سی ان ان جذاب سری “Windsors” تایید می کند که چرا ناکارآمد خانواده سلطنتی هنوز قوانین

“این Windsors: در داخل خاندان سلطنتی” می داند لعنت به خوبی شما نمی خواهید به صبر کنید تا 100 سال برای رسیدن به مگان. دوشس Sussex — خوب رویایی تصور نسخه از خود را به عنوان او آماده برای راه رفتن پایین راهرو در روز عروسی خود را — رقم اول است که ما در سی ان ان جدید شش بخش مستند سری قبل از زمان داستان جهش برگشت چند نسل. “اما تمام آن درخشنده است نه طلا” ما راوی رزاماند پایک هشدار داد: ما به عنوان آمریکایی ستاره تلویزیونی عازم اتحاد با یک خانواده است که “انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای زنده ماندن.” چرند? بله. Unsubtle? کاملا. خوشمزه صابون واقعیت نشان می دهد که شامل یک ناکارآمد قبیله شیک با لهجه? من ثبت نام.

آنچه در آن است در مورد سلطنت بریتانیا است که هنوز هم بسیار قانع کننده ای برای بسیاری از ما بر روی هر طرف از برکه ؟ خانواده سلطنتی است که در این نقطه در تاریخ عمدتا فقط یک مجموعه ای از دندان عقل — ذره, وارد, جالب ترین زمانی که چیزی دردناک اتفاق می افتد و یا حذف مورد نیاز است. در عین حال که بی پروا مخلوط آنها ارائه زشت و ناپسند از ثروت بی معنی مراسم و به عنوان سری وعده, “رسوایی, جنگ, زنا و تراژدی” قابل اعتماد بمکد ما در. آنها را مجذوب خود میکند چرا که آنها زندگی می کنند بسیار دور خارج تجربه خود ما تا زمانی که ما یاد آوری است که خود شادی و heartaches و اشتباهات دقیقا مثل ما. یک دلیل وجود دارد شکسپیر نوشت: نمایشنامه در مورد این افراد است. شما ممکن است التماس به اختلاف ناله زمانی که چهره خود را به نظر می رسد در مجله را پوشش می دهد اما Windsors ساده جالب به عنوان جهنم است.

تبلیغات:

این مجموعه نمی تواند بیشتر کهکشان بهنگام برای کابل شبکه. در پاشنه از “Megxit” و فقط در زمان برای اچ-از-جفری-Epstein شاهزاده اندرو 60th birthday, معروف ترین غیر کارداشیان خانواده در جهان است و در این میان واقعا دگرگون لحظه. این اتصالات پس از آن که “Windsors” آغاز می شود و داستان آن با دوره دیگری از حساب.

آن شروع می شود در سال 1917 زمانی که افزایش تلفات از جنگ جهانی اول ساخته شده خانواده و سپس نام تجاری, خانه, Saxe-Coburg و گوتا “یک روابط عمومی فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد” و کناره گیری پادشاه جورج پسر عموی نیکلای دوم در روسیه وام به یک موج ضد سلطنت احساسات در سراسر اروپا است. پادشاه و خانواده او در نهایت ملاقات بدنام سرنوشت وضوح توضیح داده شده در قسمت اول. “آن را در زمان زمان طولانی برای کشتن پسرش زوجه تزار و شاهزاده خانم” مورخ مورموری. “همه آنها جواهرات و الماس های دوخته شده به لباس زیر خود را پس از مرگ خود بود و دردناک تر از آن ممکن است.” در بریتانیا در ضمن inoffensive, آشکارا به زبان انگلیسی و خسروانه همراه نام ویندزور به تصویب رسید. جورج پسر ادوارد رشد مرتب به عنوان پادشاه آینده به نسل جدید است. و است که دقیقا نمی رفتن به برنامه یا به خصوص پس از ادوارد ملاقات bewitching ازدواج زن آمریکایی. دیدن ؟ این است که برخی از آبدار مسائل در اینجا. و ما فقط گرفتن آغاز شده است.

ترکیب ظریف reenactments — عکس که نشان می دهد بازیکنان کلیدی به جای نشان دادن آنها آشکار — فیلم آرشیوی و مصاحبه با مورخان و دور روابط “این Windsors” زیر یک comfortingly آشنا فرمت. بله نوه پرنس ادوارد پسر عموی وجود دارد به ارائه برخی از بینش و بله, من در حال حاضر می دانیم که دقیقا همان است که او است. برای کسانی از ما که صرف کرده اید کل زندگی ما استنشاق قصه از این خانواده سری نمی کند نشان می دهد بسیار مورد ویندزور باند قرن گذشته شما نمی دانید (یا اینسو انسو جمع کردن از تماشای “تاج”). ادوارد خواهد کناره گیری از والیس. شرمندک, لکنت زبان برايت قدم خواهد شد. رواقی الیزابت را در صعود به تاج و تخت و اقامت وجود دارد بیش از هر یک از پیشینیان خود است. پسر او را به ازدواج پناه مهد کودک دستیار به سختی از خود او تبدیل خواهد شد که بین المللی آیکون و مرگ غم انگیز دختر جوان. و پسر خود را تبدیل خواهد شد و مردان که در مسیرهای مختلف — یک نیکوکار و سنتی و دیگری مدرن و بی سابقه است.

تبلیغات:

در عین حال دیده می شود اول از دو قسمت, من هنوز هم خودم را کشیده و برگشت در راه است که یک فصل از “جانشینی” (کلمه به عنوان مطمئنا تصادفی نیست با عنوان “Windsors” قسمت اول) ندارد. وجود دارد چیزی در مورد ماهیت دوره ای از رفتار انسان است که این corgi-احتکار weirdos نمونه اغلب در بسیاری جای تعجب تلخ و شیرین از راه. هر نسل به نظر می رسد به ارائه نسخه خود را از این سوال قدیمی “که یکی از زباله فرزندان شما هستند؟” هر کدام از این کاریزماتیک زن hounded وحشیانه را فشار دهید. والیس سیمپسون تعقیب در سراسر فرانسه توسط paparazzi حاکی دیانا که به نوبه خود در خدمت به عنوان یک وهم آور هشدار به مگان. تمایل و تعهد همواره در نبرد برای برتری ایجاد تنش با پیامدهای جهانی. سیاست مخلوط با مخلوط با نژاد مخلوط با کلاس.

سی ان ان قبلا استخراج نزدیک به خانه خود را برای سلسله, تعمق به کندی و بوش تیپ. معاصر تجدید نظر هر چند هیچ کس می تواند ضرب و شتم Windsors. خانواده بوش دارای رک و پوست کنده کمتر درام و کندی رمز و راز به نظر می رسید به مرگ با JFK جونیور بیش از 20 سال پیش. در مقابل royals در حال حاضر, امروز, نیست برخی از سبک صفحه چاره اندیشی موقت است. ایشان یک داستان از چه — اگر هر چیزی در حال عواقب زمانی که یک عضو از خانواده خود را متهم به سوء استفاده جنسی. این یکی از مشکلات جدید مادر از تنهایی از محدودیت های وفاداری از ترک خانواده و کسب و کار. این یکی که کاملا تحت تغییر قابل توجهی در طول چند سال آینده. اما حتی اگر سلطنت خود را ممکن است روزی به زودی پایان Windsors هرگز متوقف حاکم تخیل ما و “Windsors” نشان می دهد که چرا.

شش-قسمت سری “Windsors” برای اولین بار روز شنبه, فوریه. 16 در 10 p. m. در سی ان ان.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی