کمدین Eric Andre: “این کشور رو s**tty تاریخ”

در طول زمانی که ملت ما این است که انفجار در اعتراض و قیام در پاسخ به پلیس قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور کمدین Eric Andre ارائه یک درمان ساده برای آمریکا مشکلات با پلیس: قانونی کردن همه چیز. این پیام می آید در صورت از خود وحشی و دیوانه Netflix ایستاده, ویژه “Eric Andre: همه چیز قانونی” است که در مرکز به عنوان Andre به من گفت که در “سالن ایران” این هفته “شدن برای چیزهایی است که ما را به لذت بردن است.” معلوم است یک تن از حقیقت در خود خنده دار تفسیر.

اگر شکست خورده جنگ با مواد مخدر به پایان رسید و مواد مخدر بودند حقوقی و سپس Breonna تیلور که هرگز در داغستان یک BS botched مجسمه نیم تنه مواد مخدر است که باید هرگز اتفاق افتاده است. اضافه کردن که به این واقعیت است که میلیون ها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار بوده است در طرف اشتباه از جنگ با مواد مخدر پس از ریچارد نیکسون رئیس جمهور راه اندازی آن در 1970s و مشغول به کار در این مکان به شریک “هیپی با ماری جوانا و هروئین” با توجه به سیاست داخلی رئیس جان Ehrlichman. نیکسون طرح به جرم هر دو به شدت و اخلال در آن جوامع است مانند یک جذابیت کار کرده است و ایجاد یک سنت آمریکایی برای مردان سیاه و سفید: سنت زندان است.

تبلیغات:

خارج از نویسنده دوستان که من را ملاقات کرده اید در طی دو یا سه سال من نمی دانم هر مرد سیاه و سفید است که از طریق سیستم عدالت کیفری و من می دانم که بسیاری از مردم است. سناتور برنی ساندرز توضیح داد که آن را به وضوح به هیپ هاپ ستاره Cardi B سال گذشته است. “ما چیزی شبیه به یکی از چهار جوان سیاه پوست در این کشور تا پایان در سیستم عدالت کیفری” او گفت:. “آنها ممکن است در نهایت در زندان آنها ممکن است در نهایت در آزادی مشروط آنها ممکن است در نهایت در مشروط شدن.”

این واقعیت تلخ است که بسیاری از ما مردم باید تا زمانی که آمریکا می شود برخی از قلب و به دنبال به جلو متفکران مانند آندره در جاده ها به قانونی کردن همه چیز. سازمان دیده بان من “سالن ایران” قسمت با Eric Andre اینجا و یا خواندن یک Q&A از مکالمه ما در زیر به شنیدن بیشتر در مورد خود را Netflix ویژه defunding پلیس و آینده “The Eric Andre Show.” زیر گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبلیغات:

من تا 5:00 صبح در تلاش برای انجام Peloton چیزی که پس از آن من crawled از دوچرخه و من قرار داده خاص خود را بر روی و من مانند مقدس f**k. من آماده نیست برای این کار.

شما آن را تماشا در 6:00 هستم ؟

من 45 دقیقه سواری تا شاید به مانند 5:50ish.

مرسی.

تبلیغات:

من آماده برای این نوع از انرژی است. آیا شما آماده برای نشان می دهد ؟ که در آن همه انرژی که از آمده است ؟

قهوه, من حدس می زنم.

چه نوع قهوه ؟

من فقط مثل من قهوه سیاه بدون شکر و بدون کرم است. من بسیاری, بسیاری از را نشان می دهد. من فکر می کنم 100 در 50 شهرستانها در سال گذشته است. من فکر می کنم آن را به یک استقامت چیزی که شما می دانید منظورم چیست ؟

تبلیغات:

من میخواستم بدونم که اگر شما در خانه تحصیل و یا چیزی.

عمومی, مدرسه تمام زندگی من است. من فقط بیش از حد و گرفتن دستگیری هر روز در مدرسه است.

من امیدوارم که شما یک شانس برای رفتن به صحبت برخی از دانش آموزان با همان انرژی به طوری که آنها می توانید ببینید مانند اگر او قوی کردن دیوار نمی دهد او را بازداشت او می تواند یک کمدین معروف.

تبلیغات:

من یک کابوس بود. من می خواهم درایو معلمان من دیوانه است. من نمرات خوب من یک راست اما من خیلی بد رفتار. من قوی کردن دیوار.

چرا شما را انتخاب کنید نیواورلئان برای Netflix بکشد خود را خاص ؟ آن است که یک شهر خاص برای شما ؟

I love New Orleans. من دوست دارم مردم نیواورلئان. آنها پرنیان بزرگ وجود دارد. من عاشق تنوع نیواورلئان. این یکی از تنها شهرهای ما قرار داده نشده است در این سفر در ابتدا زمانی که ما رزرو تمام شهرهای ما ما صرفنظر از نیواورلئان به دلیل آن است که معمولا کمی آهسته حرکت بلیط برای کمدی را نشان می دهد. اما پس از آن نیز وجود دارد بسیاری از برنامه های تلویزیونی و تولید فیلم در نیواورلئان بنابراین وجود یک چیز عملی در مورد آن که در آن ما تا به حال این منابع وجود دارد. این نوع از بررسی تمام جعبه. معلوم شد بزرگ است. مخاطبان شگفت انگیز بود. من lucked که مخاطبان بود تا به کرات. قطعا وجود دارد برخی از نشان می دهد که نبود فیلم برداری که شما مانند oh, f**k. اوکلند نشان می دهد باور نکردنی بود. Madison, Wisconsin, باور نکردنی بود. Lexington, Kentucky, باور نکردنی بود. بسیاری از نشان می دهد دورتر سفر شما بهتر جمعیت.

تبلیغات:

من در بالتیمور در طرف دیگر از این مانیتور است.

همه حق B-بیشتر است.

شما شروع به نشان دادن خود را با بازی یک افسر پلیس در حال عبور از مواد مخدر. ما نیاز به پلیس بیشتر شبیه به آن است. چگونه همه اعتراض و واکنش به همه این چیزهای وحشتناک پلیس انجام شده است مؤثر شما در حال حاضر ؟

آن و من می خواهم به ترک این کشور است. ما در یک دولت پلیس ما خودکامه رئیس جمهور با کرم خوردن مغز خود را.

تبلیغات:

صبر او یک مغز ؟

او مغز کرم ها آن را تقریبا از بین رفته اند. من نمی دانم. آن افسرده. من فکر می کنم که شده است وجود دارد بسیاری از پیشرفت. من می دانم که سیاتل را ممنوع کرده است گاز اشک آور و وجود یک قانون تصویب شده در Breonna تیلور نام. آنها می گویند که مشارکت مردم برای این حقوق مدنی راهپیمایی بزرگترین مشارکت مردم در حقوق مدنی سابقه در سراسر جهان است. مینیاپولیس اداره پلیس در حال برچیده شد و دوباره بهم وصل به خدمت به مردم امیدوارم. آن چهار پلیس که به کشته شدن جورج فلوید دستگیر می شوند بنابراین پیشرفت در حال ساخته شده است. با این که من فکر می کنم ما در حال تلاش برای از بین بردن صدها سال از نژاد پرستی نهادینه شده است رفتن به یک شبه اتفاق می افتد و وجود دارد مقدار زیادی از پول و قدرت در برابر نگه داشتن سازه های سفید برتری و مردسالاری.

آن را ترسناک زیرا پلیس که به کشته شدن فردی, خاکستری, دستگیر شدند, حتی اگر آنها نمی, یک روز در زندان است. یک سال بعد وقتی که همه چیز فوت کردن آنها نوع تضعیف و اجازه دهید آنها را بروید. بنابراین آن را مانند در حالی که من خیلی خوشحال هستم که افسران پلیس که به کشته شدن جورج فلوید و ترسو که به تماشای دستگیر شدند, من امیدوارم که این اتهامات ، من به عنوان خوانده شده چیزی در مورد شما دستگیر و شاهد نژادپرستی دست اول در حالی که در بازداشت است.

آه من سزاوار من بازداشت. من رو دستگیر انجام یک شوخی در نشان می دهد. که هیچ ربطی به رنگ پوست من است. من بود که یک f**king مجنون. حتی پلیس بود که “چرا شما انجام این کار؟”

تبلیغات:

من احساس می کنم اگر Ellen DeGeneres که شوخی الن نمی شود قفل شده است.

شاید که راست و درست است اما من یک f**king دیوانه وار.

آیا شما خوش برای برخی از تغییرات است که شما فقط نام?

من فکر می کنم تا. منظورم مردم در حال گرفتن پایین مجسمه از صاحبان برده مردم که سود کردن تجارت برده و کریستف کلمب که به کشته شدن بین سه میلیون و هشت میلیون Arawak سرخپوستان. مثبت وجود دارد چیزهایی که اتفاق می افتد. من فکر می کنم ما در یک نقطه اوج. آن را به نوک هر دو جهت اما مردم تا به حال به اندازه کافی. من فکر می کنم قدرت این است که قصد بازگشت به مردم است. ما در حال دیدن چقدر نژاد پرستی هنوز هم وجود دارد در امریکا, ثروت عظیم نابرابری که 400 ثروتمند آمریکایی خود بیشتر پول و ثروت بیش از 60 درصد از بقیه طبقه کارگر در امریکا است. من فکر می کنم که تمام این مسائل در حال آمدن است به نور و ما با داشتن این انقلاب است. این کشور که در آن همه صاحب اسلحه و این کمی خطرناک است. من می خواهم احساس امن تر داشتن یک انقلاب در فرانسه یا انگلستان فقط به خاطر مردم نیست بسته.

آره من نفرت اسلحه ، من فقط با خود اسلحه زیرا پلیس و مردم دیگر آنها را داشته باشد. اگر هیچ کس تا به حال آنها را من به آنها نیاز ندارد.

آره منظور من اگر دیوانه وار می شکند به خانه خود را, شما باید یک تقسیم دوم تصمیم پلیس وجود دارد می توانید در زمان به اعتقاد من در دفاع از خود. اما شما نمی نیاز به یک اسلحه که شاخه های از 1000 گلوله در یک . . . شما می دانید یک AR-15 شاخه 99, 100 گلوله در یک پالس تریگر. شما لازم نیست که برای دفاع از خود و یا شکار گوزن.

من فکر کردم این خنده دار بود زمانی که شما صحبت کردن در مورد چگونه “پلیس” به تلویزیون نشان می دهد مجموعه ای به رگی. من هرگز در مورد آن فکر.

آن را همیشه به من افتاد ، مانند ساخته شده است که این انتخاب ؟ شما می خواهم فکر می کنم به تماشای “پلیس” آن می شود مانند سنگ و یا کشور, s**t که آنها گوش دادن به. اما رگی? چه ؟

در حال حاضر که نشان می دهد این است که برای همیشه رفته است و من فکر می کنم که یک چیز خوب است. من تا به حال بسیاری از گفتگو با افسران پلیس صحبت کردن در مورد اینکه چرا آنها پیوست زور و جایی که آنها در حال آمدن از. بسیاری از آنها صحبت کردن در مورد چگونه است که نشان می دهد آنها را احساس مانند آنها اشتراک آنها پیوستن به چیزی بزرگتر از خود و رفتن آنها قادر به مانند مثل بروس ویلیس و یا برخی از s**t و تغییر جهان است.

آره آنها کیر کوچک, C-متوسط دانش آموزان که تماشای “پلیس” و آنها “مبلغ سرمایه گذاری شده.” آنها می خواهند به Jason Statham بدون کار کردن و یا غذا خوردن سالم. شما چاق, گوشتالو, Jason Stathams با بدبختی همسران و بچه ها و آنها می خواهند به f**king ، افراد طبقه کارگر و مردم فقیر را به خود احساس می کنید بهتر است که آنها بازنده است. نه همه آنها و نه همه آنها, همه می گویند که. نه همه آنها. شما می دانید چه f**k من صحبت کردن در مورد. آن را مانند آنها مسئول اعمال خود. آنها را با لفظ قتل است. خب آره که نمایش “پلیس” تبلیغات است. این نشان می دهد که قدرت دولتی را همیشه برنده خواهد شد و لگد کردن درب خود را و حلقه کردن انگشتان دست خود را.

به اصطلاح خوب پلیس در حال آنهایی که به تماشای دوستان خود را انجام همه بد s**t.

تمام چیزی که نیاز به برچیده شد و دوباره بهم وصل خدمت به مردم است. آنها خیلی ثروتمند و قدرتمند است. آنها مانند یک Hells Angels باند دوچرخهسواری. اتحادیه خود را مانند مافیا-اجرا اتحادیه های کارگری. آنها عمل کنند و اوباش, شما می دانید ؟ آن را مانند که توپاک نقل قول بدترین باند در جهان نیست Bloods یا Crips, این پلیس است.

و آنها نمی snitch.

آنها نمی snitch. آنها پوشش هر یک از دیگر. آنها یک Hells فرشته باند دوچرخهسواری. هیچ تفاوت.

ما نیاز به پال خواستار قطع بودجه دولت آنها. ما نیاز به تغییر. من فکر می کنم که چرا من اتصال به کل مفهوم “قانونی کردن همه چیز است.” چه داستان پشت “قانونی همه چیز” و آنچه که به شما چیست ؟

به خوبی آن را ندارد به معنای واقعی کلمه به معنی قانونی کردن همه چیز. بدیهی است که من نمی خواهم تجاوز یا قتل قانونی. آن را بیشتر در مورد قانونی غیر خشونت آمیز و رضایت طرفین بزرگسالان فعالیت های است که ما را به شادی. جنگ با مواد مخدر کاملا شکست خورده ما. آن را انجام مطلقا هیچ چیز برای جلوگیری از اعتیاد به مواد مخدر, آن را فقط به پلیس بهانه ای برای قفل کردن سیاه و سفید بچه ها پنج بار به عنوان بسیاری به عنوان آنها را سفید کودکان و نوجوانان حتی اگر ما مواد مخدر در همان نرخ تمام نژادها. پرتغال جرمزدایی تمام مواد مخدر و آنها شاهد کاهش اعتیاد به مواد مخدر و کاهش جرم و جنایت.

اما نه فقط مواد مخدر صحبت من در مورد کار جنسی بیش از حد. من صحبت کردن در مورد چیزهایی که به بزرگسالان شادی ساخته شده غیر قانونی تنها به افراد طبقه کارگر و مردم فقیر. میلیونرها و میلیاردرهای می تواند مواد مخدر و داشتن رابطه جنسی با کارگران جنسی و انجام تمام این فعالیت های لذت بخش و آنها را با آن به خاطر آنها دست نشانده کارشناسی ارشد که کنترل رشته. برای طبقه کارگر و مردم فقیر چرا ما باید همان دسترسی به چیزهایی است که ما را به شادی به عنوان بزرگسالان ؟ این دلیل است که آنها نمی خواهند ما به شادی است. آنها می خواهند ما را برای انجام چیزهایی است که ما را به شادی.

این واقعیت است که ماری جوانا است که هنوز هم غیر قانونی در بسیاری از کشورها و داروهای روانگردان و قارچ است که به طور طبیعی رشد در این زمین ها غیر قانونی است. آن را مانند که بیل هیکس چیزی آن را مانند به همین دلیل ما در ساخت داروهایی هستند که به طور طبیعی رشد غیر قانونی است ؟ این کمی غیر طبیعی است. در ضمن Pfizer هل دادن ، . . دوست من رفت و به ناتوانی و او گفت:, “هیچ کس در آن وجود دارد به صورت علف هرز هیچ کس در آن وجود دارد برای قارچ. هر کس در آنجا به صورت قانونی مواد مخدر. هر کس در آن وجود دارد برای Oxycontin, Percocet, Vicodin همه چیز که Pfizer, یک میلیارد دلار, شرکت آنها بزرگترین فروشندگان مواد مخدر در جهان, نه El Chapo.”

که دیگر چیزی که مردم تنها و تنها گروه هایی که جنگ با مواد مخدر مزایای DEA است که فاسد و کارتل های مواد مخدر که خشونت sociopaths زیرا هنگامی که شما را به دور چیزی که وجود دارد یک تقاضای طبیعی است که مردم می خواهند و شما آن را غیر قانونی است که تقاضا برای آن نمی شود آن را فقط می شود تحت فشار قرار دادند به زیرزمینی و می رود آن را به دست خشونت sociopathic جنایتکاران. اگر شما می خواهید برای از بین بردن کارتل های مواد مخدر و از بین بردن DEA همه ما را بهره مندی از یک جامعه آزاد. این نوع از جان کلام ویژه. سپس من به جان کالوین و زائران و ما چگونه به اینجا رسیدیم و چرا ما برای چیزهایی است که ما را به لذت. آن را اساسا این خشکه مقدس Calvinist مسیحیت که زائران مجبور کردن گلوی ما.

آره زائران وحشت زده هستند.

سپس فرزندان خود را ربوده یک دسته از آفریقایی ها از صدها سال پیش برای ساخت این کشور است و آنها به یک دسته از آمریکایی های بومی آبله و قتل آنها. این کشور یک s**tty تاریخ است. خوش به حال من, کمدی نشان می دهد! آماده به خنده.

راه شما را به جنگ با مواد مخدر بسیار مهم است چرا که بخش عمده ای از خانواده من بودند فروشندگان مواد مخدر و من در آن فوق العاده درنده عصر. بسیاری از اوقات ما فکر می کنیم که ما به دنیا به این s**t و این فقط تقصیر ما. اما در همان زمان آن چیزی بود که نیکسون ایجاد شده قادر به اهریمن جلوه دادن مردم سیاه و سفید. من هنوز خالی از سکنه است که نقل قول از مشاور سیاست که گفت: ما فقط نیاز به یک راه برای اهریمن جلوه دادن سیاه پوستان و هیپی در اخبار هر شب. پس از آن گاو**t.

مجموع bulls**t.

اجازه دهید فقط می گویند جو بایدن می شود انتخاب مناسب است ؟ او را در و او را با استیسی آبرامز او معاون رئیس جمهور است. آنها با هم و با شما تماس آنها درست است ؟ آنها می گویند, “نگاه, اریک, ما می خواهیم شما را قادر به شروع یک عاری از مواد مخدر شهرستان در امریکا است. شما انتخاب کنید دولت شما انتخاب شهر.” چه آن را مانند نگاه ؟

عاري از مواد مخدر شهرستان ؟ یا مانند غیر قانونی? قانونی مواد مخدر شهرستان ؟

من بد وجود دارد هیچ چیز مانند یک عاری از مواد مخدر. دیدن آنها حتی در مغز من! بله قانونی مواد مخدر شهرستان.

من یک سفر به لیسبون و ببینید که چگونه آنها آن را انجام دهد. اما مسئله دیگر در مورد مواد مخدر غیر قانونی و تقاضا برای آنها هنوز هم وجود دارد این است که زمانی که آنها در حال ساخته شده به طور غیر قانونی آنها پر از سموم و بسیاری از s**t. من می خواهم مطمئن شوید که هر کسی که دارای یک مشکل با اعتیاد به مواد مخدر می شود مناسب کمک کند. کسی که می خواهد به انجام مواد مخدر انجام می دهند تنظیم مواد مخدر است که در حال سم رایگان است که آنها در حال آموزش در مورد مواد مخدر, مانند, چه, مقدار مناسب را ؟ که در آن سلامت روانی خود را در. من فکر می کنم که اگر شما مشکلات روحی و روانی برخی داروها نباید در دسترس شما خواهد بود. اگر شما یک کودک, مواد مخدر باید در دسترس شما خواهد بود. آنها تنها باید در دسترس برای بزرگسالان است.

و مواد مخدر باید تنظیم شود. تفریحی مواد مخدر باید تنظیم شود به طوری که آنها در حال پر نشده با هر سموم است که به طور بالقوه می تواند به شما آسیب برساند. اگر شما انتخاب می کنید برای انجام هر گونه مواد مخدر شما باید Narcan در دسترس است. Narcan است پادزهر به هروئین. آنها سعی کنید به آن را غیر قانونی است. DEA می خواهد به آن را غیر قانونی به دلیل آنها می خواهند مردم را به مرگ از استعمال بیش از حد هروئین به طوری که آنها باید این آمار به طوری که آنها می توانید بروید “هروئین بد است” هنگامی که شما Narcan که درمان مصرف بیش از حد. من فکر می کنم آن را در مورد مواد مخدر آموزش و پرورش تنظیم مواد مخدر هرگز در نظر گرفتن بیش از شما می توانید رسیدگی هرگز در نظر گرفتن هر گونه اگر شما یک کودک و یا اگر شما مسائل مربوط به سلامت روانی و همیشه می دانم که خود را فروشنده همیشه می دانم که در آن شما در حال گرفتن از آن. اما در ابتدا من می خواهم به لیسبون, پرتغال یک کمی به ببینید که چگونه آنها در حال انجام آن است. آنها جرمزدایی همه مواد مخدر.

سپس شما باید سرمایه داران که فقط اسلاید درست می شود و مانند “هی اریک می تواند ما را در باز کردن کوکائین خارج شده که در آن همه مردم در ثبت نام در حال لباس پوشیدن مثل تونی مونتانا؟”

من فقط می خواهم مطمئن شوید که کوکائین آلی است و ما در حال رشد گیاهان خودمان. آن را خام با بنزین مانند غیر قانونی کوکائین است. چرا که مانند پرو جویدن برگ کوکا در همه زمان ها. زمانی که آنها صعود ماچو پیچو آنها جویدن برگ کوکا و آن را می دهد آنها را کمی بالا کمی وزوز. آن را مانند یک فنجان قهوه است. من فکر می کنم که این مشکل به خاطر پابلو اسکوبار و sociopathic خشونت مافیای مواد مخدر قطع آن با کودک ملین و سموم و روند آن را با بنزین است. که مسئله دیگری است. من فکر می کنم آن را بسیار تجربه متفاوت در حال جویدن برگ کوکا از خرناس کوکائین مخلوط با تمام این مواد شیمیایی. که یکی دیگر از چیزی که من را تشویق به مواد مخدر آموزش و پرورش به دلیل من فکر می کنم وجود دارد ارگانیک و سالم را تجربه کنند.

همچنین داروهای قانونی هستند. الکل و مواد مخدر است. قهوه و مواد مخدر است. تنباکو و مواد مخدر است. من می خواهم گفت, Pfizer ایجاد 9,000 مواد مخدر هستند که کاملا قانونی است. من فکر می کنم این هم یک تصور غلط است که تمام داروهای غیر قانونی هستند.

هر بار که من این گفتگو با کسی است که مبارزه با این ایده های اساسی من خودم صحبت کردن در مورد عموی من و homeboy. عموی من خواهد نوشیدنی هنسی و سمت کش رفتن هر ماشین در خیابان و سقوط در خواب, مست, با شلوار خود را پایین. او homeboy که تنها دودی علف های هرز می توان در این پارک انجام کشش یو پی اس های روز بعد مراقبت از خود و خانواده و زندگی خود را زندگی است.

راست.

اما یک غیر قانونی است و شما فقط می توانید به راحتی خرید در هر نقطه در این کشور است.

من هم به مردم وجود دارد تفاوت بین استفاده از مواد مخدر و سوء مصرف مواد مخدر. حتی با Hennessy, اگر من فقط یک زن و شوهر از Hennessy خوب است. اگر من فقط بیرون رفتن در تعطیلات آخر هفته و نوشیدن برخی از Hennessy خوب است. اگر من نوشیدن هنسی در 7:00 صبح و من آن را بنوشید برای 12 ساعت بعد و سپس آن را خوب است. این که چگونه من احساس می کنم در مورد مواد مخدر بیش از حد. اگر شما آنها را یک بار در در حالی که در تعطیلات آخر هفته شما مراقب باشید با مصرف خود را, آن را مانند هر چیز دیگری. آن را مانند کیک. اگر شما عادت به خوردن یک کیک این جشن تولد خود را هر چه. اگر شما عادت به خوردن 10,000 کیک یک روز پس از آن شما در حال رفتن به برخی از مسائل مربوط به سلامت وجود دارد رفتن به یک مشکل. زندگی است که در مورد تعادل است. چه نوشیدنی خود را انتخاب چیست ؟ شما مانند هنسی?

غاز خاکستری. من ودکا مرد چون ودکا نمی دهد من hangovers.

آره, من می توانم f**k با Hennessy. من استفاده می شود به نوشیدن هنسی در 20s. من آن را دوست ندارم دیگر.

آره من 20s از بین رفته است. مانند نوشیدنی مناسب برای خود را در 20s خود را با رجعت نیوجرسی خود را بوت کات شلوار جین جدید خود را نیروی هوایی آنهایی که خود را Hennessy. شما آماده برای رفتن. در حال حاضر این هیچ خوب است. در حال حاضر از آن ودکا و من برای جلوگیری از قبل از 10:00.

یا شما نمی خواهد از خواب بیدار روز بعد.

من دوست دارم که چگونه شما بحث در مورد قانون اساسی و مردم چگونه عمل می کنند مانند آن را به برخی از بی عیب و نقص مقدس سند که نیست ایجاد شده توسط یک دسته از نژادپرستانه صاحبان برده.

دقیقا. حتی توماس جفرسون که متعلق به بردگان حتی توماس جفرسون بود “با سلام شما باید از این به روز رسانی هر 50 سال است. این کار فقط برای ما در حال حاضر در سال 1776.” پس از آن معنا نیست که ما مثل شما گفت, مقدس. آن را پر از نقص آن را ضعیف نوشته شده است آن را به یک ظرف غذا. آن اغماض بردگی و زندان است. این ظروف سرباز یا مسافر. من نمی پرستش آن است. مردم فقط انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه اصلاحات در خدمت دستور کار خود. آنها را نمی دانید, هر, 30 آنهایی 40 آنهایی که دیگر. این ظروف سرباز یا مسافر.

بنابراین بسیاری از این سیاستمداران با خود پرچم پین. آن را مانند yo اگر من باید برای به روز رسانی آی فون من هر 30 f**king دقیقه چرا می تواند به شما به روز رسانی این پیر a*s سند ؟

دقیقا دقیقا. این ظروف سرباز یا مسافر. این یک f**king ظروف سرباز یا مسافر.

یک پسر مثل من, من می توانم در آن کار می کنند چرا که من می خواهم لغو بیش از حد s**t. مثل شما می دانم که آنها بزرگ, وب کم, Fila کفش ورزشی ؟ من لغو آنها. کسانی که چاق دلپذیری, Fila را با یک گریبانگیر تنها.

آره خلاص شدن از شر آن کفش. من می خواهم که شما برای اولین بار که بالا چیزی. تمام s**t در امریکا که چه شاشیدن شما.

سپس ما به نژادپرستی نظاممند.

درست پس از Fila از بین رفته اند.

در پایان نشان می دهد شما باید این prank call قطعه که خنده دار بود بیش از حد. شما می توانید کمی بحث در مورد آن را بدون دادن آن دور ؟

آره من شوخی تماس یک مادر. من کسی تلفن همراه از جمعیت و شروع به انجام خودکار پر کردن و من فقط می گویند هر آنچه خودکار پر می گوید به مادر و یک دیوانه اجرای حکم است که باعث می شود هیچ حس. من شروع به ارسال پیامک به مخاطبان عضو را در زمان واقعی است. آنها هیچ ایده, مامان شروع ناجور مانند “چه f**k می گذرد؟” من تا به حال بچه واقعا از عجایب است.

آیا شما که از طریق کل تور?

کل تور من هر شب آن را.

چه چیزی شما را در کمدی در حال حاضر ؟ صنعت خود را با داشتن لحظه ای که آن را می آید به نژاد و زبان. من صحبت کردن در مورد سفید کمدین استفاده از کلمات نژادپرستانه یا N-word. آیا ما نیاز به قرار دادن این محدودیت در کمدین?

من فکر می کنم همه چیز به خصوص کمدی پایین می آید به اجرا در آمد. من فکر می کنم آن را به طور کامل مورد به مورد. من فکر می کنم آن را در مورد چه کسی گفته است ؟ چه آنها از نقطه نظر ؟ چه نقطه آنها در حال ساخت ؟ من بسیار با احتیاط از سانسور. من معتقدم در آزادی بیان و آزادی بیان به معنی آزادی بیان برای همه مردم از جمله کسانی که با شما موافق نیست. بیشتر شما محدود و بیشتر ما هستیم که بیدار شد فکر کردم پلیس در مورد آن اعتقاد تنوع به معنی نه فقط تنوع نژادی اما این به معنی اعتقاد به تنوع فکر می کردم. این تنوع فکری که باعث می شود ما به عنوان یک ملت است. اگر شما شروع به سانسور مردم و شنیدن آنها را, شما ممکن است مانند آنها چه میگویند اما آنها حق دارند به آن می گویند. بنابراین من بسیار بسیار با احتیاط از سانسور.

کمدی به خدمت خام است. آن را مانند دارو است. شما نمی خواهید برای رقیق کردن آن شما نمی خواهید به آب آن پایین است. این یک راه به دنبال و پردازش فاجعه و مقابله با فاجعه و درمان زخم های خود را. اگر شما آب در آن شما در حال انجام یک زیانی به مخاطبان است. من قصد ندارم به خود سانسور کردن خودم. من قصد دارم برای همیشه متعهد به انتخاب من. من قصد ندارم به عذر خواهی برای من انتخاب کند. من باور نمی کنم که چون همه چیز پایین می آید به قصد. اعمال شما امتیاز مثبت یا منفی karmic مسئول اقدامات خود را تعریف شده است با قصد. است قصد خود را به مخرب و صدمه دیده مردم ؟ پس از آن که نه خیلی سرد. اگر قصد شما این است برای آموزش مردم و به چالش کشیدن تفکر خود را? که سرد است. است که آن را به از بین بردن وضعیت موجود ؟ که سرد است. کسانی که نیت خوب. من فکر می کنم اگر شما قصد این است که مردم را به خنده و چالش مردم را به فکر می کنم آن را خوب به نگه داشتن ذهن باز به نظرات مردم که شما نمی بینید که قبل از. من فکر می کنم که سالم است.

آخرین چیزی که طرفداران می خواهند بدانند این است که “The Eric Andre Show” به آینده ؟

بله فصل 5 در حال آمدن است در پایان سال است. ما فقط می شد تبادل آن در حال حاضر.

“Eric Andre: همه چیز قانونی” است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>