کودکان بستری با بیماری نادر و احتمالا مربوط به کروناویروس


Patients stand at the windows of Children's National Hospital in Washington, D.C.

کودکان بیمارستان ملی در سی

سارا Silbiger/گتی ایماژ

مقامات بهداشتی در شهر نیویورک روز دوشنبه گفت که 15 کودک را به تازگی در بیمارستان بستری با نادر, بیماری التهابی است که متخصصان پزشکی نگران است که در ارتباط با کوروناویروس. پزشکان در انگلیس هشدار داد در هفته گذشته از امکان ارتباط بین ویروس در کودکان و کاوازاکی بیماری های قابل درمان اما بالقوه مرگبار بیماری است که در موارد شدید منجر به التهاب عروق خونی از جمله در نزدیکی قلب است. کودکان در نیویورک به نمایش گذاشته علائم مرتبط با شوک سمی و کاوازاکی بیماری مانند تب و بثورات جلدی, استفراغ یا اسهال—و در حالی که هیچ کدام از درگذشت این بیماری با توجه به نیویورک, مقامات بهداشت یک سوم مورد نیاز یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به تنفس و بیشتر آنها نیاز به پشتیبانی کافی برای حفظ فشار خون است. بسیاری از کودکان آزمایش مثبت برای coronavirus.

تاثیر coronavirus تا کنون چپ جوان کودکان نسبتا صدمه ندیده; بستری و میزان مرگ و میر با افزایش سن و به طور معمول با وجود شرایط موجود. شيوع بيماری کاوازاکی بسیار پایین است به طور معمول موثر بر 8 در 100000 کودکان عمدتا تحت 5, با توجه به u. k. خدمات بهداشت ملی. هنگامی که آن رخ می دهد, آن اغلب به دنبال یک عفونت ویروسی مانند سرماخوردگی و معمولا قابل درمان است. عواقب همچنین می توانید بسیار بیشتر قابل توجه این قبیل نارسایی ارگان ها.

شهر نیویورک موارد به دنبال گزارش خوشه های مشابه علائم در کودکان که در اروپا باعث شده است تا مقامات بهداشت برای بررسی اینکه آیا این موارد ممکن است عوارض ناشی از کوروناویروس. “تا کنون از آنچه ما درک می کنیم این است که یک عارضه نادر در کودکان جمعیت است که آنها باور دارند که مربوط به COVID-19,” New York state کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker گفت. “ما پس از آن بسیار نزدیک است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>