیقی. آنها به من از طریق دبیرستان از طریق کالج از طریق 20s و من هنوز گوش دادن به آنها در 30s. آنها یکی از فقط چند باند را ساخته اند که سفر با من.

اما اگر شما در حال رفتن به گوش دادن به تنها یک چشمه از Wayne آلبوم گوش دادن به گروه سوم نسخه 2003 را خوش بین مدیران.

Fountains Of Wayne In Concert
کریس Collingwood (سمت چپ) و آدم شلسینگر در طول انجام چشمه Wayne 2011 تور.
بن Hider/گتی ایماژ

شاید هیچ چشمه Wayne شعر قطاری از این گروه درخواست تجدید نظر بیشتر از کر از “آینده ای روشن در فروش” دومین آهنگ خوش بین مدیران.

میخوام گه من هم
چون من نمی توانم این زندگی برای همیشه لطفا برای
شما می دانید که من آمده ام بیش از حد
و من نمی خواهم شکست
من یک کامپیوتر جدید
و آینده ای روشن در فروش
آره آره
آینده ای روشن در فروش
آره آره

فاصله بین افزایش قدرت-پاپ ملودی اساسی این شعر و نه دنیوی موضوع — یک کامپیوتر جدید و آینده ای روشن در فروش چیزی است که خواننده هیجان زده است در مورد ؟ واقعا ؟ — در مرکز بسیاری از چشمه Wayne آهنگ ها. که تنش بود چه شلسینگر و Collingwood همیشه zeroed در با poignance یک روزنوشت حس شوخ طبعی و تعجب آور گرما در آهنگ بعد از آهنگ بعد از آهنگ.

(شایان ذکر است که در اینجا در اکثر چشمه Wayne آلبوم شلسینگر و Collingwood نوشت: پیش نویس اول از آهنگ ها به صورت جداگانه آورده و آنها را به دیگر اعضای چهار قطعه گروه و سپس مرتب و کامل آنها را با بقیه گروه. به عنوان مثل هیچ یک چشمه Wayne آهنگ باید نسبت به شلسینگر به تنهایی.)

خوش بین مدیران است که این گروه پرفروشترین بهترین و شناخته شده آلبوم و آن را تقریبا اتفاق نمی افتد. پس از به منصه خود را از سال 1999 شاهکار مدینه فاضله پارک وی (که من تقریبا در مورد نوشت: به جای این آلبوم) خود را در برچسب آنها کاهش یافته است. شلسینگر خیال این لایحه برای ضبط آهنگ های دمو برای آهنگ ها از چه خواهد شد خوش بین مدیرانو گروه استفاده می شود کسانی که دموی به پیدا کردن یک برچسب جدید با منحنی S-سوابق. “استیسی مادر” یکی از آلبوم تک آهنگ و وحشی موفقیت — آهنگ ضربه No. 21 در بیلبورد هات 100 به گروه یک ضربه رکورد نامزد جایزه گرمی و برجستگی.

“استیسی مادر” هنوز هم به عنوان بچه ها می گویند سیلی. اما گوش دادن فراتر از آن و شما شنیدن یک آلبوم کامل از موسیقی کوچک جواهرات مورد افراد جوان یا اضطراب برای زندگی خود را برای شروع و یا وحشت زده است که زندگی خود را تبدیل به تعریف شده توسط بی معنی مشاغل روز و بی پایان خرحمالی. قطع ارتباط بین گروه بزرگ صدا و ملالت از آلبوم قطاری برای من راه ما با استفاده از موسیقی برای اضافه کردن هیجان به زندگی ما. کسی که تلاش برای دریافت از طریق یک روز خسته کننده در کار با گوش دادن به موسیقی است که باعث می شود آن را احساس هیجان انگیز تر ؟

اگر شما فقط به دنبال نمونه چند آهنگ ها, صف “مکزیکی شراب” یا “Hackensack” یا “هی جولی” و یا “دره زمستان آهنگ.” و به خصوص بررسی “انواع زمان” آهنگ شلسینگر نوشت: اولین پیش نویس که احتمالا مورد علاقه من چشمه Wayne آهنگ. آن را در مورد یک جوان کارفرمایی تحت فشار احساس می کند که زمان کشش را به عنوان او به نظر می رسد برای کسی به پرتاب فوتبال به. به زودی آن را به عنوان اگر که یک بازی همه چیز را او ممکن است تبدیل شده و هر لحظه او ممکن است تجربه خود را در زندگی.

کر احساس می کند به ویژه تند و تلخ در حال حاضر در پی شلسینگر گذشت. بیش از یک آبشار از گیتار Collingwood آواز می خواند “او انواع زمان” و بیش از بیش. در بهترین حالت خود چشمه وین ساخته شده آن لحظات ما ممکن است احساس به دام افتاده در یک کمی لذت بخش تر به زندگی می کنند از طریق بدون توجه به چگونه متاسفانه مختصر آنها ممکن است تبدیل به.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>