Chipotle مشترک خود دستور guacamole بنابراین شما می توانید آن را بدون ترک خانه

Chipotle مشهور است برای آن guacamole — نه فقط به این دلیل که مردم آن را دوست دارم اما همچنین به دلیل هزینه آن را “فوق العاده است.” زمانی که سریع گاه به گاه زنجیره ای به تازگی به اشتراک گذاشته شده راز آن دستور در رسانه های اجتماعی طرفداران وحشی رفت. این فقط طول می کشد یک ساده شش مواد و شش گام برای رسیدن به guac کمال است. و بهترین قسمت این است شما می توانید با قرار دادن guac همه به دلیل آن هرگز هزینه های اضافی در صفحه اصلی.

نسخه اصلی یک جمعیت pleaser اما شما ممکن است بخواهید برای بالا بردن آن در یک مناسبت خاص مثل جشن تولد و یا Cinco de Mayo. نان تست برخی از pepitas — یا در روغن با حرارت کم روی اجاق گاز یا داخل فر گرم — و بازی شیر یا خط خود را guac با هم پاشیده adriano نقاشی با آبرنگ روی گچ برای خامه و شور ارتقا دهید. مارتا استوارت صدر او را از رفتن به guac با گوجه فرنگی و تخم مرغ آب پز و اعتماد این فارغ التحصیل از مجله: این یک ترکیب زیبا.

تبلیغات:

اگر شما در حال پخت و پز در خانه امروز سعی کنید یکی از این پنج مکزیک الهام گرفته از دستور العمل های از سالن غذا که مناسب و سرگرم کننده برای تمام سطوح مهارت است. تمام خانواده خود را به سقوط در عشق با جیک Smollett مرغ لازانیا تاکو است که مانند یک enchilada اما لایه لازانیا به سبک.

***

دستور العمل: Chipotle را Guacamole

تبلیغات:

به عنوان به اشتراک گذاشته شده در توییتر

مواد لازم:

  • 2 رسیده هاس آوکادو
  • 2 قاشق چایخوری آب لیموترش
  • 2 قاشق غذاخوری گشنیز (خرد شده)
  • 1/4 فنجان پیاز قرمز (خرد شده)
  • 1/2 هالاپینیو از جمله دانه (تکه)
  • 1/4 قاشق چایخوری نمک حلال

دستورالعمل:

1. برش آووکادو نصف و حذف چاله دقت کنید.

2. حرکت شبیه چمچه زنی آوکادو را در یک کاسه.

3. بازی شیر یا خط و کت با آب آهک.

4. اضافه کردن نمک و خمیر تا آن را صاف و قوام.

5. ریختن (فولد) در مواد باقی مانده و مخلوط کنید.

تبلیغات:

6. طعم guac و تنظیم ادویه در صورت لزوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>