آمدن بانکی سقوط را مالی بدبختی ناشی از کوروناویروس حتی بدتر

میلیون ها نفر از آمریکایی ها دچار مالی بلند مدت درد به دلیل رکود اقتصادی و سقوط از سپتامبر سال 2008 است. در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس است تحمیل درد اضافی بر روی میلیون ها نفر از آمریکایی ها و UC برکلی قانون پروفسور فرانک Partnoy — در یک جدی مقاله آتلانتیک ژوئیه/اوت سال 2020 موضوع — هشدار می دهد که یکی دیگر از بحران بانکی رو به افزایش است.

“پس از چند ماه زندگی با این بیماری همه گیر کوروناویروس” به 53 ساله Partnoy توضیح میدهد: “شهروندان آمریکایی به خوبی آگاه از تلفات آن را گرفته در اقتصاد: شکسته زنجیره تامین رکورد بیکاری شکست کسب و کارهای کوچک. همه این عوامل جدی هستند و می میره ایالات متحده در رکود طولانی مدت. اما یکی دیگر از تهدید به اقتصاد بیش از حد. این کمین در ترازنامه بانک های بزرگ و این می تواند زمین شناسی. تصور کنید اگر در علاوه بر این به تمام عدم قطعیت در اطراف گیر شما از خواب بیدار یک روز صبح برای پیدا کردن که در بخش مالی سقوط کرده بود.”

تبلیغات:

Partnoy در ادامه توضیح می دهد که چرا او معتقد است که امکان. بانک ها با توجه به Partnoy “آموخته است که چند درس از” این “فاجعه” از “سال 2008 سقوط” و “قوانین جدید در نظر گرفته شده برای نگه داشتن آنها را از مصرف بیش از حد خطر را به انجام این کار نشد. به عنوان یک نتیجه, ما می تواند در پرتگاه سقوط دیگر یکی متفاوت از سال 2008 کمتر در نوع نسبت در درجه. این یکی می تواند بدتر شود.”

در سال 2010 Partnoy یادداشت کنگره گذشت Dodd-Frank Act “برای جلوگیری از بحران است.” اما یک ابزار مالی است که با توجه به Partnoy تبدیل به مشکل چیزی است که شناخته شده است به عنوان یک CLO یا “وثیقه وام تعهد” — به اشتباه با یک CDO یا وثیقه تعهد بدهی.

“پس از بحران مسکن,” Partnoy یادداشت “subprime CDOs به طور طبیعی سقوط کرد. تقاضا معطوف به مشابه — و به همین ترتیب مخاطره آمیز — ابزار یکی است که حتی یک نام مشابه: CLO یا وثیقه وام الزامی است. یک CLO پیاده روی و مذاکرات مانند یک CDO اما در محل وام های ساخته شده به خریداران خانه وام های ساخته شده برای کسب و کار — به طور خاص مشکل کسب و کار. CLOs بسته نرم افزاری با هم به اصطلاح قوی تر وام subprime وام مسکن از شرکت های بزرگ جهان است. این وام به شرکت هایی که اشباع استقراض خود را و دیگر نمی تواند به فروش اوراق قرضه به طور مستقیم به سرمایه گذاران و یا واجد شرایط برای وام بانک های سنتی.”

تبلیغات:

Partnoy معتقد است که CLOs شده اند “ستایش توسط فدرال رزرو صندلی جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برای حرکت خطر اهرمی وام خارج از سیستم بانکی است.” اما با توجه به Partnoy این بدان معنا نیست که آنها نمی مخاطره آمیز است.

Partnoy پیچد تا او آتلانتیک مقاله در یک مشکل توجه و هشدار داد که مشکلات مالی ناشی از کوروناویروس همه گیر می تواند حتی بدتر اگر بزرگ بانک ها مجاز به خطرناک خطرات.

“اگر ما موفق به آن را از طریق سال آینده بدون بیدار شدن از خواب به یک سقوط ما باید در پیدا کردن راه های پیشگیری از بانک های بزرگ از رفتن همه در شرط آنها نمی توانیم به از دست دادن” Partnoy توضیح می دهد. “شانس خود را — و ما —را در برخی از نقطه اجرا شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی