مراقبت از کودکان صنعت را لرزاند توسط coronavirus مجموعه به صورت دور جدید از عدم قطعیت

کارگران در ایالات متحده در حال خیره به پایین پرتگاه به عنوان نتی به آدرس اقتصادی نابسامانی های این بیماری همه گیر. حتی به عنوان برخی از 21 میلیون نفر بیکار باقی می ماند به 600 $در هر هفته در اضافی بیمه بیکاری ایجاد شده توسط کنگره را coronavirus امداد بسته, مراقبت, قانون تنظیم شده است به پایان می رسد در ژوئیه 31. بدهی دانشجو پرداخت خواهد شد در اکتبر 1 برای 34 میلیون فدرال وام دانشجویی وام گیرندگان که وام متوقف شد با مراقبت. اما شاید هیچ صخره است به عنوان شیب دار به عنوان اوایل مراقبت و بخش آموزش و پرورش که ممکن است برش در halfby زمان همه گیر شده است. برای صرفه جویی در این بخش را باید تزریق حداقل 50 میلیارد دلار. اما تا کنون با وجود چگونه ضروری مراقبت از کودک است که به راه اندازی مجدد اقتصاد کنگره شده است تمایلی به دیدار با بحران با منابع مورد نیاز برای دفع یک بحران است.

تا چه حد از کودک مراقبت از بحران ممکن است نامرئی به نظر می رسد در حالی که بسیاری از مردم وجود دارد که نمی بازگشت به فرد کار نشده است. وقتی که آنها ممکن است پیدا کردن خود را daycares رفته و یا کامل. مراکز مراقبت از کودکان در حال حاضر بسته مرتبه: یک مارس نظرسنجی که توسط انجمن ملی برای آموزش و پرورش کودکان خردسال نشان داد که نیمی از پاسخ دهندگان به نظرسنجی در حال حاضر نزدیک به مرکز مراقبت از کودک. از مراکز هنوز باز 85 درصد عامل در کمتر از نیمی از آنها ثبت نام ظرفیت قابل توجهی منجر به ضرر و زیان مالی اولیه برای مربیان است.

تبلیغات:

قبل از همه گیر آن در حال حاضر دشوار است برای پیدا کردن فضا در اوایل مراقبت و آموزش و پرورش مرکز با مهد کودک لیست انتظار در بسیاری از ایالات و شهرستانها. اما علاوه بر اینکه زیر در دسترس مراقبت از کودک خود کارگران هستند که دستمزد کمتری نسبت به نقش فوق العاده ای آنها بازی کند. مهم ترین بخش از مغز توسعه اتفاق می افتد در اوایل دوران کودکی. در چند سال اول زندگی بیش از 1 میلیون اتصالات عصبی جدید در حال تشکیل در هر ثانیه. این دوره بسیار مهم است برای عاطفی-اجتماعی و شناختی-زبانی توانایی است که به شکل پایه ای برای بعد از موفقیت در زندگی یک کودک است. گسترش مراقبت از کودک نیز کار را قادر می سازد آن را به عنوان آزاد کردن زنان به طور خاص به کار و دلار در آن سرمایه گذاری ایجاد بازگشت مثبت برای جامعه به طور کلی به عنوان اقتصاددان آیلین Appelbaum اشاره کرده است. یک مطالعه از یک آموزش و پرورش پیش دبستانی برنامه نشان داد هر دلار سرمایه گذاری را به همراه داشت 7 دلار به 12 دلار در بازگشت به جامعه است. در عین حال با وجود نقش بسیار مهم ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در دوران کودکی توسعه و جامعه به طور کلی مراقبت از کودکان کارگران را به طور متوسط فقط $11.42 یک ساعت یا $23,760 سالانه است. این پرداخت کم به طور کلی است نه همسان با مزایای هر دو. حدود نیمی از کارگران در غیر مراقبت از کودکان در مشاغل دریافت بیمه بهداشت و درمان از کار خود را, اما تنها 15 درصد از مراقبت از کودکان کارگران را با توجه به تجزیه و تحلیل توسط موسسه سیاست اقتصادی (EPI). EPI نیز در بر داشت که یکی از هفت فرزند کارکنان مراقبت های زندگی در خانواده هایی با درآمد زیر خط رسمی فقر. با وجود پایین بودن حقوق و دستمزد و مزایای چند, 23 متحده با pre-K برنامه ها نیاز به رهبری معلمان برای حداقل مدرک لیسانس. تحقیقات نشان داده است که این نوع از “credentialization” به خصوص مضرات کارگران از رنگ که مجبور به در بیشتر بدهی های دانشجویی برای به دست آوردن اعتبار کارفرمایان تقاضا به عنوان یک مانع برای ورود.

درک مراقبت از کودکان به عنوان صرفا “نگهداری” هنگامی که آن را بخش مهمی از توسعه دانشگاهها و آموزش و پرورش بخشی از یک کل ارزش مراقبت کار می کنند. مراقبت از کودک یک مثال از آنچه نظریه پردازان اجتماعی تماس بگیرید تولید مثل کند: فرایندهای اجتماعی است که برای تولید در این شرایط است که اجازه می دهد تا کار را به اتفاق می افتد در وهله اول. Tithi باتاچاریا, Purdue استاد دانشگاه و سردبیر اجتماعی مثل نظریه: Remapping کلاس Recentering ظلم وگفت: نگار سارا Jaffe که اجتماعی تولید مثل است که “زندگی-ساخت” فعالیت: تمیز کردن و پخت و پز, مراقبت از کودکان و مراقبت های بهداشتی. اجتماعی مثل کار به طور کلی تحت سلطه زنان, اغلب زنان از رنگ; مراقبت از کودک بخصوص. نود و سه درصد از مشاغل در مراقبت از کودک برگزار می شود توسط زنان, با توجه به وزارت کار داده و 45.3 درصد سیاه آسیایی یا Latinx. همانطور که با بسیاری از کارگران ضروری این بیماری همه گیر گذاشته لخت چگونه بلند underpaid مراقبت از کودکان کارگران شکل ستون فقرات اقتصاد ما.

اقدام کنگره شده است terrifyingly کافی نیست. مراقبت عمل اختصاص داده شده صرف $3.5 میلیارد به مراقبت از کودک و توسعه بلوک گرانت. این سطح از بودجه نیست و حتی پوشش ارزش یک ماه از هزینه های موجود و ارائه دهندگان: یک گزارش مشترک ملی زنان مرکز قانون و مرکز قانون و سیاست اجتماعی (قلاب) نشان داد آن را به $9.6 میلیارد دلار در ماه برای حفظ این بخش در طول بیماری همه گیر. حتی دموکراتها قهرمانان قانون که به تصویب مجلس مه اما متوقف شده در سنا فراهم می کند تنها 7 میلیارد دلار برآورد 50 میلیارد دلار حداقل نیاز به واقعا نجات کودک مراقبت بخش.

تبلیغات:

کنگره شکست به معنی اقدام اولیه در حال حاضر هزینه های ما. بیش از یک سوم از تمام مراقبت از کودکان کارگران را از دست داده اند شغل خود را از ماه مارس — حدود 330,000 مردم و یا یک سوم از کل بخش. مداوم انفعال را تهدید به اخلال در معیشت باقی مانده مراقبت از کودکان و کارگران هنوز هم به کار و همچنین به عنوان 11.8 میلیون خانواده که بستگی هفتگی مراقبت با غیر والدین ارائه دهندگان.

در پاسخ قانونگذاران دموکرات به رهبری توسط مظنونان حمله به دانشگاه رزا DeLauro و بابی اسکات به عنوان به خوبی به عنوان سناتور. پتی موری معرفی شده اند که مراقبت از کودک ضروری است عمل می کنند که ایجاد یک 50 میلیارد دلار مراقبت از کودک در صندوق تثبیت فراهم می کند که کمک های مالی برای ارائه دهندگان خدمات که نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و پایبند به دستورالعمل های بهداشتی. این مقدار مطلق حداقل سرمایه گذاری برای صرفه جویی در این بخش با توجه به قلاب و آن را نمی خواهد کافی باید همه گیر گذشته بیش از پنج ماه است. وجود دارد برخی از اگاهی از حمایت هر دو حزب با دو سناتور جمهوریخواه جونی ارنست و کلی Loeffler خواستار بودجه اضافی در آینده بسته امداد هر چند آنها درخواست فقط برای $25 میلیارد دلار. در ضمن به عنوان مجلس سنا همچنان به غرفه در coronavirus قانون دیابت الیزابت وارن رهبری نامه ای به وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک ترغیب آنها برای اطمینان از مراکز مراقبت از کودکان قادر به دسترسی به چک حفاظت از برنامه به عنوان تنها یک چهارم را دریافت وام به تاریخ.

طولانی و کم ارزش ارائه دهندگان مراقبت از کودکان هستند به خصوص ضربه coronavirus بیماری همه گیر. کنگره ناچیز ارائه برای اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش دهندگان کافی است در بهترین حالت. ارائه دهندگان مراقبت از کودکان حیاتی برای اقتصاد ما و شایسته نجات است که اهمیت خود را به رسمیت می شناسد. عدم قید وثیقه از کودک مراقبت بخش خواهد شد شیرین کاری های اقتصادی, بهبود, شیرین کاری توسعه کودکان را از دسترسی به غنی سازی برنامه های مراقبت از کودکان و منفی ارائه دهندگان مراقبت از کودکان ساخته شده است که یک حرفه ای از آموزش به ملت ما فرزندان جوان است.

تبلیغات:

کپی رایت © Truthout. تجدید چاپ با اجازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>