شرکت ها می خواهند به استفاده از تکنولوژی RFID به مطمئن شوید که کارکنان در حال شستن دست های خود را


A nurse washing their hands in a sink next to a sign that says "Please wash your hands."

گتی ایماژ به علاوه.

این مقاله بخشی از حریم خصوصی در این بیماری همه گیردر یک زمان آینده سری.

به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus کارشناسان می گویند که ما نیاز به برخی از فرم تماس با ردیابی: یک راه برای ردیابی کسانی که دارای بیماری های که در آن آنها رفت و قبل از تشخیص و با آنها ممکن است به تماس. به این منظور انواع احزاب از تکنولوژی غول های مثل اپل و گوگل به دولت مانند کسانی که از کره جنوبی و سنگاپور در حال توسعه سیستم های که با استفاده از بلوتوث و GPS data برای نظارت بر حرکات جمعیت وسیع تر.

اما به عنوان اقتصاد بازگشایی و مردم بازگشت به کار بسیاری از کارفرمایان خصوصی باید صمیمی تر و کوچکتر در مقیاس فرم ردیابی محل خود را برای نظارت بر کارکنان’ حرکات درون اتاق. با توجه به شرکت هایی که ارائه این فن آوری ده ها کارخانه ها و بیمارستان ها در سراسر کشور در حال حاضر با توجه به استفاده از مدالها و مچبند برای پیگیری اینکه آیا اعضای هیات تمرین های اجتماعی فاصله و حتی این که آیا آنها در حال شستن دست های خود را یا نه. از جمله محل-سیستم های ردیابی وجود داشته است قبل از اینکه در بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان, اما آنها در حال حاضر آماده به گسترش به سایر صنایع به عنوان کارفرمایان تلاش برای بازگشایی دفاتر خود و کارخانه ها بدون ایجاد یک تجدید شیوع ویروس. آنها حتی می تواند کمک به ردیابی گسترش بیماری های عفونی در محیط های شلوغ مانند بیمارستان ها و کنفرانس های علمی.

تلفن تماس مبتنی بر سیستم ردیابی پیشنهاد شده توسط اپل و گوگل را افزایش می دهد, روشن, سوال در مورد حریم خصوصی کاربر, اما آن را نیز با استفاده از ناشناس داده است که بسیاری از برنامه های در حال حاضر جمع آوری و تجزیه و تحلیل و فروش به تبلیغ. کوچکتر سیستم های در مقیاس است که به زودی وارد محل کار از سوی دیگر ارائه خواهد شد بسیاری از کارفرمایان خصوصی با نوع جدیدی از اطلاعات در مورد چگونه کارکنان خود را حرکت در اطراف و ارتباط برقرار کردن با یکدیگر.

بسیاری از این استفاده از سیستم های شناسایی فرکانس رادیویی یا RFID, تکنولوژی است که نه دقیقا ، فروشگاه های خرده فروشی و تولید کنندگان باید با استفاده از آن پس از حداقل 1980s به مسیر حمل و نقل و جلوگیری از دزدی از مغازه و شما همچنین می توانید آن را پیدا کنید در ابزارهای مانند تماس با ما تلفن می گذرد و سکسی ایرانی -دستگیری مچ پا مانیتور. به مراتب محدود تر از ماهواره های مبتنی بر فن آوری مانند GPS, RFID شبکه به طور معمول متشکل از فردی برچسب ها متصل به قطعه از کالا مانند تی شرت یا جوراب. اگر یک تگ پاس در عرض چند پا از یک گیرنده قرار دارد برای مثال در خروج از فروشگاه و سیستم تشخیص حرکت آیتم و هشدار مدیریت فروشگاه اغلب با تنظیم کردن زنگ.

شرکت هایی که در بازار این تکنولوژی به بیمارستان ها شامل راه اندازی مانند CenTrak, SwipeSense و Proventix که در مجموع کار در بیش از 100 امکانات. عرضه آنها در بیمارستان ها با RFID فعال راحتي برای هر یک از کارکنان و این تسمه یا طناب و سپس ردیابی کارمند نزدیکی به خوانندگان قرار داده شده در کنار درب آستانه soap dispensers و غرق می شود. این تسمه یا طناب ضبط زمانی که پرستاران ورود و خروج از اتاق بیمار و اینکه آیا آنها شسته دست خود را قبل و بعد از انجام این کار و همچنین به عنوان که آیا آنها با استفاده از صابون و ضد عفونی کننده دست زمانی که آنها شسته دست خود را (و یا حداقل خود قرار داده تسمه یا طناب در نزدیکی سنسور). سیستم پس از آن تولید گزارش در هر عملکرد کارکنان برای مدیریت به بررسی.

ایده این است که کارگران خواهد بود به احتمال زیاد به دنبال بهداشت دستورالعمل اگر آنها می دانند که کارفرمایان خود را در حال پیگیری آنها. یک بیمارستان نمی تواند دقیقا پرداخت کسی که ایستاده در حمام تمام طول روز به تماشای پرستاران در آمده و اما اگر کارگران به طور منظم دریافت پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد شستن دست و عادات آنها ضربه محکم و ناگهانی به شکل به جای خطر مواجه نظم و انضباط از سرپرستان خود را. (بهداشت دست شد یک مسئله حیاتی در بیمارستان ها حتی قبل از coronavirus: طبق برآورد به عنوان بسیاری از آنجا که 70 درصد از عفونت های قراردادی در بیمارستان ها می تواند اجتناب شود اگر کارکنان به دنبال اولیه بهداشتی پروتکل.)

“ما می دانیم که جنبش که در آن کارکنان به طوری که ما می توانید انجام دهید کار تجزیه و تحلیل” گفت: Felicia بوید سخنگوی Proventix که باعث می شود یک سیستم به نام nGage. “ما شکستن آن را به صورت جداگانه به طوری که مدیران می دانند که افراد به خوبی انجام می دهند و آنهایی که کم انطباق. هیچ راه خوبی برای تغییر رفتارهای اگر ما می تواند & t دریافت کنید که اطلاعات فردی و همکاری با مدیران برای شناسایی کسانی که ممکن است نیاز به برخی از تشویق.”

هر چند بیمارستان ها اغلب استفاده از nGage برای نظارت بر شستن دست عادات بوید گفت: داده های جمع آوری شده نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری که آیا پرستاران سفر کرده بود اتاق با بيماران شناخته شده به بیماری های عفونی و اینکه آیا آنها تا به حال شسته دست خود را پس از انجام این کار است. مدیریت همچنین می تواند با استفاده از اطلاعات فراتر از حوزه بهداشت هر چند—به عنوان مثال برای تعیین اینکه آیا برخی از پرستاران یا پرستار را در حال گذراندن بیش از حد یا بیش از حد زمان کمی بر روی بازدیدکننده داشته است بیمار.

این اجتماعی فاصله مانیتور به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به جزئی رونق صنعت خود را.

بوید گفت: شرکت در مذاکرات به نصب nGage در دو بيمارستان پس از گسترش ویروس abates و همچنین گفت: این شرکت به دنبال در حال گسترش به دیگر امکانات از جمله خانه های سالمندان و زندان. یک بارسلونا, اسپانیا در بیمارستان است و در عین حال تست یک سیستم است که نیاز به کارکنان به شستن دست های خود را قبل از باز کردن درب به اجازه دهید آنها را به اتاق بیمار یا مراقبت ويژه.

بزرگتر RFID شرکت هایی که ارائه ایمنی راه حل در حال حاضر تجهیز نشدن فن آوری خود را برای ترویج اجتماعی فاصله در پی این ویروس. گورخر, بزرگترین RFID و دارایی-ردیابی شرکت در جهان گفت: در یک مصاحبه تلفنی که این هفته ها دور از انتشار یک “MotionWorks نزدیکی راه حل” است که ارائه کارفرمایان با خانه تماس با ردیابی از طریق بلوتوث-تلفن مبتنی بر برنامه و یا بلوتوث “چراغ” است که می تواند متصل به کارگران لباس. سیستم تولید خواهد بود تا به دقیقه به دقیقه گزارش که در آن کارکنان آمده بود به نزدیکی با یک دیگر و برای چه مدت و حتی می تواند کارگران را’ تلفن ارتعاش اگر آنها بیش از حد نزدیک.

“ما تا به حال یک سراسیمگی از فعالیت های ورودی و سوالات گفت:” تام Bianculli شرکت افسر ارشد فناوری. Bianculli گفت که او نمی تواند به اشتراک گذاری این نام از مشتریان گورخر کار با اما شرکت توسعه راه حل های ردیابی در گذشته برای بوئینگ و جگوار و NFL. یکی دیگر از شرکت RFID راه حل جهانی گفت: این کار با آی بی ام برای توسعه ردیابی مدالها را برای برخی از کارخانه طبقه; مدالها خواهد هشدار کارکنان زمانی که آنها بیش از حد نزدیک به یک دیگر و یا وارد یک اتاق با بیش از حد بسیاری از مردم در آن است.

به عنوان بیشتر و بیشتر در محل کار و بازگشت به کار در چند ماه آینده, این, اجتماعی, فاصله مانیتور به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به جزئی رونق صنعت خود: بلومبرگ در خبری گزارش داد که فورد برنامه ریزی شده برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله با داشتن آن کارگران پوشیدن RFID مچبند طراحی و توسعه توسط درخشنده RFID که وزوز زمانی که یک کارگر بیش از حد نزدیک به یک همکار و نیز ارائه سرپرستان با هشدار در مورد کارکنان بودند که تجمع با هم در گروه های بزرگتر. یکی دیگر از شرکت Guard RFID منتشر شده یک پست وبلاگ و جزئیات خود را چگونه تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “کنترل عفونت در محل کار” از جمله از طریق استفاده از پوشیدنی تگ های RFID که “زنگ که برچسب گذاشته شده توسط افراد در مجاورت نزدیک به یکدیگر است.” (Guard RFID و تابشی هر دو کاهش یافته است به نظر در سرمایه گذاری های خود را به اجتماعی فاصله راه حل.)

هنوز هم وجود دارد بسیار کمی تحقیق اجتماعی فاصله راه حل های این شرکت ها, بازاریابی, اما مطالعات گذشته نشان داده اند که RFID مدالها می تواند در کوتاه مدت بهبود بهداشت دست. یک مطالعه از یک بیمارستان در بنگلور یافت “افزایش قابل توجه” در ضد عفونی کننده دست استفاده در میان یک گروه مجهز به RFID انتقالها. این معلوم نیست که آیا این سیستم می تواند به پرورش دراز مدت تغییرات در رفتار کارکنان ، بیشتر در عمق مطالعات نشان داده اند که از مزایای این افزایش ناپدید می شوند پس از سیستم ردیابی شده است در محل برای بیش از یک سال است. علاوه بر این روشن نیست که RFID می تواند همیشه متکی به یک تصویر واقعی از کارکنان بهداشتی و عادات. یک مطالعه از Proventix را nGage یافت که در حالی که تسمه یا طناب دستگیر شده حدود 90 درصد از پرستاران حرکات و شستن دست اقدامات در یک آزمایشگاه تنظیم دقت آن کاهش یافته و به حدود 50 درصد در یک زندگی واقعی آزمایش بالینی معنی آن تنها اسیر هر نمونه از یک پرستار وارد اتاق و یا شستن دست های خود را.

این فن آوری RFID هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج در محل کار از همه صنایع به این همه گیری همچنان ادامه دارد و حضور آنها می تواند منجر به تغییرات پیش بینی نشده در روابط بین کارفرمایان و طبقه کارگر است. این سیستم ها نه به عنوان غنی از داده ها به عنوان اپل-گوگل برنامه ای که قادر خواهد بود به دنبال افراد آلوده به آنها گذشتن از تمام شهرستانها, اما آنها هنوز هم می تواند به کارفرمایان اجازه می دهد برای نظارت و تجزیه و تحلیل رفتارهای که قبلا تقریبا غیر ممکن است برای پیگیری.

در زمان کارفرمایان می تواند با استفاده از آن داده ها به عنوان بهانه ای برای تنبیه و یا اخراج کارکنان به دلایل دیگر می گوید: Alexandra Mateescu یک محقق در اطلاعات و جامعه پژوهش موسسه. آمازون و خارج او اشاره کرد در حال حاضر شروع اندازه گیری کارمند دما با استفاده از دماسنج اسلحه در کارکنان خود را ارسال صفحه اصلی کسانی که به درجه حرارت بالا حتی اگر نه هر کسی که COVID-19 را با ارائه یک تب.

“اگر کارفرمایان در حال پیگیری کارکنان به مطمئن شوید که آنها اجتماعی فاصله به درستی این واقعا به معنی زیادی اگر محیط را ندارد, اجتماعی فاصله در واقع آسان” گفت: Mateescu. “این یک سوال از جایی که این احتمالا می تواند punitively انتقال مسئولیت برای ایمنی بر روی کارگران خود را دارند.”

بدون شک وجود دارد که بهداشت دست و اجتماعی فاصله ضروری برای کاهش گسترش coronavirus و جلوگیری از شیوع آینده. اما مداخلات مانند RFID معرفی شده برای محافظت از ایمنی کارگر و محافظت در برابر ویروس هنوز هم محل را در چارچوب نامتوازن ارتباط بین کارفرمایان و کارکنان خود را. با توجه به تیره علم در مورد آنتی بادی و جدول زمانی برای توسعه و توزیع واکسن به نظر می رسد ممکن است که بیمارستان ها و کارخانه ها ممکن است نیاز به استفاده از اجتماعی فاصله تکنولوژی برای سال آمده است. تا زمانی که این بیماری را شکست داد Mateescu می گوید: وجود دارد هیچ گفتن چه کارفرمایان ممکن است انجام این کار با داده های جدید به دست آوردن آنها تحت نظارت کارگر ایمنی و بهداشت عمومی.

“بسیاری از ردیابی از کارگران اتفاق می افتد تحت موضوع ایمنی کارگر و یا حصول اطمینان از کارگران هستند و نه مجروح شدن و یا صدمه زدن به خود,” او گفت:. “اما حد و مرز بین آن و با استفاده از داده های در راه است که تنبیهی و یا منفی هستند سخت برای ایجاد.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>