A photo illustration of two hands holding a wad of Chinese 100 yuan notes.

این تصویر عکس گرفته شده در فوریه 9, 2017 نشان می دهد چینی 100 یوان یادداشت در پکن.

فرد دوفور/گتی ایماژ

در آن مبارزه برای توقف گسترش coronavirus دولت چین اعلام کرد این شرکت quarantining نقدی به مردم را از دست زدن به آن و به طور بالقوه گسترش ویروس. این هنوز هم کاملا روشن چگونه coronavirus گسترش است و یا چه مدت آن وجود دارد می تواند بر روی سطوح به طوری که دولت چین با هدف به پیر اسکناس و سکه از گردش خون برای جلوگیری از یک پتانسیل روش انتقال است. بانک مرکزی اعلام کرد که روز شنبه آن را به حال قرار دادن یک توقف به انتقال اسکناس های قدیمی در سراسر استان خواهد شد و استفاده از انواع روش های پاکسازی صورت حساب از جمله قفل کردن پول نقد در دولت انبارها. دولت گفته است که به طور همزمان تزریق میلیاردها دلار پول جدید به اقتصاد چین ،

معاون فرماندار از بانک خلق چین روز شنبه گفت دولت در معرفی 600 میلیارد یوان ($85.9 میلیارد دلار) از پول جدید با چهار میلیارد یوان ($572 میلیون) در یادداشت جدید در حال حاضر اختصاص داده شده در ویروس’ کانون استان هوبئی. “پول از کلید ویروس-آمار مناطق خواهد بود بررسی با اشعه ماوراء بنفش و یا گرم و قفل شده است به مدت حداقل 14 روز قبل از آن توزیع شده است دوباره” معاون فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. تجاری وام دهندگان نیز دستور داده شده است تا برای شناسایی و پول گرفته به طور خاص از بیمارستان ها و مرطوب بازار مواد غذایی مکان های بالا در معرض خطر است. جنوب چین صبح پست به گزارش بانک مرکزی در جنوب شهر گوانگژو در حال رفتن یک گام بیشتر و نابود کردن تمام یادداشت های جمع آوری شده از سایت های حساس.

“چین گزارش 2,009 موارد جدیدی از کروناویروس و 142 مرگ و میر مربوط به قبل از 24 ساعت روز یکشنبه روز پس از آنکه دولت تغییر معیارهای چگونه آن آهنگ مورد” گزارش نیویورک تایمز. “در تمام بیش از 68,500 مردم آلوده شده اند و حداقل 1,669 فوت کرده اند در سراسر جهان گفته اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد و همه اما تعداد کمی از این, مرگ و میر, شده در سرزمین اصلی چین با سنگین ترین غلظت در هوبئی استان, مرکز شیوع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی