کریس هجز: آمریکا چهره تاریخی انتخاب — “زشت شرکت استبداد” یا انقلاب

زمان شکسته است در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است. ساعت مانند ساعت, ساعت احساس می کنم مثل روز. هفته ها ماه ها و ماه ها سال است. و وجود دارد یک حس قریب از زمان پیچانده شده توسط بیم به عنوان کشور careens نسبت به خطرناک اوج در روز انتخابات — هر نتیجه.

سردرگمی یکی از ویژگی های زندگی در یک شکست دموکراسی که در آن فاشیسم صعودی است.

تبلیغات:

در یک به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده مکالمات در اینجا در سالن در طول چند هفته اول ملی همه گیر مستند و انفجار از اقتصاد امریکا, روزنامه نگار و نویسنده پرفروشترین کریس هجز هشدار داد که نسبت به آنچه که ممکن است پیش رو “این بار خوب است.”

این بود که قبل از coronavirus همه گیر خود ادامه داد مرگبار مارس که امروز بیش از 136,000 مردم مرده است. هجز و هشدارهای نیز ساخته شده بودند قبل از اینکه ما تو را دیدم وحشت کامل از مغلوب ساختن پیشی جستن عمدی بی کفایتی ظلم و ستم و خرابکاری و یا تمایل خود را به قربانی کردن میلیون ها نفر از آمریکایی ها — از جمله به طور بالقوه کودکان — برای “اقتصاد” سرمایه داری و البته خود را دوباره انتخابات است. هجز نیز صادر شده هشدار خود را در مورد “خوب بار” قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدیدات حکومت نظامی و استفاده از نیروهای نظامی علیه جورج فلوید تظاهرات و مردم را به قیام. آن را نیز قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ اعلام کرد استقلال روز آخر هفته در برابر هر و همه آمریکایی ها که به جرات مخالفت با او.

من رسیده به هجز و دوباره از او پرسید: “آیا این هنوز هم خوب بار؟”

تبلیغات:

بله, او گفت:, آنها هستند.

در آخرین مکالمه هجز توضیح می دهد که چرا این لحظه های خطر ناک در امریکا خواهد شد نگاه بر روی علاقه نسبت به آنچه که در آینده نگه می دارد. او می بیند کمی امید در جو بایدن و حزب دموکرات که او معتقد است که هیچ راه حل اساسی برای نابرابری های اجتماعی و دیگر نهادی مشکلات که باعث دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سفید خود را neofascist جنبش است. هجز همچنین نگران آن است که آمریکا فزاینده را به نوع های قومی و خشونت سیاسی او شخصا شاهد در یوگسلاوی در آن کشور را به جنگ داخلی در 1990s.

اما هجز نیز می بیند امید برای صرفه جویی در ایالات متحده از قریب الوقوع استبداد. کجا ؟ در جورج فلوید تظاهرات و امکان تغییر انقلابی.

تبلیغات:

شما همچنین می توانید گوش دادن به مکالمه من با کریس هجز در پادکست “حقیقت گزارش” و یا از طریق پلیر تعبیه شده در زیر.

به عنوان مرسوم است در این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سلطنت امریکا یک کشور اجرا شده توسط یک خانواده جرم و جنایت. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواهان هیچ اقتدار اخلاقی. آنها در حال از بین بردن هر گونه نظارت را با شلیک بازرسان به طور کلی در دولت فدرال است که اجازه تهمت و متحدان خود را به غارت coronavirus بودجه امداد میلیاردها دلار است. مغلوب ساختن پیشی جستن و همدستان او خشم در مورد “نظم و قانون” و قفل کردن مردم بودند که غارت در طول جورج فلوید قیام — هنگامی که در واقعیت plutocrats در حال غارت کل کشور انجام شده است برای چندین دهه است.

تبلیغات:

این یک مافیا دولت است. هیچ کنترل. هیچ قوانین و مقررات. سیستم پر است از قانونی رشوه خواری. روند انتخابات است فاسد نیز است. دادگاه با انباشته پردازان جناح راست. مطبوعات شده است خریداری شده و شرکتی. بسیاری از حقوق و قانون اساسی ما به عنوان آمریکایی ها شده اند لغو قضایی فیات از جمله حق حریم خصوصی. شرکت های بزرگ پول سیل مبارزات سیاسی به نام “آزادی بیان است.” ایالات متحده یک شکست خورده دموکراسی و مافیایی دولت نتیجه طبیعی چه اتفاقی می افتد زمانی که سرمایه داری است مقرراتزدایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن میچ مک کانل دیگر جمهوری خواهان و سرمایه داری گانگستر متحدان گفتن که $1,200 در coronavirus امداد پول کافی است. اما میلیاردرها و میلیونرهای هستند که با دریافت اکثریت “امداد” بودجه. امریکا میلیاردرهای در حال حاضر 500 میلیارد دلار ثروتمندتر از آنجا که از coronavirus فاجعه است. آمریکا به طور متوسط نزدیک به بی خانمانی. نئولیبرالی سرمایه داری به مقدار سوسیالیسم برای ثروتمندان و “بازار آزاد” برای هر کس دیگری.

میچ مک کانل و دیگر نخبگان واقعا نمیفهمد نیست آنچه اتفاق می افتد در این لحظه از بحران و تحول. آنچه که ما شاهد در حال حاضر در امریکا است که در مورد خیلی بیشتر از مردم تنها بودن بیمار از پلیس قتل مردم بی گناه است. آن است که یک نسل و کلاس شورش. بله COVID قطعا تشدید آن است. اما همه از کيندلينگ در حال حاضر وجود دارد. مزمن بیکاری عظیم مصرف کننده و بدهی دانشجو بودن قیمت از برای سود سیستم مراقبت های بهداشتی و گسترش نظامی پلیس و سیستم زندان.

تبلیغات:

این جنبش چند نژادی. آن است که رهبری مردم رنگ اما قطعا وجود دارد بسیاری از جوان سفید مردم وجود دارد بیش از حد و احساس من این است که آنها در حال خرید دیگر به gaslit توسط نخبگان کنه.

امپراتوری همیشه حملات برگشت. چه خواهد شد که نگاه مانند?

ما باید اذعان کرد که امپراتوری مغولان به سمت فروپاشی آن. پس چه امپراتوری ؟ امپراتوری عبارت است از سفید برتری فراتر از مرزهای ما. کل طبیعت از امپراتوری برای رفتن به خاور میانه — که قبلا به ویتنام و آمریکای لاتین و فیلیپین و جاهای دیگر و سرقت منابع طبیعی و بهره برداری از نیروی کار ارزان به نام سفید برتری. و البته ما یک جامعه آمریکا ساخته شده است در اموال برده داری و نسل کشی علیه مردم بومی است. چه امپراتوری به طور سنتی انجام دهید در پایان این است که آنها در تعامل با آنچه مورخان تماس “میکرو-نظامی گری”.

تبلیغات:

در پایان به عنوان آنها لغزش به غیر قابل فسخ کاهش امپراتوری شرکت در ماجراجویی نظامی در یک پیشنهاد از جان گذشته را از دست داده و قدرت و ثروت از دست رفته و از دست رفته ، امریکا انجام داده است و این در خاورمیانه است. نتیجه این است که امریکا شده است توخالی از داخل است.

در پایان مرحله نخبگان نیاز به ابزار است که امپراتوری کامل مردم از رنگ خارج از کشور. است که چرا ما دیدن هواپیماهای بدون سرنشین و پلیس نظامی و سلاح های سنگین مانند نفربر زرهی استفاده می شود در اینجا در آمریکا علیه کشور خود شهروندان است.

سفید برتری لطمه می زند و سفید مردمی است. نمونه های بسیاری از این, از این راه است که فدرال و دولت منابع را صرف قرار دادن سیاه و قهوه ای مردم در زندان نامتناسب اعداد به چه سفید نژادپرستی لطمه می زند و اقتصاد به طور کلی. پلیس در بوفالو عمدا ضربه زدن به پایین که سفید که غیر روحانی وجود دارد خونریزی از سر در حالی که پلیس راه می رفت و بیش از او مانند او انسان زباله بود چنین عمیق و استعاره برای چگونه نژادپرستی لطمه می زند و مردم سفید. با جورج فلوید تظاهرات و مردم را به قیام مردمی سفید در حال دیدن دوباره که چه سیاه و سفید و قهوه ای و مردمی بوده است گفت: در مورد پلیس thuggery درست است. در حال حاضر پلیس در حال brutalizing سفید مردم است.

مردم از رنگ همیشه در طول تاریخ آمریکا رنج می برند ، آنها اول به رنج می برند — و آنها رنج می برند به طور نامتناسبی. اما صنعتی شدن در حال حاضر آمار سفید طبقه کارگر. ابزار کنترل در حال حاضر در حال استفاده در برابر آنها. به طور کلی من اصلا خیلی گسل نژادپرستان سفید. آنها چه هستند. من گسل سفید لیبرال ها که واقعا پرداخت نمی توجه به آنچه اتفاق می افتد در درجه اول به مردم فقیر از رنگ در مناطق شهری است.

تبلیغات:

همه چیز است که در حال حاضر enraging سفید ترقی خواهان است که جدید نیست — آن را به عقب می رود دهه. اما آن واقعا هرگز تحت پوشش توسط جریان اصلی آمریکایی, اخبار رسانه های. لیبرال نخبگان مشغول خود با بوتیک فعالیت از “تنوع” و “تحمل” “چند فرهنگی” و مانند آن. مطمئن شوید که به خوبی و خوب است اما نه زمانی که این روش در حال طلاق از عدالت اقتصادی.

هنگامی که شما نگاه کنید در این چند نژادی بین نسلی تظاهرات در چه چیزی می بینید ؟

شده است وجود دارد جرم اقتصادی محرومیت. وجود یک رهبری بحران بیش از حد در میان دموکرات ها و به اصطلاح لیبرال.

برای مثال نگاهی به آنچه در کنگره, سیاه, انجمن در حال انجام است. آنها در حال تکرار همان نوع خسته کلیشه در مورد پلیس اصلاحات ما شنیده ام برای سال. بسیاری از افراد شرکت کننده در این جورج فلوید تظاهرات می دانیم که چنین اصلاحات بی فایده است. خالی نماد. شهردار واشنگتن دی سی موریل Bowser خود رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در 35-پا بلند حروف در یک خیابان در نزدیکی کاخ سفید است. اما در همان زمان او را هل دادن برای $45 میلیون افزایش بودجه پلیس و ساخت 500 میلیون دلار جدید زندان است. من فکر نمی کنم مردم در حال خرید یک عملکرد. من هم باور نمی کنم که مردم در حال خرید پلوسی کمی kente-پارچه “نگاهی به زانو در همبستگی با موضوع زندگی” فوت و فن یا نه.

تبلیغات:

در بخشی از این اقدامات هیچ اعتبار به دلیل جوان سفید مردم دیگر خرید به سیاست های الیگارشی تولید شده است که همه این افراطی نابرابری اجتماعی در وهله اول. مردم از رنگ به مدت طولانی شناخته شده این حقیقت است. در حال حاضر جوان هستند که مجبور به یک نوع جدیدی از آگاهی و هوشیاری. که چیز خوبی است.

من نگران است که دموکرات ها در حال تنظیم خود را برای بزرگ شکست و خرد کردن شکست با همه این جشن چگونه پدیدهای است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این نظر سنجی. انتخابات یک تصویر لحظهای در زمان. آنها پیش بینی از نتیجه انتخابات. هیلاری کلینتون و مایک Dukakis تا به حال دو رقمی آگهی در زمان های مختلف و هر دو آنها را از دست داده به جمهوری خواهان.

به عنوان شرم آور و افتضاح به عنوان برگ برنده او در خدمت شرکت های بزرگ قدرت را فقط مانند جو بایدن. بزرگ شرکت های بزرگ حزب دموکرات اهداکنندگان روشن ساخته است که اگر برنی ساندرز شد و نامزد آنها به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. کمک کننده به ایجاد یک سیستم که در آن آنها نمی شکست. اگر این تهمت یا بایدن Goldman Sachs نمی از دست دادن اکسون موبیل را از دست نمی Raytheon را از دست نمی, Citibank را از دست نمی. هیچ راهی وجود دارد که می توانید آنها را از دست بدهند. آنها تقلب سیستم به طوری که منافع خود را همواره در خدمت.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به سفارش ارتش ایالات متحده برای حمله به مردم آمریکا چند هفته پیش به دلیل آنها جرأت را به شرکت در تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و نابرابری های اجتماعی. این ادامه اعتراضات و جنبش های اجتماعی دانشمندان در حال حاضر گفت که جورج فلوید تظاهرات ممکن است بزرگترین چنین mobilizations در تاریخ آمریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به سفارش حکومت نظامی و رهبران ارشد نظامی ایالات متحده اساسا به او گفت هیچ. از یک طرف خوشحالم نظامی به مبارزه طلبیده مغلوب ساختن پیشی جستن. از سوی دیگر من عمیقا در مورد چنین قدرت در یک دموکراسی در حال نرمال. در هر صورت امریکا است نه یک دموکراسی سالم.

تبلیغات:

نظامی نمی تواند مستقر در خیابان. در حال حاضر آنها بیشتر احترام اجتماعی و سیاسی نهاد در کشور است. ارتش پول و حتی بیشتر از آنها برای درخواست از دموکرات ها و جمهوری خواهان. نظامی کاملا درست دیدم که آن فاجعه بار خواهد بود برای آنها را به دنبال تهمت دستورات به سرکوب و تصویب قانون رزمی.

به عنوان یک موضوع عملی نظامی نیازی به مداخله در برابر جورج فلوید معترضان و دیگران که به خیابان آمده اند به این دلیل که پلیس آمریکا هستند به شدت نظامی. در امریکا وجود دارد که با مگس کش زدن تیم که به نظر نمی آید بسیار متفاوت از ارتش تفنگداران ضربه زدن درب در افغانستان است.

در بسیاری از زمینه ها قوی ترین ضد دموکراتیک قدرت در ایالات متحده نظامی است. آنها نجس. ارتش آمریکا حتی نمی تواند حسابرسی شود. چنین قدرت و نفوذ هستند و نشانه های کلاسیک از پایان یک امپراتوری. این افسر گارد دیگر نمی تواند کنترل می شود قرار است رهبران سیاسی.

شده اند وجود دارد حوادث در سراسر کشور است که در آن سفید حمله اوباش سیاه زندگی ماده معترضان ضد فاشیست و دیگر آمریکایی ها از وجدان. این اراذل و اوباش در حال فریاد تهمت شعار پوشیدن لباس شاهانه یا فاخر و حمله با بیس بال خفاش ها و سلاح های دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن خیابان مجریان نیز باید اسلحه. کجا ما از اینجا بروم ؟

بیشتر تحت محاصره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود بیشتر او و دیگر نژادپرستان و nativists را تحریک خشونت. امریکا در حال حاضر مرا به یاد یوگسلاوی در طول 1990s.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان مایل به کشتن و مردن برای او. این فقط آغاز از آنچه که اتفاق خواهد افتاد به عنوان روز انتخابات نزدیک. شما شده اند در مناطق جنگی و کشورهای از هم پاشیده توسط پاکسازی قومی و نسل کشی است. چه مدل برای چه مردم به نوبه خود در هر یک از دیگر ؟

آن آغاز می شود و با اختلال در عملکرد اقتصادی است که آنچه در یوگسلاوی. یوگسلاوی رفت و عملا ورشکستگی. دولت بزرگ کارخانه ها بسته شده و فقط مانند آنها در اینجا در ایالات متحده است. وجود بیکاری گسترده اجتماعی اوراق قرضه در این کشور بودند پاره شده. وجود نان خطوط. مردم از دست داده و همه چیز از جمله یک حس هویت. به عنوان یک نتیجه, آنها عقب نشینی به این افسانه ای روایت در مورد خود را به عنوان صرب کروات ها و مسلمانان. در چنین لحظه ای به اشتراک گذاشته گفتمان عمومی غیر ممکن است. این هویت های دیگر و اسطوره ها در حال حاضر جایگزین قابل اثبات واقعیت تاریخی است. که این چیزی است که در یوگسلاوی و است که بخش بسیار زیادی از آنچه که اتفاق می افتد در ایالات متحده است.

پس از آن وجود دارد افزایش عوامفریبی سیاسی که اهریمن جلوه دادن یک بخش از جمعیت و هدف آنها را به عنوان دیگر. سپس eliminationist لفاظی و خشونت حرف آغاز می شود. پس از چهار سال مردم شروع به تیراندازی به یکدیگر در یوگسلاوی. ایالات متحده در حال نزدیک شدن به آن نقطه.

ما در صحبت با یکدیگر چند ماه پیش در طی چند هفته اول ملی coronavirus مستند و سقوط اقتصادی. شما به من گفت که به عنوان وحشتناک به عنوان چیزهایی بودند و سپس آن را در واقع “زمان خوب است.” چند ماه رفته اند. این است که ایالات متحده هنوز تجربه “خوب بار” نسبت به آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد?

بله نسبت به آنچه در حال آمدن است. نخبگان نیست پاسخ منطقی به این بیماری همه گیر کوروناویروس اقتصادی ویرانی و بی شمار از دیگر مشکلات پیش روی ایالات متحده در حال حاضر. امریکا طبقه حاکم در حال انجام است فقط آنچه را که آنها در سال 2008 است که به خط جیب خود در این مکان هزینه و بازیگران و بقیه از کشور — کارگر فقیر و طبقه کارگر — کنار به عنوان اگر آنها انسان رد. که همه بسیار کوته البته به دلیل مقاومت. عواقب فاجعه بار. یکی فکر می کنم که امریکا نخبگان خواهد پاسخ را در راه دقیق تر اگر حتی خود را برای خود حفظ. اگر رئیس جمهور جو بایدن مطمئنا نمی خواهید برای پاسخ به درستی.

جورج فلوید تظاهرات هستند با دقت بیشتری شرح داده شده به عنوان یک نسل کلاس شورش. من امیدوارم که معترضان و متحدان آنها برنده چون اگر ما قدرت را از این آمریکایی مافیا دولت پس از آن وجود خواهد داشت بسیار زشت نوع استبداد در کشور است.

همانطور که ارسطو گفت: هنگامی که شما سالارانه حکومت تنها دو انتخاب وجود دارد. آن است که انقلاب و یا استبداد و آن. من ساده لوحانه نیست به اندازه کافی به شما بگویم که انقلاب را به نفع خود اما من قصد دارم به شما بگویم که اگر آن را نمی کند برنده پس از آن وجود خواهد داشت بسیار زشت, شرکت استبداد در ایالات متحده است.

آمریکایی نخبگان طبقه حاکم در حال حاضر بازنویسی تمام قوانین.آنها در حال حاضر سلول های زندان است. آنها در حال حاضر نظامی نیروهای امنیت داخلی. آنها در حال حاضر مشروعیت لغو حقوق اساسی مانند جسم و با توجه روند. آمریکایی ها در حال حاضر بیشتر تماشا, نظارت, surveilled عکس جمعیت در تاریخ بشر است. نیروهای استبداد آماده برای رفتن.

من بیشتر خوش بینانه است زیرا من می بینم مقاومت در خیابان ها که نبود چند هفته و ماه پیش. که در آن امید نهفته است. آن نهفته است در خیابان. و من به اذعان این افراد است. آنها عمدتا جوان فوق العاده شجاع آنها وجود دارد braving اقتصادی و بدبختی و بازداشت بی رویه وحشیانه و اغلب کشنده خشونت پلیس و COVID-19 و آنها در حال مبارزه در برابر بی عدالتی و نخبگان به هر حال. آنها همه قهرمانان در کتاب من است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>