چارلز لیندنبرگ را unapologetic تعصب: چگونه او چهره امریکا برای اولین بار کمیته

خیابان های اطراف نیویورک, شهرستان Madison Square Garden swarmed با امریکا اولین rallygoers — 30,000 در همه فریاد و سلاح سرد هوا با نشانه های خود را. سرسخت Firsters آغاز شده بود تا پوشش قبل از سحر به امید گرفتن یک صندلی ردیف جلو. دیگران آمده بودند و مستقیم از کار که بعد از ظهر جمعه. اگر چه هر کس تا به حال یک بلیط هر کس نمی خواهد در داخل. باغ را کاورنو عرصه نیست به اندازه کافی بزرگ برای برگزاری همه جنبش حامیان. کسانی که نتونست به دریافت از طریق درب را به گوش دادن از خیابان در بلندگو برای این منظور است. تنظیم در یک ایستگاه رادیویی محلی آنها نه مجموعه ای از اخبار و موسیقی به معنای سرگرم کند اما سر و صدا صرفا شلاق جمعیت به یک و حتی بیشتر دیوانگی.

فلاش ظهور به عنوان عکاسان مطبوعات اسیر آن است.

تبلیغات:

یک زن و شوهر از Firsters پا پافشاریای سوی یک خبرنگار. خواهد رسانه ها در پوشش این تجمع نسبتا این زمان ؟ آنها می خواستند بدانند. و یا خواهد روزنامه ها بود مغرضانه و نادرست به طور معمول? بسیاری از rallygoers معتقد بودند که با فشار نمی توان اعتماد کرد. قهرمان خود را از امریکا و اولین زن و مرد از آنها می خواهم به شنیدن صحبت می کنند به آنها گفته بود ، “خوار” او می خواهم به نام مطبوعات است. “متقلب انگل.” در یک سخنرانی اخیر او حتی گفت که حامیان “عناصر خطرناک” کنترل رسانه ها, مردان قرار داده شده که منافع خود را بالاتر از آمریکا است. به همین دلیل او تا به حال برای برگزاری تظاهرات او توضیح داد. کسی تا به حال به آن را مانند آن بود. کسی تا به حال به صحبت بی ادبانه حقیقت در مورد اتباع خارجی که تهدید ملت است. از آن زمان به ساخت دیوار — “باروها” او نام آنها را به عقب نگه نفوذ “بیگانه خون است.” آن زمان برای آمریکا برای نزدیک کردن آن مرزهای خود جدا از بقیه جهان و صرفا تمرکز بر روی منافع خود را دارد. این تنها راه او ادعا کرد “برای حفظ ما در آمریکا راه زندگی است.”

در 5:30 p. m. باغ درهای باز و له از مردم شروع به هل دادن و تنه زدن مشتاق به داخل. به عنوان عظیم فضای پر, آن رشد و deafeningly با صدای بلند. وجود خشم در اینجا هم دم و خروشد انتظار به کانال نسبت به برخی از دشمن مشترک. به نظر می رسید برای پر کردن هر صندلی تمام راه را تا به تار بالکن.

در گذشته مرد آنها می آیند برای دیدن راه می رفت به آرامی به سمت سکو.

تبلیغات:

دوزخ. این بود که اگر هر صدای در محل مبارزه به فریاد بلندترین صدا ساختمان و ساختمان تا زمانی که آن را به عنوان یکی rallygoer توصیف آن “عمیق-throated, عجیب و غریب, وحشی سر و صدا, سرد, ترسناک, شوم, و بسیار جذاب است.”

“آن را به آنها فریاد زد:” برخی در میان جمعیت. “آنها را به حقیقت!”

“به مدت شش دقیقه کامل” یک خبرنگار بعدها به یاد “او ایستاده بود و با لبخند به عنوان اراذل و اوباش پریدم به پای خود را تکان داد پرچم انداخت و بوسه و frenziedly ارائه نازی ها درود می فرستم.”

تبلیغات:

سخنران نمی سعی کنید برای tamp آن را. او نمی رد آن سلام. او فقط سر تکان داد و منتظر آن را به پایان قبل از تکیه به خط میکروفن برای ادای کلمات است که می تواند پخش فراتر از عرصه به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سراسر کشور. “ما در اینجا گرد امشب چون ما اعتقاد به مستقل سرنوشت برای امریکا است.”

پا stomping, سوت و کف زدن گرفت.

تبلیغات:

نشسته پشت سر او روی صحنه سخنران را به رسمیت شناخته حقیقت حتی اگر او نمی کند. جمعیت واقعا گوش دادن به سخنرانی. آن نیست سخنان آنها را نقل مکان کرد اما مرد خود را. با نام تجاری. شخصیت. مشهور.

از اراذل و اوباش به نام او شعار می دادند.

که نام?

تبلیغات:

“لیندنبرگ! لیندنبرگ! لیندنبرگ!”

چهارده سال قبل از آن چارلز لیندنبرگ حال تبدیل شدن به یک حس بین المللی برای تاریخی خود را بدون توقف پرواز انفرادی در سراسر اقیانوس اطلس. شهرت او به شدت با این آدم ربایی و قتل او, 20-ماه-پیر پسر حوادث پس sensationally و exhaustively گزارش داد که آنها شناخته شده به عنوان “جنایت قرن.” بر خلاف دیگر مشاهیر این لیندنبرگ نمی خواهم بد نامی. او می خواست حفظ حریم خصوصی. و به این ترتیب در سال 1935 او فرار کرد و با خانواده اش به اروپا است.

در حالی که وجود دارد او را دعوت به تور لوفت وافه آلمان. او بازرسی کارخانه ها و پرواز یونکرز Ju 52 محور آلمان جدید بمب افکن های نیروی. به زودی احترام خود را برای این هواپیما بود همسان تنها با ترس از آلمان نازی را “سازمان یافته نشاط” و راه “علم و فناوری [بودند] مهار برای حفظ یک نژاد برتر.” لیندنبرگ شروع به فکر می کنم که “قوی مرکزی رهبری یک نازی بود و تنها امید برای بازسازی اخلاقی و نظم جهان است.” مهم نیست که آن را در هزینه از نهادهای دموکراتیک فردی آزادی و مطبوعات آزاد. همه که آزادی لیندنبرگ معتقد بودند فقط منجر به بی مسئولیتی و فروپاشی اخلاقی. او شروع به ساخت برنامه های خود را به حرکت خانواده به برلین.

تبلیغات:

اما به عنوان حوادث در اروپا تشدید آلمان تهاجم اتریش زودتنلند و چکسلواکی — لیندنبرگ تصمیم به بازگشت به ایالات متحده به جای آن. جنگ جهانی دوم بود و به اعتقاد او این امر می تواند فاجعه آمیز برای نژاد سفید. “ما پیوند با اروپا یک باند از نژاد و نه از ایدئولوژی سیاسی” ادعا کرد لیندنبرگ. “این است که نژاد اروپایی ما باید حفظ; سیاسی پیشرفت را به دنبال خواهد داشت. نژادی و قدرت حیاتی است—سیاست های لوکس. اگر نژاد سفید است . . . تهدید آن را پس از آن ممکن است زمان برای ما به ما در حفاظت از آن برای مبارزه در کنار انگلیسی و فرانسوی و آلمانی ها اما نه با یکی در برابر دیگر برای ما متقابل نابودی است.” لیندنبرگ بود نه واقعی isolationist. او نگاه به جلو به رفتن به جنگ علیه که “خطر زرد” در ژاپنی. و او مشتاق بود در مورد اروپا به “گروه با هم [با آلمان نازی] برای حفظ بیشتر بها در اختیار ما ارث از خون اروپا.”

او در زمان به امواج رادیویی به نگه داشتن ایالات متحده از ورود به جنگ علیه آلمان. تمام شبکه های پخش نخستین سخنرانی و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تنظیم شده است. آنها مشتاق به شنیدن پیام خود را . . . و یا با دقت بیشتری به او را بشنود. فوق العاده لیندنبرگ تا به حال صحبت در رادیو پس از تاریخی خود را پرواز دوازده سال قبل. اما در حال حاضر با داشتن رفته از ایالات متحده برای سه سال او سرشار به عقب بر روی صحنه ملی. آن را هیچ جای تعجب کل کشور می خواستم به شنیدن او ؟ به دلیل وضعیت مشهور یک مرد که تخصص دراز در هواپیما به جای تاریخ و یا دولت داده شد ملی پلت فرم که در آن برای به اشتراک گذاشتن خود را نژادپرستانه views.

سال 1941 لیندنبرگ شد چهره “آمریکا برای اولین بار” ضد جنگ سازمان آغاز یک سال پیش از آن توسط یک تعداد انگشت شماری از دانشگاه ییل دانش آموزان است. هدف این گروه بود و قابل ستایش. مشکل این بود که آن همان بود که هیتلر به نگه داشتن ایالات متحده از جنگ. به عنوان سازمان رشد در اندازه و تاثیر آن در جذب جناح راست گرایان. به زودی ضد سامی, nativists و xenophobes دارای عقاید صفوف خود را. آنها فریاد زد: “لیندنبرگ! لیندنبرگ! لیندنبرگ!”

در 11 سپتامبر سال 1941 او به یک سخنرانی برای جمعیت در Des Moines, Iowa. “یهودی نژاد است . . . به دلایلی که آمریکا مایل به شامل ما در این جنگ” او اعلام کرد. “ما نمی توانیم آنها را سرزنش برای دنبال کردن آنچه آنها باور دارند که به منافع خود را, اما ما نیز باید نگاه کردن برای ما. ما نمی توانیم اجازه می دهد طبیعی احساسات و تعصبات دیگر مردم برای رهبری کشور ما را به نابودی است.”

تبلیغات:

افراد دیگر ؟ چارلز لیندنبرگ بزرگترین قهرمان از روز یک مرد که گفته انجام فوق العاده ای وزن گفته بود تمام کسانی که در سالن و میلیون ها نفر از دیگران گوش دادن به رادیو که یهودی زندگی مردم در این کشور به آمریکا نیست اما دیگر — یک گروه زندگی می کنند در داخل کشور با هیچ وفاداری به ملت است.

محکومیت سخنرانی سریع بود. علاقمندان به سینما hissed هر زمان که لیندنبرگ به نظر می رسد در فیلم های خبری. کتابفروشان تحریم آن فردا لیندنبرگ کتاب. در واشنگتن دی سی یک آلاباما کنگره دست تکان دادند یک کپی از “Mein Kampf” در مقابل همکاران خود و اعلام کرد: “این برای تلفن های موبایل مانند چارلز لیندنبرگ” قبل از پرتاب آن به طبقه در انزجار. و آزادی, مجله, یک نشریه دفاع از آزادی های مذهبی برچسب لیندنبرگ “مرد خطرناک ترین در امریکا است.” و اضافه کرد که قبل از او آمد “ضد سامی بودند جنس بنجل کمی کلاهبرداران و متعصب. . . . اما در حال حاضر تمام است که تغییر کرده است. . . . او معروف یکی ایستاده بود تا در مکان و با توجه به بی پروایی نشان دادن زبان به چه مبهم ناراضیان را تنها زمزمه.” شهروندان به اندازه کافی داشت. آنها دیگر حاضر به تحمل لیندنبرگ را نژادپرستانه پیام.

پژواک لیندنبرگ را fearmongering هنوز هم شنیده می شود در سخنرانی امروزی سیاستمداران است. ما آن را در شرق اروپا و برزیل و فیلیپین. رئیس جمهور تهمت خود مشهور بود که با توجه به یک پلت فرم ملی دارای نقاط مشترک زیادی با لیندنبرگ: رهبری از یک راه باریک از خشم آمریکایی ها یک بی اعتمادی عمیق ترین نژادی و اقلیت های قومی و باریک تعریف آنچه در آن به معنی یک آمریکایی شیفتگی با دیکتاتورها و اعتقاد به این که او صحبت کردن دشوار حقیقت صحت سیاسی گم می شود.

لیندنبرگ باقی مانده unapologetic برای سخنرانی. “به نظر می رسد که تقریبا هر چیزی را می توان مورد بحث امروز در امریکا به جز مشکل یهودیان” او در مجله خود نوشت:. با وجود بعد خود را بی چون و چرای کار را برای فدراسیون جهانی حیات وحش و همچنین به عنوان برنده جایزه پولیتزر برای زندگینامه خود “روح سنت لوئیس” شهرت او هرگز به طور کامل بهبود یافتند. در ذهن خود نام خواهد بود برای همیشه لطفا برای ارتباط با انگیزه های تیره تر.

تبلیغات:

خواهد همان شود گفت: برای ما زمان مشهور سیاستمداران ؟ تنها زمان و تاریخ را بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>