شرکت مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور میلیون ها نفر در coronavirus کمک او به عنوان خواست عربستان به قطع کمک

هنر Laffer یک دیرین مشاور اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست جمهوری خواهان در برابر بودجه اضافی coronavirus امداد حتی به عنوان یک شرکت که او در آن برگزار سهام نقد در در ده ها میلیون نفر در کسب و کار کوچک کمک کند.

Laffer که نکردم ایده “trickle-down اقتصاد” و توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن در کاهش مالیات و coronavirus تسکین به نام برای رئیس جمهور و حمله داعش به “برش [coronavirus] صرف” در نامه منتشر شده در ژوئن 16.

تبلیغات:

“وجود دارد هیچ محدودیتی به علت ارزش دارد اما محدود به افراد دیگر پول” در این نامه خطاب به تهمت و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و امضا شده توسط 20 برجسته جمهوری خواهان از جمله Laffer همکار تهمت مشاور استفان مور و مالیاتی-کاهش zealot Grover Norquist گفت. “داخل-the-کمربندی جمعیت دروغ خواستار این تریلیون ها دلار یک محرک’ به اقتصاد است. اما دولت می تواند تنها با دادن پول به برخی افراد به عنوان نوبل-اقتصاددان و برنده جایزه میلتون فریدمن تدریس همه ما بسیاری از سال پیش با گرفتن پول از دیگران است.”

اما یک شرکت است که در آن Laffer متعلق به سهام و در خدمت به عنوان یک مدیر برای سال تا به حال هیچ مشکل “گرفتن پول از دیگران” هنگامی که آن را اعلام کرد و آن را دریافت نزدیک به 20 میلیون دلار در بخشایش وام زیر چک Protection Program (PPP). (افشای: سالن دریافت PPP وام برای حفظ کارکنان ما و مستقل روزنامه نگاری در 100٪.)

Laffer خدمت در هیئت مدیره در GEE از گروه های ارائه دهنده از نیروی انسانی و منابع انسانی راه حل تا مارس. Laffer شده بود در هیئت مدیره پس از 2015.

تبلیغات:

در پایان سال گذشته Laffer به نظر می رسد که برگزار شد حدود 154,000 در GEE گروه سهام در این شرکت قیمت بسته شدن از $0.39 هر سهم در دسامبر. 23 با توجه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده. سهام دارایی شد در علاوه بر این به $26,000 در سهام جایزه های او به دست آورده از این شرکت در سال گذشته است.

و منابع قابل توجهی هستند. این شرکت تا به حال بیش از 13 میلیون سهام ممتاز معنی Laffer را 394,140 سهام به مبلغ حدود 3 درصد از ارزش شرکت با توجه به SEC پر کردن.

GEE از گروه های ارائه دهنده از نیروی انسانی و منابع انسانی راه حل آن گفت: دریافت $19.9 میلیون دلار PPP وام با توجه به یک ثانیه پر کردن حتی پس از آن را گذاشته و کارگران در هر گزارش مالی ماه گذشته منتشر شد.

تبلیغات:

“هنر Laffer امواج انگشت خود را در فدرال کمک هزینه برای خانواده های شاغل اما به نظر نمی رسد به ذهن زمانی که آن را به نفع او شخصا” Derek مارتین سخنگوی مترقی فدراسیون فوتبال پاسخگو باشد.به ما گفت: سالن. “او نفاق نمی توان چندان جدی اگر آن نیست در حالی که میلیون ها نفر از کارگران در نیاز ناامید از تاسیسات ادامه به فایل برای مزایای بیکاری. این نمونه دیگری از ثروتمند و به خوبی متصل گرفتن در طول این بحران است.”

پاسخگو باشد.ما بررسی اسناد و مدارک به عنوان بخشی از آن TrumpBailouts.org پروژه که آهنگ دریافت کنندگان PPP پول پس از وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که این گروه را فاش نمی کند که دریافت این وجوه است. این اداره در روز پنج شنبه relented توافق به کنگره دسترسی به وام داده است.

تبلیغات:

با وجود Laffer را مخالفت با کروناویروس محرک کسب و کار کوچک مدیریت تبلیغ PPP به عنوان یک “مستقیم انگیزه ای برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد.”

هی گروه استدلال در ثانیه تشکیل پرونده که PPP وام بودند “تنها منبع مالی در دسترس برای شرکت های ما” و “کاملا حیاتی به توانایی ما برای حفظ عملیات از جمله اشتغال ما به طور موقت و کارکنان تمام وقت.”

این شرکت گفت: این وام بودند لازم برای مقابله با “شدید اثرات منفی” این بیماری همه گیر. این شرکت نشان داد در آن گزارش مالی که PPP وام “مجاز این شرکت برای بازگرداندن سطح جبران و بازگرداندن furloughed کارکنان و انتخابی اضافه کردن استعداد های جدید.”

تبلیغات:

مدت کوتاهی پس از تخمگذار کردن کارگران در اوایل سال جاری این شرکت اعلام کرد که این امر اضافه کردن سه عضو جدید به هیئت مدیره. شرکت SEC تشکیل پرونده نشان داد که هیئت مدیره در مجموع خود میلیون ها نفر در شرکت بورس نشان می دهد که استخدام های جدید در حال آماده کردن خود برای به دست آوردن صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر در سهام.

Laffer دارای نفوذ زیادی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. او “کمک در نوشتن” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مالیاتی طرح با توجه به نیویورک تایمز و مربی لری Kudlow سر از کاخ سفید شورای اقتصاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش Laffer نوشت که یک دم لابه کتاب در مورد رئیس جمهور سیاست های اقتصادی با عنوان “Trumponomics” هنگامی که او را به او اعطا مدال آزادی ریاست جمهوری سال گذشته است.

تبلیغات:

“تعداد کمی از مردم در تاریخ انقلابی تئوری اقتصادی مانند Arthur Laffer او گفت:” این ادعا که “هنر را به اثبات [منتقدان] همه اشتباه در تعدادی از موارد است.”

“Laffer بی امان و آفتابی حمایت از کاهش مالیات در مقررات زدایی و آزاد تجاری را تحت تاثیر دهه جمهوری خواه سیاست های پیشنهادی, معروف ترین تحت ریاست جمهوری رونالد ریگان در سال 1980” این بار گزارش شده است. “دموکرات را مورد انتقاد او را برای بارها و بارها وعده داده است که کاهش مالیات خواهد تحویل رشد و درآمد است که به نظر نمی رسد مانند آسیب رساندن به دولت کاهش مالیات در کانزاس است که تولید زیادی کسری در بودجه دولت و درخواست خواهان کنترل قوه مقننه در نهایت معکوس آنها.”

پس از همه گیر ضربه Laffer توصیه کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن Mnuchin و Kudlow در مورد مسائل اقتصادی با توجه به RealClearPolitics. اما Laffer توصیه دولت در برابر حمایت از مراقبت عمل می کنند که شامل PPP حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بالند که این لایحه کمک به نجات “30 میلیون آمریکایی شغل است.”

Laffer خواست به جای تهمت به اعمال مالیات بر سود کاهش پرداخت از مقامات دولتی و اساتید دانشگاه و به کسب و کار و کارگران حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی تا پایان سال با توجه به انتخاب. Laffer ادعا کرد که مراقبت عمل خواهد “تنها در خدمت به تعمیق رکود” و “disincentivize کار” با توجه به خروجی.

تبلیغات:

اقتصاددانان و نمایندگان مجلس تا حد زیادی موافقم که مراقبت در عمل و PPP به طور خاص بودند و عظیم کمک به میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک و کارگران است. بسیاری استدلال می کنند که این برنامه نیاز به بودجه بیشتر به عنوان شرکت همچنان به مبارزه.

Laffer شد این شناور به عنوان یک نامزد بالقوه برای خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار به بازگشایی اقتصاد است.

“را در ذهن مانند هنر Laffer,” رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity خواست در ماه آوریل است.

سناتور. برایان Schatz, D-هاوایی که نشسته در تخصیص بودجه سنا گفت که اضافه کردن Laffer به نیروی کار خواهد بود یک ایده وحشتناک است.

تبلیغات:

Laffer است “ایده های بد هستند که حتی بدتر در یک بیماری همه گیر” او گفت RealClearPolitics. “این بسیار دیوانه زمان برای قرار دادن کسی مثل این مسئول از سیاست های اقتصادی.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>