هفته گذشته جناح راست خشم دستگاه ضبط بر روی یک ویروسی سی ان ان کلیپ که برجسته سابق استراتژیست جمهوریخواه ریک ویلسون و مفسر Wajahat Ali, که به نظر می رسد به مسخره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان خود را به طور کلی جهل و طلبانه ارادت به رهبر خود. میزبان به لیمو شروع به خنده بنابراین او تا به حال برای قرار دادن سر خود را بر روی میز خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان خود را در رسانه های محافظه کار نیازی به گفتن نبود خوشحال.

برای همه تهمت و حامیان او’ شکایت در مورد “صحت سیاسی” و چه لیبرال هستند “برف” آنها در حال آنهایی که به طور مداوم در جستجوی فضاهای امن. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام لیمو برای اولین بار “اشتباهترین مرد در تلویزیون (با رتبه وحشتناک!)” Ivanka Trump piggybacked بر پدرش شکایت با: “شما به طور مداوم سرگرم کننده از نیمی از کشور و پس از آن شکایت دارند که از آن تقسیم شده است. استکبار تمسخر لهجه ها و از خود راضی تمسخر این کشور ‘واقعی نخبگان منزجر کننده است.”

تبلیغات:

لیمو تلاش برای منحرف کردن انتقاد با ارائه یک عذرخواهی خود را در سی ان ان نشان می دهد آخرین سه شنبه شب. ویلسون و علی را دریافت تهدید به مرگ به “جرم” از poking سرگرم کننده در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای سیاسی خود را داشتند.

البته این بیشتر شواهد آشکار دو استاندارد: مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را رابط به طور معمول, مسخره, تحقیر و تهدید و ارعاب هر کسی و هر کس آنها را به عنوان دشمن. اما تهمت و دوز و کلک و اعضای فرقه هرگز به سوال در مورد ننگین خود رفتار است. این امر به ویژه درست است اگر منتقدان در سوال اتفاق می افتد به nonwhite یا مسلمان و یا اعضای هر گروه دیگری تلقی تهمت رژیم و متحدان آن به سازمان ملل-آمریکایی است.

من تا به حال فرصتی برای صحبت با Wajahat Ali اخیرا در مورد چه سن مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد در مورد نژادپرستی nativism سفید برتری و امتیاز سفید در پست-حقوق مدنی آمریکا است. علی یک مقاله نویس نیویورک تایمز و سی ان ان نویسندگان و بود که قبلا ملی, خبرنگار, سیاسی, گزارش و میزبان برای Al Jazeera America. کار خود را به نظر می رسد در واشنگتن پست اقیانوس اطلس و نگهبان. او همچنین برنده جایزه نمایشنامه نویس است که مشغول به کار به عنوان یک مشاور با وزارت امور خارجه برای توانمندسازی جوانان کارآفرینان اجتماعی در خارج از کشور.

تبلیغات:

در این گفتگو علی مورد بحث به همین دلیل بیش از حد بسیاری از روزنامه نگاران و رهبران دموکرات و سفید آمریکایی ها به طور کلی نمی گوش دادن به prescient هشدارهای nonwhite مردم در مورد داعش خطری بزرگ برای کشور ما دموکراسی و آزادی های مندرج توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جنبش خود را. او همچنین خواستار از اخبار اصلی رسانه های مخرب وسواس با “انصاف” و ظاهر بی طرفی که توانمند و فعال ظهور Trumpism. علی نیز هشدار می دهد که تهمت حامیان را به جای نابود کردن این کشور از به اشتراک گذاری قدرت.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

وجود دارد خیلی اسب-مسابقه روزنامه نگاری در مورد 2020 انتخابات به عنوان برگ برنده روزانه اعجوبههای ترسناکی که رسانه های جریان اصلی است با تمرکز بر چگونه همه این است که تأثیر احساسات و بهداشت روان از مردم آمریکا است. به آن نقطه چه احساسی داری ؟

تبلیغات:

آن را طاقت فرسا لحظه برای هر کسی که استفاده می شود به برخی از صورت ظاهر از غیر طبیعی و عادی با جمهوری خواه یا دموکرات رئیس جمهور. ما معمول هرج و مرج و فساد چرخش و اطلاعات غلط. وجود دارد سیاست هایی که ما دوست داریم و سیاست هایی که ما را دوست ندارند. اما با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تمام است که اتفاق افتاده و کسانی که روزنامه نگاران و نویسندگان و خبرنگاران که مردم رنگ هشدار داد از این نتیجه وحشتناک در 2015 و 2016.

ما می دانستیم که شخصیت افرادی مثل استفان میلر و جف جلسات. ما می دانستیم که ایدئولوژی خود را. ما می دانستیم که استیو Bannon را نژاد پرستی. ما می دانستیم که این امر می تواند مرگ سر و صدا سفید برتری. ما می دانستیم که چه اتفاقی خواهد افتاد و کسانی از ما که مردم رنگ که یک صدا بودند بارها و بارها نادیده گرفته شده توسط بسیاری از همکاران و همسالان در اخبار و سیاست کسب و کار. حتی چند ماه پیش یکی از همکاران من به من گفت: “آیا شما واقعا فکر می کنم تهمت نژادپرست است? آیا او واقعا نژادپرستانه?”

تبلیغات:

به عنوان مخالف به یک تظاهر نژادپرستانه?

به عنوان مخالف به “نژادی flareups” و یا اینکه “به لحاظ نژادی متهم شده است.” ایده این است که تهمت و دولت او هستند نمی توان به معنای واقعی کلمه و یا به طور جدی. برای مثال حتی در کنوانسیون دموکراتیک [2016] من در صحبت کردن به بیشتر سفید دموکرات و آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید در مورد مسلمان ممنوعیت جدی است. آنها به من تهمت بود فقط پیشنهاد مسلمان ممنوعیت انتخاب شود. وقتی که می آید به احساسات من, من احساس می کنم یک معامله بزرگ از خستگی زیرا کسانی از ما که سفید شده اند هشدار همکاران ما و دیگران چه اتفاقی می افتد با مغلوب ساختن پیشی جستن ،

من یکی واقعا عصبانی است. من سعی می کنم به کانال خشم من به چیزی مثبت است. اما من فکر می کنم خشم برحق بسیار سالم احساسات است. این خشم و سرخوردگی در بسیاری از افرادی که باید بهتر شناخته شده اند. اما جهل نیز انعکاس دادید. آن را نه کینه توزی. آن است که “اوه, من تا به حال هیچ ایده که این چیزی به نام نژاد پرستی وجود دارد.”

تبلیغات:

در همان زمان من می خواهم بگویم که من احساس الهام گرفته و تشویق شده است. ما پوست در این بازی است. ما نمی توانیم به نشستن در حاشیه. ما نمی توانیم به تماشاگران. من سه بچه مسلمان با صدایی نام. این لحظه الهام بخش من هر روز فقط به پایین پرتاب در حلقه چون فقط هیچ راهی وجود دارد من می توانید اجازه دهید این ساده لوحانه, متوسط, مردان, که در حال تلاش برای ترویج یک ایدئولوژی سفید برتری فقط پاک کردن بچه های من. سرمایه گذاری امید بسیار خطرناک در این روز است. آن را بسیار مخاطره آمیز است و این بسیار دردناک است. من درک می کنم که چرا برخی از مردم انتخاب می شود اما ما نمی توانیم به طور بدبینانه. من را انتخاب کنید به سرمایه گذاری در امید.

شما باید در این مورد نظر یک معامله بزرگ در توییتر و جاهای دیگر. پیشرو صداها در میان قروچه کلاس عشق را به استفاده از “ما” هنگامی که صحبت کردن در مورد سن مغلوب ساختن پیشی جستن و این جریان فاجعه است. “ما تا به حال هیچ ایده. ما نمی تواند دیده می شود این در حال آمدن است.” که “ما” را شامل نمی شود سیاه و سفید و قهوه ای نویسندگان و روزنامه نگاران و صاحب نظران و دیگر رهبران افکار بودند که صدایی زنگ مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی. آنها به طور سیستماتیک از مطالعه حذف شدند که جهانی “ما”.

که جهانی “ما” به عنوان مثال بزرگ است و بازتابی از سفید برتری. سفید مردم صداها و دیدگاه های گرفته شده به صحبت می کنند برای همه مردم به عنوان چیزی “عادی” و وضع موجود. که “جریان اصلی”? آن سفید است. ما سفید همکاران در اخبار و نظر کسب و کار و بهره مندی از موجود اجتماعی و نظام سیاسی. آنها را انتخاب کنید برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد با نژادپرستی و تهمت و امریکا است. آنها را انتخاب کنید به عمدا نادان.

تبلیغات:

برای مثال چاک تاد که میزبان “ملاقات با مطبوعات” با نفوذ ترین سیاسی در تلویزیون نشان می دهد و یک مرد است که ان بی سی نیوز’ مدیر سیاسی که در آن کار خود را به معنای واقعی کلمه به مقابله با سیاستمداران به تازگی اعتراف کرد او تا به حال هیچ ایده که تهمت نمایندگان بودند عمدا با استفاده از نشان دادن خود به دروغ و گسترش اطلاعات غلط.

اولین و مهمترین اگر یک nonwhite فرد ساخته شده بود که پذیرش آنها خواهد بود از کار اخراج شده و یا فقط استعفا دهد. هیچ راهی وجود دارد ممکن است که یک زن یا یک فرد از رنگ می تواند دور با گفتن آنچه چاک تاد بود و هنوز هم خود را حفظ شغل و وضعیت در اخبار صنعت. این واقعیت که او در واقع جلو رفتم و به آن اعتراف خیره کننده است. اگر او صادقانه — و اجازه دهید فقط می گویند چاک تاد است که صادقانه — که عمدی جهل روابط به آنچه که من قبلا گفته شد. جهل است که بازتابی از سفید برتری به دلیل سفید مردم لازم نیست که به نگرانی خود را با نژاد پرستی. آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد ظلم و ستم.

این منجر به چنین چیزهایی به عنوان “اوه, سیاه مردم در حال گرفتن شات دیوانه می خواهم. که فکر می کنید؟” “اسلام هراسی و اسلام, ممنوعیت, که فکر می کنید؟” بقیه از ما که در امریکا زندگی می کنند به عنوان آن را در واقع وجود دارد درک واقعیت از نژادپرستی و سفید برتری. امتیاز سفید دیوار سفید کردن مردم از واقعیت های نژاد پرستی و سفید برتری.

چون من فکر می کنم اگر آنها در واقع در آن صورت آنها را در برخی از راه اعتراف به همدستی خود را. اگر مردم سفید در واقع نام گناه آنها را در واقع باید برای مقابله با سفیدی. مردم سفید مقابله با سفیدی باید یک لحظه تأمل و درون گرایی. اما من بر این باورند که مقابله با سفیدی و اسطوره در ارتباط با این امر باعث ناراحتی های عاطفی برای بسیاری از مردم است. آن خواهد بود بسیار مخربی برای آنها. آنها نمی توانند رسیدگی به داشتن مقدس اسطوره مانند اسطوره شایسته سالاری و “کشیدن خودتان را با خود خندیدن” نشان داده می شود غلط.

تبلیغات:

آن را می توانید با پایمال کردن یک فرد. آن را می توانید unmoor آنها. بسیار ظریف همدستی بسیاری از هموطنان ما خبرنگاران و روزنامه نگاران و نویسندگان در برتری است که بخشی از مشکل و آن را کمک منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن. جالب اینجاست که یکی از اندک مزایای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این است که او بسیار فجیع نژادپرستانه که, اخبار رسانه های دیگر می توانید به طور کامل آن را نادیده بگیرد و با حسن تعبیر.

یکی از هسته مبانی سفیدی به عنوان یک فرهنگی نیروی است که مردم همیشه باید با توجه به نفع شک برای رفتار خود را, اما وحشتناک آن ممکن است. در عمل این بدان معنی است که بسیاری از خبرنگاران و روزنامه نگاران و دیگران در رسانه ها باید همیشه به دنبال برخی از دلیل دیگر از نژادپرستی و سفید برتری به توضیح مغلوب ساختن پیشی جستن پایدار پشتیبانی می کند. به سادگی دولت است که وجود دارد بسیاری از میلیون ها نفر از سفید آمریکایی که به حمایت از تهمت بد است, بدنساز.

بله آنها حاضر به قبول این واقعیت است. که سیگنال به یکی دیگر از مشکلات عمده در این کشور است که شکست “هر دو طرف” روزنامه نگاری. آن ممکن است شروع با برخی از خوب در نظر گرفته شده تصمیم به هر دو طرف خواهان و دموکرات های چپ و راست مساوی پلت فرم. اما آنچه که ما را دیده اند در عمل است که هر دو طرف روزنامه نگاری ایجاد یک غلط هم ارزی که در آن هیچ است وجود دارد. در این راه هر دو طرف روزنامه نگاری در واقع باعث سردرگمی و دروغ.

هر دو طرف روزنامه نگاری کمک می کند تا به طور فزاینده ای شدید جناح راست جمهوری خواه ایدئولوژی. حزب جمهوری خواه منقبض شده است. ایدئولوژی است که mainstreamed با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سفید ناسیونالیسم. یک دلیل وجود دارد که چرا همه سفید supremacists در این کشور او را به عنوان پسر خود. یک دلیل وجود دارد که چرا Christchurch, New Zealand, قاتل توده نام-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است “تمدید نماد سفید هویت.” به جای اذعان به نژاد پرستی سفید برتری و ظلم و ستم از بسیاری از سفید آمریکایی, اخبار اصلی رسانه ها همچنان به جستجو برای برخی از دلیل دیگر که برنده رو انتخاب می شوند. آن را به “اقتصادی اضطراب” از زنگ کمربند.

تبلیغات:

حتی عبارت “زنگ کمربند” است که به عنوان مثال بزرگ چگونه سفید برتری توابع. زنگ کمربند کد برای چه ؟ مردم سفید. “میانه” است که کلمه کد برای مردم است. “Electable” یک کلمه کد برای سفید و نر. اما واقعیت این است که زنگ کمربند تا به بسیاری از سیاه پوست و لاتین کارگران است. بسیاری از کارگران در زنگ کمربند زنان هستند. آنها بیشتر از مردان است. “نسیم” یک مثال دیگر است. گاه به گاه حذف از جمعیت های بزرگ آمریکایی در ملی ما مکالمات زیرا آنها سفید است که یک موضوع در محدوده زمانی معین.

بسیاری از gatekeepers در رسانه های خبری و حتی در سال 2020 هنوز هم مردان سفید همراه با چند زن سفید. و آنها با وجود هوش و مهارت و تجربه باید نقاط کور آن امتیاز سفیدی. اگر کسانی که در نقاط کور و چگونه سفیدی عمل از طریق آنها مواجه شده است, یک نادرست از جهان نتایج. است که چرا ما نیاز به طیف متنوعی از صداها در این کشور اتاق های خبر در سراسر سطوح مختلف است.

سیاه و قهوه ای و مردمی مسلمانان و یهودیان و همجنسگرایان زن و مرد و دیگر به حاشیه رانده شده مردم می دانند که آنچه در آن به معنی دیگر. ما درک وجودی احساس وحشت و نگرانی در خطر تهدید و خشونت است. ما به معنای واقعی کلمه پوست در این بازی است. آن را نه فقط یک ورزش در سیاست که در آن همه چیز به نحوی خواهد بود OK پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از بین رفته است. به دلیل مواد خود و دیگر امتیازات بیش از حد بسیاری از مفسران سیاسی و ناظران می توانید انکار آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دهنده آسیب او باعث به امریکا و جهان است.

آنها می توانید استطاعت به عقلانی کردن آنچه که برای ما یک تهدید وجودی. آنها می توانید به استطاعت آن را به عنوان یک بازی. این ورزش برای آنها. آن را سرگرم کننده. برخی از افراد به من گفت که آن را خوب است برای رتبه بندی. آنها می گویند چنین چیزهایی به دلیل تهمت و حرکت خود را نه یک تهدید وجودی برای آنها. آن را نمی خواهد خود را تحت تاثیر قرار است. آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد بچه های خود را. آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار جوامع خود. هیچ یک از درخواست برای ممنوعیت آنها. وجود دارد هیچ افزایش جرایم ناشی از نفرت علیه مردم آنها را دوست دارم. آن را مؤثر در کنیسه های خود. آن را تحت تاثیر خود مساجد.

تبلیغات:

برای ما تا به حال هیچ چاره ای سیاه و قهوه ای مردم در این کشور همواره ربوده شده توسط سفید اضطراب. ما هیچ انتخاب است. ما فقط نمی تواند آن را نادیده بگیرد و همه چیز خوب خواهد بود. نگاهی به 2020 انتخابات. این همه در مورد: چه نامزد خواهد شد و اضطراب و وحشت زده سفید میانه رو رفتن ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن است هر دو علامت و بیماری است. سفید برتری امریکا را بومی شکل فاشیسم است و به همین دلیل سیاه و قهوه ای و مردمی هستند و منحصر به فرد مجهز به آن را درک و تشخیص آن و مبارزه با آن — حتی زمانی که با انجام این کار ما اغلب به عنوان یک نتیجه. ما نیز باید درک کنند که Trumpism اخلاقی است بحران است. از طریق انفعال اکثر آمریکایی ها — در هر دو طرف خط رنگ ها به خصوص رنگ سفید آمریکایی — همدستی با شر از Trumpism. آنها نمی خواهند به شرکت در این نوع انتقادی خود بازتاب. آن را بیش از حد ناراحت کننده است.

وجود دارد این توهم ایده که یک بار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برداشته از اتاق که همه چیز را در آمریکا خواهد شد تنظیم مجدد به حالت عادی بازگشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نشانه ای از یک بیماری بود که جعلی از طریق ترس و اضطراب و نفرت. سفید ناسیونالیسم شده است عمدا پرورش توسط حزب جمهوریخواه از ارسال-حقوق مدنی عصر جنوب استراتژی رو به جلو به در حال حاضر. مشکل با مغلوب ساختن پیشی جستن است که او یک هیولای فرانکنشتاین که فرار کرده و روشن سازندگان آن است.

آنها دیگر نمی تواند او را کنترل کند. آنها همیشه فکر می کردند که کنترل آن استفاده از آن را نیشگون گرفتن و کشیدن آن, اما نگه داشتن آن را “متوسط است.” فرانکشتاین رایگان است. استفان میلر رایگان است. استیو Bannon رایگان است. در امریکا و اروپا ما شاهد مرگ سر و صدا سفید برتری. در پاسخ سفید برتری اصلی رفته است. سفید supremacist تئوری های توطئه را به معنای واقعی کلمه از بین رفته جریان اصلی. Trumpism خواهد outlast تهمت و نسبت ناروا داده و یک مدل به حزب جمهوری خواه که برتری با این نسخهها کار به نفع خود و حفظ قدرت است. Nativism کار می کند. ترس کار می کند. من از ترس است که پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر جلا و حتی خطرناک تر از نسخه او پدیدار خواهد شد.

Trumpism قدرتمند نمونه ای از آسیب هایی که سفید برتری را به مردم عملکرد شناختی خود را در تصمیم گیری خود اخلاق. این یک مستی آور دارند ارائه شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن فرقه است. وجود این همه تعمق توسط جریان اصلی رسانه های خبری که در آن آنها همین سوال را بارها و بارها و بارها “چرا خود را cultists او را دوست دارم ؟ او عمل بدی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان او را دوست دارم دقیقا به این خاطر که او عمل می کند تا بد. مغلوب ساختن پیشی جستن انحراف جذاب و قانع کننده ای به اعضای فرقه. آنها زندگی رویاهای خود را از طریق او. Trumpism است در بسیاری از راه های عادی سازی سیاسی و اجتماعی و انحراف.

بسیاری از ناظران می گویند: “چرا آنها رای مخالف خود علاقه؟” بدون آنها رای گیری برای منافع خود را. اگر شما علاقه سفید برتری شما در حال رای گیری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او خود را ضرب و جرح رم. او خود را ناقص می پردازیم. با توجه به سفید مسیحیان انجیلی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خدا است “انتخاب شده است.” او فارسی بت پرست پادشاه کوروش. جناح راست مسیحیان معتقدند که خداوند او را به انجام کارهای خوب و به همین دلیل است که خدا انتخاب کرده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ما آواتار. او به ما کمک خواهد کرد پیروزی در جنگ فرهنگی. او به ما کمک خواهد کرد حمله به لیبرال ها مدرنیست سکولارها مردم بد. او ما را محافظه کار قضات است. او را عقب Roe v. Wade. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود که ما ارائه جذبه چرا که او کمک خواهد کرد که اسرائیل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفید رای دهندگان نمی شد با انگیزه های اقتصادی اضطراب. آنها رای دادند زیرا آنها بر این باورند که مردان سفید پوست هستند و به نوعی از دست دادن در امریکا است. در ذهن خود این است که دیگر “مرد سفید پوست کشور است.” این است که دیگر پدر خود را از کشور. همه چیز در حال حرکت بیش از حد سریع است. مرکز برگزاری. اگر شما بوده ام در قدرت تمام زندگی خود را در برابری به نظر می رسد مانند ظلم و ستم. برای بقیه از ما, nonwhite مردمی و دیگران زمانی که ما می بینیم بیشتر “تنوع” این به این معنی ما می تواند در نهایت یک صندلی در پشت میز. چه نژادی رنجش مردم سفید دیدن است: “آنها در زمان من میت لوف! آنها در زمان پای من!”

Trumpism مانند دیگر اشکال استبداد و فاشیسم شکل کودکانه رفتار در یک جامعه در مقیاس گسترده. آیا شما فکر می کنم که هنگامی که به سن مغلوب ساختن پیشی جستن است شکست خورده جدید بلوغ در آمریکا امکان پذیر است ؟

این است که بسیار هم خطرناک. هیچ به لیمو همیشه به اعتبار خود اجازه می دهد تا به من برای پاسخ به سئوالات خود را نشان می دهد. من به تازگی پرسید: “چه اتفاقی می افتد به دموکراسی هنگامی که یکی از دو حزب سیاسی اصلی رها همه خویشتن داری هنجارها و نجابت و مایل به استفاده و سوء استفاده از قدرت خود را به خاطر یک ایدئولوژی?” از آنجا که دموکراسی و نهادهای فقط زمانی که مردم به ما اعتماد کرده اند و یا انتخاب تمرین خویشتن داری و ایمان خوب است. زمانی که یکی از دو طرف را رها کرده است همه خوب و ایمان و اخلاق و ارزش ها چه اتفاقی می افتد به یک دموکراسی است ؟ چه اتفاقی می افتد به ایالات متحده است ؟ این سوالی است که من فکر نمی کنم مردم واقعا مقابله با.

سیاه و قهوه ای مردمی گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به نژادپرست است.” اخبار اصلی رسانه ها و خیلی از آمریکایی ها نمی ما را به طور جدی. ما گفت: “او را به معنای واقعی کلمه و به طور جدی.” آنها گفتند: “شما تنها بودن هذلولی.” ما گفت: “او تمام صفات استبداد.” آنها گفتند: “خب ، او خوب خواهید بود. آن را عادی. جمهوریخواهان را حفظ خواهد کرد آنها را بررسی کنید.”

همه چیز که سیاه و سفید و قهوه ای و مردمی هشدار داد در مورد آمده است درست است. در عین حال سفید خبرنگاران و روزنامه نگاران و دیگر افراد حرفه ای در این کسب و کار که در اشتباه بودند همچنان به شکست به سمت بالا.

در امریکا تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای مبارزه با فاشیسم و استبداد چه ما این است که شل و ول متوسط اکثریت که در حال تماشای Netflix بکشد در حالی که کوچک و بسیار محکم زانی با محارم, متعهد ایدئولوژیک جناح راست اقلیت در حال پخش است برای همه تیله. اگر ما نمی ایستادگی و مبارزه — من صحبت کردن در مورد افرادی که در خارج از حاشیه و تماشاگران — آمریکایی دموکراتیک آزمایش خواهد شد. آمریکا را تبدیل به یک دموکراسی جعلی مانند روسیه و یا ترکیه که در آن سطحی هنجارهای دموکراتیک استفاده می شود برای سرپا نگه داشتن یک دیکتاتور خودکامه که دارای روکش دموکراتیک اعتبار اما هر کس می داند که سیستم تقلب است برای او. در امریکا با مغلوب ساختن پیشی جستن ما شاهد چگونه سفید supremacist اقلیت می تواند حکومت بر اکثریت است.

از نظر Trumpism به عنوان یک بحران اخلاقی, چگونه ما را حس خود را از حامیان و چرا آنها در لیگ با چنین مخرب و غیر اخلاقی نیروی? زمانی که من به تماشای این plutocrats آمریکا فاشیست و جناح راست مسیحیان و دیگران که به معنای واقعی کلمه از بین بردن سیاره من اغلب می گویند به خودم “آیا آنها در مورد مراقبت از کودکان? آنها نمی مراقبت در مورد نسل بعدی ؟ آنها نمی مراقبت در مورد آینده و چگونه تاریخ قضاوت خواهد کرد ، من می دانم که پاسخ منفی است. اما سوال نمی خواهد من را ترک کند.

برای بسیاری از آنها این است که جذبه. سفید جناح راست پروتستان های انجیلی بر این باورند که پایان نزدیک است و آنها می خواهند به طور فعال کمک به آن را به اتفاق می افتد. برای سفید جناح راست مسیحیان پایان آغاز شده است که در آن عیسی مسیح برمی گردد و وجود خواهد داشت یک خلسه و آنها اعتماد به نفس — و من می گویند مغرور و نادان — در فرض که آنها به پایان خواهد رسید تا در بهشت است. بر اساس اقدامات خود را من فکر می کنم آنها ممکن است در نهایت در محل اشتباه است. بنابراین برای برخی از آنها این است که ایدئولوژیک جهان در حال رفتن برای پایان دادن به هر حال. چه کسی مراقبت کنید ؟

برای دیگر Trumpists آن است که خالص و حرص و آز. آنها مانند “من باید زندگی محدود است. من اهمیتی نمی دهند.” رودی جولیانی گفت: اساسا چنین چیزی. و سپس برای دیگران و این بسیار مهم است که آنها فکر می کنم که آنها در حال صرفه جویی در جهان است. به این Trumpists آمریکایی فاشیست سفید جناح راست مسیحیان و دیگران که در گروه آنها بر این باورند که لیبرال ها و ترقی خواهان دموکرات و…. دشمن هستند. خود را “دشمنان” به dehumanized. خود را غیرانسانی از بقیه از ما بسیار شدید است.

و وجود دارد برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان که متوجه است که آن را انجام داده است. جست و خیز کردن است. آنها از دست داده ایم پر قدرت و کنترل در امریکا است. این جهان دیگر متعلق به آنها را اگر آنها در حال رفتن به پایین ما همه در حال رفتن به پایین. آنها در حال رفتن به آن را تمام می سوزاند اما آنها در حال رفتن به مطمئن شوید که آنها ما را با آنها.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی