Donald Trump walks by three massive white columns.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی به یک کاروان از شمال سردر کاخ سفید در 5 جولای 2018.

معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

در سال 2014 در طول زمستان در دوره دوم خود در مجارستان راست نخست وزیر ویکتور وزیر دستور داد نصب تندیس جدید در یکی از بوداپست قدیمی ترین مربع. پرده برداری از مجسمه به تصویر می کشد که مجارستان به عنوان فرشته گابریل در حال حمله عقاب به نمایندگی از آلمان برانگیخته روز از تظاهرات از منتقدان که متهم وزیر از تلاش برای پنهان کردن این کشور نقش در قتل نزدیک به نیم میلیون نفر از شهروندان خود را در هولوکاست.

“نصب یک مجسمه همیشه خرس با آن ذاتی به معنی فراتر از مجسمه خود را” وزیر گفت: در یک سخنرانی که در آن سال در رونمایی از یادبود جنگ, جایی که او proselytized نام تجاری خود را از ناسیونالیسم و خواست رای دهندگان به رد “از هم پاشیده لیبرال عصر.” او ادامه داد: “یک دلیل وجود دارد که چرا انقلاب و جنگ جهانی اغلب با شروع سرنگونی مجسمه.”

برای قرن ها autocrats, authoritarians و دیکتاتورها را برگزار شیفتگی با استفاده از معماری به عنوان یک ابزار سیاسی برای جلال خود رژیم اغلب در حالی که همچنین با رد مدرن, سبک های معماری به عنوان lowbrow سرد و یا ضعیف است. این محصول در حال حاضر از راست رهبران جهان با استبدادی انگیزه های متفاوت است—و که در حال حاضر به نظر می رسد که شامل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که وجود دارد بسیار به درک در کلاسیک و نئوکلاسیک ساختمان تحسین از این سبک به مدت طولانی شامل authoritarians که دیدن آنها را به عنوان تجسم شکوه از دولت است.

هفته گذشته مجله تجارت معماری رکورد به دست آمده یک نسخه از پیش نویس یک فرمان اجرایی از کاخ سفید با عنوان “ساخت ساختمان های فدرال زیبا دوباره” که نیاز به تازه ساخته شده و یا به روز رسانی فدرال سازه به بتراشیم به “کلاسیک سبک معماری.” آن را نمی کند به شدت مشخص کنید که چه “کلاسیک” سبک شامل اما این رویا در زیرساخت های “جمهوری خواه رم” به عنوان الهام بخش آن است. در حالی که منظور این است که تنها یک پیش نویس آمار و ارقام در این زمینه آن را در زمان به طور جدی به اندازه کافی برای محکوم کردن آن است. طرح وحشت زده 163-year-old American Institute of Architects, که به نام پیش نویس را “سبک قیمومیت” در تضاد به آرمان های دموکراتیک. سی را برنامه ریزی شهری, مدیر بیشتر بود بلانت: “این اقتدارگرا” او در توییتر نوشت.

غیر انتفاعی است که بنا به گزارش لابی به نفع این پیش نویس به منظور ملی مدنی هنر جامعه است به نام معماری مدرن “زشت و عجیب و غریب و خارج از قرار دادن”; در بیانیه خود به وب سایت این گروه می نویسد که “کلاسیک سنت harkening بازگشت به آتن دموکراتیک و جمهوری خواه رم است زمان افتخار و بی انتها است. آن بی نظیر است که در آن کرامت زیبایی و هماهنگی است.” برخی از این زبان است کپی کلمه به کلمه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به منظور پیش نویس. جای تعجب نیست که: تهمت منصوب کرده است دو نفر از اعضای ملی مدنی هنر جامعه گزارش کمیسیون هنرهای زیبا.

به عنوان بسیاری از منتقدان این منظور پیش نویس اشاره کرده اند در حالی که وجود دارد بسیار به درک در کلاسیک و نئوکلاسیک ساختمان تحسین از این سبک به مدت طولانی شامل authoritarians که این مدارس به عنوان تجسم شکوه از دولت است. آدولف هیتلر معروف برگزار شد با شیفتگی کلاسیک معماری به عنوان دیگر فاشیستی رهبران وقت خود را. زمانی که توتالیتاریسم رونق در سراسر اروپا و هم “معماری فاشیستی” و یا ساخت و ساز جدید فدرال بناهای تاریخی و ساختمان ها در همان سبک معماری. بیش از فقط یک راه برای تلگراف رهبران سیاسی آینده کشور آن است که یک راه برای الهام بخشیدن و تقویت وحدت ملی افغانستان جدایی ناپذیری بافندگی با هم زندگی می کردند تجربه و فلسفه سیاسی. در قلب تمام آن ساختمان بود و اعتقاد به این که معماری می تواند یک بیانیه سیاسی در مورد آنها به جامعه خدمت می کند و آنچه در آن ارزش است.

مشابه منطق مبنای مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور پیش نویس. “ساختمان فدرال طرح باید … الهام بخشیدن به مردم برای خود زیبایی شناسی را آمریکایی ها احساس افتخار ما ساختمان های عمومی” آن را می خواند. “کلاسیک و سنتی سبک های معماری خود را ثابت کرده اند توانایی برای الهام بخشیدن به چنین احترام برای سیستم ما از خود دولت است.” غالبا رهبران که به تصویب رسید ملی معماری زیبایی مدل دهید خود را به عنوان اقتصادی populists سرمایه گذاری در بودجه فدرال پروژه های زیربنایی به سیگنال یک نوع اقتصادی rebirth.

در بنیتو موسولینی ایتالیا, این به معنای یک تخته سنگ از پست جدید دفاتر courthouses ایستگاه های قطار و مربع. هیتلر در ضمن تا به حال نازی معمار لودویگ Ruff طراحی یک سالن جدید کنگره برای حزب. هر دو از رهبران باارزش یک سبک به نام “محروم کلاسیکگرایی” که قرض گرفته شده به شدت از یونانی-رومی سایه ها اما پاک آنها خود را زینت.

با تجدید حیات از راست ناسیونالیسم در قرن جدید پژواک فاشیستی معماری را در بر داشت راه خود را به عقب دوباره. اما آن را یک مشترک اصرار کلاسیکگرایی برتری که لینک معاصر نمونه: نه هر می تواند استبدادی است که با وسواس یونانی ستون. آنچه آنها را به هم پیوند است که چگونه آنها می خواهند به استفاده از معماری برای الهام بخشیدن به یک نوع برتری از رهبر بیش از پیشینیان خود و دولت بیش از دیگران است.

ماه گذشته با نفوذ معمار دانمارکی Bjarke Ingels در مواجهه واکنش از معاصران خود را زمانی که او بود عکس لبخند بر لب در کنار برزیل سخت است-راست پوپولیستی رئیس جمهور Jair Bolsonaro که در دفاع از شکنجه و مخالف ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین از تفنگ قوانین و مهاجرت. (نه اتفاقا Bolsonaro تا به حال خود را به آتش وزیر فرهنگ آخرین ماه پس از انسان روبرتو Alvim وام گرفته از یک سال 1933 نازی ها در تبلیغات سخنرانی جوزف گوبلز در حالی که اعلام کرد نزدیک به 5 میلیون دلار سرمایه گذاری در هنر گرانت برنامه.)

Bolsonaro در حال حاضر به دنبال Ingels’ کمک در توسعه و برنامه ریزی گردشگری برزیل در شمال شرقی این کشور فقیرترین منطقه با هدف دو برابر شدن این کشور به طور کلی گردشگری در سال 2022. در پاسخ به انتقاد از خود “ماموریت حقیقت یاب,” Ingels گفت: نگهبان “جاده اخلاقی تاثیر را به عنوان یک معمار است که برای [پیشنهاد] آینده ما می خواهیم به شرکت ها و دولت ها حتی اگر آنها نظرات متفاوتی دارند.” Ingels است تا حدودی از زیبایی آفتاب پرست که اشاره است به کار خود را به عنوان “عملی اتوپیسم” و “لذت بردن پایداری.”

اما برای Bolsonaro که آشکارا تحسین تهمت و شهوات پس از روابط با ثروتمند کشورهای Ingels’ سبک است که فراتر از نقطه. پس از چند دهه از خزنده توسعه در منطقه جذب لوکس سرمایه گذاری در Bolsonaro را درک. هرگز به ذهن است که نمی توان آن را برای هر کس —”ما نمی توانیم اجازه این محل تبدیل به شناخته شده به عنوان یک گی گردشگری بهشت او گفت:” در ماه آوریل گذشته. او روشن ساخته است که هر چه او می سازد او ساخته شده به طور انحصاری برای همفکر.

مانند Bolsonaro فیلیپین’ رئیس جمهور رودریگو Duterte وعده داده است برای احیای کشور خود را از طریق عمل خود ساختمان با تعداد جدید پروژه های زیربنایی در خط لوله هر دو خودرو به صورت و اندازه گیری سیاسی خود موفقیت است. Duterte که حاکم بر یک کشور که در آن حدود 22,000 نفر کشته شده اند در قتل های فراقضایی وعده داده شده پس از به دست گرفتن که مدت خود را خواهد طلیعه چیزی بودن در یک “عصر طلایی زیرساخت ها است.” دولت او با ابداع واژه “DuterteNomics” برای توصیف استراتژی است.

شامل یک لیست از 100 عمده پروژه های توسعه Duterte می خواهد برای راه اندازی قبل از مدت خود را به پایان می رسد در سال 2022 در حال ساخت یک شهر جدید در شمال مانیل به نام جدید, Clark, از ابتدا. (Authoritarians عشق به افزایش شهرستانها در آن وجود ندارد. موسولینی معروف نظارت بر توسعه شهری به نام, لاتینا, در حال حاضر استان است که بنا بود از مرداب.) Duterte وعده داده است که کلارک شهرستان را اولویت بندی آب و هوا انعطاف پذیری و تفاسیر از آن نگاه مانند عکسهای از پر زرق و چشم انداز جدید از ابوظبی. در Duterte را در فیلیپین وجود دارد هیچ جایی برای موسیقی کلاسیک زیبایی از گذشته—تنها مهاجم مدرنیته در هر دو فرم و عملکرد.

البته این فیلیپین که Duterte می خواهد جهان را ببینید, به جای راه آن واقع است: یک محل که در آن neofeudalism باعث شد تا 22 درصد نرخ فقر و چپ دهها هزار نفر از کشاورزان روستایی بدون هیچ حقوق به خاک کار می کنند. اما از آن است که جدید کلارک شهرستان Duterte می گوید که می خواهد خود را “میراث پروژه” و یا به عنوان کشور مطبوعاتی فروشگاه قرار می دهد و آن را “یک نمایش به جهان از فیلیپین’ هویت فرهنگی.”

وزیر, در ضمن دغدغه با صراحت نمادین: او می خواهد به صرف نزدیک به 800 میلیون دلار به نوبه خود یک 250 هکتار پارک در بوداپست به یک بیشه از آثار ملی. در سراسر دانوب, رودخانه, وزیر دستور داد که شهر را در گالری ملی هنر بود نقل مکان کرد و از خانه خود را در یک صد ساله قلعه استفاده می شود که به میزبان پادشاهان مجارستان به طوری که او ممکن است انتقال دفاتر خود به پردیس. منتقدان باید به نوبه خود پیشنهاد کرد که او یک “عمارت پیچیده است.”

مثل خارجی هموطنان مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به repurpose پیر آثار برای منافع شخصی. او در حال حاضر هوازدگی یک چند حالته طرح دعوی در دادگاه بیش از خود را ادامه داد مالی دخالت در سی را مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی حداقل شعله ور ملک تجاری در نمونه کارها خود را به موجب آن محل در یاد مشتق از زبان لاتین قدیمی اداره پست ساختمان.

“شما فقط نمی تواند ساخت چیزی شبیه به این امروز” Ivanka Trump گفت: این ساختمان در سال 2014 توصیف آن دهلیز شیشه ای گرانیت و حساس و دقیق wainscoting. Chiming, پدرش نشان داد که ساختمان سیگنال قشر از ثروت است که او covets با استناد به آن دو-bay ویندوز و 16-سقف پا—”بی سابقه در یک هتل” او به نیویورک تایمز گفت. “امروز شما حتی نمی تواند خرید یک قطعه از آن. زمانی که ایالات متحده آمریکا بود به طوری غنی این است که راه آنها خواهد ساخت آنها را” او گفت:. 30 سال پس از یک تلاش ناموفق برای ساخت یک قلعه قرون وسطایی در نیویورک, شهرستان Madison Avenue او در نهایت خود را turreted برج.

این درست است که تهمت است نه آشکار قهرمان “کلاسیک” معماری و مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی در سی یک پرت در میان منابع. ترین تهمت خواص تمایل به نگاه بیشتر شبیه سیگار پوشیدن زره بدن از کپی از پارتنون. اما به عنوان نمونه ای از توسعه دهندگان املاک و مستغلات تهمت سهام استبدادی را ضربه به بازسازی شهرستانها در تصویر خود را. و هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند یک رشته از یکنواخت آهنگ فدرال ساختمان سامانه در سراسر کشور به تقویت تجاری مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص زمانی که حضور خود را قرار است به “جسمی نماد” آمریکا و عظمت و به عنوان پیش نویس به منظور اعلام شده است.

در سال 2016 پس از انتخابات ریاست جمهوری نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان وعده داده شده $1 تریلیون ملی زیرساخت های طرح. دو سال بعد در سال 2018 دولت از آدرس اتحادیه گفت: بودجه است که اجازه می دهد این کشور به “ساخت gleaming جدید جاده و پل و بزرگراه و راه آهن و راه های آبی در سراسر زمین ما است.” در حالی که او از پیشنهاد ایجاد یک 20 میلیارد دلار صندوق برای ساخت سازه از “اهمیت ملی” که “بالابر روح آمریکایی که بعد از قرن-نوع زیرساخت” از آن باقی مانده تهی دست. به جای او تبدیل چشم خود را به طراحی.

کاخ سفید پیش نویس سفارش—که مجرد از courthouses فدرال در Austin و میامی در میان ساختمان های دیگر به عنوان داشتن “کمی تجدید نظر زیبایی شناسی”—نشان دهنده تهمت سیاسی غرایز: برای پوشاندن زشتی نیاز به پاک کردن زنگار از تنوع است. آنها به یاد بیاورید قبلی خود denigrations آمریکا از آن شهرستانها (بالتیمور است “منزجر کننده موش و جوندگان آلوده”) به آن مردم (بی خانمان “خراب کردن آن شهرستانها” و یکی از دو دوجین از زنانی که او را متهم کرد از تجاوز جنسی است “نه از نوع من”).

مانند طلاکاری, دیسکو, فلش از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در ونکوور و لاس وگاس fetishization از یونانی-رومی زیبایی گیر کرده است در زمان بیش از حد بر روی بینی به سیگنال واقعی سبک بیش از حد تنبل به تلگراف واقعی عظمت یا خلاقیت فکر می کردم. در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر آن را فقط وسیله نقلیه دیگری برای پیش بینی نوستالژی. هنگامی که شما جایزه تنها روکش از قابلیت های ساخت امریکا بیشتر است تنها یک ماده از قرار دادن برخی از ستون های سنگ مرمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی