مدیران خواسته شد برای حذف ماسک قبل از ملاقات با مایک پنس در آیووا


Iowa Governor Kim Reynolds, Vice President Mike Pence, and chief executive officer and president of Hy-Vee, Inc. Randy Edeker hold a roundtable discussion on coronavirus with food industry executives on Friday, May 8, 2020 at the Ron Pearson Center in West Des Moines.

آیوا کیم رینولدز, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و مدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور Hy-Vee, Inc. شیدا Edeker برگزاری یک میزگرد بحث و گفتگو در coronavirus با مدیران صنعت غذا در روز جمعه, مه 8 سال 2020 در ران پیرسون مرکز در وست دس موینس.

اولیویا خورشید/ثبت نام از طریق Imagn محتوای Services, LLC

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

صرف ساعت پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر آزمایش مثبت برای COVID-19 او به دیدار با گروهی از مدیران صنعت غذا که تا به حال جمع آوری شده برای یک بحث میزگرد در وست دس موینس. اما قبل از پنس پیوست آنها در این مرحله کسی آمد و پرسید: همه پنج مهمانان به حذف ماسک خود را که همه آنها را وحی, به گزارش رهگیری که شده یک بخش از ویدئو زندگی می کنند جریان از این رویداد نشان داد که دنباله ای از وقایع است. “این درخواست عجیب و غریب تأکید چقدر متعهد کاخ سفید برای نادیده گرفتن فدرال توصیه های بهداشتی در نظر گرفته شده به سرعت گسترش این بیماری همه گیر coronavirus” یادداشت رهگیری رابرت Mackey.

این البته به سختی اولین بار پنس را ظاهری اصرار در پوشیدن یک ماسک ابرو مطرح شده. پنس حاضر به پوشیدن ماسک در کلینیک مایو در مینه سوتا و ادعا این بود که لازم نیست چرا که او به طور منظم مورد آزمایش قرار گرفت. بعد او اذعان کرد او باید فرسوده یک ماسک. “من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو” پنس گفت.

پنس نمی پوشیدن ماسک در طول حوادث در آیووا که در نظر گرفته شده بودند به تشویق اقتصاد شروع به بازگشت به حالت عادی. اما در طول روز وجود دارد نشانه روشن است که همه چیز ادامه داد: به دور از عادی. قبل از این رویداد است که در آن مدیران خواسته شد خود را به حذف ماسک کارکنان پوشیدن دستکش و ماسک در زمان متوسط از افرادی که وارد ساختمان شدند. و حتی اگر اعضای مخاطبان را به نظر می رسد ماندن جدا از یکدیگر تصویری نشان داد که تعداد کمی بودند و در واقع با پوشیدن ماسک.

حوادث روز جمعه نشان می دهد که چقدر این سوال که آیا به پوشیدن ماسک یا نه تبدیل به یک بیانیه سیاسی در سراسر ایالات متحده است. حتی به عنوان مراقبت های بهداشتی مقامات مردم را تشویق به پوشیدن ماسک, کسانی که فکر می کنم که coronavirus تهدید است پر از شکوفه در حال گرفتن سیگنال های روشن از برخی از رهبران این کشور از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که آن را خوب به پوشیدن یک. که تنش کرده است و حتی منجر به خشونت در چند مکان به عنوان افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک مواجه کارکنان در فروشگاه که تقاضای هر یک قرار داده است. در نهایت “رئیس جمهور است و نه فقط عدم به مدل رفتار خوب” می نویسد: Mackey, “او به طور فعال دلسرد آن است.” از بعد از ظهر یکشنبه coronavirus را کشته بود تقریبا از 80 ، 000 نفر در سراسر ایالات متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>