با استناد به قانون فدرال مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند “آنارشیست” که سعی در سرنگونی بناهای تاریخی با 10 سال در زندان

تعهد به صدور یک فرمان اجرایی “به زودی” در موضوع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تهدید به زندان هر کسی که vandalizes فدرال مجسمه تا 10 سال.

“من مجاز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این اقدام گرفته شده است بلافاصله موثر, اما همچنین ممکن است عطف به ماسبق برای تخریب و یا خرابکاری در حال حاضر ایجاد می شود. وجود خواهد داشت بدون استثنا!”

تبلیغات:

معلوم نیست چه مغلوب ساختن پیشی جستن “مجوز” مستلزم. جانبازان یادبود حفظ قانون تعیین مجازات کیفری برای جرایم با هدف قرار دادن جانبازان یادبود در سال 2003.

قانون می گوید که هر کسی “که عمدا زخمی شدن و یا از بین می برد و یا تلاش برای آسیب و یا از بین بردن هر گونه ساختار پلاک مجسمه یا بنای تاریخی دیگر در اموال عمومی بزرگداشت خدمات از هر فرد یا افراد در نیروهای مسلح ایالات متحده” می تواند جریمه یا تا 10 سال در زندان است. اما آن را تنها تحت پوشش مجسمه بر روی زمین فدرال و نمی شود به مجسمه ها در دولت های محلی و یا زمین های خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید آمد و در واکنش به تظاهرات روز دوشنبه در واشنگتن است. پلیس با معترضان پس از یک گروه سعی در سرنگونی مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در لافایت مربع است.

تبلیغات:

“شب گذشته ما متوقف حمله به یک بنای تاریخی از اندرو جکسون و لافایت پارک” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه اضافه کرد که او یک “فن” از سلف خود است.

جکسون یک صاحب مزرعه یک حامی سرسخت برده داری و مسئول مجبور به نقل مکان از صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی های بومی در “دنباله از اشک است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او را به صدور یک فرمان اجرایی در این موضوع هر چند هنوز معلوم نیست چه آن را انجام دهد.

تبلیغات:

“ما به دنبال در طولانی مدت زندان برای این خرابکارها اشرار دولت و آشوبگران. برخی از مردم دوست ندارند که به زبان, اما این چیزی است که آنها عبارتند از: افراد بد. آنها را دوست ندارد کشور ما و آنها در حال به دست گرفتن آثار ما,” او گفت:. “من باید یک فرمان اجرایی بسیار در مدت کوتاهی و همه آن را واقعا می خواهم به انجام است تقویت آنچه در حال حاضر وجود دارد اما در بیشتر راه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به تصرف در قانون پس از سن. تام پنبه R-ارک., که قبلا به نام نظامی به پلیس تظاهرات با ارسال نامه ای به دادستان کل ویلیام بر اصرار او را به استفاده از این جانبازان یادبود حفظ عمل در برابر معترضان.

تبلیغات:

پنبه به نام معترضان هدف قرار دادن مجسمه “اوباش خشونت” چه کسی را “مخدوش و پاره کردن مجسمه یادبود و بناهای تاریخی در اطراف کشور ما است.”

“از آن زمان گذشته برای جلوگیری از اراذل و اوباش; این خرابکاری باید محاکمه به حد کمال از قانون است. متاسفانه مقامات محلی که به طور معمول تعقیب چنین جنایات ثابت کرده اند تمایلی در بسیاری از موارد به رعایت حاکمیت قانون است. در برخی از شهرها آن را به نظر می رسد که feckless سیاستمداران کارگردانی پلیس به سکون نباشیم در حالی که اوباش داد و بیداد,” او نوشت. “بنابراین من مصرانه از وزارت دادگستری به اتهامات علیه این جنایتکاران. آنها دقیقا نمی جنایی طراحان به طور معمول فیلمبرداری جنایات خود و ارسال این فیلم در رسانه های اجتماعی. قوانین فدرال مانند ضد شورش قانون و جانبازان یادبود حفظ و به رسمیت شناختن قانون باید پوشش برخی از جرایم است.”

رویترز گزارش خبرنگار براد هیت به نام وعده فرمان اجرایی “احمقانه” در توییتر.

تبلیغات:

“این در حال حاضر یک جرم فدرال به محو کردن و یا سرقت اموال فدرال و یک فرمان اجرایی نمی توانید آن را هر بیشتر از جرم” او نوشت. “دولت می تواند دستگیری نفر آن را هر زمان که آن را می توانید نشان می دهد علت احتمالی که آنها قانون را شکسته اند و او نمی توانید تغییر دهید که هر دو.”

“این نیست که چگونه این کار می کند” سابق ایالات متحده وکیل جویس سفید ونس به توافق رسیدند. “کنگره باعث می شود ، اگر کسی نقض آنها, می توان آنها را دستگیر اجرای قانون است. هیچ حزب جمهوری خواه است که میهن پرستی برای گفتن این که سران حزب خود را که او یک دیکتاتور که می توانید با استفاده از سیستم عدالت کیفری به عنوان یک ابزار سیاسی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>