شارژ تصمیم تاخیر در مورد سنت لوئیس زن و شوهر; فرماندار می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن بر “درگیر شدن”

رژیم صهیونیستی. مایک Parson, R-Mo. گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود “درگیر شدن” در مورد سنت لوئیس زن و شوهر دیده می شود brandishing اسلحه معترضان که گذشت خود عمارت در یک ویروسی عکس ماه گذشته.

پرشن که ادعا کرد که به او گفته بود روز شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زن و شوهر محلی وکلای دفاع علامت و پاتریشیا McCloskey بود “هر راست به محافظت از اموال خود را.” رئیس جمهور روشن ساخته است که او “متمرکز” در مورد” و “نمی خواهم آنچه را که او می بیند و راه این افراد در حال درمان” با توجه به فرماندار.

تبلیغات:

“رئیس جمهور گفت که او همه چیز را او می تواند در قدرت خود را برای کمک به این وضعیت و او می تواند اقدام به انجام این کار” پرشن گفت که دادستان کل لایحه Barr “نشان داده شد در تماس است.” او معتقد است که این جفت ارز “در حال رفتن به یک نگاه” در این مورد است.

این McCloskeys در حال حاضر تحت بررسی است. مدار دفتر دادستان گفت: سنت لوئیس آمریکا که آن را نگه داشتن هر کیفرخواست در سراسر کشور-تماشا پرونده تحت مهر و موم از نگرانی های ایمنی. St. Louis مدار وکیل کیمبرلی گاردنر این شهر بالا دادستان دریافت “تهدید جدی” پس از آنکه مقامات اعمال حکم جستجو برای به دست گرفتن علامت McCloskey را نیمه اتوماتیک تفنگ از زن و شوهر در خانه است.

این McCloskeys’ وکیل جوئل شوارتز گفت: سالن که مشتریان خود را آگاه بودند از هر گونه اتهام. علامت McCloskey گفته فاکس نیوز روز چهارشنبه که زن و شوهر می رود به تیراندازی کرد. اما شوارتز گفت: سالن که شارژ تصمیم گیری در حال حاضر به نظر می رسد برای به تعویق افتاده اند به دلایل ناشناخته است.

تبلیغات:

“ما انتظار می رود به شنیدن در مورد اتهامات از [این دفتر دادستان] — برای یا برابر با قبل از امروز” شوارتز گفت: سالن در یک شنبه تماس بگیرید.

شوارتز گفت: “نمی دانم دلیل آشکار تاخیر و آگاه بود از هر فدرال میان چیزهای دیگر گذارند در این مورد فراتر از گزارش های خبری. او کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

زمانی که سالن نپرسید با مدار دفتر دادستان در مورد اینکه آیا شوارتز ادعا دقیق بود سخنگوی گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد تحقیقات جاری. او نیز کاهش یافته است به نظر وقتی پرسید که آیا گاردنر شده و اطلاع از هر گونه فدرال اقدام و یا در انتظار فدرال اقدام است.

تبلیغات:

گاردنر متهم کشیش بخش و مغلوب ساختن پیشی جستن از “گسترش اطلاعات غلط” در روز سه شنبه در بیانیه ای.

“امروز هر دو فرماندار و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد پس از من برای انجام کار و بررسی یک مورد,” او گفت:. “در حالی که آنها همچنان به بازی سیاست با دست زدن به این موضوع گسترش اطلاعات غلط و تحریف حقیقت من حاضر به انجام این کار است.”

تبلیغات:

“این باور نکردنی است فرماندار ایالت میسوری به دنبال مشاوره از یکی از مهمترین و تفرقه رهبران در نسل ما برای غلبه اختیار محلی انتخاب دادستان,” او اضافه شده است.

پرشن شده است در تقابل با گاردنر سابق دولت دموکراتیک نماینده انتخاب و به دفتر در سال 2016 برای رها کردن اتهامات عنوان شده علیه خود را سلف سابق لیبریا اریک Greitens در ازای خود را تا سال 2018 استعفای. Greitens شده بود به اتهام جنایت تهاجم به حریم خصوصی به اتهام تهدید یک معشوقه با نشاط عکس.

در روز پنج شنبه دیابت جاش هاولی R-Mo. نیز پا به نزاع با تماس برای رسیدگی به گاردنر بررسی McCloskeys.

تبلیغات:

“هدف قرار دادن شهروندان مطیع قانون که ورزش قانون اساسی محافظت حقوق برای بررسی و تعقیب قانونی سوء استفاده از قدرت” سناتور توییتی.

این McCloskeys به سهم خود آماده شدند برای اتهامات عنوان شده علیه. با توجه به سنت لوئیس آمریکا آلبرت واتکینز, زن و شوهر قبلی مشاور گفت: مشتریان سابق به او داده بود به handgun اختیار داشت توسط پاتریشیا McCloskey “در صورتی که اتهامات جنایی واصل شد.”

واتکینز نیز گفت: این زن و شوهر تا به حال نه به طور مشابه آماده به نوبه خود بیش از علامت McCloskey طولانی تفنگ زیرا آنها قضاوت آن استفاده نمی شود احتمالا متهم. علامت McCloskey گفته جاروب سلاح در سراسر جمعیت با ایمنی درگیر آن نیست و قرار دادن انگشت خود را بر روی ماشه, در حالی که تصویری را نشان می دهد همسر او با اشاره تپانچه او به طور مستقیم در تظاهرات در بار با انگشت روی ماشه.

تبلیغات:

این McCloskeys onboarded شوارتز جولای 10, مدت کوتاهی قبل از مقامات اعدام حکم تفتیش منزل و ضبط تفنگ. او حاضر نیست در روز بعد از کنفرانس مطبوعاتی زمانی که واتکینز به محققان این تفنگ دستی.

شوارتز کاهش یافته است به نظر در شرایط اطراف واتکینز’ خروج و واتکینز پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای نظر.

در طی این کنفرانس مطبوعاتی واتکینز گفت: handgun شد بی ضرر بوده و بر روی صفحه نمایش در McCloskeys’ قانون دفاتر. تفنگ شده بود یک نمایشگاه در یک طرح دعوی در دادگاه McCloskeys علیه سازنده بودن معیوب. (معلوم نبود که McCloskeys حال انتقال اسلحه به خانه خود را.)

به عنوان گزارش از تفنگ تشنج گسترش McCloskeys دریافت بیش از 50 ارائه می دهد و به جای آن خودی گزارش شده است. بیگانه زراد خانه تاکتیکی تفنگ فروشگاه در سنت چارلز Mo. ارسال شده در Facebook یک پیام به چند ساعت بعد از خبر شکست که ارائه شده به “کمال مسرت تجدید تسلیحات کردن” آنها را به رایگان و ارائه سلاح گرم آموزش “نشان می دهد شما چگونه به بهتر آماده” باید “هر چیزی اتفاق می افتد.”

تبلیغات:

“این زن و شوهر آنچه را که آنها نیاز به انجام برای محافظت از مالکیت خصوصی به مالکیت بود که کمین” این پست بخوانید.

گاردنر در بیانیه ای گفت: پس از 28 ژوئن حادثه که McCloskeys رفتار کرده بود “احساس خطر” و “هر گونه تلاش برای ایرانیان (حق اعتراض مسالمت آمیز) از طریق ارعاب یا تهدید از نیروی مرگبار تحمل نخواهد شد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش ذوق به قرار دادن خود را در سطح ایالتی مورد با ملی دید — ویروسی تصویری از یک زن و شوهر wagging اسلحه در تظاهرات علیه خشونت پلیس — گسترش خود ادامه مخالفت سیاه زندگی مهم جنبش است که شامل خشونت آمیز و تهدید و استفاده از زور.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه در مصاحبه با Townhall یک محافظه کار در وب سایت های خبری که هر گونه تلاش برای تعقیب زن و شوهر برای یک جرم و جنایت خواهد بود “رسوایی است.”

تبلیغات:

پیش از آن در روز تهمت نیز در تمسخر یک سوال در مورد سیاه و سفید از افراد در حال مرگ در دست اجرای قانون — فوری تمرکز تظاهرات — با اشاره به پلیس همچنین کشتن مردم سفید. او به تازگی توصیف Black Lives Matter جنبش به عنوان یک “نماد نفرت” است و به نام حفاظت از مؤتلفه آثار نقاشی, کسانی که به دنبال سرنگونی مجسمه با نژادپرستانه تاریخ به عنوان اوباش خشونت.

پرشن نیست توضیح دهید که دقیقا چه رئیس جمهور خواهد بود “درگیر” در یک دولت در سطح مورد که به نظر می رسد فراتر از صلاحیت دولت فدرال است. مداخله توسط وزارت دادگستری می تواند صلیب قانونی خطوط و این امر به احتمال زیاد در دیدار با سفت مقاومت از مدار وکیل.

در عمق St. Louis Post-Dispatch تحقیقات نشان داد که McCloskeys — هر دو سنت لوئیس-منطقه وکلای دفاع — یک ثروتمند دعوایی تاریخچه, آوردن لباس در برابر همسایگان و اعضای خانواده کارفرمایان و دیگران برای طیف وسیعی از اختلافات اغلب به طور معمول بیش از مالکیت خصوصی است.

آنها طرح دعوی در دادگاه به خانه خود را در یک قلعه ساخته شده در اوایل قرن 20 برای دختر Adolphus Busch. آنها شکایت یک مرد که آنها را به فروش یک مازراتی برای عدم شامل یک کیسه از ابزار است. علامت McCloskey پس از ثبت دو پرونده در یک دادگاه سفر: یک در مقابل یک سگ مادر و دیگری در برابر پایان غرب مرکزی انجمن برای قرار دادن یک عکس از خانه خود را در یک بروشور پس از McCloskeys دستور آنها را در برابر انجام این کار است.

تبلیغات:

“من حدس می زنم ما صرفه جویی در گاز” علامت McCloskey بعد از آن اظهار داشت: در یکی دیگر از کت و شلوار.

علامت McCloskey نابود زنبور عسل که محلی یهودی مرکزی اصلاحات جماعت راه اندازی نزدیکی عمارت شمالی دیوار. او گفت: توجه داشته باشید که او آن را و اگر آنها نمی, تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر تا او را فایل به صورت یک سفارش محدود و به دنبال هزینه های وکیل مدافع.

جماعت گفت: Post-Dispatch که کهیر شد بخشی از یک پروژه مدرسه به برداشت عسل و انتخاب سیب برای روش هشانا.

“کودکان گریه در مدرسه” گفت: خاخام سوزان Talve. “این بخشی از برنامه درسی ما است.”

این McCloskeys گفت: آنها ترس برای زندگی خود را زمانی که بیش از 100 معترض عبور خود را از طریق خصوصی محله در مسیر به یک عدالت اجتماعی تظاهرات خارج St. Louis شهردار Lyda Krewson ، این McCloskeys ادعا که معترضان شکسته بود دروازه خود را; معترضان در حالی که اعتراف به خاطی انکار هر گونه خسارت.

در کابل, اخبار, مصاحبه, McCloskeys ادعا کرده اند بدون شواهد که معترضان در ظاهر به “تروریست ها” خم در قتل آنها و همچنین غارت و به آتش کشیدن خانه خود را.

این پیام به نظر می رسد که زده وتر در دفتر بیضی.

“هنگامی که شما نگاه در سنت لوئیس که در آن دو نفر — آنها بیرون آمد. رفتن آنها به ضرب و شتم بد — اگر آنها خوش شانس بودند. اگر آنها خوش شانس بودند” رئیس جمهور گفت: Townhall را Katie Pavlich در یک شنبه مصاحبه. “رفتن آنها به ضرب و شتم بد و خانه بود و کاملا غارت و احتمالا سوزانده مانند آنها سعی در سوزاندن کلیساها.”

“و این مردم ایستاده بودند وجود دارد. هرگز از آن استفاده می شود و آنها قانونی — سلاح. و در حال حاضر من درک می کنم کسی محلی — آنها می خواهند به تعقیب این افراد” رئیس جمهور گفت:. “این یک رسوایی است.”

کاخ سفید و وزارت دادگستری کشیش بخش و بیگانه زراد خانه تاکتیکی پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>