Chris Evans خواهد بود بهترین قرنطینه همراه


Twitter photo of Chris Evans smiling and holding his dog

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های کریس ایوانز/توییتر.

در یک قسمت جدید از تشنگی کیت کمک های Bim Adewunmi و Nichole پرکینز خواسته شنوندگان به نام رویای خود را قرنطینه همدم و یک تشنگی جسم پدید آمده به روشنی مورد علاقه: Chris Evans. در این گلچین کردن Bim و Nichole پاسخ به سه استدلال قانع کننده ای برای Avengers بازیگر. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

Bim Adewunmi: خواسته ما از تشنگی سطل انجام دهید ما یک جامد رسیدن به عطش درونی خود را nooks و crannies و آشکار به ما از طریق پست صوتی که آنها می خواستند بیشتر به پناه با طول دوره این بیماری همه گیر و قرنطینه خود انزوا خود فاصله ، و یک نام بیش از همه دیگران را نگه داشته و بالا آمدن است.

Nichole پرکینز: آره ما تقریبا از دست رفته آهنگ چند بار نام او آمد. متاسفانه ما نمی توانیم بازی همه آنها, اما, آره, آن, Chris Evans.

Bim: البته در آن بود. منظور من بیا. ما صحبت های زیادی در مورد چگونه وجود دارد برخی از مردم است که بسیار مهم است به این پادکست چرا که آنها تجسم چیزی بسیار مهم برای هر دو Nichole و I. ما صحبت های زیادی در مورد کیانو ریوز—shoutout به شما آقای ریوز. ما صحبت های زیادی در مورد John Cho—shoutout به شما آقای چو زیبا و کامل به عنوان شما هستند. بحث ما در مورد کریس ایوانز به دلیل وجود … چیزی در مورد کریس.

Nichole: آره. مانند اشاره کردم که در قسمت اول که ما با او بود و نه کسی که من در ابتدا احساس احساسات. او کمی بیش از حد frat پسر frat فرض برای من. اما من آنجا یاد گرفتم که بدیهی است که فقط یک شخصیت است که او به بازی کردن نقش هایی که به او داده شد و او در واقع یک نوع نرم ،

Bim: مرسی. [می خندد] من نمی دانم شما بودند جاوا می گویند که و در حال حاضر من به عقب گرفته شد. او نوع نرم ، من احساس می کنم من درک می کنم که در آن شما در حال آمدن از. من فکر نمی کنم شما تنها کسی بود, “آره, من واقعا با دیدن آن” و سپس آن را دیدم و پس از آن نمی تواند هر چیز دیگری را ببینید. اما چیزی که من در مورد کریس و آن این است که آنچه ما می دانیم از او—است که آنچه را که او نشان داده است چرا که همه چیز با واسطه—این است که او به نظر می رسد مانند کسی که در واقع می تواند بسیار خوب در تنها بودن و دور از انظار. او می کند که او وله فیلم های او و سپس او را سریع صلح و سپس گفت: “من شما را بر روی یک بعدی. خداحافظ!”

Nichole: راست. منظورم این است که او نسبتا فعال در توییتر اما او احساس نمی کند نیاز به هر چیزی پست در هر روز است. او اغلب در پست از خانه خود و یا به ما نشان می دهد خانه خود را.

Bim: من دوست دارم که.

Nichole: آره. اگر او می کند به این دلیل است که آن را در پس زمینه طفره زن—مانند آن را همه چیز در مورد سگ و نه خانه. بنابراین من واقعا قدردانی است.

Bim: آره. بنابراین فراموش, من, من احساس می کنم مثل او در حال حاضر به ما داده تعدادی از نکات که “من در تنهایی و من تنقلات و من یک سگ و من مانند خواندن کتاب در مورد فضا. من خوب هستم.” و علاوه بر این از دوره ما او را دیده ام چوب سفت—shoutout به مارول فیلم. بنابراین اگر فشار آمد به پرتاب او واقعا می تواند مجموعه ای از آتش است. چه چیزی شما را به خنده Nichole?

Nichole: فقط چوب. شما می دانید, من یک دختر 8 ساله و پسر. [می خندد]

Bim: شما واقعا هستند. این مسخره است. همه که می گویند ما یک موجود شگفت انگیزی اول پست صوتی از ملیسا و او تا به حال برخی از افکار در مورد چرا کریس را یک همدم عالی در طول یک قرنطینه.

ملیسا: سلام ملیسا و اگر من می تواند قرنطینه با هر تشنگی جسم من را انتخاب کنید Chris Evans چرا که او می گوید: او یک کونش و من می دانم که من هستم رفتن به نیاز به کسی برای من خنده برای آینده من نمی دانم دو تا سه ماه است. و او به نظر می رسد خیلی باحال و او یک درهم من فرض کنید. ممنون و روز خوبی داشته باشید, خانم ها.

Nichole: وای ملیسا.

Bim: ملیسا گذاشته امتیاز خود را به او.

Nichole: بله. هنگامی که ما صحبت کردیم به او آن را بیش از این گوشی اما من می گویم او به نظر می رسد مثل او خوب درهم. و من عجیب و غریب در مورد در آغوش گرفتن. گاهی اوقات من می خواهم یک آغوش خوب و گاهی اوقات من مثل “لطفا به من دست نزن.” اما من یک آغوش از Chris Evans. بنابراین ملیسا من احساس می کنم شما.

Bim: آنچه که من نیز دوست دارم در مورد این تعبیر در ملیسا صدای توجه داشته باشید که, “او می گوید او یک dork” که برای تلفن های موبایل مانند یک اتهام. مانند “ظاهرا کریس, شما می گویند تو کونش اما شما هستند؟” بنابراین من دوست داشتم که شک و تردید آن را سالم و قدردانی می کنم که ملیسا. و سپس “او یک hugger من فرض” است که ملیسا گفت: “هی من شده اند به خانه خود و یا هر چیزی. همین حالا تماس پلیس. من فقط فرض کنید.” بنابراین من واقعا محترم Melissa فقط برای گفتن ما خیلی با کمی.

Nichole: آره من اینجا هستم برای آن است.

Bim: من واقعا در اینجا برای آن است. بنابراین با تشکر از شما, ملیسا, برای پرتاب که در آن وجود دارد. البته به ما گفت: شما نه تنها, اما ما قدر شما با ارسال پیام. کریس واقعا محبوب است شخص برای این مسائل.

Nichole: آره. ما تا به حال بسیاری از مردم به ما بگویید که در مورد خود, Chris Evans قرنطینه توهمات و در کنار ما تماس گیرنده است که جولیا.

جولیا: سلام, این, جولیا دعوت به می گویند که اگر من تا به حال به قرنطینه با هر ستاره, این امر بدیهی است که Chris Evans. آیا شما با دیدن تصویر او فقط توییتی از او سگ ؟ همه تصاویر از سگ خود را? آره, Chris Evans. همچنین او به نظر می رسد مانند او می تواند یک آشپز خوب. من نمی دانم چرا. مانند چیزی اساسی است. به نظر می رسد مانند او می تواند کباب مرغ است. آره.

Nichole: [می خندد] من دوست دارم که. من دوست دارم که بسیار است. با تشکر از شما, جولیا.

Bim: با تشکر از شما, جولیا. چیزی که من در مورد که فقط نهایی مکث قبل از “بله.” شما می توانید بگویید جولیا نبود تفکر فقط در مورد برشته کردن مرغ. من فقط می خواهید می شود بسیار روشن است. آن را آشکار جولیا. “او به نظر می رسد مانند او می تواند کباب مرغ است.” مکث طولانی. “آره.” OK, جولیا.

Nichole: [می خندد] بود که فکر کردن در مورد مرغ, بلکه چگونه او می خورد مرغ و شاید آنچه اتفاق می افتد پس از خوردن مرغ …

Bim: بله من می توانم احساس آن, جولیا. جامد لیست از دلایل: تصاویر سگ. Shoutout به سگ. هر کس می داند که من یک سگ بزرگ فن, بنابراین من فکر می کنم من می خواهم از طرفداران کریس سگ. جولیا نقاشی جهان با کلمات او و من می خواهم به زندگی می کنند در داخل است که پس از shoutout به شما جولیا. از شما بسیار سپاسگزارم مثال در عین حال یکی دیگر از سری از دلایل چرا Chris Evans خواهد بود انتخاب بالا در یک قرنطینه کابین.

نهایی ما Chris Evans که ما میخوایم بازی است که از دیرین شنونده خوب قدیمی کوکی. سلام کوکی. و او در واقع شروع کردن با کریس ایوانز به عنوان تنها فرد به قرنطینه و سپس همه چیز در زمان تیز به سمت چپ.

کوکی: سلام Nichole و Bim. این شیرینی یکی از مورد علاقه خود را به شنوندگان. اگر شما تا به حال از من خواست در روز سه قرنطینه که من می خواهم می خواهم به گیر با من می گویند Chris Evans. سپس من تو را دیدم او را اصلاح برادر خود را و من فکر می کردم نهبه خاطر این که مرد می تواند این نوع از کسی که می خواهم من را متقاعد کند به کاهش خود من موی چتری در قرنطینه. بنابراین من دوست دارم به گیر با Hozier چون من فکر می کنم من و او فقط می خواهد شستشو و بهم تابیدن و بافتن مو یکدیگر و رفتن برای پیاده روی های طولانی و نوشتن شعر با هم و سپس برخی از شراب و ویسکی و انجام برخی از چیزهای عجیب. به هر حال امیدوارم که شما دو نفر در حال انجام OK در طول این زمان قرنطینه. با تشکر از شما برای نگه داشتن با slaking ما تشنگی. شما را دوست دارم. خداحافظ.

Nichole: کوکی! [می خندد] آه ، خوب, کوکی, اول از همه با تشکر از شما برای درخواست پس از ما و چک کردن در با ما, ما واقعا قدردانی است. که واقعا شیرین است. ما فکر کردم شما میخوای ما بسیاری از Chris Evans, عشق, و سپس شما را در زمان ما به جاده کمتر سفر.

Bim: مرسی. چه زیبا استعاره. جاده کمتر سفر. Hozier خانم ها و آقایان!

Nichole: البته من دیوانه در آن because I love Hozier—کوکی و به اشتراک گذاشتن من که مشترک است. اما من هم نوع با او موافق است که من فکر می کنم کریس خوب خواهد بود و سپس او را به یک کمی بی قرار, و او خواهد بود نوع پسر است که می خواهم به شما بگویم “هی بیایید سعی کنید این ترفند که من فقط دیدم در یوتیوب و یا اجازه دهید این شوخی یا شیرین کاری.” من نمی دانم چیزی. چرا که او با خواهر و برادر. او خواهر و برادر او از بوستون. من احساس می کنم مانند آنها استفاده می شود برای انجام بسیاری از roughhousing و یا تعداد زیادی از اهل تفریح و بازی, مسخره گه. بنابراین من احساس می کنم مثل من با آن موافقم. من فکر می کنم که او به نوعی از کمی احمقانه پیشنهاد فقط برای جهنم از آن از خستگی و شاید تا پایان بودن پشیمان تصمیم گیری است.

Bim: مرسی. این است زیادی. کوکی باید بگویم من به عقب گرفته شده توسط خود را کاملا بی اساس پیشنهاد که خود را چتری می خواهم اما خوب من با آن است. گوش من هم بزرگ شدم با سه خواهر و برادر و چند عموزاده پس از دوره وجود دارد برخی از تصمیم گیری است که در حقیقت پشیمان. اما من نمی بینم آنچه شما می گویید. بله شاید. من شخصا فکر نمی کنم اما من می شنوید دقیقا آنچه شما می گویید وقتی که می آید به نوشتن شعر و داشتن برخی از ویسکی و شراب و رفتن برای پیاده روی و پس از آن — به عنوان شما گفت که به ظرافت دلیل این که شما یک خانم هستید—انجام برخی از چیزهای عجیب. Hozier به نظر می رسد انتخاب جامد که برای هر Nichole. من شخصا نمی دانم اما Nichole می کند.

Nichole: بله من با شما موافقم. من فکر می کنم Hozier خواهد بود یک دوست و همراه در طول این زمان.

Bim: دوست داشتنی همراه است. در نگاه او او صحبت خواهم او را برخی از 80 سال-بانوی پیر با هیچ لگن. به هر حال با تشکر از شما کوکی. که نتیجه گیری ما Chris Evans, بخش, اما وجود دارد بیشتر و بیشتر.

برای گوش دادن به کل قسمت با کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>