جامعه یکی از مبتکر ترین نشان می دهد در تلویزیون تاریخچه. آن را فقط شروع به جریان در Netflix بکشد.

چند تلویزیون نشان می دهد که زندگی من را تغییر داد مثل جامعه است.

که برای تلفن های موبایل مانند مبالغه, من می دانم, اما آن را واقعا نمی. طنزهای مورد یک گروه از دوستان مطالعه در یک جامعه که به سرعت آزاد شد wheeling, تقلید مسخره امیز از تقریبا تمام فرهنگ پاپ یکی از مورد علاقه من نشان می دهد از آن دوران و زمانی که من یک جوان منتقد آن را به من کمک کرد تدوین بسیاری از راه های که من فکر می کنم در مورد تلویزیون.

من بررسی هر قسمت از نشان می دهد برای اولین بار در پنج فصل در کار در a. v. Club, و انجام این کار باعث زندگی حرفه ای من به منفجر شود. آن را 100 درصد درست است که من نمی خواهد در اینجا نشسته با نوشتن این کلمات به شما در حال حاضر اگر نیست آن را برای جامعه. عمیق در داخل نشان می دهد داستان در مورد شکسته اما خوب مردم در تلاش برای ایجاد هر یک از دیگر تمام شد یک داستان است که من — و سپس مقدار زیادی و تعداد زیادی از افراد دیگر — را برانگیخت و در تلاش برای گرفتن شادی از آن ساخته شده من احساس می کنم که من پیدا کردم من انتقادی صدا.

اما من می دانم که “من می خواهم به درک بهتر امیلی VanDerWerff حرفه ای” شاید نیست بزرگترین قلاب به شما به تماشای تلویزیون را نشان می دهد. بنابراین اجازه دهید من توضیح دهید — اجازه دهید او توضیح دهید! — چرا جامعه نگه می دارد تا به عنوان چیزی بیش از یک فرقه طنزهای به عنوان چیزی خنده دار و کبود و واقعی است که شما باید کاملا بررسی کنید بین خود و دیگر طنزهای binges.

(و اگر شما در حال حاضر به فروش آن به تازگی در دسترس در Netflix بکشد در حالی که آن باقی می ماند در دسترس اصلی آن جریان از Hulu به عنوان به خوبی.)

جامعه پخش از سال 2009 تا 2014 در NBC با ششمین و آخرین فصل پخش بر روی صفحه نمایش یاهو در سال 2016. (به یاد داشته باشید زمانی که یاهو بود رفتن به تلویزیون؟) در آن زمان که آن معروف شد سه چیز است: مفهوم قسمت (که در آن نشان می دهد خواهد خندق آن قضیه اساسی به نفع یک طنز چرخش در برخی دیگر از نوع کاملا) یک هار فرقه fanbase و رتبه های پایین. (این نشان می دهد همیشه برنامه ریزی شده علیه مگا-hit The Big Bang Theory, و این دو را نشان می دهد’ تعداد … آیا مقایسه نیست.)

مفهوم قسمت شد دلیل من خیلی سخت است برای جامعه. نشان می دهد و در فصل اول آن است اکثر طنزهای مانند نخ ریسی 25 قسمت در مورد شخصیت های یادگیری به عشق گریندیل کالج (داستانی مدرسه ای در کلرادو). اما در اواخر که فصل اول نشان می دهد انداخته “جنگ های مدرن” یک فیلم اکشن طنز در مورد یک بازی پینت بال به گسترش در سراسر گریندیل پردیس که به طور همزمان نشان داد دو شخصیت hooking تا برای اولین بار.

و اینترنت (یا حداقل بخش هایی از اینترنت من آویزان کردن) منفجر شد. نشان می دهد زمین کامل یادگار ’80s, اکشن سینما چیزی بود که شما قرار نیست که قادر به انجام این کار در یک تلویزیون طنزهای تلویزیونی.

در جامعه‘s فصل دوم — نمایش بهترین, حتی اگر آن را کمی بیشتر همه جا از اول — “جنگ های مدرن” آن شد قالب جدید. حتی در قسمت ظاهرا در مورد دانشگاه shenanigans جامعه را ارائه دهد تا برخی از نخست حماقت به عنوان زمانی که یک قسمت در زمان گردش به چپ و ناگهان پرتاب چشمگیر صحنه تعقیب از طریق یک پتو و بالش فورت. وجود دارد stop-motion کریسمس فوق العاده و Dungeons & Dragons بازی و homages به فیلم My Dinner With Andre. آن شگفت انگیز بود تلویزیون.

پس از آن فصول به خصوص فصل چهار که ناامید کننده طبیعت ما را در یک دقیقه — هرگز کاملا رسیده که سطح بالایی دارد اما چیزهای شگفت انگیز در فصول سه و شش ، و حتی زمانی که نشان می دهد به حال کردن قسمت یک گروه بازیگران که شامل Joel McHale راست به عنوان او شروع به منفجر کردن, Donald Glover راست قبل از او منفجر و Alison Brie در آغاز زندگی حرفه ای خود را — که صادقانه فقط برای استارت بدان معنی است که حداقل شما می توانید برخی از خنده دار خط خواندنیها را به خانه.

جامعه‘s خلاق تیم بود حیاتی به شهرت خود را برای نوآوری است. خالق دن هارمون بود که همیشه یک قهرمان انسان, اما او را به عنوان خوب به عنوان کسی که در تاریخچه تلویزیون در آینده با عجیب و غریب ریف در فرهنگ پاپ و طنزهای استعارههای. زمانی که او از کار اخراج شد جلوتر از جامعه‘s فصل چهارم (او rehired برای نهایی دو) آن را تقریبا به عنوان یک درس در چه گره خورده است برخی از نشان می دهد در حال به صدای خود را. علاوه بر این ،

و در آن سه فصل اول نشان می دهد مدیران ارشد بودند جو و Anthony Russo — یک.k.یک. بچه ها پشت دو کاپیتان امریکا فیلم و دو Avengers فیلم (که در نگه داشتن کار جامعه آلوم به فیلم های خود را). توانایی خود را به میمون بزرگ-بودجه فیلم بر روی یک شبکه تلویزیون بودجه فرود آمد و آنها را مارول گیگ.

وجود عناصر جامعه که بازی متفاوت به چشم مدرن و به ویژه جاذبه بین رشد-باسن بزرگسالان جف (McHale) و واقعی-18-سال-که-به-نمایش-شروع آنی (بری). آن را به خود جلب کرد مقدار زیادی از انتقاد که شد اما این نقش متفاوت در نور از آیات در مورد هارمون را آزار و اذیت جنسی یک جوان کارمند در خود نویسندگان ، (او پس از عذرخواهی در یکی از چند واقعا نمونه عذر خواهی از #MeToo عصر.) و این نشان می دهد تلاش برای گفتن جوک ها در مورد مسابقه می تواند … کمی تن-ناشنوا به سخاوتمندانه.

اما جامعه‘s انگشت شماری از misfired جوک و عاشقانه plotline که هرگز واقعا رفت و در هر نقطه نفی نمی آن را از یکی از همه زمان بزرگ تلویزیون sitcoms. آیا فقط تماشای جامعه چون من آن را دوست دارم. سازمان دیده بان آن را اگر به معنای واقعی کلمه هر چیزی که من در بالا نوشتم — حتی فقط کلمات “Donald Glover” — باعث می شود شما فکر می کنم شما ممکن است آن را دوست دارم شما تقریبا به طور قطع خواهد شد.

جامعه در دسترس است به جریان در Hulu و در Netflix بکشد. ما هنوز در انتظار این فیلم.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>