کلرادو رای-با-سیستم پست الکترونیکی می تواند به نجات 2020 انتخابات. چرا بیشتر نمی متحده با استفاده از آن ؟

هنگامی که رای دهندگان ویسکانسین رفت و به پای صندوق های رای در 7 آوریل سال 2020 آنها را در یکی از بزرگترین بیماری های همه گیر رفت و برگشت به کشور در حافظه اخیر است. قابل پیش بینی و غم انگیز حداقل 40 رای دهندگان ویسکانسین در میلواکی کانتی به تنهایی قرارداد رمان coronavirus در پای صندوقهای رای است. در مجموع دولت شناسایی 52 افرادی که رای دادند یا مشغول به کار در این نظر سنجی که در حال حاضر COVID-19.

به عنوان جاشوا گراهام لین از RepresentUs — یک سازمان مردمی به دنبال مبارزه با فساد با — گفت: در یک رویداد آنلاین دوشنبه “ما در میان شهروندان را وادار ایالات متحده برای انتخاب بین امنیت شخصی و حق خود را به رای می دهند.”

تبلیغات:

ادامه مطلب سنگ نورد: چه بد ‘آموزش و پرورش’ رو راست و اشتباه در مورد زندگی واقعی رسوایی

اما آن را ندارد به این راه. این می تواند مانع شده است تا به حال ویسکانسین تاخیر در انتخابات و اجازه شهروندان خود را به رای های ایمیل مانند ایالت کلرادو می کند. جالب اینجاست ویسکانسین بود که دولت برای اولین بار در کشور برای اجرای رای گیری غایب در 1860s اما در حال حاضر کلرادو است که در لبه پیشرو در دموکراسی بود و دوم بالاترین میزان مشارکت رای دادن در این کشور در سال 2018 با اجازه دادن به جهانی رای از طریق پست. و آن را به یک موضوع رای دهندگان پشتیبانی با سه نفر از هر چهار پاسخ دهندگان به یک اخیر مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی گفت: آنها به نفع آن.

رای توسط ایمیل در حال حاضر یک گزینه برای بسیاری از آمریکایی ها — یک چهارم رای دهندگان رای دادند از طریق پست در دو انتخابات فدرال — اما رای توسط ایمیل در دسترس به عنوان بسیاری از آمریکایی ها که ممکن است در زمان 2020 انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ 3 نوامبر خواهد اطمینان آمریکایی ها’ ایمنی و دموکراسی است.

تبلیغات:

دموکرات ها سعی در اضافه کردن اصلاحات از جمله رای-با-ایمیل همان روز ثبت نام و رای گیری اولیه به 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اما کسانی که مقررات شد و در نهایت حذف شود. رئیس جمهور تهمت ابراز مخالفت با آن را در یک Fox & Friends ظاهر و گفت: “چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد ، آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما همیشه می خواهم به آن موافقت کردند شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

ادامه مطلب رولینگ استون: آمریکا ‘چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟’ رئیس جمهور ثابت شده اشتباه دوباره

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که جهانی رای توسط ایمیل بود “رسیده برای تقلب.” اما این نادرست است. تقلب انتخابات بسیار نادر به طور کلی.

تبلیغات:

به عنوان چارلز استوارت III, Kenan Sahin استاد برجسته علوم سیاسی در دانشگاه MIT گفت: نیویورک تایمز: “آنچه ما می دانیم که می توان آب پز کردن به این: رای گیری تقلب در ایالات متحده نادر است و کمتر نادر است تقلب با استفاده از پست الکترونیکی رای گیری.”

و دولت با رای توسط ایمیل باید اجرا اقداماتی مانند امضای مطابق چند لایه پاکت های امنیتی و بارکد برای ردیابی برای اطمینان از تقلب نمی کند رخ می دهد. علاوه بر این, کلرادو, هشدار رای دهندگان اگر مسائل خود را با رای و آنها را می دهد یک فرصت برای رفع آن در زمان انتخابات.

تبلیغات:

در حال حاضر 25 متحده اجازه خواهد داد که رای دهندگان به درخواست یک غایب رای گیری بدون excuseduring همه گیر اما نوسان کلید متحده از جمله کارولینای شمالی میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا همه آن را به خصوص به چالش کشیدن برای انجام این کار با توجه به RepresentUs. غایب فدرال دستور آن وقت در آمریکایی ها برای فشار به دولت خود اجازه رای دادن از طریق پست.

ادامه مطلب رولینگ استون: آمریکا زندگی چک چک — بر روی هدف

آن را در زمان بحران و جنگ داخلی آمریکا اجازه رای غیابی برای سربازان در میدان جنگ است. شاید COVID-19 بحران را مجبور به این کشور برای حرکت به سوی جهانی رای از طریق پست.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>