Clearview وحشتناک تشخیص صورت نمی توانید به عقب در بطری


A phone screen showing Instagram, Twitter, Facebook, and Google logos.

نیم دوجین بزرگ شرکت های فن آوری در خواست کرده است که Clearview AI جلوگیری از خراش دادن داده های خود را.

دنیس CHARLET/گتی ایماژ

حدود نیم دوجین بزرگ شرکت های فن آوری در حال حاضر خواستار آن شدند که Clearview هوش مصنوعی در حال حاضر بدنام تشخیص چهره شرکت که خراشیده شده است بیش از 3 میلیارد تصاویری از مردم از میلیون ها نفر از وب سایت های متوقف کردن با استفاده از داده های خود را.

Clearview که تاسیس شد در سال 2016 شده است تحت بررسی و همیشه از نیویورک تایمز گزارش داد در آن جنگ صلیبی برای لایتناهی در ماه ژانویه است. این بار متوجه شد که این شرکت بوده است بازاریابی قدرتمند آن صورت به رسمیت شناختن ابزار به اجرای قانون برای چند سال گذشته. در یک مورد ایالتی ایندیانا پلیس قادر به استفاده از Clearview برنامه برای پیگیری کردن یک تیراندازی مشکوک در 20 دقیقه بر اساس فیلم هایی که اطرافیان را دستگیر کرده بود در یک گوشی. پلیس در نیوجرسی, گرجستان, آلاباما, ایلینوی و فلوریدا نیز با استفاده از این نرم افزار برای جنایات به عنوان خرده به صندوق پستی دزدی. چون Clearview طول می کشد تصاویر از رسانه های اجتماعی و وب سایت های دیگر و نه فقط از عکس لیوان و گواهینامه رانندگی, عکس, پایگاه داده خود را نسبت به آنچه در قانون اجرای معمولا برای دسترسی به. پلیس می گویند که Clearview الگوریتم همچنین می توانید شناسایی افراد از زوایای مختلف در حالی که بسیاری از فن آوری نیاز به این هدف باید به دنبال یک دوربین است.

یکی فوری واکنش نشان می دهند به گزارش این بود: صورت-تکنولوژی تشخیص باید ممنوع ASAP. یکی دیگر: اگر دولت نمی خواهد انجام, ممنوعیت, Facebook, Twitter و تمام شرکت های دیگر ساخته شده است که Clearview ممکن است باید. ما در حال حاضر رفتن به پیدا کردن چقدر سخت این شرکت ها مایل به امتحان کنید و اگر آن مهم خواهد بود.

هفته پس از این گزارش آمد توییتر ارسال بس-و-دست برداشتن نامه ای به این شرکت سفارش آن را برای متوقف کردن استخراج پلت فرم رسانه های اجتماعی را داده و هر چیزی را حذف کنید آن را در حال حاضر جمع آوری شده است. CBS و سپس گزارش این هفته است که گوگل آن فرعی یوتیوب و Venmno فرستاده خود را متوقف و دست بردارد, حروف, و, لینک, گفت, BuzzFeed در روز پنج شنبه است که آن را تا به حال انجام همان. Facebook ویژه فرستاده است نه بس رسمی-و-دست برداشتن نامه اما ادعا می کند که با ارسال نامه های دیگر به Clearview به درخواست جزئیات بیشتر در شیوه های آن و سپس در نهایت “خواستار” که آن را متوقف انصراف داده های کاربر. Peter Thiel یک سرمایه گذار و قابل توجه علاقه مندان نظارت که نشسته در Facebook هیئت مدیره سرمایه گذاری $200,000 در Clearview اولین دور از بودجه.

Hoan تن-که توسعه دهنده نرم افزار و کارآفرین که شرکت تاسیس Clearview شده است در تلاش برای دفاع از شرکت خود را به شیوه های بیش از ماه گذشته. او puzzlingly استدلال به CBS است که این شرکت با متمم اول قانون اساسی حق را به رسانه های اجتماعی تصاویر چرا که آنها اطلاعات در دسترس عموم. او همچنین ادعا کرد که این ابزار در دسترس است تنها به اجرای قانون و گفت: “شما باید به یاد داشته باشید که این تنها مورد استفاده برای تحقیقات پس از این واقعیت است. این یک 24/7 سیستم نظارت.” BuzzFeed پیدا کرده است هر چند که Clearview است که به دنبال گسترش بین المللی, تبادل محصول خود را به 22 کشور که برخی از آنها مرتکب نقض حقوق بشر.

شده اند وجود دارد چند قوانین در جای خود قرار داده تنظیم استفاده از صورت مقررات در ایالات متحده به خصوص در سطح فدرال که مانند ساخته شده ظهور Clearview و یا به طور مشابه بی پروایی نشان دادن شرکت اجتناب ناپذیر است. این بزرگتر شرکت های فن آوری می توانید سعی کنید به از کار افتادن Clearview در دادگاه اما مقلدان امر احتمالا نشان می دهد تا برای پر کردن جای خود. اگر هر چیزی می تواند جلوگیری از تکنولوژی مانند Clearview را از تبدیل شدن به جدید عادی آن را احتمالا نمی Facebook, اما کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی