با استناد به حدیثی شواهد Tillis لینک “اسپانیایی جمعیت” به کارولینای شمالی COVID-19 افزایش

با استناد به شواهد حدیثی که در تضاد با دولت فدرال داده بحرانزده بهداشت ، تهم Tillis R-N. C. مرتبط “اسپانیایی جمعیت” به افزایش مداوم COVID-19 عفونت در خانه خود دولت است.

“و من به شما بگویم من یک دانشمند هستم و من نمی آماردان اما یکی از نگرانی هایی است که ما تا به حال به تازگی این است که جمعیت اسپانیایی تبار در حال حاضر به منزله حدود 44 درصد از موارد مثبت و موارد” این سناتور جمهوری خواه گفت. “و ما را از نگرانی هایی است که در هیسپانیک جمعیت دیده ایم کمتر سازگار پایبندی به اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.”

تبلیغات:

Tillis این اظهارات را به ترکیبات روز سه شنبه در یک شهر مجازی سالن یک ضبط که از آن به دست آمده بود یک روز بعد توسط سالن. به عنوان چهار شنبه, کارولینای شمالی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش 91,266 موارد مثبت COVID-19 از جمله از 1142 مردم در زمان بستری شدن در بیمارستان.

“من می دانم که این یک مشکل است, اما آن را یک ناراحتی جزئی هنگامی که شما فکر می کنم در مورد این واقعیت است که شما ممکن است آلوده کردن کسی و یا شما ممکن است خودتان را یک بیماری زمینهای است که می تواند آن را حاد مورد که در نهایت منجر به مرگ” سناتور ادامه داد.

“من نمی دانم اگر ما همیشه می خواهم به اندازه کافی افسران پلیس برای رفتن به هر فروشگاه, فروشگاه مواد غذایی و استناد مردم برای انجام آن, اما من واقعا امیدوارم که ما لازم نیست که برای رفتن به آن نقطه,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

این دقیق است که یک مقدار نامتناسبی از کارولینای شمالی COVID-19 موارد گزارش شده در آن جامعه است. اما این هم درست است از بسیاری از مناطق در سراسر کشور با جیب بالا Latinx جمعیت که اغلب به عنوان “ضروری” کارگران در مشاغل که تقاضا های محله های تنگ با سایر کارکنان از جمله سایت های ساخت و ساز و یا کارخانه.

تعدادی از اقتصادی و جامعه شناختی شرایط کمک به این عدم تعادل که به نظر می رسد در جوامع از رنگ در سراسر کشور است. اما Tillis’ شواهد از یک نژادی تقسیم مناسب و اقدامات پیشگیرانه به نظر می رسد خاموش پایه اگر نه عقب.

در 14 ژوئیه همان روز Tillis اظهارات مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به چاپ یک سرمقاله در مجله انجمن پزشکی آمریکا ترسیم سه مطالعات است که نشان دهنده تاثير ماسک در محدود کردن گسترش COVID-19. یک نظر سنجی خراب ماسک استفاده و تایید همراه جمعیتی خطوط.

تبلیغات:

CDC داده ها از مارس 7-9 نشان داد که نزدیک به 62 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که به دنبال آژانس توصیه های جدید برای پوشیدن چهره و پوشش ، پیگیری و بررسی انجام شده از مارس 11-13 یافت که تعداد افزایش یافته و به بیش از 76 درصد است.

“افزایش رانده شد تا حد زیادی توسط یک جهش قابل توجهی در تایید توسط سفید غیر اسپانیایی بزرگسالان از 54 درصد به 75%” این مقاله را بخوانید.

تبلیغات:

“تصویب در میان سیاه و سفید غیر اسپانیایی بزرگسالان بالا رفت و از 74 درصد به 82 درصد و پایدار باقی مانده در میان اسپانیایی/لاتین, بزرگسالان در 76% 77%” آن را ادامه داد. “نیز وجود دارد یک افزایش بزرگ در چهره-ماسک تصویب در میان پاسخ دهندگان در این میانه از 44 درصد به 74 درصد. تصویب شد بزرگترین در شمال رفتن از 77 درصد به 87 درصد.”

به عبارت دیگر Latinx بزرگسالان در اوایل به نظر می رسد شده اند به مراتب بیشتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک از سفید همسالان. چه تر است, این افزایش در میان سفید بزرگسالانی که بررسی شد در حالی که مهم نیست پیشی بگیرد که خود را Latinx همتایان.

CDC گزارش است که در خط با تحقیقات پیو مطالعه انجام شده در ماه ژوئن نشان داد که بزرگسالان به مراتب کمتر احتمال دارد به می گویند که پوشیدن ماسک در بیش از دیگر گروه های اسپانیایی گنجانده شده است. آن را بیشتر یافت می شود:

تبلیغات:

نیز وجود دارد که تفاوت در سراسر نژادی و قومی با سفیده بودن حداقل به احتمال زیاد به می گویند که آنها باید به طور منظم فرسوده ماسک: 62 درصد از سفید بزرگسالان می گویند آنها عینک ماسک در فروشگاه و یا کسب و کارهای دیگر و یا بیشتر از زمان در ماه گذشته در مقایسه با 69 درصد از بزرگسالان 74 درصد از اسپانیایی بزرگسالان و 80 درصد از بزرگسالان است.

سفید, بزرگسالان در نتیجه به نظر می رسد هر دو کمتر به احتمال زیاد به تصویب از ماسک استفاده کنید و کمتر به احتمال زیاد به استفاده از ماسک ها در مقایسه با همسالان خود از رنگ.

Tillis نه تنها خاص یک جامعه است که محتاط تر از خود است. او همچنین گفته می شود یکی است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر. COVID-19 ویران کرده جوامع از رنگ در سراسر کشور از این بیماری خود را به اقتصادی ذرات رسوب تلاش برای مبارزه با آن است.

“ما به خصوص دشوار است مشکل از تشدید بهداشت اختلاف” دکتر Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص آسوشیتدپرس گفت. “ما شناخته شده به معنای واقعی کلمه برای همیشه لطفا برای است که بیماری هایی مانند دیابت و فشار خون بالا و چاقی و آسم هستند و به طور نامتناسبی afflicting جمعیت اقلیت به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار . . . سلامت اختلافات همیشه وجود داشته و برای آفریقایی-آمریکایی جامعه اما در اینجا دوباره با بحران, چگونه آن را درخشان نور در چه غیر قابل قبول است.”

تبلیغات:

برای مثال این ویروس شده محاسبه شده اند به بیش از دو برابر به عنوان کشنده به صورت سیاه و Latinx جمعیت در شهر نیویورک است.

مربوط به سقوط اقتصادی نیز بوده است بخصوص برای Latinx جوامع در سراسر کشور است. آمار دولتی از ماه مه نشان می دهد که بیکاری شکاف بزرگترین, لاتین, بین و مردان است. که ماه یک رکورد 19 درصد از لاتین کارگران بیکار بودند. حدود 16.8 درصد از کارگران سیاه پوست بودند از کار جمعیتی با دوم بالاترین رای. گسترش در نرخ بیکاری بین آمریکای لاتینی و سفید مردان 8.3 درصد است.

وجود دارد یکی دیگر از تفاوت قابل توجه بین کارولینای شمالی را سفید و Latinx جمعیت: گروه زیادی از سفید جمهوریخواهان را ساخته اند بی خود را به صورت ماسک و اجتماعی فاصله یک ماده از عینک سازماندهی یک سری از تظاهرات هفتگی در خارج از کنگره در رالی که تشدید در شدت. یک جمهوری خواه megadonor ارائه شده برای پرداخت به اتوبوس معترضان به ساختمان کنگره از سراسر کشور. Latinx از افراد به طور مشابه flaunted دولت دستورالعمل و یا درخواست خود را لغو en بلوک.

“ما در حال دفاع در برابر COVID-19,” CDC مدیر Dr. Robert R. Redfield قبلا گفته. “پارچه پوشش صورت یکی از قدرتمند ترین سلاح ما باید به سرعت و جلوگیری از گسترش ویروس به خصوص هنگامی که با استفاده جهانی در یک جامعه تنظیم می باشد. همه آمریکایی ها باید مسئولیت برای محافظت از خود و خانواده و جوامع خود.”

تبلیغات:

به عنوان موج همه گیر در سراسر دولت خود را Tillis شده است تکاپوی به دست آوردن مجدد منجر شود در نظر سنجی که در آن او به طور مداوم ازمایش کرده دموکراتیک رقیب کال کانینگهام برای ماه می باشد. یک RealClearPolitics متوسط نظرسنجی ها نشان می دهد وقت حزب جمهوری خواه در حال حاضر نشسته زیر 40 درصد و دموکرات ها در حال گلگون در مورد شانس خود را برای سرنگونی او در ماه نوامبر.

Tillis بخشی را با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماسک موضوع در حالی که پیش درخواست ترکیبات خود را به ماسک در اوایل ماه آوریل است. اما سناتور بود که همیشه خیلی سریع به آغوش بهداشت عمومی قوانین و مقررات; در سال 2015 او استدلال کرد که دولت نباید نیاز به شستن دست در رستوران.

شما می توانید گوش دادن به Tillis سخنان در مورد Latinx جامعه و ماسک در اینجا به اشتراک گذاشته شده توسط آمریکایی پل PAC است که پشتیبانی از مبارزات دموکراتیک و سیاست:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>