ایسنا منعکس کردن بیش از تاخیر در آیووا شماره


CNN political analyst Mark Preston and CNN political director David Chalian on air awaiting Iowa caucus results on Monday Feb. 3, 2020.

سی ان ان تحلیلگر سیاسی خوانده شده را علامت پرستون و مدیر سیاسی سی ان ان David Chalian سعی کنید برای آرام کردن یکدیگر را.

تصویر از طریق CNN.com

این برنامه ممکن است شکسته و خط شکست خورده اما قابل رویت ترین بحران در اولین نامزدی مسابقه از سال 2020 انتخابات تمام شد سی ان ان.

جلسه شب آغاز شده ، پایین نگه داشتن قلعه در استودیو Wolf Blitzer انداخت به جیک Tapper دانا باش جف Zeleny و بقیه باند در آیووا که در آن آنها تا به حال چتری از سراسر کشور را به بیننده طعم حزبی روند. وجود دارد مردم در تمام شکوه و عظمت خود را در ورزشگاهها و سالن و لابی های خوشه بندی برای نامزدهای خود را بالا بردن دست خود را به شمارش توسط سخت کوش حوزه کاپیتان که بیش از حد شلوغ و متمرکز به لیوان برای دوربین است. دموکراسی در عملبه من گفت: فرزندان من! ما نقل مکان کرد.

به زودی, به زودی, ما می خواهم که نتایج این همه عمل. آنها می تواند به trickling در هر دقیقه در حال حاضر گرگ گفت: در این مهم شب. اما پس از آن آنها نمی چکه, مانند, در همه. و گرگ شروع به گرفتن antsy یا شاید کمی آشفته. و سپس سی ان ان کاملا آن را از دست داد.

در ابتدا شما ممکن است متوجه آن اتفاق می افتد. گرگ خواهد پرتاب به همکاران خود در این زمینه با معمول خود گرگ رفتار و آنها را انجام دهد خود را به بیت. اما هر بار که دوربین آمد به او می گویند چیزی به سی ان ان مدیر سیاسی دیوید Chalian مانند “این زمان در سال 2016 ما تا به حال 80 درصد از نتایج و امشب ما هیچ!” من نمی تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از بار او با بیان غضب در مورد داشتن نتایج او رشد کرده بود عادت به داشتن اما یک برآورد محافظه کار خواهد بود و هشت. چه جهنم می گذرد??, او تعجب. و چون او تعجب که در آن من تا به حال تعجب می کنم که آن را بیش از حد.

با اخبار تیم شروع به از جان گذشته از عدم وجود اخبار آن زمان برای شبکه های صاحب نظران به تراشه در برخی از نظرات در مورد اطلاعات آنها ندارد. در این پنل انجام بهترین خود را برای پر کردن زمان با پوچ داستان آیووا انجمن hijinks گذشته اما در نهایت آنها هم برگشته به حالت وحشت با ون جونز در یک نقطه فقط خواندن یک توییت کردن تلفن خود را که او گفته بود از یک حوزه کاپیتان که نمی توانستم برنامه خود را به کار می کنند. این شخص در واقع یک حوزه کاپیتان یا فقط یک مزاحم آنلاین? ون بستری او تا به حال هیچ ایده اما متوقف نمی او را از خواندن توییت زنده در هوا.

انرژی های عفونی! بحران پوشش چیزی است که سی ان ان و عدم وجود اخبار خود را تبدیل به یک بحران است. به زودی یک خبرنگار سی ان ان به نقل از یک وارن خودی که گفت که دیگر این شب می رود “آنها نگران روند اعتبار از دست می دهد.” Aha! مردم آیوا به حال فقط به تماشای هر یک از دیگر را انتخاب کنید نامزدها علنا با اعداد نوشته شده در ورق کاغذ اما اگر اعداد از دسترس نیست, CNN, شاید هیچ کدام از آن واقعا اتفاق افتاده است در همه. همه چیز در حال گرفتن بیش از حد انتظار است و همه ما می دانیم که این به چه معناست. آیا فقط آن را از من و وارن فرد و سی ان ان.

من نمی گویم آیووا حزب دموکرات مجبور به تماس با اورژانس نشست انتخاباتی نمایندگان برای آرام کردن ترس خود را به دلیل CNN باعث وحشت گسترده با پوشش آن, اما من هم نمی گویم آیووا حزب دموکرات ندارد به تماس اضطراری نشست انتخاباتی نمایندگان برای آرام کردن ترس خود را به دلیل CNN موجب وحشت گسترده با پوشش آن.

آنچه در مورد شبکه های دیگر? من راستش هیچ ایده. من تنها به تماشای سی ان ان—آن را به بهترین!—اما شاید دیگر رسانه ها نیز تحریک و گسترش و اعتبار انتخابات پارانویا که در حال حاضر نهفته درون هر یک از ما (یا راست از روی سطح). اما من شرط می بندم که CNN تنها شبکه به واقع مانع این جلسه گزارش روند باعث حزب تدریس خصوصی در خانه برای آویزان کردن در یک حوزه کاپیتان که تا به حال شده است در انتظار صبورانه در انتظار گزارش نتایج خود را همان چیزی است که ما همه تماشای سی ان ان برای برای شروع با.

در زمانی که شما در حال خواندن این پست, ما ممکن است نتایج. یا ما ممکن است. ما ممکن است می دانم که چه چیزی اتفاق افتاده است به برنامه و خط تلفن و یا ما ممکن نیست. ما ممکن است یک صدای جیر جیر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما ارسال همان پیام است که سی ان ان ارسال می شود تمام شب—شما نمی توانید اعتماد این روند چیزی مثل ماهی—یا ما ممکن است. (شوخی کردم.) اما بدون توجه به آنچه در آن به راحتی می دانیم که سی ان ان همیشه اینجا پر کردن یک خلاء اطلاعات با هوای داغ و اجازه ما می دانیم که مشکل واقعی با آیووا انجمن گزارش پیچ شدن است که داوطلبان باید برای دریافت بر روی پروازهای خود را به نیوهمپشایر بلافاصله و یا دیگری این کل چیزی که میخوام شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی