ادعا COVID-19 موارد overcounted غرب ویرجینیا اوباما فرماندار نیروهای خارج بالا متخصص بهداشت

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت مجبور کردن دولت بالا سلامت رسمی پس از این ادعا که دفتر او تا به حال بیش از حد تعدادی از coronavirus موارد است.

سلامت افسر دولتی دکتر کتی Slemp به طور ناگهانی استعفا داد و روز چهارشنبه ساعت پس از عدالت نام او را با نام در یک کنفرانس خبری با توجه به West Virginia مترو اخبار.

تبلیغات:

عدالت یک جمهوری خواه اعلام کرد که لایحه دولا وزیر امور خارجه وزارت بهداشت و منابع انسانی خواسته Slemp است.

“پس از فرماندار بیان به وزیر دولا عدم اعتماد به دکتر Slemp رهبری از اداره بهداشت عمومی با توجه به یک سری از وقایع اخیر مربوط به مسائل تحت کنترل مستقیم, منشی, دولا شدن و سپس پرسید: برای دکتر Slemp استعفای او که ارائه شده بلافاصله” دفتر فرماندار در بیانیه ای گفت.

Slemp شده است وضعیت سلامت مدیر پس از 2018 بود و بسیار قابل مشاهده در اخبار همایش ها پس از همه گیر رسید.

تبلیغات:

استعفای او پس از عدالت و بدون هیچ توضیحی اعلام کرد که این گروه تا به حال “اغراق آمیز” تعدادی از عفونت ها در دولت است.

“ما تا به حال بیش از حد مقدار فعال موارد ما. اگر شما در حال رفتن به چیزی است که ما می خواهم همه شادتر اگر این اشتباه به سمت خوب,” او گفت:. “. . . ما باید به هر دلیلی به این باور است که شماره من گزارش شده است به شما چند روز گذشته در حال شاید نادرست است.”

عدالت با اشاره به شیوع در یک زندان در Huttonsville و ادعا کردند که این تعداد در شهرستان که در آن زندان واقع شده بودند overcounted بدون ارائه هر گونه توضیح اضافی.

تبلیغات:

“اگر ما در بازی ما در اینجا در [وزارت بهداشت و خدمات انسانی] — دکتر Slemp دفتر — اگر ما در بازی ما و شما در حال گوش دادن به فرماندار می گویند شش فعال موارد در Huttonsville و شما به دنبال در گزارش ها و شما ارسال آنها را به من فعال موارد و شما دنبال آن هستید در Randolph County, و, آنها, گزارش, یک صد و برخی موارد عجیب و غریب, سپس شما در حال انجام کار خود را,” او گفت:.

عدالت گفت: دولت هنوز در حال کار برای تعیین اختلاف.

تبلیغات:

“ما در حال حفر عمیق به اعداد سمت راست در حال حاضر,” او گفت:. “اگر هر چیزی که ما را بیش از حد بد است به این معنی که ما لازم نیست که به همان اندازه بد به عنوان آنچه که ما فکر می کردیم. اما مهم نیست برای من. من می خواهم اعداد به حق.”

این گروه در بیانیه ای گفت به مترو خبر که این کار به صورت دستی حذف برخی از موارد ذکر شده به عنوان فعال در شهرستان وجود دارد باقی می ماند ده ها تن از فعال موارد با وجود فرماندار ادعا می کند.

“این یک وضعیت منحصر به فرد خاص به شیوع بررسی Huttonsville مرکز تادیبی است که در آن مورد نیاز دستی ورود اطلاعات” بیانیه ای گفت:. “در COVID-19 داشبورد Randolph County هنوز 56 باز موارد است. دفتر اپیدمیولوژی و پیشگیری در خدمات مشغول به کار خواهد شد با Randolph County Health Department به یاد بگیرند که اگر اضافی وجود دارد مورد گزارش به بسته های مرتبط با آن شیوع.”

تبلیغات:

Slemp تا به حال دهه بهداشت عمومی تجربه آسوشیتد پرس اشاره کرد. او موسس و مدیر دولت اضطراری برای بهداشت عمومی در آمادگی و پاسخ برنامه و نشسته در هیئت علمی مشاوران در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

عدالت یک میلیاردر زغال سنگ نجیب زاده که انتخاب شد با وجود داشتن هیچ تجربه سیاسی است تحت فشار قرار دادند به “شدت” بازگشایی خروجی اضافه شده است. غرب ویرجینیا دیده است موارد افزایش در هفته های اخیر و آمار کشور بالاترین مجموع روزانه از عفونت های جدید در روز چهارشنبه. عدالت را به عقب رانده بر روی تماس ها برای تقویت coronavirus محدودیت و پیاده سازی یک ماسک نیاز به عنوان بسیاری کشورهای دیگر انجام داده اند.

یک وضعیت مشابه در فلوریدا که در آن معمار دولت COVID-19 داده داشبورد اخراج شد و پس از او گفت که او حاضر به “دستی تغییر داده” به “درام پشتیبانی” برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ برنامه ریزی برای بازگشایی که فرماندار را تکذیب کرد.

تبلیغات:

لری ترمل فریمن مدیر اجرایی انجمن ملی شهرستان و شهر, مقامات بهداشت گفت که “ده ها تن از برترین مقامات بهداشت استعفا یا اخراج شده اند از همه گیری آغاز شد” به گزارش نیویورک تایمز. بسیاری از باید پا را پس از دریافت تهدیدات در پاسخ به خط مشی های بهداشت عمومی.

دکتر امی Acton بالا سلامت رسمی در اوهایو پا به پایین در اوایل این ماه پس از متعدد ضد سامی و حملات مسلحانه تظاهرات در مقابل خانه اش.

دکتر Nichole, سریع, بالا افسر بهداشت در اورنج کانتی, کالیفرنیا., استعفا داد و پس از تظاهرات و تهدید او منظور نیاز به ماسک توان در کسب و کار خاص.

امیلی قهوه ای, رئیس, Rio Grande شهرستان عمومی وزارت بهداشت در کلرادو اخراج شد و پس از تهدید و مقاومت مواجه برای اصرار محدودیت های سختگیرانه تر.

تبلیغات:

“وجود دارد یک هدف قرمز خود را در پشت” فریمن گفت: بار. “آنها در حال تبدیل شدن به villainized برای راهنمایی های خود را. در زمان عادی آنها بسیار قابل اعتماد اعضای جامعه خود.”

“ما هرگز به این سطح از سولفات قبل از” کت DeBurgh مدیر اجرایی سلامت افسران Association of California, اضافه شده. “من نگران هستم نه فقط در مورد در حال حاضر اما در مورد آینده است. زمانی که آنها به چنین آزار و اذیت, که در حال رفتن به گام به این شغل؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>