A stained glass rendering of Jacob on a throne with a scepter, and a nametag that says "Hello, My Name Is ISRAEL."

و برخی از آنها گفت: اگر چه ما آمد تا با یک نام است که به معنای هر دو ؟

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Jorisvo/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

این قطعه است که گزیده ای از چیزی که ممکن است شوک و بی اعتبار شما, منتشر شده توسط دهلیز کتاب یک بخش از Simon & Schuster, Inc. کپی رایت © 2020 دنی M. Lavery.

و او گفت: “نام شما دیگر باید به نام یعقوب اما اسرائیل; برای شما تلاش کرده اند با خدا و با مردان و غالب اند.”

—پیدایش 32:28

و آنها به او گفت: این که ما نمی مانند نام اسرائیل این درست است که ما همیشه به نام تو یعقوب. ما خیلی به آن استفاده می شود.

و او به آنها گفت, راست, بدون, من, که, من نمی دانم که شما همیشه به من با نام که نام قبل از من تا به حال را فراموش کرده اید. من به آن استفاده می شود بیش از حد, هاها! و من واقعا تحمل با من —

و آنها گفتند: خوب اولین چیزهایی که شما باید قطعا می دانیم که ما در حال رفتن به آن را اشتباه گاهی اوقات.

و او گفت:” البته! من نمیفهمد که.

و آنها گفتند: ما واقعا می خواهم به استرس قبل از حرکت به هر یک از دیگر موضوعاتی است که ما قصد داریم برای فراموش کردن و استفاده از این نام. که اولین چیزی که ما می خواهیم شما را به می دانم که در حال حاضر که شما درخواست خود را فقط چگونه به شدت ما را در آن انجام.

یعقوب گفت:” باشه.

و آنها گفتند که زیادی است. و هر کس دیگری گفت که خیلی با نظم شگفت آور با شنیدن نام جدید پس در نهایت هنگامی که یعقوب—ببخشید اسرائیل—گفت: هر کسی که در مورد آن او شروع به گفتن آن برای آنها به صرفه جویی در وقت نام من دیگر باید به نام یعقوب اما اسرائیل برای من تلاش کرده اند با خدا و با مردان و غالب اند اما من انتظار نداریم که شما را به گرفتن آن را حق تمام زمان من می دانم که این یک تغییر بزرگ من کاملا درک می کنم که آن را برخی از زمان برای تنظیم.

و برخی از آنها گفت: اگر چه ما آمد تا با یک نام است که به معنای هر دو ؟ مرتب کردن بر اساس از میان تا زمانی که آن را احساس طبیعی تر ؟ مانند Isracob یا Jasrael. آره ما قصد داریم تا با شما تماس Isracob.

که به اسرائیل گفت: من—باشه. اگر شما فکر می کنم آن را به شما کمک کند.

و آنها گفتند: با تشکر برای درک. این درست است که این واقعا سخت است برای ما بیش از حد می دانید ؟ در برخی از راه های آن را مانند شما درگذشت.

که به اسرائیل گفت که در راه?

و آنها گفتند: Please don’t دفاعی.

و برخی از آنها در زمان “آن را برخی از زمان برای تنظیم” را به عنوان “برای همیشه” که تا به حال نشده است چه یعقوب اسرائیل! ببخشید ببخشید ببخشید! این درست است که مغز من است تا مورد استفاده قرار گیرد به گفته یعقوب دلیل این که شما واقعا در حال یعقوب در مغز من فقط یعقوب-انجام-چیزی-عجیب-این-روز—به معنای بود.همه در همه ،

و برخی از دیگران گفت: اسرائیل برخی از زمان و یعقوب برخی از زمان و گفتند اوه خدای من, خدای من!! اسرائیل با عرض پوزش, oh my God i’m SO sorry بعد از هر اتفاقی یعقوب چنین است که هر زمان بیشتر قابل توجه از زمان قبل و اسرائیل خودش را در بر داشت و گفت این خوب است نگران نباشید آن را کاملا خوب و احساس بد نیست من حتی نمی متوجه, یعقوب است خوب من راستش همیشه دوست داشتم یعقوب بهتر است به هر حال.

Book Jacket: an oil painting of a distinguished looking white guy with wavy hair and his hand on his temple, alongside the book's title.

دهلیز کتاب/Simon & Schuster

توسط دنی M. Lavery. دهلیز کتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی