کریستی می خواهد به بازگشایی ما با وجود خطر به زندگی آمریکایی وجود خواهد داشت “مرگ مهم نیست که چه”

سابق رژیم صهیونیستی. Chris Christie, R-N. J., حمایت برای ترک اقامت-صفحه اصلی محدودیت در سفارش به بازگشایی اقتصاد به رغم افزایش قابل توجهی در پیش بینی مرگ و عوارض مرتبط با انجام این کار.

“البته هر کس می خواهد به صرفه جویی در هر زندگی آنها می توانند, اما سوال این است که نسبت به چه منظور است؟” کریستی خواسته سی ان ان, خبرنگار دانا باش در پادکست دوشنبه. “وجود دارد راه هایی که ما می توانیم موضوع وسط در اینجا اجازه می دهد که قصد دارد به مرگ و میر و قصد دارد به مرگ مهم نیست که چه؟”

تبلیغات:

کریستی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج از انتقال ریاست جمهوری تیم در سال 2016 قبل از او یک ABC News نویسندگان اضافه شده است که “ما باید اجازه دهید به برخی از این مردمی بازگشت به کار. چرا که اگر ما را نمی, ما در حال رفتن به از بین بردن زندگی به سبک آمریکایی در این خانواده ها است. و آن را سال ها و سال ها قبل از ما می تواند بهبود می یابند.”

هنگامی که باش پرسید که آیا کریستی سنجیده است که آمریکایی ها مایل به بازگشت به حالت عادی با توجه به گزارش که به بیرون درز CDC مدل گیراندم افزایش به 3000 روزانه coronavirus مرگ و میر در ماه ژوئن 1, کریستی پاسخ داد: “آنها در حال رفتن به.”

بهداشت عمومی کارشناسان از جمله مقامات ارشد نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci, احتیاط که کم پایان برآورد — حتی کسانی که در حال حاضر تجدید نظر به سمت بالا — مشروط به پیوستن آمریکایی ها به سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

تبلیغات:

“پیام این است که مردم آمریکا را از طریق رفته قابل توجهی مرگ قبل از” کریستی در ادامه با اشاره به جنگ جهانی دوم غیر واگیر رویداد. “و ما تصمیم گرفتیم که قربانی زیرا آنچه ما ایستاده بودند تا برای این بود زندگی به سبک آمریکایی. در همان راه در حال حاضر ما باید به ایستادن برای آمریکا راه زندگی است.”

کریستی با بیان این دیدگاه است که نه طرفدار زندگی قبل از, به سایر چهره های محافظه کار از رادیو فردا میزبان به مقامات منتخب مانند تهمت و سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک, R-Texas.

“وجود دارد همه چیز مهم تر از زندگی” پاتریک قبلا گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson به او پیشنهاد کرد برای دومین بار در ساعات پر بیننده نشان می دهد که آمریکایی ها باید قربانی خود را برای سریع اقتصادی بازگشایی.

تبلیغات:

رئیس جمهور بارها استناد مشابه خودداری tweeting: “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

که عبارت — “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از بیماری” — بلافاصله توسط برخی از دولت اکثر مقامات ارشد از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

تبلیغات:

بیش از 30 متحده اعلام کرده اند فاز اول بازگشایی مجدد با وجود های اخیر خوشه از عفونت و مرگو زمان مرگ و میر است که در حال حاضر پیشی گرفته این مدل که reopenings شد بر اساس. این مدل بر اساس شدت به وسعت و موفقیت اجتماعی فاصله مقررات تجدید نظر شده است به سمت بالا بیش از دو برابر شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان یکشنبه در یک فاکس نیوز مجازی تاون هال که آمریکا مرگ و میر می تواند به 100,000. هفته پیش او ادعا کرد این امر می تواند نیمی از این تعداد است.

“ما در میان یک بیماری همه گیر است که ما را دیده اند در بیش از 100 سال” کریستی گفت: در مصاحبه. “و ما قصد داریم برای ادامه به انجام همه چیز.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>