چین می فرستد 1,000 هواکش به نیویورک به عنوان Coronavirus مرگ و میر افزایش


People wear masks while walking in the Borough of Brooklyn on April 4, 2020 in New York.

مردم ماسک در حالی که راه رفتن در محله بروکلین در 4 آوریل سال 2020 در نیویورک است.

BRYAN R. SMITH/گتی ایماژ

چین تسهیل اهدای 1000 هواکش به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز شنبه گفت که تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس نگه داشته صعودی. “این یک معامله بزرگ است و آن را به تفاوت قابل توجهی برای ما” کومو گفت. اورگان نیز ارسال 140 هواکش به نیویورک است. به عنوان تلفات در نیویورک به تنهایی افزایش یافت گذشته 3,560 کومو هشدار داد که دولت هنوز هم روز به دور از رسیدن به قله تاکید بر این که دولت تا کنون آماده است برای آن روز تا رسیدن. “من فکر می کنم همه ما احساس مشابه این تنش این کشور این دولت مانند چیزی که من تجربه کرده ام در طول عمر من,” او گفت:.

کومو تشکر سفیر هوانگ پینگ و دولت چین برای کمک به کشتی هواکش که ساخته شد توسط جو و کلارا Tsai پایه و اساس است و همچنین اهدای یک میلیون ماسک های جراحی به دولت همراه با جک ما پایه و اساس است. Tsai و کارشناسی ارشد تاسیس چینی غول اینترنت Aibaba. جو Tsai صاحب Brooklyn Nets.

تعداد موارد در نیویورک بیش از دو برابر شده پس از جمعه گذشته و کومو بارها خواسته دولت فدرال برای کمک در به دست آوردن هواکش. فرماندار گفت: دولت سعی در خرید 17,000 هواکش اما نمی تواند پر شود. کومو هشدار داده است که دولت ذخایر خواهد بود تهی در کمتر از یک هفته. با توجه به پیش بینی های فعلی اوج عفونت در نیویورک رسیده باشد می تواند جایی در بین چهار و 14 روز.

حتی به تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور نگهداری می شود افزایش پنج شنبه گذشته به یک چهارم میلیون و بیش از 8,100 مرگ و میر در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم فرمانداران درخواست برای چیزهایی که آنها نیاز ندارد. “بسیاری از کابینت برهنه شد,” او گفت:. او همچنین پیشنهاد کرد او می خواست بیشتر effusive کلمه تشکر از کومو. “ما با توجه به فرماندار نیویورک بیش از هر کسی تا به حال شده است در یک مدت زمان طولانی است.”

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن بستری در نیویورک خیلی خوب نیست که تمام فن های آن نیاز دارد و مقصر دولت برای این وضعیت است. “آنها باید تا به حال بیشتر هواکش در آن زمان است. آنها باید تا به حال بیشتر از پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها کاملا تحت سرویس. ما در حال تلاش برای انجام — ما در حال انجام بهترین های ما برای نیویورک. شما می دانید, ما باید, ما باید متحده در حال حاضر بسیاری از کشورها — ما باید سرزمین های بیش از حد — اما ما از بسیاری از کشورهای است که به مراقبت گرفته شود. برخی بسیار بیشتر از دیگران است.” حتی اگر دولت فکر می کند نیویورک “به خوبی خدمت کرده و با پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن ominously گفت که “ما میخوایم پیدا کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>