قاضی جان رابرتز در بیمارستان بستری یک شب پس از سقوط ماه گذشته


Supreme Court Chief Justice John Roberts after the Senate impeachment vote in Feb. 2020.
رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز پس از سنا استیضاح رای در فوریه. 2020.
مندل فا نگن/گتی ایماژ

رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز کاهش یافت و در ماه گذشته و دچار قبلا نامعلومی مغزي که مورد نیاز یک شب ماندن در بیمارستان یک سخنگوی دادگاه تایید شنبه. 65 سال از سقوط برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست بیش از دو هفته پس از آن رخ داده است در Chevy Chase, باشگاه, نزدیکی رابرتز’ در حومه شهر مریلند صفحه اصلی. ژوئن 21 حادثه چپ عدالت را سر خون آلود با توجه به کسانی که در صحنه; او گرفته شده بود توسط آمبولانس به بیمارستان که در آن او ماند یک شبه برای مشاهده. رابرتز دارای سابقه تشنج و تجربه دو تشنج, یک بار در سال 1993 و دوباره در سال 2007 در مدت کوتاهی پس از عروج او به دیوان عالی کشور.

“رئیس دادگستری تحت درمان در یک بیمارستان در 21 ژوئن برای آسیب به پیشانی اش پایدار در یک سقوط در حالی که راه رفتن برای ورزش در نزدیکی خانه اش” دیوان سخنگوی کاتلین Arberg گفت. “آسیب مورد نیاز بخیه و از فراوانی احتیاط او در آنجا ماند در بیمارستان شبانه و مرخص شد صبح روز بعد. پزشکان او رد تشنج. آنها بر این باورند که سقوط شد به احتمال زیاد به علت سرگیجه ناشی از کم آبی است.”

در سال 1993 تشنج رخ داده است در حالی که گلف و منجر به رابرتز نه رانندگی برای چند ماه به عنوان یک احتیاط. این قسمت فاش شد به عنوان بخشی از فرآیند تایید شد اما نه مطرح شده توسط سناتور در طول جلسات به عنوان یک مسئله جدی است. در طول رابرتز’ جولای 2007 تشنج, او از یک حوض و در بیمارستان بستری شد برای یک شب. “رابرتز را منتشر کرده است اطلاعات دقیق در مورد سلامت خود را, و یا اینکه آیا او طول می کشد دارو به دلیل آن حوادث” واشنگتن پست گزارش. “نه نفر از اعضای این دادگاه به طور کلی برای خود تصمیم بگیرند که چه مقدار اطلاعات برای انتشار در مورد سلامت خود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>