پاک کردن یک نسیم با این 6 easy-to-make سوپ دستور العمل های شما می توانید طبخ در یک گلدان

یکی از شادی های ساده در مورد پخت و پز سوپ در خانه — جدا از لذت بردن از خدمت تا گرم کاسه تغذیه — این است که پاک کردن یک نسیم است. این که آیا شما در حال ساخت دستور العمل خود را در یک دیگ سوپ آهسته اجاق گاز یا فوری گلدان شما باید دقیقا یک گلدان را بشویید و هر بار تنها. و آن را آسان به هر دو دستور و ذخیره اضافی دسته ای در فریزر برای یک روز بارانی, صرفه جویی در آشپزخانه خود را از دور دیگری از تمیز کردن در آینده است.

اگر شما در حال پخت و پز در خانه آخر این هفته سعی کنید یکی از این شش دستور العمل سوپ از سالن غذا که مناسب و سرگرم کننده برای تمام سطوح مهارت است. هر دستور غذا را می سازد یک خانواده بزرگ شام و یا یک وعده غذای جامد آمادگی برای هفته پیش رو برای احزاب از یک یا دو.

تبلیغات:

1. یک قابلمه سوپ وماکارونی

این آسان برای ایجاد وماکارونی سوپ است که فقط دو دستورالعمل ها را به دنبال می آید از دوروتی Shank در استرلینگ بیمار است. منتشر شد در “رفع-آن را-آن را یکی سالم-وعده های غذایی در گلدان: 75 فوق العاده آسان آرام پز علاقه مندی ها” توسط امید mark morin. برای بهترین نتایج, بالا, وعده های فردی از این سوپ سنتی ایتالیایی با تازه رنده شده پنیر پارمسان.

2. سوپ ذرت مکزیکی

تبلیغات:

“من معمولا این سوپ در ساده به سمت استفاده از مرغ adriano-blanco, گشنیز و نان ذرت مکزیکی یک garnishes اما شما می توانید خلاق و دیوانه با تمام چیزهای اضافی شما می توانید در سوپ: آوکادو, خامه ترش یا پنیر” می نویسد: Leticia Moreinos شوارتز در گزیده ای از “لاتین خارق العاده” کتاب آشپزی. “شما می تواند در خدمت مخلفات در کاسه های کوچک و مردم می توانند با اضافه کردن هر آنچه که آنها می خواهند به سوپ. این یک بازی سرگرم کننده ظرف به غذا خوردن!”

3. گوجه فرنگی و ریحان سوپ

این دستور غذا را برای گوجه فرنگی و ریحان سوپ که آشپز در 25 دقیقه می آید از باربارا antonio figueiredo, Millersburg, Ohio. آن را در منتشر شد “فوق العاده آسان سوپ و خورش: 100 سوپ و خورش محيط Chilis Chowders و بیشتر!” توسط Abigail Gehring. شروع به ذوب شدن تمام چوب شور کره را در قابلمه سوپ و فراموش نکنید که برای توقف اضافی دسته ای برای یک روز سرد.

تبلیغات:

4. سوپ کدو

“این سرد-شب مورد علاقه صاف و کرمی و فقط کمی شیرین” می نویسد: یوهانا ریگان در این گزیده ای از “استخوان سوپ رژیم غذایی معجزه فوری گلدان آشپزی.” “چگونه به سرعت آن آشپز در مسنجر خود را در گلدان نیز بسیار شیرین! اگر شما نیاز به سرعت آماده برای pre-خرد شده کدو, موجود در یخچال تولید بخش از بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی.”

تبلیغات:

5. مرغ تاکو سوپ

آن طول می کشد تنها 25 دقیقه به پایان کار آمادگی خود را به این سوپ خوش طعم. فراموش نکنید که برای بالا یک کاسه با خرده های نان ذرت مکزیکی چیپس و پنیر رنده شده. این دستور العمل می آید ازفوق العاده آسان سوپ و خورش: 100 سوپ و خورش محيط Chilis Chowders و بیشتر!” ویرایش شده توسط ابیگیل R. Gehring های آشپزی ارائه می دهد 100 مسخره آسان دستور العمل های مورد علاقه خود را به سوپ و خورش فلفل chowders و بیشتر.

6. سوپ هویج و زنجبیل

تبلیغات:

نویسنده Ulrika Davidsson وعده داده است که “شما بسته به مقدار زیادی از طعم و رنگ در این آسان برای آماده سازی سوپ.” محبوب سوئدی تغذیه و مربی بهداشت است که نویسنده از “سبز Kickstarts!: بوستر سوخت و ساز بدن برای سم زدایی و کاهش وزن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>