تغییر آب و هوا را انکار و coronavirus “جعل” همان تئوری توطئه

این توطئه در جهان گسترده است — آنقدر وسیع است که بسیاری از دانشمندان جهان, روزنامه نگاران و رهبران سیاسی در آن است. به نوعی در تمام این مدت نه تنها یکی از صدها نفر از هزاران نفر احتمالا میلیون ها نفر از توطئه گران رشد وجدان و تصمیم به منفجر سوت توطئه. هدف خود را? به خراب کردن همه چیز است که جناح راست امریکا دارای عزیز: خانواده هسته ای NFL فوتبال دلیلی عظیم وسایل نقلیه ویژه منو در Hooters.

برای به انجام رساندن این نامردان هدف این توطئه خواهد ساخت در سراسر جهان تهدید. آنها را تحریف داده ها و استفاده از قدرت از موسسات مانند دولت ها و دانشگاه ها و مجلات علمی به تداوم این جعل فریب میلیاردها نفر از مردم به باور این تهدید واقعی است و نیاز شدید پاسخ. تنها افرادی در جهان که از طریق جعل در حال جناح راست آمریکایی, البته که می دانم آنچه در طول این “سوسیالیست چپ” را به منظور نابود کردن مامان و پای سیب.

تبلیغات:

Coronavirus کره زمین است در این دوره از چند ماه تبدیل به یکی از جدی ترین مشکلات سیاسی در کشور ما. این یک مانع عمده برای هر دو حاوی ویروس و احیای اقتصاد است که نمی تواند رخ دهد تا ویروس موجود است.

Coronavirus کره زمین نیست فقط شکوفایی در رسانه های اجتماعی اما ناشی از هر دو جناح راست و رسانه ای از رهبران جمهوری خواه مهمترین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بیش از آخر هفته رئیس جمهور اعلام کرد که “99 درصد” از coronavirus موارد هستند “کاملا بی ضرر” ادعا می کنند که نه تنها نادرست بلکه بخشی از یک الگوی از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات نشان می دهد که تهدید ویروس است که جعلی به منظور آسیب های سیاسی و اجتماعی.

به عبارت دیگر این تئوری توطئه یکی که قدمت آن حداقل به ماه فوریه زمانی که تهمت ادعا کرد که ترس از coronavirus شد جدید “جعل” طراحی شده توسط دموکرات ها برای خراب کردن او را.

تبلیغات:

گسترش سریع این تئوری توطئه گیج کننده است به خصوص به عنوان آن نیاز به بسیاری از جهش از ایمان از جمله این باور است که به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از حرفه ای ها که نمی دانید هر یک از دیگر — دانشمندان و روزنامه نگاران کارکنان دولت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و غیره — در حال کار برای تداوم این جعل.

وجود دارد یک دلیل ساده چرا جناح راست امریکا بود خیلی سریع به تجمع در اطراف یک تئوری توطئه است که تا کاملا مضحک. آنها سال ها وقت صرف آموزش خود را با غرقه شدن در تغییرات آب و هوایی کره زمین ،

آن را کشش می گویند که تغییرات آب و هوایی کره زمین و coronavirus کره زمین هستند اساسا همان تئوری توطئه. در واقع آن اغلب به نظر می رسد مانند coronavirus denialists را به سادگی کپی و جا به جا خود را در نقاط صحبت کردن در مورد تغییر آب و هوا و تنظیم جمله بندی کمی در مورد گسترش ویروس به جای کربن تولید گازهای گلخانه ای.

تبلیغات:

اما پارامترهای اساسی هستند: یک توطئه در جهان تهدید هستند که اختراع و یا اغراق آمیز برای قرار سیاسی به دست آوردن یک شوم دستور کار پنهان — که آیا پایین آوردن سرمایه داری و یا پایان دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

محتوای coronavirus کره زمین می تواند تا حدودی متنوع است. این مقاله از نیویورک تایمز chronicling مبارزات پرستاران برای متقاعد کردن خانواده و دوستان که coronavirus است یک تهدید واقعی به یک نمای کلی از طیف وسیعی از طعم های مختلف. برخی افراد اصرار دارند که ویروس واقعی نیست و در همه. برخی از شرایط است که آن را واقعی اما باور خطر مرگ یا آسیب جدی است که به طور افراطی و اغراق آمیز است. برخی انکار است که آن را به عنوان مسری به مقامات بهداشت عمومی معتقدند. برخی ادعا می کنند که مرگ و میر ناشی از علل دیگر هستند که به دروغ نسبت داده شده به این ویروس است.

تبلیغات:

ما همان نوع تنوع در جهان از تغییرات آب و هوایی کره زمین ، در ابتدا محافظه کاران تخت را رد کرده است که تغییر آب و هوا یا “گرمایش جهانی” بود و حتی اتفاق می افتد. اما به عنوان شواهد برای تغییر درجه حرارت رشد طعم کره زمین را بیش از حد با برخی از denialists ادعا این فقط یک نوسان نیست منتسب به انسان گفت که این اثر نمی تواند خیلی بد و هنوز هم دیگران گفتن خیلی دیر شده بود برای انجام هر چیزی در مورد آن, بنابراین ما فقط باید به.

چه نگه می دارد همه این طعم کره زمین با هم تئوری توطئه undergirding آنها: مردم و بالا بردن سطح هشدار در مورد این مشکل در cahoots با یکدیگر و انگیزه های نهان.

تغییر آب و هوا denialists به مدت طولانی برگزار شد که ترقی خواهان و دانشمندان و رهبران جهان که ظاهرا خود را به اشتراک بگذارید رادیکال دستور کار نیست واقعا نگران گونه از دست دادن یا افزایش سطح آب دریا و یا اثرات مخربی بر مردم فقیر و یا هر یک از آن. آنها استدلال می کنند این نگرانی ها در حال جعلی برای ایجاد یک توجیه برای یک حمله همه جانبه در سرمایه داری و “آزادی.”

تبلیغات:

به طور مشابه coronavirus denialists استدلال می کنند که مراقبت های بهداشتی کارگران و دانشمندان هشدار در مورد کوروناویروس در حال مانور اما در عوض بخشی از یک بزرگتر — دوباره در سراسر جهان! — حرکت به پایین مغلوب ساختن پیشی جستن با او بد نگاه.

لفاظی بین این دو شکل از کره زمین است که تقریبا comically مشابه است.

در ماه سپتامبر, مهر, میزبان, Laura Ingraham اعلام کرد که نوجوان تغییر آب و هوا فعالان بخشی از یک طرح شیطانی برای به دست گرفتن کنترل “اقتصاد ما, راه زندگی, راه ما را از حمل و نقل چگونه بسیاری از کودکان شما می خواهید به.”

تبلیغات:

در مه, او ساخته شده همان استدلال در مورد توصیه به پوشیدن ماسک صورت به سرعت coronavirus گسترش این ادعا آن را در مورد “کنترل جمعیت زیادی” است که “از طریق ترس و ارعاب و سرکوب آزادی فکر است.”

در مورد لینک نبود آشکار Ingraham ساخته شده از آن خودش گفت: “آنها می گویند تمام این ماسک چیزی است که حل و فصل علم فقط می خواهم آنها را با تغییر آب و هوا.”

این امکان وجود ندارد که هر دو چیز هستند فقط حل و فصل علم ، این همه فقط یک توطئه عظیم!

این همان داستان با فاکس نیوز سوپراستار Tucker Carlson که استدلال سپتامبر گذشته که آب و هوا اعتصاب نیست “در مورد محیط زیست” اما جناح چپ کلاهبرداری به معنای ایجاد “اضطراری به اندازه کافی بزرگ برای توجیه گرفتن قدرت بیشتر است.”

تبلیغات:

کارلسون کپی و جا به جا همان کسانی که استدلال به انکار خطرات ناشی از کوروناویروس ماه بعد ادعا می کنند که شواهد علمی است که آن را خطرناک و مسری است که پر از شکوفه و اغراق آمیز توسط افرادی که برای “قدرت” و می خواهید برای دیدن آمریکایی ها زیر “سفارشات.”

هر دو تغییر آب و هوا و coronavirus کره زمین هستند و با توجه به افزایش توسط tribalist سیاست جناح راست آمریکا است. برای چندین دهه در حال حاضر یکی از راه های برای محافظه کاران به خود را نشان می دهد شک و تردید از تغییر آب و هوا و fealty به حق بود به خرید لوله گاز guzzling Suv ها و کامیون های ساخت کاملا روشن به هر کسی که به دنبال آنها اهمیتی نمی دهند یک انجیر در مورد ترس خود را از انتشار کربن.

همان منطق رانندگی anti-ماسک پدیده که در آن برخی از مهمترین و به شدت وفادار تهمت حامیان بزرگ را نشان می دهد از امتناع از پوشیدن ماسک, چرا که آنها اهمیتی نمی دهند یک انجیر در مورد ترس خود را از ابتلا به یک برنامه به طور بالقوه مرگبار ویروس.

آن را هوشمندانه از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را رسانه ای پیروان را تشویق هواداران خود را به پوشیدن ماسک. این نوع از زرق و برق دار, عمومی سرپیچی کمک کرده است عادی coronavirus کره زمین و اعمال فشار بر دیگر محافظه کاران به دنبال کت و شلوار خود را برای نشان دادن وفاداری های قبیله ای. آن را در خدمت همان تابع به عنوان تمسخر مردم برای رانندگی سوخت وسایل نقلیه را با استفاده از فشار همسالان به مردم در هیئت مدیره با یک جناح راست تئوری توطئه.

تبلیغات:

متاسفانه همانطور که دیده ایم با تغییر آب و هوا تئوری های توطئه هنگامی که آنها را نگه دارید آن را بسیار سخت برای کنجکاوی مردم را از باورهای هذیانی. اگر شما مقابله با آنها را با مدارک و شواهد است که تهدید واقعی است, آنها به سادگی حرکت می کند به این ادعا آن را پر از شکوفه. جورج سوروس احتمالا سرزنش شود. و یا آنها می آیند تا با بهانه برای چرا آنها شخصا نمی شود و بنابراین نباید مراقبت. و یا آنها فقط می خواهید به تغییر داشتن در انگیزه های افرادی که در انجام مراقبت چه که گرتا Thunberg یا دکتر Anthony Fauci, متهم آنها را از ابزار بودن یا تشنه قدرت schemers. آنها را در آغوش هر نظر واقعا به جز اعتراف به این که مشکل همه ما رو واقعی است و ما باید برای انجام کاری در مورد آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>