کریس ماتیوز سرزنش توسط MSNBC همکار برای مقایسه ساندرز پیروزی به تهاجم نازی ها

MSNBC میزبان کریس ماتیوز آمد زیر آتش برای نظرات خود را در مقایسه با سن. برنی ساندرز من-Vt., برنده نوادا حزبی به تهاجم نازی ها در فرانسه.

متیوز در واکنش به نتایج در نوادا — که در آن ساندرز به آسانی برنده با حدود 47 درصد از آرا توسط تشبیه مبارزات انتخاباتی خود به ارتش نازی ها و حزب دموکرات ،

تبلیغات:

“من خواندن شب گذشته در مورد سقوط فرانسه در سال 1940” ماتیوز گفت. “و کلی تماس تا چرچیل و می گوید:” آن را بیش از و چرچیل می گوید: “چگونه می توان آن را? شما بزرگترین ارتش در اروپا است. چگونه می توانید آن را بیش از؟’ او گفت: “آن را بیش از.'”

این دیدگاه منجر به رشد خواستار متیوز به استعفا کشید و ملامت از یکی از شبکه خود صاحب نظران.

“چرا کریس ماتیوز در این هوا صحبت کردن در مورد پیروزی [از] برنی ساندرز که تا به حال قوم و خویش به قتل در هولوکاست analogizing آن را به نازی فتح فرانسه؟” MSNBC تحلیلگر سیاسی آناند Giridharadas خواسته در هوا در روز یکشنبه ، “مردم گیر در یک راه تفکر در 20 قرن تفکر از دست رفته چه می گذرد. وقت آن است که برای همه ما به گام تجدید نظر سپیده دم از آنچه ممکن است رک و پوست کنده یک دوره جدید در زندگی آمریکایی.”

تبلیغات:

“این یک بیدار تا لحظه برای قدرت آمریکا ایجاد,” او گفت:, و اضافه کرد که استقرار ارقام تاسف ساندرز’ افزایش هستند “مانند از لمس اشراف در مرگ یک اشراف.”

ماتیوز مشتعل جنجال در اوایل این ماه بیش از نظر استناد به اعدام در حالی که بحث در مورد ساندرز و دموکراتیک سوسیالیست.

“شما می دانید من دیدگاه های خود از کلمه” سوسیالیستی,'” ماتیوز گفت. “آنها به بازگشت به اوایل 1950s. من یک نگرش در مورد آنها. من به یاد داشته باشید جنگ سرد. من یک نگرش نسبت به کاسترو. من معتقدم اگر کاسترو و لیورپول برنده شده بود جنگ سرد وجود دارد که اعدامها در پارک مرکزی و ممکن است من شده ام یکی از آنهایی گرفتن اعدام و برخی از افراد دیگر خواهد بود وجود دارد تشویق خوب است ؟ بنابراین من یک مشکل با افرادی که در زمان طرف دیگر.”

تبلیغات:

IfNotNow یک مترقی یهودی گروهی به نام متیوز به موضوع عذرخواهی.

“دومین بار در هفته که یک MSNBC مفسر با استفاده نازی ها مقایسه هنگامی که صحبت کردن در مورد @BernieSanders یهودی که نامزد خانواده است که به قتل رسید در هولوکاست” این گروه گفت: در یک صدای جیر جیر.”ما خواهان عذرخواهی از @HardballChris—و ما هنوز در انتظار @chucktodd عذرخواهی.”

تبلیغات:

در این بیانیه با اشاره به “ملاقات با مطبوعات” میزبان چاک تاد به نقل از یک op-ed که تشبیه ساندرز’ حامیان نازی ها.

“من می خواهم به آوردن چیزی Jonathan گذشته قرار داده و در سنگر امروز” تاد اشاره کرد “این است که در مورد چگونگی… ما تمام شده است در پایان دریافت از برنی آنلاین تیپ—و در اینجا چیزی است که او می گوید. او می گوید: “هیچ نامزد دیگر است چیزی شبیه به این دیجیتال brownshirt تیپ. منظورم به جز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این سوال هیچ یک از درخواست این است, اگر چه شما نمی توانید برنده انتخابات ریاست جمهوری بدون آنلاین اوباش? اگر ما در یک جهان که در آن داشتن یک قلدری کشت اجتماعی آنلاین ارتش در حال اجرا در اطراف ظاهر هر کسی که چوب سر خود را به بالا یا یک عنصر مهم و یا نشانگر مهم از موفقیت?'”

نظرات مشابه درو خواستار تاد به سرنگون از شبکه.

تبلیغات:

“MSNBC به نظر می رسد بسیار وحشت زده است که رای دهندگان عادی و بسیاری از آنها استفاده از اینترنت در واقع ممکن است به مشارکت در تصمیم گیری که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری” نوشت ارشد ساندرز مشاور دیوید sirota را از دست.

“‘دیجیتال پیراهن قهوه ای تیپ.’ این که چگونه ما یهودی نامزد حامیان هستند که شرح داده شده اند MSM” اضافه شده ساندرز دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری است. “تحقیر نشان داده شده است برای مردم عادی است که واقعا چیزی است.”

ساندرز’ رای مردم برنده در آیووا و نیوهمشایر و نوادا باعث قابل لمس بهت و حیرت در MSNBC که در آن میزبان و صاحب نظران باید زنگ با بیان این که سناتور ورمونت را تهدید می کند قدرت دموکراتیک استقرار نذر او ساخته شده برای سال و تصریح کرد در توییتر بیش از آخر هفته.

تبلیغات:

“مردی که پیشرو در بسیاری از نظرسنجی ها در سراسر کشور است که نه تنها یک ثبت نام دموکرات, است ثبت نام به عنوان یک دموکرات است و اساسا حاضر به ثبت نام به عنوان یک دموکرات است و در حال حاضر توییتی صبح امروز این روند که دموکراتیک استقرار … نمی خواهد متوقف کردن او را از گرفتن نامزدی” میزبان شادی رید گفت: طول شبکه نوادا پوشش در روز شنبه با این استدلال که ساندرز بود “اساسا نوع لگد زدن به جلوگیری از 65 میلیون نفر از مردم که رای دادند برای هیلاری کلینتون اوباما دموکرات افرادی که نظر خود را مادام العمر دموکرات.”

“هیچ کس به عنوان گرسنه و عصبانی و خشمگین و مصمم به عنوان ساندرز رای دهندگان,” او اضافه شده است. “دموکرات ها نیاز به هوشیار کردن و کشف کردن چه جهنم آنها در حال رفتن به در مورد آن انجام دهید.”

Sirota را از دست در پاسخ به سوال که چرا دموکرات ها نگران حزب وحدت بودند با حمله به این حزب حزب سوسیالیست.

تبلیغات:

“همان ایجاد است که خواستار وحدت و مدنیت خستگی ناپذیر و وحشیانه vilifies برنی ساندرز و طبقه کارگر جنبش تأمین انرژی خود را دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری,” او نوشت.

همکار MSNBC میزبان Nicolle والاس متهم ساندرز با استفاده از “هنرهای تاریک” در رسانه ها و اخراج هواداران خود را به عنوان یک “جیر جیر عصبانی اقلیت است.”

“من هیچ ایده چه چیزی رای دهندگان فکر می کنم در مورد هر چیزی دیگر” او بعدا اعتراف کرد.

شبکه اصلی پوشش همچنین شامل یک سری از صاحب نظران که تکرار میزبان نمایش صعودی ساندرز مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات:

“کل نظریه است که با گسترش رای دهندگان افزایش سوئیچ شما می توانید با پیروزی در انتخابات معادل آب و هوا منکر” اعلام دیرین دموکراتیک استراتژیست James Carville که صریحتر حمایت نامزد سابق بهداشت ، مایکل بنت D-Colo., در مقدماتی. “هنگامی که مردم می گویند که آنها به عنوان احمق به یک دانشمند علوم سیاسی به عنوان یک آب و هوا و منکر است به یک جوی دانشمند.”

“اگر شما در حال رای دادن به او به خاطر شما فکر می کنم او را برنده انتخابات چون او را galvanize حمايتهاي خواب آلود بخش از رای دهندگان پس از آن به لحاظ سیاسی شما یک احمق” او ranted مقایسه یک ساندرز نامزدی به “خودکشی سیاسی.”

ناظران سوال چرا Carville که شهرت به عنوان رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در انتخابات گورو در اوایل ’90s بود “هنوز دعوت در تلویزیون به نظر او” پس از هل دادن نادرست پیش بینی برای چند دهه پس از.

“در سال 2008 او اعلام کرد اوباما بود unelectable سپس نوشت: کتاب در مورد چگونه Dems خواهد برنده شدن در هر انتخابات برای او 40 سال آینده” را نوشت رهگیری لی نیش. “سال بعد در سراسر کشور Dems دچار بزرگترین از دست دادن در یک قرن.”

تبلیغات:

MSNBC جمعی بحران بیش از ساندرز به نظر می رسد منحصر به فرد به اصطلاح “جناح چپ جایگزین به رادیو فردا.” تحلیلگر سی ان ان ون جونز سابق اوباما, مشاور مسخره شبکه اصلی آن پوشش در روز شنبه.

“استقرار ناراحت است و وجود دارد یکی دیگر از ایستگاه کانال دیگر و یکی دیگر از چند چیز امشب که در آن مردم در حال ناجور و ذوب پایین در سراسر کشور و یا حداقل همه بیش از امواج رادیو و تلویزیون,” او گفت:.

“MSNBC مطمئن است که بسیاری از مفسران که نفرت ساندرز” توافق سابق هیلاری کلینتون سخنگوی برایان Fallon.

این جنجال آفرینی پوشش ساندرز نیست شروع با کیکآف اولیه فصل است. یک تجزیه و تحلیل توسط مترقی خروجی InTheseTimes یافت که ساندرز “دریافت نه تنها حداقل پوشش کل (کمتر از یک سوم از بایدن را” در شبکه “اما بیشتر منفی است.”

تبلیغات:

“شما می توانید احساس تحقیر آنها برای برنی ساندرز حامیان” ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند گفت Vanity Fair در اوایل این ماه. “آن مهربان نگرش:” آه آنها نمی باید بود که هوشمند است. آنها در حال فریب خورده. آنها در حال conned. آنها همه دیوانه توییتر رباتها.’ نظر من این است که یک بیت از جدا شدن از MSNBC و افرادی که این کمپین از حمایت. آن را احساس می کند مانند آنها پوشش ترقی خواهان از نخبگان چشم انداز.”

فولادوند اعتبار CNN با تلاش برای “تنوع صدای خود” و گفت: حتی فاکس نیوز شده است “عادلانه تر از MSNBC.”

“این که چیزی گفته باشد,” او گفت:. “روباه است که اغلب در مورد فریاد برنی ساندرز سوسیالیسم, اما آنها هنوز هم به کمپین ما این فرصت را به ما در مورد عادلانه شیوه بر خلاف MSNBC که دارای اعتبار با چپ و به طور مداوم تضعیف برنی ساندرز کمپین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>