منشور مدارس ممکن است دو آغشته به اندازه 1 میلیارد دلار PPP وام کسب و کار کوچک

منشور مدارس سراسر کشور شنود گذاشته فدرال چک Protection Program (PPP) برای آنچه که می توانست بیش از 1 میلیارد دلار بر اساس یک تجزیه و تحلیل مقدماتی از وزارت خزانه داری داده است.

یک شبکه تنها دانش است که قدرت برنامه (KIPP) به نظر می رسد به جایی کشیده بین $28 میلیون و 69 میلیون دلار مالیات دهندگان.

تبلیغات:

یکی دیگر از شبکه های دولتی با بودجه بخش خصوصی اداره مدارس و پيشرفت تحصيلي اول به نظر می رسد به دست گرفته اند و در بین 7 میلیون دلار و 17 میلیون دلار در PPP وام. این شبکه همچنین دریافت 3.5 میلیون دلار از ویژه $65 میلیون کمک هزینه فدرال است که وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos اهدا به 10 منشور سازمان مدیریت در آوریل هفته پس از PPP تصویب شد به “صندوق ایجاد و گسترش بیش از 100 با کیفیت بالا و منشور عمومی مدارس در جوامع محروم در سراسر کشور است.

شهروندان جهان منشور مدارس در لس آنجلس دریافت $1.7 میلیون نفر از DeVos گرانت و همچنین در زمان بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار در PPP پول است.

مادر, آکادمی, Inc., در میامی دریافت $19.2 میلیون دلار از کمک مالی بیشتر در این زمینه است. سه روز بعد در آوریل 13, آن را در زمان بیش از 1 میلیون دلار در PPP پول است.

تبلیغات:

(یکی دیگر از منشور مدرسه کمک مالی برنامه DeVos’ ابداع گفته منفجر یک میلیارد دلار در مدارس است که هرگز باز یا تعطیل پس از دریافت پول فدرال.)

وزارت خزانه داری نمی کند افشای خاص مقدار دلار اما معافیت وام به حداکثر و حداقل محدوده. سالن پژوهش را روشن کند که آیا این تجزیه و تحلیل پوشش داده شده در هر مدرسه منشور در کشور اما به نظر می رسد بعید است. بدون در نظر گرفتن حداقل مجموع حدود 500 میلیون دلار و t حداکثر مجموع به نظر می رسد به بیش از $1 میلیارد.

سازمان ها لازم نیست به پرداخت خود را PPP وام اگر کارمند خاص حفظ معیارهای ملاقات کرد. حداقل 15 منشور مدارس است که گزارش دریافت بیش از 1 میلیون دلار در حقوق و دستمزد حفاظت از دولت گزارش داد میزنه که پول به سمت صفر شغل. حداقل هفت نفر از مدارس ترک این زمینه خالی است.

تبلیغات:

یک مدرسه, آیداهو, هنر منشور مدرسه, Inc., دریافت بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار در بخشایش امداد وام و گزارش دادن آن به سمت یک کار است.

منشور مدارس کار در یک منطقه خاکستری: آنها با بودجه عمومی و از لحاظ فنی مدارس دولتی اما متعلق به بخش خصوصی هستند و موفق. بیشتر سازمان های غیر انتفاعی هستند اما برخی از آنها با حمایت شرکت — و هر دو از این دسته هستند واجد شرایط برای PPP وام.

تبلیغات:

هر چند منشور مدارس مالیات دهندگان بودجه آنها تحت عمل مستقل تخته و تا حد زیادی فراتر از نظارت عمومی. این پرسش که آیا رفتار آنها بیشتر شبیه به نهادهای عمومی و یا شرکت های خصوصی و ساخته شده است که آنها را هدف دموکرات کنگره که به استناد به موارد گسترده تقلب و فساد و رسوایی دیگر.

منشور نیز تجدید نظر تحت نظارت مدرسه “انتخاب” به دانش آموزان محروم مدارس. هر چند بسیاری از منشور تحویل در وعده کیفیت بالاتر آموزش و پرورش دیگران نیست و برخی از کسانی که متهم شده اند انحراف مسیر پول از مناطق که به آن نیاز دارید بیشتر.

به این دلایل منشور مدارس دیده می شود توسط برخی به عنوان یک تهدید وجودی برای آموزش عمومی.

تبلیغات:

این بحران همه گیر است و بر تضاد و سردرگمی به عنوان دو طرف بحث که آیا منشور در حال معامله در دو وضعیت به دو شیب به هر دو خصوصی و عمومی بودجه اضطراری.

زمانی که کنگره تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند در ماه مارس آن اختصاص داده شده $13.5 میلیارد دلار در کمک های مالی به مدارس K-12. بیشتر از این پول در نظر گرفته شده برای مدارس که سهم بودجه با منشور.

برخی از منشور تصمیم به ضربه بزنید به بخش دیگری از قانون PPP بودجه ای که کنار گذاشته برای کمک به کسب و کارهای کوچک و برخی از سازمان های غیر انتفاعی نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد در حالی که آنها سوار کردن چند ماه اول همه گیر.

تبلیغات:

هر چند مدارس دولتی سهم بودجه با منشور مدارس سنتی به مدارس دولتی شد و نه به طور مشابه واجد شرایط برای PPP پول است.

دبی Veney یک سخنگوی اتحاد ملی برای مدارس گفت: CBS Los Angeles است که منشور مدارس اغلب خوردن که هزینه های مدارس دولتی نیست.

“بنابراین بسیاری از مردم هیچ نظری ندارم که منشور مدارس که تمام مدارس دولتی که به واقع برای پرداخت تسهیلات خود آنها باید برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن برای ساختمان های که آنها در” Veney گفت. “آنها مجبور به پرداخت برای حمل و نقل و آنها باید این را از هزینه های عملیاتی خود را.”

Starlee کلمن مدیر عامل شرکت تگزاس عمومی منشور مدارس با کانون گفت: سالن در یک ایمیل که منشور مدارس در دولت دیده می شود خصوصی, جمع آوری اعانه, رها در حالی که تحمیل نامشخص “قابل توجهی” هزینه های ناشی از این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

“تقریبا در هر مدرسه رهبر که من صحبت کردم به من گفت آنها هزینه های برش در حال حاضر برای آماده سازی بهتر برای کاهش آنها می دانند که آنها را پس از جلسه قانونی,” او گفت:. “در مواجهه با تصمیم برای کاهش کارکنان در حال حاضر در, پیش بینی از آینده کاهش PPP وام مجاز مدارس برای حفظ کارکنان خود حقوق و دستمزد که نیست مورد نیاز در حالی که ساختمان مدرسه بسته شد و این بهار بود و سرایداران در کتابخانه و دیگر ارزش کارکنان پشتیبانی.”

مدارس دولتی که در قرعه کشی تنها از مالیات دهندگان دلار ندارد که لوکس. در تگزاس مدارس دولتی دریافت تقریبا یک سوم از آنها به ازای هر دانش آموز پول از دولت; منشور تمام کسانی که کمک های مالی از دولت است.

“برای من این تقریبا به مقدار شیب دو. ما منشور مدارس جنگیدند دندان و ناخن برابر دریافت کمک های مالی از دولت” گفت: Colorado State تشکر. جاناتان خواننده. “هنگامی که مدارس در سراسر هیئت مدیره در حال گرفتن کاهش, ما قرار نیست مدارس جلوتر از سنتی مدارس دولتی در کلرادو و ما باید به هر دو عمل به عنوان دولت و مجلس و حتی زمین بازی دوباره و یا آنها نیاز به یک سخت تر از گفتگو با دولت فدرال است.”

کلمن گفت: سالن او می دانست که بخشی از مدارس متعلق به انجمن کشیده اند حداقل $30 میلیون دلار PPP بودجه, اما او نمی گویند که چگونه بسیاری از مدارس او تا به حال شنیده ام و نه شنیده بود از.

تبلیغات:

“من می دانم که ضد منشور علاقه گروه در حال تلاش برای ضربه طوفان بیش از منشور دسترسی به این پول و من آن را پیدا خنده دار,” کلمن گفت. “ما 30 میلیون دلار در مجموع در یک زمان در حالی که بودجه آنها از $36 میلیارد دلار در هر سال است که ما نمی توانیم دسترسی داشته باشید. اگر چیزی وجود دارد باید گزارش آن را که. چرا بر روی زمین است این نمایشگاه تا حد زیادی کودکان کم درآمد از رنگ حضور در منشور عمومی مدارس به دریافت کمتر مدرسه بودجه?”

گروه هایی مانند ملی NAACP و جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی کرده moratoriums در مدرسه منشور توسعه گفت: آنها در حال آسیب رساندن به مدارس دولتی که نیاز به پشتیبانی می کند.

در ماه ژوئن DeVos صادر قانون که مورد نیاز مدارس دولتی به اشتراک گذاری فدرال coronavirus امداد با بودجه خصوصی و مدارس مذهبی. حکومت می تواند به افزایش بودجه در دسترس برای مدارس خصوصی از $127 میلیون دلار به 1.5 میلیارد دلار.

در حالی که مدارس می تواند و انجام قرعه کشی از دیگر بخش های مراقبت عمل می کنند اما مدارس دولتی نمی تواند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>