مدارس بسته و خالی استادیوم: چگونه کشورهای در حال تلاش برای جلوگیری از coronavirus را گسترش

نظامیان به تعویق افتاد. مدارس بسته شده است. مذهبی زائران ممنوع است. فوتبال حرفه ای بازی های انجام شده در خالی استادیوم.

که چگونه بسیاری از نقاط جهان از عربستان سعودی به ژاپن به ایالات متحده در برخورد با شیوع رمان coronavirus. به عنوان عفونت و مرگ و میر کنه به سمت بالا دولت گرفته اند طیف وسیعی از اقدامات از خفیف تا شدید سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

دولت در حال تلاش برای رقابت با آنچه به طور فزاینده ای به نظر می رسد مانند یک بیماری همه گیر. برخی از تصمیم گیری های محتاطانه به نظر می رسد نگه داشتن مردم به دور از هر یک از دیگر برای به حداقل رساندن سرایت هوشمند است, بعد از همه, اما آنها هنوز هم می تواند عوارض جدی.

ژاپن نگه داشتن کودکان از مدرسه برای یک ماه ممکن است زندگی را سخت تر برای خانواده ها. نگه داشتن آمریکا و کره جنوبی از نیروهای آموزش با یکی دیگر ممکن است آنها را کمتر آماده برای مبارزه با (هنوز هم بعید است) در آینده جنگ با کره شمالی. عربستان سعودی محرومیت مردم از ورود به کشور است نگه داشتن هزاران نفر از مسلمانان از مراجعه به برخی از اسلام مقدس ترین سایت. و ایتالیایی ها در حال حاضر نمی توانید به تماشای مورد علاقه خود را تیم های فوتبال بازی زندگی می کنند.

تمام گفته coronavirus در حال حاضر در حال تغییر راه مردم زندگی می کنند — و آن را ممکن است فقط آغاز از اختلالات.

روز شنبه, ایتالیا, طرفداران منع از حضور در پنج بازی در این کشور لیگ برتر این هفته از ترس این که coronavirus می تواند از طریق جمعیت. کسانی که بازی ها از جمله برخی با تیم در حال حاضر خواهد شد بازی در پشت درهای بسته.

طرفداران پوشیدن پزشکی ماسک صورت به عنوان آنها در انتظار کیکآف از یک مسابقه بین SSC Napoli و بارسلونا در ورزشگاه سن پائولو در فوریه 25, 2020, ناپل, ایتالیا.
مایکل استیل/گتی ایماژ

این یک تصمیم بزرگ برای یک ملت است که دوست دارد به بازی و برنده جام جهانی 2006. اما این احتمال وجود دارد اجتناب ناپذیر ایتالیا اولین کشور اروپایی است رقیب اصلی شیوع این بیماری است. همانطور که در حال حاضر وجود دارد در مورد 530 تایید موارد عفونت در ایتالیا — از جمله یک ایتالیایی بازیکن فوتبال است. حتی برخی از مد نشان می دهد در شمال ایتالیا در حال وقوع در اتاق خالی.

ایتالیا نخست وزیر آنتونیو کونته خواستار حفظ آرامش در کشور خود در طول شیوع بیماری است. “از آن زمان به نوبه خود تن ما باید برای جلوگیری از وحشت گفت:” روزنامه های محلی La Repubblica.

محدود کردن دسترسی به بازی ها هر چند قطعا نمی خواهد کمک به جلوگیری از وحشت که منجر به افزایش قیمت برای ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست. اگر هر چیزی در آن ممکن است بسیاری از مشخصات بالا حرکت توسط کونته دولت نشده است.

ارتش ایالات متحده در کره جنوبی اواخر چهارشنبه شب اعلام کرد که سالانه خود را آموزش ورزش با همتایان خود در این کشور شده بود به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

“این تصمیم به تعویق انداختن همراه آموزش نمی شد به آرامی گرفته” این بیانیه را بخوانید. “مهار تلاش برای COVID-19 و ایمنی [کره] و ما خدمات اعضای دارای اولویت در ساخت این تصمیم” آن را ادامه داد و با استفاده از نام رسمی برای این بیماری است.

که آمد ساعت پس از اولین سرباز آمریکایی آزمایش مثبت برای coronavirus — و که سرباز فقط تا اتفاق افتاده بود مستقر در کره جنوبی. حدود 25 نفر از اعضای کره جنوبی نیروهای مسلح نیز قرارداد این بیماری بخشی از حدود 1800 آلوده در کل کشور است.

این است که چرا کارشناسان صحبت کردم و او را به موافقت با این تصمیم. “آن را حس می کند که نظامی خواهد محتاط باشد. من فکر نمی کنم این دریل بسیار مهم هستند به اندازه کافی برای ریسک بیشتر سربازان گرفتن بیمار” فضل لیو کارشناس در کره در Middlebury موسسه بین المللی مطالعات به من گفت. “آنها در حال حاضر می خواهم نیاز به آماده سازی به صرف مقدار زیادی از پول اضافی فقط به صفحه نمایش سربازان سفر به و از ایالات متحده برای ویروس.”

“اضافه کردن پتانسیل قرنطینه زمان برای سربازان که تست مثبت — برای پرداخت خود را در زمان اقامت مواد غذایی, پزشکی و بیشتر — ایجاد بسیار سریع,” او اضافه شده است.

حتی اگر به تعویق انداختن اعمال شد تصمیم درست آن را هنوز هم به احتمال زیاد کره شمالی بسیار خوشحال است. که کشور نمی مانند زمانی که آمریکا و کره جنوبی تمرین عملیات نظامی هم که پیونگ یانگ views آموزش به عنوان پیشرو به تهاجم.

به همین دلیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال پنتاگون لغو قبلی دریل برای حفظ رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد خود مشغول ضد هسته ای دیپلماسی است.

به تعویق افتادن پس تنها ادامه این روند. برخی می گویند قحط و غلا از تمرین باعث می شود آمریکا و کره جنوبی کمتر آماده برای مبارزه با شمال دادن کیم هنوز دلیل دیگری برای لبخند.

ریاض تصمیم دوشنبه شب به محدود کردن سفر به مکه و مدینه است که خانه را به برخی از اسلام مقدس ترین سایت.

پادشاهی تصمیم گرفتند در میان دیگر حرکت می کند به طور موقت متوقف و مسافران را از آمدن به این کشور نگه می دارد که برخی از دیدن سایت — با استناد به نگرانی در مورد بیشتر گسترش این بیماری است. “ما از خداوند متعال به فراغت تمام بشریت را از تمام آسیب” عربستان سعودی وزارت امور خارجه گفت: در آن بیانیه ای اعلام کرد این تصمیم است.

کارشناسان توجه داشته باشید که چگونه تعجب آور این تصمیم واقعا است. “این یک معامله بسیار بزرگ و بی سابقه در دهه های اخیر می گوید:” بروس ریدل کارشناس در عربستان سعودی در موسسه بروکینگز در واشنگتن است. “آن را نیز گران برای پادشاهی در درآمد از دست رفته. آن را نشان دهنده نگرانی های رو به رشد در سراسر منطقه است که این ویروس از کنترل خارج شده است.”

آن را نیز یک معامله بزرگ برای جهان نزدیک به 2 میلیارد مسلمان که نماز به سوی کعبه در مکه پنج بار در روز. بازدید و دعا در مکعب شکل و ساختار آن بسیار مهم است برای مسلمانان که در حال بازدید از مسجد ساخته شده توسط پیامبر اسلام در نزدیکی شهر مدینه. اما با عربستان سعودی به طور موقت محدود کردن دسترسی آنها در حال رفتن به فرصتی برای هم بودن.

ریاض تصمیم دارد دامن زدن به برخی از نگرانی های است که آن را ممکن است انصراف از ورود به عربستان سعودی برای حج — زیارت سالانه مکه که قادر به هر مسلمان باید انجام حداقل یک بار در زندگی خود را — که برنامه ریزی شده است برای شروع در اواخر ماه جولای.

که می تواند شدید اما قابل فهم به عنوان یک بیماری پخش شده است نگرانی در حج. به الجزیره نت:

اولین ثبت شیوع آمد در 632 به زائران مبارزه مالاریا. یک شیوع وبا در سال 1821 منجر به کشته شدن حدود 20,000 زائران. یکی دیگر از شیوع وبا در سال 1865 کشته 15,000 زائران و سپس در سراسر جهان گسترش.

عربستان مقامات مطمئنا نمی خواهم تکرار این بحران در حالی که coronavirus همچنان به آلوده کردن هزاران نفر در سراسر جهان است. اما دوباره حج هنوز هم نشده است لغو و پادشاهی مطمئنا انجام همه از آن می تواند به مردم اجازه می دهد در طول زمان.

بیشتر چه, دوم کانون شیوع این نزدیکی هست در ایران, کمک به تکثیر این ویروس در سراسر منطقه است. ایران گرفته است برخی از اقدامات مانند بسته شدن مدارس و تئاتر اما آن نشده است به اندازه کافی برای متوقف کردن گسترش. عربستان مقامات مطمئنا نگرانی در افراد آلوده در کشورهای نزدیک ممکن است ناخواسته انتقال این بیماری به دیگران به عنوان آنها وارد مکه و یا در جای دیگر به دعا.

که ریاض تا به حال به این های اخیر گام نشان می دهد که چگونه به طور جدی در آن طول می کشد این لحظه متزلزل. محدود کردن دسترسی به زائران این است که چیزی آن را میلی به انجام, به خصوص از آنجایی که هدف آن به تصویر کشیدن خود را به عنوان اسلام سنی را رهبر است. نگه داشتن چشم در زمانی که — یا اگر عربستان سعودی مقامات را انتخاب کنید برای لغو این ممنوعیت ممکن است به عنوان یک خدمت bellwether برای این بیماری به شدت در خاورمیانه است.

روز پنج شنبه صبح ژاپنی, نخست وزیر شینزو آبه شوکه ملت خود را با بسته شدن مدارس برای تقریبا یک ماه در پاسخ به کوروناویروس.

در اطلاعیه خود آبه گفت که او “قرار دادن یک اولویت در کودکان, ایمنی و بهداشت” توسط به طور موقت مهار “تجمعات بسیاری از کودکان و معلمان برای مدت زمان طولانی به صورت روزانه است.”

این تصمیم در حال حاضر ژاپن دومین کشور پس از چین, کانون شیوع — به شاتر آن مدارس هر چند دانشگاهها و مراقبت از ظاهر باز باقی خواهد ماند. به طور معمول, سال تحصیلی پس از اتمام در ماه مارس و دوباره شروع می شود در اوایل ماه آوریل.

این کشور در حال حاضر حدود 189 مورد عفونت منجر به سه مجموع مرگ و میر. که منجر به سوال در مورد آبه را از دست داده و این بحران به خصوص که دولت او در نظر می گیرد یا نه به لغو بازی های المپیک تابستانی. او بسیار قابل رویت تصمیم پس از آن ممکن است در خدمات انجام کاری را به او نشان می دهد مردم او را با در نظر گرفتن تهدید جدی است.

برخی از کارشناسان سوال منطق عمدتا به این دلیل که کودکان نیست بیش از حد در معرض خطر از بیماری و یا حداقل بیشتر از دیگران است. در واقع مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا به یادداشت “هیچ مدرکی وجود ندارد که کودکان بیشتر مستعد ابتلا” به این کروناویروس و “عفونت در میان کودکان نسبتا غیر معمول” در مشابه دیگر شیوع کروناویروس.

هیچ سوال داشتن فرزند ماندن در خانه را مختل خواهد شد خانواده هایی که ممکن است در شمارش بچه های خود را که در کلاس. “مفاهیم برای مردم و زندگی روزمره آنها در حال رفتن به بسیار بزرگ است که من مطمئن هستم که آن را به ارزش آن را در نظر بهداشت عمومی” چلسی Szendi شیدر استاد اقتصاد در Aoyama Gakuin University در توکیو, نیویورک تایمز گفت در روز پنج شنبه.

بنابراین ممکن آبه در زمان متزلزل, تصمیم عجولانه فقط به نگاه قاطع در لحظه ای حیاتی است. ماه آینده و یا تا روشن شود اگر آن را به پایان رسید تا بودن حق انتخاب به هر حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>