مدیر عامل شرکت که زد گلدمن ساکس در طول بحران مالی هشدار برنی ساندرز را “خراب کردن” اقتصاد

سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein ابراز نگرانی از افزایش سن. برنی ساندرز من-Vt., او پس از برنده سه شنبه, New Hampshire دموکراتیک اولیه.

ساندرز لبه سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg شنبه در گرانیت دولت پس از racking تا بیشترین آرا را در هفته گذشته آیووا قفقاز.

تبلیغات:

Blankfein که پشتیبانی وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در انتخابات 2016 در پاسخ به خبری با شلیک کردن اول خود را صدای جیر جیر در ماه.

“اگر حزب دموکرات رفتن به ساندرز نامزد روس ها را مجبور به تجدید نظر که برای کار به بهترین پیچ ما,” او هنوز توییتی. “ساندرز است که فقط به عنوان پلاریزه به عنوان تهمت و او را خراب کردن اقتصاد ما و نمی مراقبت در مورد نظامی ما. اگر من پسر من با ساندرز این زمان در اطراف.”

Blankfein نگرانی در مورد اقتصاد به نظر می رسد تا حد زیادی متمرکز بر ساندرز’ نذر را میلیاردرهای خود را پرداخت “سهم عادلانه.” او نشان داد نگرانی کمی قبل از شرکت او برای 12 سال تحت بررسی دقیق از قانونگذاران و مقامات اجرای قانون بیش از نقش آن در بحران مالی 2008.

تبلیغات:

گلدمن ساکس حل و فصل یک مورد برای بیش از 5 میلیارد دلار در سال 2016 برای “سوء رفتار جدی در دروغ اطمینان سرمایه گذاران است که اوراق بهادار آن را فروخته بودند با حمایت صدا وام مسکن, هنگامی که آن را می دانستند که آنها پر از وام مسکن است که به احتمال زیاد به شکست” با توجه به وزارت دادگستری.

هر چند حل و فصل مجاز فردی بانکداران برای فرار از مسئولیت کیفری بالقوه یک داغدار 2011 گزارش سنا ایراد گرفت گلدمن ساکس با بهره مندی در مشتریان خود هزینه به عنوان بحران مالی بین برود تریلیون دلار است. شرکت “استفاده پوزیشن های خالص فروش برای بهره مندی از رکود در بازار وام مسکن” و سود “از همان محصولات است که باعث ضرر قابل توجهی برای مشتریان خود می باشد”.

“اولین چیزی که شما نیاز به دانستن در مورد گلدمن ساکس است که آن را در همه جا” سنگ نورد مت Taibbi نوشت: در سال 2009. “قدرتمند ترین در جهان سرمایه گذاری بانک یک خون آشام, ماهی مرکب پیچیده در اطراف چهره بشریت بی وقفه متراکم آن خون قیف به هر چیزی که بوی پول است. در واقع تاریخچه ای از بحران مالی اخیر که دو برابر به عنوان یک تاریخچه از کاهش سریع و سقوط ناگهانی swindled خشک امپراتوری آمریکا می خواند مانند کسی که از گلدمن ساکس فارغ التحصیلان.”

تبلیغات:

Blankfein بعد از عذرخواهی برای چه نگهبان به عنوان “شیوه های که منجر به بحران وام و اعتبار از جمله ایجاد ‘سمی’ وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.”

“ما شرکت در چیزهایی که به وضوح اشتباه است و باید دلیلی برای پشیمانی” Blankfein گفت: در سال 2009 پس از مدت کوتاهی شرکت کردم 10 میلیارد دلار کمک مالی از مالیات دهندگان.

تبلیغات:

ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند در پاسخ به Blankfein آخرین صدای جیر جیر با این استدلال که “این چیزی است که وحشت از وال استریت نخبگان به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند.”

ساندرز بارها ناودان Blankfein برای “ساخت مقدار بسیار عظیمی از پول پس از از بین بردن اقتصاد است.”

Blankfein که چپ گلدمن در سال 2018 گفت: CNBC که ساندرز’ حمله به او قرار داده و مردم در خطر است.

تبلیغات:

“به فرد آن است که بالقوه خطرناک لحظه — نه فقط برای وال استریت و نه فقط برای مردم به خصوص اهداف اما برای کسی که کمی خارج از خط” او گفت:.

Blankfein ثبت شده دموکرات است نام خود را به “راکفلر جمهوری خواه” است که “محافظه کار بر روی مسائل مالی و لیبرال تر در مورد مسائل اجتماعی است.” او ادامه داد: برای استفاده از حساب توییتر خود را برای حمله به ساندرز و سناتور ورمونت در پاسخ به آنها در نوع خود است.

“من از شما به من قضاوت توسط دشمنان من را ساخته اند” ساندرز توییتی در سال گذشته شعار Blankfein انتقاد.

تبلیغات:

“پس از bailed توسط مالیات دهندگان لوید Blankfein سخنرانی در کنگره برای کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید منافع و بالا بردن سن بازنشستگی برای مردم کار” ساندرز توییتی. “لوید Blankfein متعلق به نه یکی بلکه دو قصرها در Hamptons. چگونه ؟ گلدمن ساکس دروغ گفتن به سرمایه گذاران و بهره مندی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن خانه های خود را در یک ” باور نکردنی تقلب.'”

بسیاری از پیوست ساندرز در انتقاد Blankfein بعد از سهشنبه هشدار داد.

“این شخص زد گلدمن ساکس که آن را کمک به سقوط اقتصاد و پس از آن سود کردن قلوه سنگ” خبرنگار واشنگتن پست دن Zak توییتی.

“تصور کنید که عدم آگاهی و فراست سیاسی نیاز به این باور است که دموکراتیک اولیه رای دهندگان ممکن است تحت تأثیر یک پیام از رئیس گلدمن ساکس? وحشی!” سابق اوباما دستیار Jon Favreau اضافه شده است.

تبلیغات:

“هنگامی که شما و دوستان مدیر عامل صرف چند دهه تبدیل آمریکا به یک انحصار است که تنها در خدمت شما” زمان ویرایشگر-در-بزرگ آناند Giridharadas گفت: “سیاست این است که در واقع بهبود زندگی مردم اتفاق می افتد به سیاست هایی خواهد بود که بیشترین constrict قدرت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی