تغییر در حال آمدن است به امریکا

در طول سال 2008 ریاست جمهوری مقدماتی یکی از آن زمان سناتور باراک اوباما خطوط به دست اورد شهرت: “تغییر در حال آمدن است به امریکا است.”

و در عین حال پس از رئیس جمهور اوباما تا به حال به پایان رسید دو نظر در دفتر بیضی مردم احساس underwhelmed با پیشرفت های که ساخته شده بود در آن زمان.

تبلیغات:

رزرو, رزرو

برخی احساس کردند که خیلی از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری بوده است تضعیف obstructionist خواهان. آنها حتی او را تکذیب کردند حق به تصویب دیوان عالی کشور نامزد تقریبا یک سال قبل از ترم دوم خود را به پایان رسید, خاص شیب در برابر اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور.

دیگران احساس کردند که رئیس جمهور اوباما شکست خورده بود به فشار سخت به اندازه کافی برای خود دستور کار بود و به سادگی خورده زمانی که تحت فشار نه فقط توسط جمهوری خواه مخالف بلکه از محافظه کاران در حزب خود او.

تبلیغات:

و گروه سوم فکر می کردم که اوباما رو در همه بیش از حد وسوسه انگیز مظاهر به سادگی جمهور است. وجود دارد احتمالا برخی از حقیقت به همه سه نمایش است.

است که اوباما حاضر در نهایت رسیدند ؟

اما در حال حاضر همه چیز متفاوت هستند. آن را در زمان یک طوفان کامل از وقایع وحشتناک. یکی از اولین بود انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که واقعا چیزی کمتر از یک سفید زن ستیز supremacist.

تبلیغات:

دوم این است که وقوع بدترین بیماری همه گیر از آنفلوآنزای اسپانیایی و مطلق بی کفایتی است که با بحران موفق شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. سوم, unspeakable افسردگی مانند اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

و چهارمین رویداد یکی از مهمترین و پرهیاهو و نژادپرستانه قتل یک مرد سیاه پوست در خیابان مینیاپولیس دردناکی امپراتور توسط خود راضی سفید افسر پلیس است. با تشکر از شجاعت مدنی شجاع 17 ساله اطرافیان کل جهان در حال حاضر آشنا با کسانی که هشت دقیقه و چهل و شش ثانیه از مطلق ترسناک.

تبلیغات:

خواهد شد که ایالات متحده در نهایت به نوبه خود در اطراف ؟

پس از آن لحظه مردم سیاه و سفید, سفید, مردم, قهوه ای مردم و مردم از همه نژادها آب گرفتگی خیابان ها در شهرها و شهرستانها در سراسر ایالات متحده و حتی در سراسر جهان است. این مردم خواهان عدالت و موثر را تغییر دهید.

ابراز مدنی خود را ترس آنها خیره پایین نه تنها پلیس و استقرار بلکه خطرات ناشی از آلوده شدن در طول زمان از یک بیماری همه گیر.

تبلیغات:

آن است که در حال حاضر برای آمریکایی ها برای به دست گرفتن لحظه ای. همه آمریکایی ها. و تصرف لحظه به معنی پرداختن به تمامیت ایالات متحده fallibilities او.

منابع از ترس: #1 خشونت پلیس

اول پایین آویزان میوه: خشونت پلیس. متحده در سراسر ایالات متحده در حال ایجاد تغییرات عمده در شیوه های پلیس و حفظ این تغییرات در قانون است. این جارو ملت مانند یک موج جزر و مدی.

تبلیغات:

اما خیلی بیشتر باید انجام شود. نیروی انتظامی باید غیرنظامی از تجهیزات آن برای اولویت استخدام نظامی سابق پرسنل خدمات.

استفاده از نیروی کشنده باید از نظر قانونی محدود به مواردی که در آن وجود دارد روشن و تهدید قریب الوقوع به زندگی (و نه فقط یک احساس ذهنی بودن تهدید). علاوه بر این همه زور باید متناسب با تهدید.

همه مواد مخدر از جمله مواد مخدر سخت باید قانونی و تنظیم شده است. ایالات متحده باید نگاه به پرتغال به عنوان مثال در جایی که چنین اقدامی نه تنها به کاهش جرم و جنایت, اما همچنین کاهش اعتیاد به مواد مخدر.

به جای پلیس استفاده می شود به عنوان یک همه جانبه مداخله نیروی, استفاده از دیگر خدمات برای مدیریت شرایط بحرانی از جمله سلامت روانی و خشونت خانگی باید تبدیل شدن به خیلی بیشتر شایع است.

تبلیغات:

در نهایت بحران د-تنش خود را شماره یک شماره دو و شماره سه کلاس در آموزش و پرورش است. و افزایش آموزش پلیس برای 1-2 سال به عنوان مورد در دیگر کشورهای توسعه یافته مانند آلمان (2 سال).

#2 نژادپرستی

این مسئله ای است که بسیار سخت تر به آدرس به دلیل آن سیستمیک است و اغلب دشوار است برای تشخیص. اصلاحات سیاسی تمرکز بر سیستم عدالت کیفری عمومی مسکن و سیاست های تهاجمی تر علیه بخش خصوصی تبعیض یک بخش ضروری از جواب معادله است.

اما تغییر واقعی در اینجا باید در قلب و ذهن همه آمریکایی ها (و مردم در سراسر جهان تا مطمئن شوید).

تبلیغات:

نژادپرستی یک جانور زشت, اما آن را نیز اغلب نامرئی وحش. آن نیاز به روشن رهبری در فدرال و ایالتی و محلی در سطح. آمریکایی ها باید در مواجهه با خود و تعصبات. همه تعصبات.

نسل جوان باید قادر به سرب در آن نمره. غیر سیاه معترضان عمدتا جوان است. بسیاری از آنها ارتباط بسیار نزدیک به آفریقایی-آمریکایی و فرهنگ مانند موسیقی رپ. این خوب است اما کافی نیست.

#3 بی عدالتی اجتماعی

این منبع از ترس به عنوان بسیاری از دیگر آمریکا مشکلات به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت نژادی. بسیار بیشتر از خشونت پلیس آن را نیز بلعد طیف گسترده ای از این کشور با جمعیت سفید. در واقع برنی ساندرز’ اجتماعی “انقلاب” بود و تا حد زیادی رانده شده توسط جوان سفید مردم است.

تبلیغات:

مانند در مورد خشونت پلیس این ممکن است یک لحظه منحصر به فرد در تاریخ آمریکا به اتخاذ چه کشورهای اروپایی برخوردار بوده اند برای مدت زمان طولانی — یک شبکه امنیت اجتماعی به بافر maldevelopments در بازار خود را محور اقتصاد است.

این بیماری همه گیر در حال رانندگی یک نقطه قوی صفحه اصلی در حال حاضر. آمریکایی ها بیشتر در معرض اثرات بحران بهداشت عمومی و اقتصادی به افسردگی بیش از اروپایی ها به دلیل عدم وجود هر گونه معنی دار ایمنی net.

کافی و یا گران بخش خصوصی بهداشت و درمان ضعف عمومی سیستم بهداشت و درمان بسیار محدود مزایای بیکاری (تنها به طور موقت به حالت تعلیق توسط مراقبت عمل) بزرگ اخراج هیچ مادری یا پدری ترک بدون پرداخت مرخصی و تعطیلات کمی.

هیچ پایانی برای خرید اینترنتی?

همه از این در حال تبدیل شدن کاملا روشن در حال حاضر به عنوان تهدید به اخراج در حال افزایش است فقط به عنوان فوری بحران بهداشتی ممکن است مصاحبه ، خطر دائمی بیکاری نیز افزایش می یابد حتی اگر اقتصاد آمریکا ممکن است بهبود می یابند. منظور از اولویت در زندگی باید به طور دائم منتقل شده است.

در حال حاضر زمان برای مقابله با امریکا طولانی-ناتمام در دستور کار و وعده یک “حکومت مردم توسط مردم و برای مردم است.”

مگر اینکه این trifecta شدید مشکلات این است که خطاب در حال حاضر ایالات متحده وعده ناپدید خواهد شد. اما اگر صادقانه اصلاحات در حال حاضر به شکل پس شاید زودتر از ما ممکن است فکر می کنم آمریکایی ها از همه نژادها ممکن است تشویق: “در گذشته در گذشته. با تشکر از خدای بزرگ ما در گذشته است.”

این مقاله چاپ از این Globalist: روزانه ما تجدید نظر جهانی شدن و جهان چگونه واقعا آویزان با هم. فکری متقابل کشور مقایسه و بینش از همکاران از همه قاره ها. کاوش آنچه متحد و چه تقسیم ما در سیاست و فرهنگ است. Follow us on Facebook و توییتر. و ثبت نام برای ما برجسته ایمیل اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی