هرج و مرج در ویسکانسین: سه شنبه اولیه به احتمال زیاد به جلو بروید با وجود هشدارهای متعدد

با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی و چالش های قانونی با رای گیری گروه های حقوق ویسکانسین مقدماتی حزب دموکرات و دولت و انتخابات محلی در مجموعه ای به رفتن به جلو در روز سه شنبه پس از دولت جمهوری قانون گذاران حاضر به برداشتن یک پیشنهاد برای لغو ترین فرد رای گیری در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

پس از لیبریا تونی Evers دستور نمایندگان مجلس به دیدار شنبه بعد از ظهر به نظر رای دهندگان اجازه می دهد تا ایمیل های خود را در برگه های رای تا مارس 26 زیر سرب از 15 کشورهای دیگر GOP-چراغ قوه مقننه مونتاژ در کنگره — اما موکول جلسه در عرض چند ثانیه به دلیل خودداری از اقدام.

تبلیغات:

با توجه به Politico, Evers است و نمی رود به هیچ اقدام دیگری برای جلوگیری از رای دهندگان ویسکانسین از داشتن یا مونتاژ در کاهش تعداد حوزه های رأی گیری در روز سه شنبه — خطر پیمانکاری و گسترش coronavirus — یا waiving حق رای در اولیه و کلیدی دیگر انتخابات است.

جمهوری خواهان در این ایالت را یک عمل در روز شنبه در مورد انتخابات, درخواست دیوان عالی ایالات متحده برای جلوگیری از کاهش حکم دادگاه توسط ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام کانلی که به دستور مقامات انتخاباتی در هفته گذشته به تمدید مهلت برای درخواست یک غایب رای گیری و به رای دهندگان اجازه می دهد تا مارس 14 برای بازگشت به برگه های رای.

Evers گزارش شده است که نگران آن است که مصرف بیشتر مراحل به توقف در شخص رای گیری می تواند نتیجه معکوس با توجه به سیاسی:

تبلیغات:

اگر این موضوع رفت و قبل از ویسکانسین دیوان عالی کشور که دارای اکثریت جمهوریخواه Evers خطرات سهوا ایجاد سابقه است که می تواند تاثیر منفی خود را اضطراری قدرت. … فراتر از آن است که فرماندار را نمی خواهم به صرف تمام سرمایه سیاسی در مبارزه بیش از حرکت این انتخابات به دلیل آن نیاز به توافق قانونی رهبران به بازی توپ را در گسترده تر coronavirus بودجه بسته است.

ویسکانسین حزب دموکراتیک شهرداران سراسر کشور های حقوق مدنی و بهداشت ، برنی ساندرز همه پیوست مقامات بهداشت عمومی در اصرار دولت برای توقف فرد در رای گیری به پایبندی به Evers’ مارس 25 stay-at-home منظور از این بیماری همه گیر. بیش از 2000 coronavirus موارد گزارش شده در ویسکانسین و حداقل 56 نفر کشته شده اند.

در علاوه بر این به دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بین ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ویسکانسین رای دهندگان در روز سه شنبه خواهد بازیگران برگه های رای در چندین انتخابات محلی و دادگاه عالی ایالت مسابقه بین محافظه کار عدالت و دانیل کلی و لیبرال جیل Karofsky. یک پیروزی برای کلی امن 5-2 محافظه کار اکثریت در دادگاه است. به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد هفته گذشته پایین مردم در انتخابات با توجه به همه گیر می تواند کمک به امن کلی صندلی.

بایدن اتحاد پیوست جمهوریخواهان در اصرار دولت به حرکت به جلو با انتخابات به عنوان برنامه ریزی شده گفت: در هفته گذشته این موضوع به صورت “ویسکانسین دادگاه و مردمی به تصمیم” — یک موقعیت نگار جرمی Scahill به نام “بی پروا” در روز یکشنبه.

تبلیغات:

جیمز کانوی یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ویسکانسین به نام دولت برنامه ای برای حرکت به جلو با فرد رای گیری “واقعا غیر مسئولانه” و یکی که می خواهد آسیب اعتبار بهداشت عمومی ارشاد اصرار اجتماعی فاصله.

“این فقط به نظر می رسد واقعا غیر مسئولانه به این یکی غول استثنا” کانوی گفت: میلواکی ژورنال سنتینل. “از بهداشت عمومی پایه آن هر دو اشتباه پیام و مصرف آن را یک قمار است.”

تبلیغات:

روز سه شنبه انتخابات در حال انتظار برای فرو رفته بود در سردرگمی و هرج و مرج به عنوان coronavirus به شدت کاهش می یابد تعداد نظرسنجی کارگران موجود برای اجرای انتخابات سایت. میلواکی ایالت و بزرگترین شهر با نزدیک به 600 ، 000 مردم است انتظار می رود که فقط پنج رای گیری در مکان های باز به جای آن از حد معمول 180.

ویسکانسین حزب دموکرات صندلی بن Wikler بود در میان کسانی که در رسانه های اجتماعی که هشدار داد که دولت آمریکا مانور بیش از آخر هفته به احتمال زیاد یک پیش نمایش از آشنایی با تاکتیک های در مقیاس ملی در طول این سال حکایت دارد.

ویسکانسین آشنایی با اقدامات بیش از آخر هفته باید متقاعد کردن کنگره دموکرات ها را به “تسلیم شدن نیست دیگر ذره ای از اهرم تا انتخابات امن است و بهبود اقتصادی مقررات اتوماتیک” نوشت کج رسانه های ویرایشگر برایان Beutler.

تبلیغات:

“دموکرات کنگره نیاز به پرداخت با توجه به آنچه اتفاق می افتد در ویسکانسین در حال حاضر” Beutler نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>