کلودیا کانوی نیست یک لیبرال قهرمان. او یک نوجوان عادی.


Kellyanne Conway smiles with an open mouth, wearing a blue shirt, an orange patterned scarf, and a gold cross necklace. She is standing on an outdoor path.
کلودیا کانوی ،
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

کلودیا کانوی ساخته شده است که بسیاری از عناوین در روزهای اخیر. همیشه از نیویورک تایمز خبرنگار تیلور لورنز به نام توجه به این واقعیت است که 15 سال از کلیان (دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مدیر کمپین و در حال حاضر مشاور) و جرج (محافظه کار وکیل و موسس ضد مغلوب ساختن پیشی جستن لینکلن پروژه) شد ارسال فیلم در مورد او مترقی دیدگاه های سیاسی در Infinite, اخبار رسانه های دارای salivated بیش از این منظره از این تهمت-مجاور درام خانوادگی. خودی و ایالات متحده آمریکا امروز زد مصاحبه با کانوی ، برخی از رسانه ها مانند وگ نوجوان منتشر شده چند داستان در مورد رسانه های اجتماعی خود را پست. دیگران فرار گسترده recaps از هر ضرب و شتم از داستان آن را به عنوان توسعه یافته: وجود کانوی, پست, مطالب از مصاحبه عمومی او نبرد با پدر و مادر خود را به عنوان آنها التماس کرد با او را به رسانه های اجتماعی و در نهایت قفل-کردن از او حساب.

این قابل ملاحظه ای کامل موجی از پوشش به صورت یک مجموعه کاملا عادی Infinite ویدئوها. را مکرر اشاره از پدر و مادر خود را—”بلهمادر من است کلیان کانوی مشاور ارشد رئیس جمهور ایالات متحده … soooo خود را،”—و کانوی است که هر نوجوان دختر در رسانه های اجتماعی: بیتوجه برای دوربین messing با زوج, مو بور, ریز ممه, بدنسازی, کوتاه, mouthing به rude نظر ارسال یک یا دو خط در مورد موضوع سیاسی du jour, تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک “[email protected]$t.” به عنوان یک انتظار از رسانه های اجتماعی پست به طور متوسط 15 ساله آنها حاوی هیچ پیچیده تفسیر سیاسی و یا بلند پروازانه نافرمانی های مدنی. و در عین حال پاسخ به لورنز توييتها نشئه بود. نظر ستایش کانوی به نظر می رسد (“stunningly زیبا”) او را مورد تحسین سیاست (“او نمایش prescient انتقاد”) و تبلیغ او به عنوان یک رهبر بالقوه از نسل او (“این دختر آینده ما”). زمانی که کانوی پدر توییتی درخواست روزنامه نگاران برای جلوگیری از تماس با دخترش یک مقدار-پاسخ بازتوییت در مقایسه با کلودیا کانوی به گرتا Thunberg.

ضربه به valorize یک نوجوان برای antagonizing پدر و مادر او با دیدگاه های سیاسی—چیزی نوجوانان انجام داده اند از سپیده دم زمان—هر دو عجیب و غریب و غم انگیز است. بر خلاف پدر و مادر او کانوی TikToks خواهد شد که هیچ تاثیری بر ما دولت فدرال و یا ملی گفتمان سیاسی. رفتار او بیشتر شبیه به مادر خود—توجه-به دنبال خود متناقض و پر رونق در جنگ—که از یک نوپای فعال است که سزاوار ملی پلت فرم. است که می گویند ما باید او را سرزنش برای هر یک از این. کانوی پدر و مادر را در معرض خود را به وحشتناک دوران جوانی: او در اوایل سال های صرف شده در حومه یک سادیستی ریاست جمهوری و در وسط یک ازدواج از هم پاشیده در چشم های عمومی. او سزاوار ما همدردی نه ما تحسین است.

یکی از دلایل بسیاری که چرا رسانه ها باید جلوگیری از پوشش کانوی به عنوان جلوه ای از خشم بسیاری از آمریکایی ها احساس می کنم نسبت به مادر او است که آن را سخت به بگویید که آیا او می آید با سیاست صادقانه و یا به سادگی می خواهد به تحریک پدر و مادر او. او گفت: خودی که او مادر است “badass” او “بهترین دوست” و “100 درصد یک فمینیستی” اما چند روز بعد در توئیتر خود نوشت: “اگر شما یک زن هستید حمایت از تهمت, من احساس می کنم بد برای شما. شما باید واقعا نفرت خود را. تعداد زیادی از زن ستیزی درونی.” وقتی کسی پرسید که آیا او آن را به معنای به عنوان یک حفاری در مادر کانوی گفت: “شاید.” در Infinite او پرسید نظر برای جلوگیری از ارسال چیزهای منفی در مورد پدر و مادر خود را که او به نام “چشم مردم” و سپس تبدیل به اطراف و بیرحمانه تمسخر پدر او در توییتر هنگامی که او خواسته روزنامه نگاران برای جلوگیری از مصاحبه با او. “شما فقط دیوانه است که من در نهایت صدای من شنیده ام” او هنوز توییتی. “با عرض پوزش ازدواج خود را شکست خورده 💅🏼.” کانوی همچنین livestreamed مادر او در تلاش برای گرفتن تلفن خود را دور گفت: “من فقط نشان دادن همه حقیقت است. شما به معنای واقعی کلمه نه به من اجازه استفاده از آزادی بیان است.” این مجموعه نامنسجم احساسات به نظر می رسد نشان می دهد که کنوی است که در تلاش برای دستکاری و تسلیحاتی رسانه ها در یک پیشنهاد برای پدر و مادرش توجه با گفتن التهابی چیز در مورد مادر او را به کارفرما. اگر این چیزی است که او را به انجام این کار. و در حالی که جورج می توانید شکایت همه او می خواهد در مورد چگونه رسانه ها در زمان طعمه او فقط خود را سرزنش—او ممکن است به عنوان به خوبی گرفته اند از تاکتیک سیاسی خود راهکار.

یا شاید مانند بسیاری از بچه کانوی فقط می خواهد متوجه شود—توسط هر کسی. “من نمی تواند مراقبت کمتر در مورد قرار گرفتن در معرض رسانه—من با استفاده از هر پلت فرم من با توجه به بزرگ یا کوچک برای, خوب,” او توییتی در حالی که شکایت در مورد “سکوت” توسط پدر و مادر خود را. او بو رسانه ها برای شناسایی او توسط پدر و مادرش—”lil psa که به نام من نیست ‘کلیان کانوی دختر” یا ” جورج کانوی دختر!'”—در عین حال او اشاره آنها را در چندین Infinite ویدئوها, مذاکرات در مورد آنها در مصاحبه های او و مطمئنا می داند که تنها دلیل که چرا مردم در مورد مراقبت از او است زیرا که پدر و مادر او هستند و چگونه مشاهدات خلاف سیاست خود را. (با توجه به مردم در طول کمتر از سه روز در هفته گذشته کانوی به دست آورد حدود 60000 Infinite پیروان.) بر خلاف دیگر نوجوانان مانند Thunberg یا پارک فعالان که باید به درستی به دست آورده بین المللی خبری کانوی به نظر نمی رسد به خصوص شرکت دلبستگی به مسائل است که زیربنای او استادانی سیاسی هویت. “حتی اگر مخالف دیدگاه من به عنوان طولانی به عنوان شما مطلع شده و قادر به دیدن هر دو طرف این همه که واقعا مهم است,” او گفت: خودی.

کل این کانوی اخبار چرخه مظهر بسیار بدتر از 21st-قرن سیاست آمریکا است. آن را بیش از حد متمرکز بر فردی دشمنی و احساس خوب clapbacks; بیشتر در رابطه با ساختمان و تعمیر و نگهداری سیاسی شخصی از مارک های فعلی فعالیت سیاسی; پرشیب به 140 کاراکتر از یک صدای جیر جیر یا 60 ثانیه از یک Infinite تصویری و کاملا محروم از تاثیر دنیای واقعی سیاست در زندگی مردم است. کلیان کانوی یکی از افراد مسئول برای ascendance از مغلوب ساختن پیشی جستن و Trumpism در آمریکا زندگی و در عین حال لیبرال ها دیدن دختر نوجوانش ناله او را در رسانه های اجتماعی به عنوان نشانه ای از نوعی تجدید وعده روشن تر آمریکا در آینده است. آنها با داشتن یک خوب خندیدن چقدر بی دست و پا شام خانواده باید در کانوی خانواده است. این واقعیت نشان می دهد در انتخابات ریاست جمهوری با خون بیش از 130,000 آمریکایی ها در آن دست خود را ادامه می دهد دسیسه apace بدون در نظر گرفتن لاستیک-necking انحرافات شخصیت های آن فراهم می کند. “کلیان کانوی و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دختر ممکن است در آینده از تلویزیون واقعیت” اروی Mahdawi اظهار در گاردین. “آیا می شود جای تعجب نیست اگر با نگه داشتن Conways می آید به یک تلویزیون صفحه نمایش در نزدیکی شما به زودی.” نیویورک پست در زمینه داستان آن در مورد کانوی “trolling” مادر او تحت “سرگرمی است.”

مردم به وضوح تنظیم در. “من به معنای واقعی کلمه از خواب بیدار شد به صدها و صدها هزار از مردم تشویق من و گفت: آنها استن من و همه این مسائل گفت:” خودی. “این خیلی زیبا برای من و من فکر می کنم که زیبایی های این نسل است.” با توجه به همه او را تحمل و با پدر و مادر او شاید خوب برای کلودیا کانوی برای لذت بردن از این لحظه. ما بزرگسالان باید بدانید بهتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>